Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 EmptyCzw Sie 01, 2013 1:30 pm

Jak widac jeszcze nie umiesz. dziewczyna wzruszyla ramionami i poszla szykowc jedzenie Idz sie ogarnij co? zaproponowal dziewczyna poruszajac sie po kuchni.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 EmptyCzw Sie 01, 2013 1:55 pm

Jakby mi do szczęścia to było konieczne. Gdy dziewczyna zaczęła robić śniadanie ja w tym czasie zacząłem się ogarniać do wspólnej podróży, dalej nie wiedziałem dlaczego się zgodziłem na to.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 EmptyCzw Sie 01, 2013 3:15 pm

Tak wiec ogarnales sie w dosc bszernej lazience a zapach jedzenia kusil by zasiasc do stolu, nie umiales okreslic co to jest al pachnialo pysznie, Dziewczyna stojac przy zlewie juz konczyla swoja porcje.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 EmptyPon Sie 05, 2013 8:03 am

Gdy już się ogarnąłem w kuchni miałem przyszykowane śniadanie. A że byłem głodny zabrałem się za jedzenie bez zastanawiania. Gdy już zjadłem umyłem naczynia chcąc ruszyć w dalszą drogę.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 EmptyPon Sie 05, 2013 8:21 am

Dziewczyna stala w drzwiach przypatrujac ci sie uwaznie. Mruknela tylko gdy skanczyles myc naczynia i pokazala ci gestem by za nia isc.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 EmptyPon Sie 05, 2013 8:31 am

Gdy dziewczyna pokazała bym szedł za nią domyśliłem się o co chodzi. Sam w życiu bym tego labiryntu nie opuścił więc grzecznie ruszyłem za dziewczyną.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 EmptyPon Sie 05, 2013 8:51 am

Chcesz isc przodem? usmiechnela sie pod nosem spacerujac po labiryncie. A wlasnie, czesto rozmawiasz z Drago? Bo skoro pokazal sie taki sam symbol jak mi to chociaz podobne umiejetnosci powinnismy miec i dziwie sie ze nie umiesz zamienic sie z Drago miejscami.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 EmptyPon Sie 05, 2013 10:06 am

Nie dzięki nie chce znów błądzić po tym przeklętym miejscu. Niezbyt często gadamy tylko gdy coś chcemy ustalić. Jedyne co umiem to kontrola jego płomieni ustalaliśmy kiedyś że to nam wystarczy.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 EmptyWto Sie 06, 2013 8:19 am

Byliscie mniej wiecej w polowie drogi gdy dziewczyna zaczela przerazliwie piszzec. Gdy sie odwrociles zauwazyles ze jest ciagnieta za wlosy ale, ze bylo ciemno nie widziales przez co lub przez kogo.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 EmptyWto Sie 06, 2013 9:49 am

Gdyby nie dziewczyna to pewnie już dawno bym się zgubił w tunelach. Lecz naszą wędrówkę przerwał pisk Luny zauważyłem tylko że coś złapało ją za włosy ale nie byłem wstanie zobaczyć co. Podbiegłem do dziewczyny i sięgnąłem mniej więcej tam gdzie to coś złapało Lune by przyciągnąć to do lepszego światła.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 EmptyWto Sie 06, 2013 10:01 am

Jednak reka przeszla jak przez powietrze z tym ze w pewnym momencie jakby zimniejsze bylo. dziewczyna dalej byla targana za czupryne a ty nie wiedziales co to jest.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 EmptyWto Sie 06, 2013 10:33 am

Czyżby jakiś poke duch, jak tak to jak by to zmusić by puściło. W pierwszej chwili pomyślałem by użyć pokemona ale jak już mam w tym miejscu rękę to w sumie czemu by nie podgrzać sytuacji jeśli to duch to raczej wyczuje mój zamiar i się wycofa jak nie to niestety ale będzie cierpieć.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 EmptyWto Sie 06, 2013 10:53 am

Niestety duch dalej szedl w zaparte. Jednak puscil jej wlosy i polizal ja przez co zostala z lekka sparalizowana.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 EmptySro Sie 07, 2013 1:57 pm

Na ducha najlepszy byłby pokemon psychiczny ale Abra jeszcze nie zna ataków tego typu więc to odpada. Widzę że lubisz się bawić czyimś kosztem wiesz co polubiłem cię może wyjdziesz i pokażesz nam co tak nam dopiekło? Wątpiłem że pok pokaże się na tak badziewny tekst ale no cóż pomysły mi się skończyły.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 EmptyPią Sie 09, 2013 9:56 am

Okazalo sie ze byl to Gastly (obrazka nie wstawie ahh ten net). Gastly pokazal ci jezyk i targal tym razem ciebie za wlosy i znowu stal sie nie widzialny tuz po pokazaniu jezyka.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 EmptySob Sie 10, 2013 5:43 pm

Wkurzający pokemon ale i tak wyciągnąłem pokedex by zrobić skan. Teraz trzeba jakoś zmusić go do zostawienia naszych włosów Fetyszysta jakiś czy co?
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 EmptyNie Sie 11, 2013 9:45 am

Notatka_3
Cytat :

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 130px-092Gastly
Nr w Dexie: #092
Nazwa: Gastly
Płeć: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 Female
Charakter: Jak na dziewczyne jest dosc specyficzna, nie lubi towarzysta pokemonow plci meskiej nawet jesli by to byljej gatunek, zas nie lubi kobiet gatunku ludzkiego. Kocha walki, a wszegolnosci jesli moze go spuscic meskim pokemonom.
Typ: Duch Trucizna
Lvl: 7.00
Ataki: Hypnosis, Lick, Spite
Zdolność: Levitate - Ataki typu ziemnego oraz zdolność "Arena Trap" są powstrzymywane.
Gastly pomimo ze byl nie widzialny udalo ci sie go zeskanowac. Dobra twoja, chociaz znasz jakies info o nim a raczej niej.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 EmptyNie Sie 11, 2013 9:51 am

Skoro nie lubi dziewczyn to pewnie dlatego atakuje Lunę. Wyjąłem pokeball Abry i wypuściłem poka miałem nadzieję że jako dziewczyny jakoś się dogadają bo z tym duchem nie mam zamiaru walczyć.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 EmptyNie Sie 11, 2013 10:37 am

Abra spojrzala na ciebie nic nie rozumiejac. Gastly rozniwniez stanal z lekka wryta myslac o co ci chodzi.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 EmptyWto Sie 20, 2013 8:23 am

-Abra mogłabyś przekonać Gastly by dała nam spokój? Śpieszy nam się a nie chcę tracić czasu na bezsensowne wygłupy. Szanse by Gasty to zrozumiała były nikłe ale zawsze warto spróbować.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 EmptySro Sie 21, 2013 4:36 am

Fakt. szamse byly jak 0.00000001 do 0.999999999 tak wiec Gastly tylko sie pojawil tak byscie mogli go zobaczyc i spochmurniala zmieniajac swoj obiekt zaiteresowania a raczej sposob zabawy. Zaczela przelatywac przez dziewczyne. Po jej minie bylo widac ze to nic przyjemnego.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 EmptyWto Sie 27, 2013 8:51 am

Widać było że Gastly zmienił formę zabawy widziałem mine dziewczyny więc wiedziałem że to nic przyjemnego. Miałem dość użerania się z tym pokemonem więc wziąłem dziewczynę na ręce i dałem nogę od pokemona przynajmniej próbowałem.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 EmptySro Sie 28, 2013 4:19 pm

To ci sie udalo ale na krotka mete bo wlazles w jakis slepy zauek a dziewczyna odleciala.
_______
wybacz ze krotko ale wiesz jaka sytuacja jest.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 EmptyCzw Sie 29, 2013 5:58 pm

Połowiczne zwycięstwo szczególnie że dziewczyna zemdlała a ja wlazłem w ślepą uliczkę. I co mam teraz zrobić przecież nie rozwalę ściany choć to może być myśl. Ale jak źle przywalę to cały tunel runie nam na głowę a to tym bardziej odpada. Więc chyba nie miałem większego wyboru.
-Clara możesz nam pomóc czy również ci się odleciało? Bez twojej pomocy będzie ciężko mogę nawet cię nieść całą drogę bylebym wiedział gdzie iść.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 EmptyPią Sie 30, 2013 1:41 am

________
Chyba ciutek dluga ta odpowiedz ^.^"
________

Dziewczyna odezwala sie glosem demonicy
Proszenie demona o pomoc to jak zawarcie paktu z diablem. spojrzala na ciebie swoimi oczkami demona. W sumie tylko ta czesc ciala dziewczymy sie zmienila w tym momencie. W twojej glowie odezwal sie glos Drago Moglbys nastepnym razem sie mnie spytac o co kolwiek co ma byc zwiazane z tymi dziewczynami? mozna powiedziec ze wrecz wywarczal te slowa na co demonica zareagowala oczywiscie swoim wcisnieciem 3groszy.
Mozesz sie Drago zamknac w koncu. Chlopak jakos musi sie usamodzielnic. i na twarzy wyskoczyl jej prosokujacy usmiech na co demon sleczacy w tobie zareagowal jak nigdy. Odezwal sie ale twoimi ustami ale jednak innym glosem - swoim
Mozesz soe do cholery zamknac i wyprowadzic nas z tego miejsca laskawie. Nie podoba mi sie to miejsce i chcialbym w koncu znalezc sie na powierzchni gdzie w zbyt malym i nie przyjemnym pomieszczniu musze przebywac z toba. gdy to mowil w powietrzu unosil sie zapach siarki ktory wydobywal sie tak naprawde z twoich rak. Byl on wyczowalny tylko dla takich pokroju Clary i twojego ewentualnie garstka zayklych a moze i nie zwyklych ludzi. Z twoim cialem stalo sie cos dziwnego a raczej z gardlem bo zaczelo cie piec. Pierwsza przemiana zawsze boli. Wybacz ze cie nie ostrzeglem ale wybuchlem. Mam jej dosyc. MYsle ze bedzie juz potulna jak baranek. Idz za nia. A i napij sie wody by zlagodzic bol i nie baw sie ogniem bo ci lapy wybuchna. to chyba bylo dowodem ze Drago naraze nie korzysta z twojego ciala. Skoro przemawianie jego glosem tak cie bolalo a co dopiero jakbys mial sie caly przemienic?
Skonczyliscie sie klocic? Idz za mna cieniasie. zeskoczyla z twoich rak i wyprowadzila cie z tuneli i znalazles sie przy drabince na gore. Dalej chcesz ze mna podrozowac? Tak bedzje wygladalo prawie caly czas. Tak prawie wszystko zalezy od jednego. spytala Clara niesmialo wiedzac z czym sie zmagales przed momemtem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul
Powrót do góry 
Strona 7 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG Laureline-
Skocz do: