Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 A idź ty mutancie - Klaudia

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Next
AutorWiadomość
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 EmptyPią Lip 26, 2013 6:14 pm

Tak więc szybko podbiegłam do pokemona. Wyjęłam z plecaka swoje obydwa Potiony i dałam je stworowi, żeby ten odzyskał przynajmniej trochę sił. Spojrzałam na Arceusa. Nie chciałam, by znowu został tu uwięziony! Za nic w świecie...
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 EmptyPią Lip 26, 2013 6:21 pm

Pokemon ocknął się. Ta moc... tak bardzo go osłabiała... Jednak otworzył znów portal a Arceus błyskawicznie złapał was wszystkich i przeniósł przez przejście. W końcu byliście w normalnym świecie.
- Udało się.
Odetchnął William z ulgą.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 EmptyPią Lip 26, 2013 6:23 pm

Kiwnęłam głową ucieszona.
- I wszystko już w porządku - zakręciłam się wokół własnej osi wręcz uradowana tą całą sprawą.
Popatrzyłam się na Arceusa. Wyglądał wspaniale w tej postaci. Hah szkoda, że nie mamy zdjecia z tego jak wyglądał jak poke-maluch.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 EmptyPią Lip 26, 2013 6:26 pm

Na pewno było to słodkie, że szok.
- Dziękuję. Oto wasza nagroda.
Rzekł po czym zniknął, a wy staliście w... pokoju w centrali? No ładnie. A czym była ta nagroda? Lepiej przeszukajcie plecaki.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 EmptyPią Lip 26, 2013 6:28 pm

Uśmiechnęłam się lekko. Rozejrzałam się po swoim pokoju. Mój tak jakby dom...
- Hm, ciekawe o co mu chodziło - powiedziałam.
Po chwili sprawdziłam swój plecak według rady MG <Laughing>. 
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 EmptyPią Lip 26, 2013 6:33 pm

Fanfary... tam dam da dam... W środku leżał mały doskonały przedmiot. Co to było...? Chyba TM'y, a dokładniej Rest i... znów fanfary... Thunderbolt.
- Wow...
Tyle usłyszałaś gdy William otworzył swój plecak.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 EmptyPią Lip 26, 2013 6:35 pm

Ucieszyłam się na to co dostałam. Spojrzałam na Williama.
- Co dostałeś? - spytałam się go zaciekawiona.
Fajnie, będę mogła nauczyć swoich stworków nowych ataków...
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 EmptyPią Lip 26, 2013 6:38 pm

Chłopak wyciągnął z plecaka coś niesamowitego. Masterball.
- A ty?
Spytał zaciekawiony po czym położył się na łóżku. Podróże między światami były bardzo męczące.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 EmptyPią Lip 26, 2013 6:40 pm

Pokazałam mu swoje TM'y. Ale miał super, Masterball... Zresztą jak na razie nie czułam potrzeby posiadania takiego. Ataki dla pokemonów były dla mnie czymś znacznie lepszym. Odłożyłam plecak na bok i położyłam się zadowolona przy chłopaku.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 EmptyPią Lip 26, 2013 6:44 pm

Byliście tak zmęczeni, że aż nie chciało wam się ruszyć. Po dłuższej chwili przytulania oboje zasnęliście. W końcu nadszedł ranek, przedpołudnie i południe gdy niechętnie otworzyłaś swe oczy. Jak to mówią urlop, a najlepsze jest to, że macie jeszcze dwa dni wolnego.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 EmptyPią Lip 26, 2013 6:45 pm

Ziewnęłam i się przeciągnęłam.
- Cześć - przywitałam się z Williamem, jeśli nie spał.
Fajnie, mamy dwa dni dla siebie. Dosć długo pospaliśmy, ale przynajmniej odpoczęliśmy.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 EmptyPią Lip 26, 2013 6:51 pm

Ale pół dnia już mniej. Szkoda, a tyle rzeczy można było zrobić w tym czasie.
- Jak się spało?
Spytał William i dał ci całusa. Później ziewnął głośno.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 EmptyPią Lip 26, 2013 6:53 pm

- Bardzo dobrze - powiedziałam i odwzajemniłam Całusa. - A tobie? - spytałam się, bawiąc się kosmykiem jego włosów.
Przeciągnęłam się.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 EmptyPią Lip 26, 2013 7:40 pm

William również dobrze spał, tak dobrze, że aż miał siły żeby wstać.
- Dawno się tak nie wyspałem.
Stwierdził po czym znów się do ciebie przytulił.
- Najchętniej bym tu został z tobą cały dzień... ale brzusio się nie zgadza.
Dodał ze smutną minką.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 EmptyPią Lip 26, 2013 7:43 pm

- No to chodźmy coś zjeść - powiedziałam.
Również tuliłam się do chłopaka i zadowolona poruszałam ogonem. Cmoknęłam go w policzek. Po chwili jednak siadłam i przy Williamie zabrałam się za totalną zmianę garderoby.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 EmptyPią Lip 26, 2013 8:11 pm

W końcu byłaś przebrana, chłopak tak samo. Mogliście teraz iść na śniadanie w waszej agencyjnej stołówce.
- Dzień dobry, Dawno was tu nie było.
Powiedziała kucharka i dała wam kompotu. Jeszcze tylko wybrać co tam chcecie zjeść.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 EmptyPią Lip 26, 2013 8:13 pm

- Dzień dobry - przywitałam się z kucharką.
Tak więc wybrałam sobie co mi bardziej odpowiadało i siadłam z chłopakiem przy jednym stoliku.
- Smacznego - powiedziałam i zabrałam się za wcinanie.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 EmptyPią Lip 26, 2013 8:17 pm

William również życzył ci smacznego a później poświęciliście się w pełni zajadaniu. Może nie było jakoś wykwintnie ale na pewno zdrowo i treściwie.
- To co dzisiaj robimy?
Spytał chłopak gdy skończył swoją porcję.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 EmptyPią Lip 26, 2013 8:20 pm

- Nie wiem... najchętniej bym gdzieś posiedziała... może kino? - zaproponowałam.
Po chwili odniosłam naczynie i wyszłam z chłopakiem z siedziby agencji. Chciałam przynajmniej trochę spokoju...
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 EmptySob Lip 27, 2013 8:09 am

William się zgodził a po chwili byliście już na zewnątrz. Szukaliście kina, ale nic z tego. To miasteczko miało wiele atrakcji związanych z wodą, pływaniem i innymi ale kina brak.
- Najbliższe kino jest w następnym mieście dwie godziny drogi stąd.
Poinformowała was w końcu kobieta z kiosku.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 EmptySob Lip 27, 2013 11:22 am

Westchnęłam.
- No to raczej jutro się przejdziemy, dzisiaj nie mam zamiaru ruszać się poza miasto - powiedziałam do Williama i przytuliłam się do niego.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 EmptySob Lip 27, 2013 11:53 am

William również nie był zadowolony z tego faktu.
- No dobra, to może chodźmy na plażę.
Zaproponował chłopak i przytulił cię mocno. Że też centrala musi być na takim odludziu.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 EmptySob Lip 27, 2013 11:56 am

- No oki - powiedziałam.
Cmoknęłam Williama w policzek i wzięłam go za rękę. Ruszyłam z chłopakiem na plażę mając nadzieję, że znajdziemy jakiś kawałek, gdzie nie będzie ludzi...
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 EmptySob Lip 27, 2013 11:58 am

Właściwie ludzi nie było wcale. Chyba dlatego, że to godziny pracy. Tylko dwoje dzieci kąpało się w oddali, na drugim brzegu.
- Pamiętasz shelldera?
Zaśmiał się chłopak.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 EmptySob Lip 27, 2013 12:05 pm

- Pamiętam - powiedziałam. - Myślałeś, że to ja cię gryzę - zaśmiałam się.
Spojrzałam na te dzieciaki. A tam, z takiej odległości nie zauważą. Przebrałam się w coś luźnego i skoczyłam do wody. Wypuściłam swoje pokemony, by pobawiły się na plaży.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
A idź ty mutancie - Klaudia
Powrót do góry 
Strona 7 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Next
 Similar topics
-
» A idź ty mutancie - Klaudia
» Klaudia vs. Roark
» Klaudia vs Gardenia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: Bez MG-
Skocz do: