Pokemon World

~*~

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Pogoń Azyla za ojcem.

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorWiadomość
Gluchy

Gluchy

Liczba postów : 391

PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Sro Sie 14, 2013 10:13 am

Jon usiadł na tarasie i tak sobie zasnął na słoneczku. Pokemony się bawiły a Phanpy spała u boku Taurosa. Nie masz nic do roboty, nagle ci przychodzi pomysł by samemu sobie potrenować by zwiększyć swoją wydolność fizyczną.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Azyl

Azyl

Liczba postów : 745

PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Sro Sie 14, 2013 10:18 am

Powiedziałem do Charmeleona aby użył Rock slide a ja bede przenosił te kamienie z miejsca na miejsce.
-Przydałby mi się trening. Jestem zbyt chudy. - powiedziałem do swojego ognistego smoka. Po jakimś czasie gdy się zmęczyłem to wypiłem sok i powiedziałem:
-Idę złapać jakiegoś pokemona. Już z miesiąc nikogo nie złapałem. Latios poczeka. Idę. - poszedłem w las tam gdzie Latios został zraniony.

Gluchy

Liczba postów : 391

PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Czw Sie 15, 2013 1:22 pm

Idziesz przed siebie i nie wziąłeś ani jednego pokemona. Jon zaskoczony tym ruchem bo sobie pomyślał, że na smycz go złapiesz albo ręcznie Very Happy Słońce było bardzo wysoko a ty nic nie widziałeś za bardzo, znalazłeś się w końcu przy miejscu zranienia Latiosa. Coś nagle ci przemknęło przed nosem, było szybkie i bardzo skoczne.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Azyl

Azyl

PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pią Sie 16, 2013 12:28 pm

-Wtf, jak to nie wziąłem pokemona żadnego. - zmartwiony oglądałem się w około, i gdy już miałem zawracać zauważyłem że coś przemknęło mi przed oczami. Wyciągnąłem szybko pokedex i skanowałem wszystko wokół siebie aby wychwycić to co przed chwilą się pokazało.

DarkSoul

Liczba postów : 214

PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pon Wrz 09, 2013 2:57 pm

Sorry że dopiero teraz ale w weekendy nie pracuje jako MG.
Kręciłeś się wokół ale pokedex nie wykrył żadnego pokemona więc go znów schowałeś, wtedy znów coś śmignęło ci przed oczami tym razem zauważyłeś kierunek w którym zmierzał nieznany ci obiekt. Nieznana ci rzecz zniknęła w jaskini, którą mogłeś dostrzec z miejsca w którym stałeś.

Azyl

Azyl

PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pon Wrz 09, 2013 7:37 pm

-Dobra Jon, dzięki za pomoc w poskładaniu Latiosa ale ja już muszę zmykać. Narazie. - odebrałem swoje pokemony od Jona i machając ręką pobiegłem w stronę jaskini.
-Wychodź Charmeleon. Rozświetlisz mi drogę. - powiedziałem stojąc przed wejściem do ciemnej jaskini. Mimo wszystko wszedłem tam i trzymając się obok swojego pokemona, ruszyłem w ciemno z pokedexem w ręce gotów zeskanować jakikolwiek ruch.

PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    

Powrót do góry Go down

Pogoń Azyla za ojcem.
Powrót do góry 
Strona 7 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7