Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pogoń Azyla za ojcem.

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 EmptyPią Lip 26, 2013 11:58 am

-Latios spokojnie wariacie, bo spłoszysz pokemony. - powiedziałem do psycho-smoka, uśmiechając się szczerze.
-Wszyscy się rozdzielamy i ruszamy na poszukiwanie. - powiedziałem po chwili gdy znaleźliśmy się w lesie. Rozglądałem się na wszystkie kierunki mając jak na razie jeden cel - stać się dużo silniejszym.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 EmptyPią Lip 26, 2013 1:07 pm

Rozdzielacie się z godnie z planem ale Charmander nie chciał za bardzo tracić z oczu ognistą małpkę, chodzili tak z 5 metrów od siebie. Latios latał jak wariat i płoszył sobie wszystkie znaleziska ale za to Poochyena znalazła stary ośrodek dla psychicznie chorych ludzi i szczekała przy wejściu. Wszystkie pokemony się zebrały przy wejściu czekając na ciebie.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 EmptyPią Lip 26, 2013 1:35 pm

-Co jest ... miejsce jak z horrorów. - powiedziałem, lecz zdecydowałem się wejść do środka. Schowałem do ball'a Latiosa i Phanpy, po wszedłem się rozejrzeć.
-Bądźcie czujni, nie wiadomo co tu się chowa. - powiedziałem do Chimchara, Charmandera i Poochyeny, po czym wszedłem zagłębiając się coraz dalej.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 EmptyPią Lip 26, 2013 2:15 pm

Poochyena pobiegła w głąb psychiatryka zostawiając was z tyłu, zniknął gdzieś w głębi i nie zostawił po sobie śladu. Było strasznie ciemno w ośrodku ale ogień Charmander trochę wam rozjaśniał drogę. Wchodzicie do sali w której odbywały się zabiegi dla umysłowo chorych. Nagle drzwi za wami się zamknęły.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 EmptyPią Lip 26, 2013 2:19 pm

-Ej gdzie biegniesz ?!! Wracaj !!! - krzyczę do mojego poke-psa i biegnę za nim, po czym wbiegam do jakiejś sali.
-Ja jeb*e, ale chory budynek ... dosłownie. - krzyknąłem gdy nagle drzwi się za mną zamknęły.
-Poochyena to ty ?! krzyczę i próbuję się stąd wydostać.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 EmptyPią Lip 26, 2013 2:24 pm

Drzwi były zamknięte i raczej takich ciężkich drzwi nie mógł popchnąć taki drobny pokemon jak Poochyena. Sala była straszna a twoi towarzysze zaczęli mieć obawy i to nie bezpodstawnie bo nagle się jeszcze okno zamknęło i otwierało co chwile. Twoja małpa znalazła wyjście boczne.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 EmptyPią Lip 26, 2013 2:32 pm

-Świetnie Chimchar, wychodzimy. - powiedziałem i przecisnąłem się przez drugie wyjście cały czas obserwując czy czasem nie ma tu jakichś pokemonów, które by sobie robiły z nas żarty. Wyszedłem.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 EmptyPią Lip 26, 2013 6:11 pm

Zauważyłem Gastliego który zaraz zniknął a drzwi w pomieszczeniu obok się otworzyły. Wchodzisz do tak zwanej kanciapy lekarzy i widzisz cały plan budynku i kilka szczegółowych miejsc w tym budynku. Chimchar wlazł ci na ramie i się cały trząsł a Charmander podpalił waszą stara drogę ucieczki.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 EmptyPią Lip 26, 2013 6:23 pm

-Charmander przyglądaj się cały czas wyjściu. Gdy coś zauważysz wal Flamethrower'em, jednak najpierw sprawdź czy to nie nasza Poochyena. - powiedziałem i zająłem się mapą aby sprawdzić którędy się stąd wydostać, jednak wiedziałem że muszę pierw odnaleźć swojego pokemona.
-Nie bój się Chimchar, damy radę. - pocieszyłem swojego pokemona.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 EmptyPią Lip 26, 2013 8:47 pm

Widzisz spory obszar do obejścia ale odkryłeś pomieszczenie ochroniarzy, gdzie na pewno mają kamery i można się dowiedzieć gdzie kto przebywa, tylko że ten pokój jest piętro wyżej. Wasze wyjście było bezpieczne, Charmander nic nie robił i chyba już się rozluźnił. Światło się nagle zapaliło w budynku ale dla twoich towarzyszy nie zrobiło wrażenia.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 EmptyPią Lip 26, 2013 10:03 pm

Przyzwyczajony już powoli do paranormalnych rzeczy dziejących się w tym budynku, ruszyłem w stronę pokoju strażników by odnaleźć na kamerach mojego Poochyene.
-Mam nadzieję że nic mu nie jest. Kiepsko sobie radzi w osamotnieniu. - powiedziałem nagle zmartwiony patrząc się na Charmandera i po chwili oglądając się w około jakby wyczuwając niebezpieczeństwo.
-Musimy go odnaleźć. Ruszajmy ! - powiedziałem czując napływ energii.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 EmptyPią Lip 26, 2013 10:09 pm

Idziecie sobie spokojnie aż tu nagle zaczyna was gonić jakiś wielki duch z kilkoma mniejszymi, Charmander walnął w nich ognistym atakiem który po prostu przeleciał sobie dalej. Małpa zaczęła biec szybciej niż ty i znalazła schody na górę a zaraz po nich był ten pokój, bardzo solidne miał drzwi.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 EmptyPią Lip 26, 2013 10:15 pm

-O ku^#@ ! Uciekamy ! - krzyknąłem i zacząłem biec pilnując by moje pokemony biegły przede mną, lecz widząc jak Chimchar zasuwa niczym Bolt, zacząłem się martwić o siebie. Po chwili zauważyłem drzwi do pokoju strażników.
-Z buta wjeżdżam ! - krzyknąłem i próbowałem się przez nie przedostać, mówiąc Charmanderowi i Chimcharowi by użyli pełni swojej mocy aby otworzyć drzwi.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 EmptyPią Lip 26, 2013 10:24 pm

Drzwi raczej były zamknięte na klamkę i nie było trzeba ich naparzać, wbiegłeś z pokemonami do pokoju ochrony i zamknęliście drzwi na wszystkie spusty. Duchy zaprzestały pościgu za tobą i stały przed pokojem a dokładnie przed veneckim lustrem. Odpalasz kamery, a tam widzisz jak Poochyena pobiegła do piwnicy a tam już kamer nie było ale po kilku minutach zauważyłeś, że kilka duchów za twoim psem poleciało.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 EmptyPią Lip 26, 2013 10:27 pm

-No nie ! POOCHYENA ! - krzyknąłem i nie przejmując się duchami za drzwiami, wyleciałem jak najszybciej i pobiegłem do piwnicy tropem mojego pokemona, by go ocalić.
-Latios, Phanpy wychodźcie ! Musimy uratować Poochyene, kilka duchów prawdopodobnie rzuciło się już na niego, więc walcie z całej siły. - mówiłem ciągle w biegu na najniższe piętro, mknąc z pomocą.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 EmptyPią Lip 26, 2013 10:34 pm

Duchy przestały cię gonić a Latios się nie mieścił w wąskich przejściach i niestety został na 1 piętrze ale zaraz potem wrócił do pokeballa. Schodzicie coraz niżej i jesteście na parterze a tam unosi się młoda dziewczyna, nie dotykała ziemie i wcale nie wyglądała jak pokemon. Stoicie wryci a ona do was rusza powoli, Chimchar walnął ją Ember i nagle przeleciał cały do całkiem innej części korytarza.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 EmptyPią Lip 26, 2013 10:37 pm

-Przepraszam że niepokoję ... Jesteś duchem ? Chcę po prostu znaleźć swojego przyjaciela po czym cały zdrowy się stąd wydostać. Mam nadzieję że nie masz złych zamiarów... - powiedziałem do dziewczynki i czułem że nogi mi same drgają pod wpływem strachu. Pierwszy raz widzę ducha, to chyba normalne. pomyślałem ...
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 EmptyPią Lip 26, 2013 10:56 pm

Dziewczyna a raczej duch wysłuchał cię a potem jej głowa zrobiła obrót o 360 stopni w lewo a potem jeszcze raz w prawo tyle samo stopni. Wtargnąłeś do mojego domu ! Dlaczego ? Czy cie nie nauczyli, że się nie wchodzi do czyjegoś domu ? Dziewczyna powyginała się na wszystkie strony świata a ognista małpka raczej nie chciała podchodzić do niej. Duch dziewczyny zniknął a z piwnicy wyleciał twój piesek. Więcej mi się tu nie pokazuj bo będziesz już tu na na zawsze.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 EmptyPią Lip 26, 2013 11:02 pm

-Ok, sorki. - powiedziałem szczerząc zęby, czując że ta agresywna postawa jest tylko na pokaz i nie jest to zły duch.
-Poochyena nareszcie ! Nie uciekaj już nigdy więcej, rozumiesz ? - powiedziałem przytulając swojego pokemona i zawróciłem w kierunku wyjścia.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 EmptyPią Lip 26, 2013 11:05 pm

Wychodząc duch dziewczynki ci pomachał na pożegnanie. Latios wyszedł z pokeballa i chciał się wykąpać po tym zimnym miejscu. Nie daleko było sobie jeziorko, całkiem spore. Chimchar pokazuje ci palcem na słońce które właśnie powoli zachodzi.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 EmptyPią Lip 26, 2013 11:33 pm

-Dobra panowie ... i panie. - dokończyłem zwracając się do Phanpy.
-Wszystko dobrze się skończyło więc chodźmy nad jeziorko, rozbijemy tam obóz i poleniuchujemy trochę lecz ... pierw zrobimy trening nad wodą ! - uśmiechnąłem się i ruszyłem przed siebie, w kierunku jeziora.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 EmptySob Lip 27, 2013 9:23 am

Pokemony szalały wokół twojej nogi tylko Phanpy była spokojna bo ona pokazywała klasę, jako jedyna była kobietą i ktoś musiał. Docieracie do jeziorka a twoje pokemony w kilka sekund znalazły się w wodzie i zaczęły zabawę. Usiadłeś na piasku i cieszyłeś się słoneczkiem.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 EmptySob Lip 27, 2013 12:34 pm

Rozłożyłem koc i zacząłem szperać w plecaku, wyjmując po chwili karmę dla pokemonów i powiedziałem.
-Jeśli chcecie zjeść ... najpierw mały trening. - rzekłem i wydałem komendę by pokemony zaczęły ze sobą walczyć.
-Nie zróbcie sobie krzywdy jednak walcie z najmocniejszych ataków. Macie tak sprecyzować swoje ciosy, by trafić zadając ból, lecz nie robiąc większej krzywdy. Spróbujcie. - namawiałem swoje pokemony.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 EmptySob Lip 27, 2013 1:39 pm

Latios walnął z powietrza Energy Ballem i wielka fala się zrobiła a twoje pokemony już walczyły na lądzie. Poochyena ugryzła mocno ognistą małpkę a ona oddała mu Shadow Claw inne pokemony nie były wcale gorsze ale nagle z wody wyszło kilka Poliwagów i Wooperów, które strzelały Water Gunem w Charmander, Latios od razu im posłał Energy Balla i połowo się schowała.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 EmptySob Lip 27, 2013 1:52 pm

-Zmieniamy trening ! Każdy wali w Poliwagi i Wooper'y długodystansowymi atakami, które próbujcie połączyć w jedno i posłać na dno te wszystkie dzikie pokemony.! - powiedziałem szybko do swoich przyjaciół, i wskazałem na grupkę pokemonów, które wyraźnie szukały zaczepki. Sam przypatrywałem się jak radzą sobie pokemony, szukając jakiejkolwiek poprawy w ruchach.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pogoń Azyla za ojcem.
Powrót do góry 
Strona 2 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» GYM - Próba Azyla

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG DarkSoul-
Skocz do: