Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Poszukiwania matki - Szlug

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Poszukiwania matki - Szlug Empty
PisanieTemat: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug EmptySob Lip 27, 2013 9:25 pm

Wyruszyłeś razem ze swoim przyjacielem w podróż. Posiadałeś tylko podstawowe przedmioty i dwa pokemony. Jeszcze tylko listy od matki, których nigdy nie otrzymałeś. Powietrze było ciężkie a wszystko dookoła jakby płakało nad twym losem. Tak się zaczęła twoja przygoda.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
AverSzlugKets




Liczba postów : 103
Join date : 25/07/2013
Age : 22

Poszukiwania matki - Szlug Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug EmptySob Lip 27, 2013 9:34 pm

Załamany szedłem przed siebie. Życie przestało dla mnie istnieć. Wszystko się załamało, straciłem matkę, teraz ojca, a na sam koniec idę szukać matki. Powiedziałem wszystko mojemu przyjacielowi i wyjąłem list od mamy. Zatrzymałem się pod drzewem. Trochę cienia ale dobrze. Ale nie mogłem go przeczytać. -Przeczytasz? Powiedziałem do kolegi wyciągając rękę z listem.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Poszukiwania matki - Szlug Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug EmptySob Lip 27, 2013 9:41 pm

List był napisany trochę, jakby ktoś się trząsł ze strachu bądź w płaczu.
- Przepraszam, że tak długo nie pisałam. Znalazłam nową pracę jako kucharka na statku i nie mam zbyt często dostępu do poczty. Bardzo cię kocham i tęsknię.
P.S. I tak ten list pewnie do ciebie nie trafi.

Chłopak wszystko przeczytał. Całokształt, tego co usłyszałeś, wzruszył nie tylko ciebie ale też twojego przyjaciela.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
AverSzlugKets




Liczba postów : 103
Join date : 25/07/2013
Age : 22

Poszukiwania matki - Szlug Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug EmptySob Lip 27, 2013 9:49 pm

Bardzo byłem uradowany.-Dziękuje. Powiedziałem chłopak do kolegi biorąc od niego list i chowając go do plecaka, I wyciągnąłem mapę.-Trzeba ją znaleść. Powiedziałem patrząc na całą mapę.-Woda, czyli jakieś miasto przy wodzie. Ale które? Powiedział (Nie pogniewam się za obrazek mapy) Very Happy
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Poszukiwania matki - Szlug Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug EmptySob Lip 27, 2013 9:54 pm

Poszukiwania matki - Szlug KantoTownMap
Krystian zaczał oglądać mapę wraz z tobą. Była mała, ale i tak wszystko doskonale widzieliście.
- Vermilion City poza Cinabar Island to jedyne miejsce gdzie mają duży port.
Stwierdził chłopak i pokazał palcem miejsce, gdzie urzęduje ST. Surge.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
AverSzlugKets




Liczba postów : 103
Join date : 25/07/2013
Age : 22

Poszukiwania matki - Szlug Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug EmptySob Lip 27, 2013 9:57 pm

-Czyli najpierw musimy przejść przez... Powiedział z zakłopotaniem chłopak nie wiedząc co powiedzieć. Tylko drapał się w głowę.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Poszukiwania matki - Szlug Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug EmptyNie Lip 28, 2013 8:34 am

Krystian spojrzał na mapę. Skoro wychodziliście za pallet town...
- To daleko. Musimy przejść przez Viridian City, las, Pewter City, Cerulean City i podziemnym przejściem do celu.
No to dość daleko, trzy miasta i ogromna ilość dróg. Lecz tpo nie problem, dzięki temu oboje urośniecie w siły i zdobędziecie doświadczenia.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
AverSzlugKets




Liczba postów : 103
Join date : 25/07/2013
Age : 22

Poszukiwania matki - Szlug Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug EmptyNie Lip 28, 2013 9:11 am

-To długa droga, łatwo nie będzie. Jakiego masz pokemona? Powiedział i wyją pokeballe ze swoimi pokemonami i z balla wyszły pokemony. Jak mój kolega pokaże swojego pokemona zeskanuje go a potem zeskanuje swojego 2 pokemona.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Poszukiwania matki - Szlug Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug EmptyNie Lip 28, 2013 2:06 pm

Cytat :

Poszukiwania matki - Szlug 200px-095Onix
Nr w Dexie: 95
Nazwa: Onix
Płeć: Poszukiwania matki - Szlug Male
Charakter:
Typ: Kamień/Ziemia
Lvl: 7
Ataki: Mud sport, Tackle, Harden, Bind, Curse, Rock Throw,
Zdolność: Rock Snake Pokémon
Cytat :

Poszukiwania matki - Szlug 144px-633Deino
Nr w Dexie: #633
Nazwa: Deino
Płeć: Poszukiwania matki - Szlug Female
Charakter: Jest to kobieta po całości. Kocha przeglądać się we wszystkich zwierciadłach i często strzela fochy.
Typ: Mrok/Smok
Lvl: 10
Ataki: Tackle, Dragon Rage, Focus Energy, Bite
Zdolność: Hustle
Pokedex wypluł garść informacji a ty wraz z Krystianem poszliście dalej na przód.
- Ja mam Lombre.
Rzekł po chwili chłopak i spojrzał na swoje pokeballe.
- Jeszcze mam Sentreta.
Dodał znów.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
AverSzlugKets




Liczba postów : 103
Join date : 25/07/2013
Age : 22

Poszukiwania matki - Szlug Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug EmptyNie Lip 28, 2013 2:18 pm

Skanuje i jego pokemony. -To może mała próbna walka 2 na 2? Dodałem chowając moje pokemony.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Poszukiwania matki - Szlug Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug EmptyNie Lip 28, 2013 3:22 pm

Jego pokemony są w pokeballach więc sobie nie zeskanujesz. Takiej mocy to ty nie masz.
- Walka, no ja nie wiem. Może znajdźmy przeciwników i podwójna walka.
Zaproponował twój przyjaciel spoglądając na chmury.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
AverSzlugKets




Liczba postów : 103
Join date : 25/07/2013
Age : 22

Poszukiwania matki - Szlug Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug EmptyNie Lip 28, 2013 6:34 pm

-Może, jak chcesz. To idziemy. Powiedział chłopak wstając z pod drzewa i idąc w stronę kolejnego miasta.-Ciekawe co się jeszcze dzisiaj stanie. Powiedział z uśmiechem na ustach.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Poszukiwania matki - Szlug Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug EmptyNie Lip 28, 2013 6:48 pm

Szliście z wolna w kierunku kolejnego miasteczka. Na szczęście było niedaleko a droga była prosta i przyjemna.
- Jak cały czas tak będzie to się zanudzimy.
Stwierdził chłopak i zaczął rozglądać się dookoła. A ty po dłuższej chwili zobaczyłeś jakieś bliźniaczki.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
AverSzlugKets




Liczba postów : 103
Join date : 25/07/2013
Age : 22

Poszukiwania matki - Szlug Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug EmptyNie Lip 28, 2013 7:06 pm

-Racja, nudy nudy i jeszcze raz nudy. Powiedział niesmaczony chłopak szuka dalej czegoś do roboty.-Podchodzimy do tych bliźniaczek? Może się załapiemy na walkę? Powiedział podchodząc do bliżnaczek.-Siemanko, może podwójna walka na pokemony 2 na 2 ?
Powrót do góry Go down
AverSzlugKets




Liczba postów : 103
Join date : 25/07/2013
Age : 22

Poszukiwania matki - Szlug Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug EmptyNie Lip 28, 2013 11:15 pm

REZYGNUJE Z PROWADZENIA MOJEJ GRY PRZEZ CIEBIE PRZEPRASZAM I DZIĘKUJE ZA PROWADZENIE TEJ PRZYGODY PRZEZ 1-2 DNI Very Happy
Jejku... Trzeba było uprzedzić ale może tam być.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Poszukiwania matki - Szlug Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug EmptyPon Lip 29, 2013 11:27 am

Dziewczyny siedziały sobie na kocu wraz z swoimi pokemonami, a gdy was zobaczyły, to od razu wstały.
Poszukiwania matki - Szlug 2Q==
-Nareszcie jacyś trenerzy ! - powiedziały w tym samym czasie podekscytowane, patrząc na twojego Deino.
-Chcecie walki 2vs2 ? - znów powiedziały w tym samym czasie.
Powrót do góry Go down
AverSzlugKets




Liczba postów : 103
Join date : 25/07/2013
Age : 22

Poszukiwania matki - Szlug Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug EmptyPon Lip 29, 2013 11:33 am

-Tak podwójna walka 2 na 2 Powiedział podnosząc rękę i kładząc dłoń na ramieniu mojego kolegi. Odwracając twarz w jego stronę uśmiechnąłem się.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Poszukiwania matki - Szlug Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug EmptyPon Lip 29, 2013 11:35 am

On także spojrzał na ciebie z ekscytacją i wypuścił Sentreta. Był on na lvl'u 10.
-Może i jest słaby ale za to zna dobre ataki ! - krzyknął zadowolony w kierunku bliźniaczek które wybuchły śmiechem.
-Zobaczymy ... Idź ! Pachirisu ! - powiedziały w tym samym momencie i z ich balli jednocześnie wyszły dwa Pachirisu zachowujące się niemal identycznie.
Powrót do góry Go down
AverSzlugKets




Liczba postów : 103
Join date : 25/07/2013
Age : 22

Poszukiwania matki - Szlug Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug EmptyPon Lip 29, 2013 11:53 am

-Deino back! Onix go! Powiedział i zeskanował pachirisu.-Onix Earthquake a następnie Strength.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Poszukiwania matki - Szlug Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug EmptyPon Lip 29, 2013 12:04 pm

Jedna z Pachirisu stanęła na przeciwko twojego Onixa, a druga na przeciwko Sentreta.
-Jak wolicie ? Walka solo czy może dw... - dziewczyna nie zdążyła dokończyć gdy ziemia zaczęła się trząść i ich pokemony oberwały nieźle, szczególnie gdy Onix dobił je Strenght. Pokemony zdenerwowane rzuciły się na Onixa lecz Sentret jednego z nich wziął na siebie.

Pachirisu 1 - 70% [10,2 lvl]
Pachirisu 2 - 75% [11 lvl]
Onix - 95%
Sentret - 90%
________________

Jeśli chodzi o walki trenerskie, w czasie przygody jeśli chodzi o skan to będę dawał tylko lvl'e wrogich pokemonów, gdyż reszta nie bardzo będzie potrzebna.
Powrót do góry Go down
AverSzlugKets




Liczba postów : 103
Join date : 25/07/2013
Age : 22

Poszukiwania matki - Szlug Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug EmptyPon Lip 29, 2013 12:07 pm

Wiem wiem i dobrze Very Happy

_________________

-Bardzo dobrze onix! Rock Throw a następnie rage! Na koniec Course!
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Poszukiwania matki - Szlug Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug EmptyPon Lip 29, 2013 12:16 pm

[Pisz przynajmniej 3 linijki. Tzn, dłuższe te linijki xd]

Onix trafił kilkakrotnie Rock Throw a potem dobił Rage. Niesamowite, ale jeden z Pachirisu padł jak długi i się nie ruszał.
-O nieeee ! Jak to możliwe ! - powiedziała jedna z bliźniaczek i schowała Pachirisu.
-Kurczę ! Jak to możliwe ! Co to za Sentret ?! - powiedziała druga z nich również trzymając nieprzytomnego Pachirisu.
-Jesteście lepsi ... Chodź Jessica. - powiedziała jedna do drugiej i poszły zdenerwowane.
________
Onix - 0,4 lv
Powrót do góry Go down
AverSzlugKets




Liczba postów : 103
Join date : 25/07/2013
Age : 22

Poszukiwania matki - Szlug Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug EmptyPon Lip 29, 2013 12:23 pm

-Super udało się! Piątka! Powiedział i piątka! -Żółwik. Powiedział zadowolony trener. -Pierwsza wygrana. Ale trza iść dalej. Powiedział zadowolony biegnąc do kolejnego miasta.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Poszukiwania matki - Szlug Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug EmptyPon Lip 29, 2013 1:00 pm

Szliście już w o niebo lepszym humorze, w końcu w nienaturalnie szybki sposób udało wam się pokonać trenerki, które były bardziej doświadczone niż wy.
-Świetnie, jak tak dalej pójdzie to zostaniemy najlepszymi trenerami pod słońcem - rzekł twój przyjaciel który kroczył koło ciebie.
Powrót do góry Go down
AverSzlugKets




Liczba postów : 103
Join date : 25/07/2013
Age : 22

Poszukiwania matki - Szlug Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug EmptyPon Lip 29, 2013 1:04 pm

-Tak, oby Smile Powiedział szukając nowych przyjaciół. -Wiesz co może trochę zwolnimy i poszukamy nowego przyjaciela?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poszukiwania matki - Szlug Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug Empty

Powrót do góry Go down
 
Poszukiwania matki - Szlug
Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» szlug

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG Azyl-
Skocz do: