Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Psycho Carver

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Psycho Carver Empty
PisanieTemat: Psycho Carver   Psycho Carver EmptyPon Lip 29, 2013 11:33 am

Był słoneczny lecz lekko wietrzny poranek. Wyszedłeś z laboratorium prof. Oak'a, lecz nie jak wszyscy - z starterami z Kanto. Ty wyszedłeś ze swoim Abrą, który czuł się na twoim ramieniu niczym w hotelu. Ruszyłeś w poszukiwaniu przygód, a jak każdy początkujący trener z Pallet, skierowałeś się do bliskiego lasu.
Powrót do góry Go down
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Psycho Carver Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver EmptyPon Lip 29, 2013 11:36 am

No tak, poszłem do jakiegoś lasu, w poszukiwaniu pokemona, następnie mówię do abry- Hej abra, mam nadzieję, że dobrze ci jest na moim ramieniu? Możliwe, że zaraz będziemy musieli walczyć, a lepiej być gotowym, więć lepiej się przygotuj w razie walki, może znajdziemy jakichś psychicznych przyjaciół Odrzekłem, następnie chodziłem przez ten las i szukałem pokemonów.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Psycho Carver Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver EmptyPon Lip 29, 2013 11:38 am

Przekroczyłeś próg lasu, i zauważyłeś na drzewach pełno jakiegoś pyłku. Za to pokemonów to nawet twój Abra nie mógł wyczuć. Z jakiegoś powodu jest cisza i pustka. Idziesz prosto i rozglądasz się jednak ... nic.
Powrót do góry Go down
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Psycho Carver Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver EmptyPon Lip 29, 2013 11:45 am

Abra, no to co kolego, jakiś pył, a mimo tego żadnego nawet robaka nie ma, nawet magikarpia w pobliżu nie widzę, trzeba coś koniecznie zrobić, abra, ty znasz umiejętność teleportu, więc teleportuj się poszukując jakichś pokemonów, następnie gdy znajdziesz, przyteleportuj się do mnie, i wskażesz mi drogę, dobrze? Powiedziałem do abry, następnie czekałem, aż ona zrobi to według planu.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Psycho Carver Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver EmptyPon Lip 29, 2013 11:56 am

Twój pokemon miał mało mocy, i był początkującym Abrą, dlatego mógł się teleportować tylko maks. 30 metrów dalej.
Nie jest źle - pomyślałeś gdy Abra zniknął i zara się pojawił koło ciebie wskazując ci palcem abyś za nim pobiegł.
Powrót do góry Go down
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Psycho Carver Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver EmptyPon Lip 29, 2013 12:00 pm

No tak, zapomniałem że abra jest początkującym pokemonem, więc może tylko na 30 metrów, ale nie jest żle, wskazuje mi palcem, żebym tam pobiegł pomyślałem. Następnie pobiegłem tam, gdzie abra mi wskazał.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Psycho Carver Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver EmptyPon Lip 29, 2013 12:10 pm

Abra usiadł ci na barku jak zawsze, czując się tam jak w domu, i pobiegłeś w stronę gdzie ci wskazał. Wyszedłeś nagle na małą polanę w środku lasu. Dookoła były drzewa a ta polana wydawała się idealna na trening. Rozglądając się nagle zauważyłeś tam jedynego pokemona jaki tu był:
Psycho Carver 585-s
Powrót do góry Go down
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Psycho Carver Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver EmptyPon Lip 29, 2013 12:13 pm

Ohh, co to za pokemon? Może się nadać na trening mojego abry, albo na team pomyślałem, następnie wyjąłem pokedex, i zeskanowałem pokemona, po zeskanowaniu podeszłem do tego stworka mówiąc-Hej, ja jestem Carver Kwiatkowski, a to jest mój abra, a ty jesteś?
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Psycho Carver Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver EmptyPon Lip 29, 2013 12:23 pm

Był to Deerling, pokemon który zmienia kolor skóry w zależności od pory roku. Jako że były wakacje, Deerling był przyjemnie zielony. Spojrzał po chwili na ciebie i odskoczył warcząc. Zdziwiłeś się bo pierwszy raz usłyszałeś warczącą sarnę, lecz po chwili ją zeskanowałeś
Cytat :

Psycho Carver Th_585_DeerlingSummer
Nr w Dexie: #585
Nazwa: Deerling
Płeć: Psycho Carver Female
Charakter: Odważna i broniąca swoich towarzyszy. Bardzo poważna jak na pokemona.
Typ: Psycho Carver TyptrawiastyPsycho Carver Typnormalny
Lvl: 7
Ataki: Tackle, Camouflage, Growl, Sand Attack
Zdolność: Chlorophyll


Ostatnio zmieniony przez Azyl dnia Pon Lip 29, 2013 12:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Psycho Carver Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver EmptyPon Lip 29, 2013 12:38 pm

Nosz kurde, ona chce walki, mhm, czy warto coś takiego zrobić? No dobrze, trzeba walczyć! pomyślałem, następnie powiedziałem do abry-Abra, to nasza pierwsza walka! Użyj na niego shadow ball! Następnie psychic i na koniec psyshock, oczywiście jak będzie atakować, teleportuj się!
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Psycho Carver Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver EmptyPon Lip 29, 2013 12:56 pm

Jako że drugi typ Deerlinga to Normal, nie zadziałał na niego Shadow Ball. Abra się zdziwił że atak przeleciał przez niego, a Deerling na nic nie czekając uderzył krytycznie Tackle po czym zaczął ostrzał Sand-Attack, przez co Abrze zmniejszała się celność. Ten jednak zdążył zaatakować Psychic który był bardzo silnym atakiem i nieźle obił Deerlinga która jednak nadal napierała z Tackle. Abra teleportował się i pojawił się jej za plecami po czym zaatakował Psyshock.

Abra - 83%
Deerling - 61%
Powrót do góry Go down
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Psycho Carver Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver EmptyPon Lip 29, 2013 1:01 pm

No tak, shadow ball nie zadziałał, co mnie to troszkę dziwi, ale no przeciez to jest też typ normal! No to czas improwizować! pomyślałem, następnie powiedziałem do abry- Hej, abra, skoro shadow ball nie działa, to możemy wykorzystać ataki psychic, teleport oraz psyshock, teraz tak, zaatakuj go pare razy psychic, pamiętając o uniku, który w tym przypadku można użyć teleportu, po tym, jak go tyle, ile dasz radę zaatakujesz psychic, teleportuj się za jego plecy i psyshock!
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Psycho Carver Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver EmptyPon Lip 29, 2013 1:30 pm

Abra rozpoczął swoją taktykę atakowania zza plecy i nieźle mu to dość wychodziło. Pierwszy Psychic i teleport z Psyshock'iem wyszedł mu dość nieźle, lecz Deerling po chwili skumał o co chodzi i zaczął uciekać w odpowiednich momentach i kontrował Tackle, przy okazji używając Sand attack. Teraz zaczęła się walka specjalnych ataków z fizycznymi. Abra jednak miał przewagę.

Abra - 57% (-2 celność)
Deerling - 32%
Powrót do góry Go down
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Psycho Carver Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver EmptyPon Lip 29, 2013 1:32 pm

Cholera, gdyby abra znał więcej ataków, było by bardzo miło, ale cóż, trzeba walczyć, bez walki jest klapa, no to lecimy! pomyślałem, następnie krzyknąłem do pokemona-Abra, no coś trzeba zrobić, atakuj go z 20x psychic, unikajć teleportem jego ataki,  a następnie tyle, ile dasz radę psyshock, za bardzo nie ma jak zaatakować go, lecz damy radę!
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Psycho Carver Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver EmptyPon Lip 29, 2013 1:44 pm

Abra zaczął jak opętany walić cały czas Psychic'iem z którego tylko dwa trafiły. Deerling zwinnie unikał tego ataku, biegając dookoła polany i co jakiś czas podbijał i uderzał Tackle. Przez to Sand-Attack, Abra nie mógł się za bardzo skupić, lecz po chwili gdy szarżował na niego Deerling, ten ponownie teleportował się za jego plecy i z całej siły uderzył Psyshock'iem który okazał się idealnie wykańczającym atakiem. Deerling padł na ziemię nieprzytomny.
Powrót do góry Go down
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Psycho Carver Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver EmptyPon Lip 29, 2013 1:47 pm

Chyba powinenem mieć lvl jakiś, co nie? chociaż 0,1

----------------------------------------------------------

Tak! Abra, wygraliśmy! Co ty na to, byśmy go złapali do naszej drużyny?! Może i to nie jest typ psychiczny, ale możesz poznać życie nie psychicznych pokemonów! Pokeball idz! Wykrzyknąłem
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Psycho Carver Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver EmptyPon Lip 29, 2013 2:01 pm

Wiem, zapomniałem, miałem ci dać w tym poście.
0,5 lvl
___________________________

Abra zwycięsko uniósł łapę w górę a ty naśladując go, rzuciłeś pokeball'em w Deerlinga. Pokeball zaczął się ruszać lecz nagle pojawiło się zielone światełko, co oznaczało że go złapałeś ! Gratulację.
Powrót do góry Go down
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Psycho Carver Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver EmptyPon Lip 29, 2013 2:32 pm

Haha! Abra, mamy właśnie nowego przyjaciela! Mam nadzieję, że się dogadacie, dobrze, przywołam go, gdyż jest taka sprawa Powiedziałem do abry, następnie przywołałem deerlinga, gdy się już pojawił, mówię do nich obu- To tak, trzeba wam nadać imiona, to ty, abra będziesz miał na imię Marian, a ty, deerling, będziesz miała na imię Kasia. Dobrze, chodżmy szukać pokemonów Powiedziałem, następnie szukaliśmy pokemonów.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Psycho Carver Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver EmptyPon Lip 29, 2013 2:38 pm

haha dobre.
___________

Marian i Kasia kroczyli u twojego boku zadowoleni gadając coś po pokemonowemu. Zauważyłeś że Abra jakby chciał się popisać bo pierwszy raz szedł o własnych siłach niż siedzieć na twoim barku. Nic ciekawego jak na razie się nie działo.
Powrót do góry Go down
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Psycho Carver Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver EmptyPon Lip 29, 2013 5:13 pm

Ahh, dzielny abra, w końcu wstał i poszedł na własnych siłach, kto wie, może w przyszłości rozmnożę go i będzie miał potomstwo? tak się zastanawiając szedłem dalej, nic nie było, więc powiedziałem do abry-Marian, weż tak jak wtedy użyj teleportu i szukaj jakichś pokemonów lub trenerów, potem do KasiKasia, ty zostań przy mnie, może się twoja pomoc przydać jak abra będzie się teleportował.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Psycho Carver Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver EmptyPon Lip 29, 2013 9:07 pm

Abra nie chciał się rozdzielać z Kasią, lecz po chwili zmusił się do teleportacji. Ty kroczyłeś samotnie z Kasią u boku gdy nagle na drogę wyskoczył ci taki o to pokemon:
Psycho Carver TaurosAB
Powrót do góry Go down
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Psycho Carver Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver EmptyPon Lip 29, 2013 9:17 pm

Oh szlag, co to jest za pokemon?! Czekaj, wygląda jak byk, miał go ten słynny Ash Ketchum, dobra, trzeba go zeskanować pomyślałem, następnie wziąłem pokedex i go zeskanowałem, a potem wołałem abrę do mnie.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Psycho Carver Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver EmptyPon Lip 29, 2013 9:29 pm

Tauros zaczął trzepotać kopytami, po czym rzucił się na ciebie. Nie trafił, a ty zdążyłeś go zeskanować:
Cytat :

Psycho Carver TaurosAB
Nr w Dexie: #128
Nazwa: Tauros
Płeć: Psycho Carver Male
Charakter: Wojowniczy i nie cierpiący trenerów. Uwielbia znęcać się nad słabszymi.
Typ: Psycho Carver Typnormalny
Lvl: 12
Ataki: Tackle, Tail Whip, Rage, Horn Attack, Scary Face
Zdolność: Intimidate
Powrót do góry Go down
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Psycho Carver Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver EmptyPon Lip 29, 2013 9:38 pm

Toż to dopiero bydlak, nie dość, że nie na widzi trenerów, to jeszcze jest na 12 poziomie, trzeba uciekać pomyślałem, następnie schowałem swoje pokemony do kulki, i zacząłem uciekać ile sił w nogach, przecież z takim nie mam szans, a chociaż, może być dodatkowy exp, stanąłem więc i wykrzyknąłem- Marian, wybieram ciebie, Marian, bez zbędnego gadania, trza walczyć z taurosem, użyj na niego parę psyhików, unikając ataki teleportem, następnie psyshock i również unikaj teleportem, wykona te czynności po parę razy, być może będziesz miał lvl 8!
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Psycho Carver Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver EmptyPon Lip 29, 2013 9:40 pm

Niestety Marian jeszcze nie wrócił po tym jak się teleportował w poszukiwaniu pokemonów. Tauros szarżował na ciebie, a w pewnej chwili o mało co nie trafił. Miałeś szczęście. Kasia wyskoczyła nagle przed Taurosa gotowa do walki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Psycho Carver Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver Empty

Powrót do góry Go down
 
Psycho Carver
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG Azyl-
Skocz do: