Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Elphias odkrywa region Sinnoh !

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Elphias odkrywa region Sinnoh ! Empty
PisanieTemat: Elphias odkrywa region Sinnoh !   Elphias odkrywa region Sinnoh ! EmptyWto Lip 30, 2013 1:07 pm

Był piękny i słoneczny poranek, idealny na podróż trenerów pokemon !
-Synu, uważaj na siebie. Zaglądaj do mnie co jakiś czas jak będziesz gdzieś w pobliżu. - powiedział twój przybrany ojciec, i nałożył ci plecak, po czym się pożegnał twierdząc że ma do załatwienia jakieś sprawy. Gastly lewitował sobie obok twojej głowy.
Powrót do góry Go down
TreeQ




Liczba postów : 8
Join date : 29/07/2013

Elphias odkrywa region Sinnoh ! Empty
PisanieTemat: Re: Elphias odkrywa region Sinnoh !   Elphias odkrywa region Sinnoh ! EmptyWto Lip 30, 2013 3:05 pm

Bardzo się ucieszyłem z pięknego dnia. Gdyby nie ojciec zapomniałbym swoich rzeczy, które mi się z pewnością przydadzą. Postaram się, cię odwiedzaj jak najczęściej. Z wielkim uśmiechem na twarzy ruszyłem w moją podróż. Spytałem się mojego pokemona gdzie chciałby się wybrać. Do wyboru miał udanie się do miasta lub ruszenie od razu drogą 207.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Elphias odkrywa region Sinnoh ! Empty
PisanieTemat: Re: Elphias odkrywa region Sinnoh !   Elphias odkrywa region Sinnoh ! EmptyWto Lip 30, 2013 3:09 pm

Gastly tylko kiwnął głową, (w sumie to ma tylko głowe xD) i zdał się na ciebie. Nie przejmował się niczym, tylko latał sobie w te i we w te. Nagle podeszła do ciebie starsza pani.
-Ohh, Elphias. Ale ty wyrosłeś. Pewnie jak wszyscy zamierzasz wyruszyć w przygodę pokemon. Uważaj na siebie i życzę szczęścia. - powiedziała i poszła sobie.
Powrót do góry Go down
TreeQ




Liczba postów : 8
Join date : 29/07/2013

Elphias odkrywa region Sinnoh ! Empty
PisanieTemat: Re: Elphias odkrywa region Sinnoh !   Elphias odkrywa region Sinnoh ! EmptyWto Lip 30, 2013 3:16 pm

Przez chwilę zastanawiałem się co to była za kobieta. Jednak długo nad tym nie myślałem. Jak Gastly chce żebym ja wybrał to w takim razie idziemy w stronę drogi 207. Podążałem cały czas przed siebie. Co jakiś czas patrzyłem na boki drogi patrząc czy nie ma tam czegoś ciekawego. Więc Gastly to jest nasz wielki dzień. Powiedziałem patrząc na pokemona z uśmiechem na twarzy.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Elphias odkrywa region Sinnoh ! Empty
PisanieTemat: Re: Elphias odkrywa region Sinnoh !   Elphias odkrywa region Sinnoh ! EmptyWto Lip 30, 2013 3:45 pm

Gastly wyszczerzył zęby, i ruszył wraz za tobą. Szliście sobie spokojnie spacerkiem, i chwilę później byliście na drodze 207. Gastly zaczął latać między drzewami a ty rozglądałeś się w poszukiwaniu pokemonów.
Powrót do góry Go down
TreeQ




Liczba postów : 8
Join date : 29/07/2013

Elphias odkrywa region Sinnoh ! Empty
PisanieTemat: Re: Elphias odkrywa region Sinnoh !   Elphias odkrywa region Sinnoh ! EmptyWto Lip 30, 2013 4:14 pm

Łatwo nie będzie, pomyślałem sobie. Przecież pokemony nie będą wszędzie. Poszedłem wraz z Gastly'm przed siebie. Nic specjalnego wszędzie drzewa. Cały czas podążałem tam gdzie mnie droga prowadzi. Lecz ciągle spoglądałem czy czegoś czasami nie widać.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Elphias odkrywa region Sinnoh ! Empty
PisanieTemat: Re: Elphias odkrywa region Sinnoh !   Elphias odkrywa region Sinnoh ! EmptyWto Lip 30, 2013 9:36 pm

Twój Gastly jak wariat latał w te i z powrotem, lecz nagle został odepchany, jakby zaatakowała go niewidzialna siła. Gastly poleciał 3 metry dalej a zza krzaków wyskoczył taki pokemon:
Elphias odkrywa region Sinnoh ! 180px-360Wynaut
Powrót do góry Go down
TreeQ




Liczba postów : 8
Join date : 29/07/2013

Elphias odkrywa region Sinnoh ! Empty
PisanieTemat: Re: Elphias odkrywa region Sinnoh !   Elphias odkrywa region Sinnoh ! EmptyWto Lip 30, 2013 9:44 pm

Gastly nic ci się nie stało? Byłem lekko zmartwiony ale to tylko przez chwilę. Spojrzałem na tego pokemona i próbowałem go obejść żeby nie zrobił mi ani mojemu pokemonowi krzywdy. I ruszyliśmy dalej szukać przygody.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Elphias odkrywa region Sinnoh ! Empty
PisanieTemat: Re: Elphias odkrywa region Sinnoh !   Elphias odkrywa region Sinnoh ! EmptyWto Lip 30, 2013 9:50 pm

Wynaut przepuścił was, skupiając swoją uwagę na krzaku z jagodami, a wy ruszyliście dalej. Po jakimś czasie usłyszeliście dziwny dźwięk i Gastly znów wyleciał w powietrze lądując na koronie drzewa. Odwracasz się do tyłu a tu kroczy mały Wynaut. Chyba chce się z wami bawić.
Powrót do góry Go down
TreeQ




Liczba postów : 8
Join date : 29/07/2013

Elphias odkrywa region Sinnoh ! Empty
PisanieTemat: Re: Elphias odkrywa region Sinnoh !   Elphias odkrywa region Sinnoh ! EmptyWto Lip 30, 2013 9:58 pm

Mały jak chcesz się z nami bawić to nie wyrzucaj mojego Gastly'ego w drzewo. Z tego co zdążyłem zauważyć to jest pokemon psychiczny. A więc mały w co chcesz się bawić?
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Elphias odkrywa region Sinnoh ! Empty
PisanieTemat: Re: Elphias odkrywa region Sinnoh !   Elphias odkrywa region Sinnoh ! EmptyWto Lip 30, 2013 10:13 pm

Wynaut uśmiechnął się niczym mały bobas, po czym zaczął rzucać za pomocą umysłu Gastly'm na prawo i lewo. Po chwili twój pokemon się zdenerwował, i zaatakował Lick co było efektywne na typ psychiczny i zabolało Wynauta. Nagle uśmiech zszedł z jego twarzy, co było rzadkim zjawiskiem i cisnął Gastlym z 30 metrów dalej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Elphias odkrywa region Sinnoh ! Empty
PisanieTemat: Re: Elphias odkrywa region Sinnoh !   Elphias odkrywa region Sinnoh ! Empty

Powrót do góry Go down
 
Elphias odkrywa region Sinnoh !
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Offtop :: ~Archiwum~-
Skocz do: