Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Przygoda Filiposa

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Przygoda Filiposa Empty
PisanieTemat: Przygoda Filiposa   Przygoda Filiposa EmptyWto Lip 30, 2013 1:19 pm

Wyszedłeś z domu, który znajdował się w Stration City, gdy już miałeś wyjść, matka zawołała ciebie, no coś ty, zapomniałeś swoich rzeczy! Nagle zobaczyłeś jakichś dwóch ludzi, jedna to dziewczyna, drugi to chłopak, podbiegła do ciebie dziewczyna:

Przygoda Filiposa Images?q=tbn:ANd9GcToxbyCXJ3qGsLXmFZz40sJJEB1tTLxcfh_WZ1ytqVvbo-tOHrK

Następnie ci się przedstawiła:-Hej, mi na imię Bianka, jestem trenerką z pobliskiej wioski, która zwie się Twinleaf Town, a o to mój Tepig Odrzekła, następnie pokazała ci Tepiga. Zeskanowałeś go w pokedexie, pokedex powiedział tak:

Cytat :

Przygoda Filiposa Images?q=tbn:ANd9GcSaV-QHk_0vhg3pJWmhvNHnOyt9uEyTQkg75Tlz7szCuaUPQOaO3w
Nr w dexie:498
Nazwa:Tepig
Płeć: Przygoda Filiposa Male
Charakter: Jest bardzo przywiązany do swojej trenerki, uważa ją za wzór do naśladowania, wkskoczyłby za swoją trenerkę w wodę.
Typ:[color#FF9966]Ogień[/color]
Lvl: 7
Ataki:Tackle, Tail Whip, Ember
Zdolność: Blaze-Jeśli Pokemon znający tę umiejętność straci ponad 1/3 HP dzięki tej zdolności jego ogniste ataki będą miały o 1,5 razy większą moc

Następnie podszedł chłopak, który wyglądał tak:

Przygoda Filiposa Images?q=tbn:ANd9GcTB_5ZZlb2IMLAmXEdeTB-UlN3GE-I78zl6wf-_UG2gDhCwtfCPmw

I powiedział:Witaj, nazywam się Cheren, lubię rywalizować, więc od tego momentu, jesteś moim rywalem, nie przyjacielem! Ale pozwolę ci zeskanować mojego pokemona, o to i mój Oshawott! Następnie przywołał do siebie swojego pokemona, a ty go zeskanowałeś.

Cytat :


Przygoda Filiposa 501
Nr w dexie: 501
Nazwa: Oshawott
Płeć:Przygoda Filiposa Female
Charakter: Pokemon, który kocha swojego trenera, wskoczył by za niego w trawę, która zabija ludzi i pokemony.
Typ:Woda
Lvl: 7
Ataki:Tackle,Tail Whip,Water Gun
Zdolność:Torrent-powoduje że jeśli pokemon stracił 2/3 swojego życia jego wodne ataki zwiększają siłę o 50%. Mają ją wszystkie wodne startery.

Następnie obaj równocześnie powiedzieli: A ty, jak się nazywasz, i jakiego masz pokemona?


No to co, może warto im odpowiedzieć?
Powrót do góry Go down
Filipos44




Liczba postów : 22
Join date : 30/07/2013

Przygoda Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Filiposa   Przygoda Filiposa EmptyWto Lip 30, 2013 1:26 pm

już miałem iść, gdy nagle usłyszałem głos mamy racja, no zamysliłem się... dzięki mamo za przypomnienie. wziołem wszystko co potrzebne i wyszłem, gdy podeszła do mnie bianka i się przedstawiła zrobiłem to samo, zdziwiłem się nieco gdy nowo poznany trener stwierdził że chce zostać moim rywalem zobaczymy czy jesteś godzien. Proponuje ci walkę jeden na jeden, twój oschawott przeciwko mojej eevee. W tym momencie wypuściłem moją podopieczną, i jak zgadzasz się?
Powrót do góry Go down
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Przygoda Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Filiposa   Przygoda Filiposa EmptyWto Lip 30, 2013 1:29 pm

Gdy odpowiedziałeś te słowa do Cherena, ten się wkurzył nie miłosiernie, powiedział: Dobrze, ponieważ moim celem jest też zostaniem liderem sali, pozwalam ci na użycie ruchu swoim eevee, czyli walka 1vs1, jasne? Następnie czekał na twój ruch.
Powrót do góry Go down
Filipos44




Liczba postów : 22
Join date : 30/07/2013

Przygoda Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Filiposa   Przygoda Filiposa EmptyWto Lip 30, 2013 1:34 pm

Eevee tail whip a potem akcja (tackle) użyj ataku piaskiem i znów akcja a na koniec schowaj się pod ziemię przy użyciu dig i zaatakuj od tyłu akcją
Powrót do góry Go down
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Przygoda Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Filiposa   Przygoda Filiposa EmptyWto Lip 30, 2013 1:42 pm

Oshawott, wiem, że jego taktyka jest dobra,ale również zaatakuj go tail whipem, następnie uniknij tackle i strzel go 3x strumieniem wody, następnie strzel strumieniem wody w piasek, a następnie oblej tunel! Powiedział Cheren, no, sprawa wygląda następująco, Eeevee stracił więcej hp niz oshawott, oraz obaj mają zmniejszoną obronę o 1 oczko, ale akcja na końcu trafiła Oshawotta.

Oshawott:80%
Eevee:60%
Powrót do góry Go down
Filipos44




Liczba postów : 22
Join date : 30/07/2013

Przygoda Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Filiposa   Przygoda Filiposa EmptyWto Lip 30, 2013 1:45 pm

(wodną bronią jak już bo strumień wody to inny atak, aqua jet)
Eevee słuchaj użyj ataku piaskiem i zminejsz widoczność, potem pod ziemię wyskakuj i atakuj akcją i tak w kółko nie daj się trafić
Powrót do góry Go down
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Przygoda Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Filiposa   Przygoda Filiposa EmptyWto Lip 30, 2013 1:54 pm

Oshawott, użyj na początek tail whip, i atakuj go cały czas wodną bronią, gdyż trener kazał mu w kółko ten sam atak robić, w końcu ten pokemon się zmęczy i padnie ze zmęczenia, więc wiadomo, no to pamiętaj o unikach, i strzelaj w jego tunele wodne bronie, żeby został bardziej ranny powiedział Cheren do swojego pokemona, opis sytuacji? Eevee robi cały czas ten atak tak, jak ty każesz w kółko, lecz eevee ma zmniejszoną obronę, a oshawott celność. Eevee ponad 20x nie został trafiony wodną bronią, ale niestety, tak jak Cheren powiedział, eevee nie zadał sobie jakichś obrażen, ale upadł ze zmęczenia. Cheren więc powiedział- No, dużo trzeba się nauczyć, skąd takie możliwości mam teraz zapewne zapytasz? Otóż to, czytałem wiele książek na temat pokemonów, ale byłeś dobrym przeciwnikiem jak na początkującego, lecz nie martw się, idz dalej swoją drogą, trenuj, a może nawet wszystkich liderów pokonasz i dojdziesz aż do elite 4, i nie dasz się pokonać! Lecz ja muszę iść, chodż Bianka. Lecz Bianka na to: Nie, idę z tym o to człowiekiem, może pomogę mu trochę na temat pokemonów, i wiesz, dowiem się więcej od niego niż od twojej bezsensownej gadaniny. Następnie Cheren poszedł, a Bianka stała czekając na to, co zrobisz i co powiesz.
Powrót do góry Go down
Filipos44




Liczba postów : 22
Join date : 30/07/2013

Przygoda Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Filiposa   Przygoda Filiposa EmptyWto Lip 30, 2013 2:00 pm

Dałem eevee potion sory eevee :/ spojrzałem na biankę, no więc chodźmy, nie wiesz gdzie tu jest miejsce gdzie można spotkać wodne pokemony? Przydałby mi się jakiś do drużyny a może ty znajdziesz jakiegoś dla siebie.
Powrót do góry Go down
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Przygoda Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Filiposa   Przygoda Filiposa EmptyWto Lip 30, 2013 2:03 pm

Eevee powiedziała coś po swojemu, następnie skierowałeś pytanie do Bianki, ta odpowiedziała- Tak, lecz niestety, trza wyjść poza miasto, ale to nic, mamy pokemony, mamy wszystko, a właśnie, dam ci swój numer pokenava wrazie czego, Cherena też mam następnie dała ci numer do cherena, Prof.Juniper[?] i jej numer, następnie zaprowadziła cię na jeziorko, gdzie pływały jakieś poki.
Powrót do góry Go down
Filipos44




Liczba postów : 22
Join date : 30/07/2013

Przygoda Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Filiposa   Przygoda Filiposa EmptyWto Lip 30, 2013 2:08 pm

dzięki. zapisałem wszystkie numery no więc idziemy po kwadransie marszu dotarliśmy nad piękne jeziorko, wow, ale dużo pokemonów... ogarnołem jeziorko wzrokiem i próbowałem rozpoznać jakieś gatunki, jedego pokemona zeskanowałem pokedexem
Powrót do góry Go down
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Przygoda Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Filiposa   Przygoda Filiposa EmptyWto Lip 30, 2013 2:56 pm

Pokedex powiedział:

Cytat :


Przygoda Filiposa 349
Nr w Dexie:349
Nazwa: Feebas
Płeć:Przygoda Filiposa Male
Charakter: Pokemon, który kocha pokazy, robi wszystko, żeby być piękny, lecz ponieważ jest rybą, smuci go to, nie może się doczekać, gdy ewoluuje w Milotica.
Typ: Woda
Lvl: 5
Ataki: Splash
Zdolność: Swift Swim-Podczas deszczu, szybkość Pokémona gwałtownie wzrasta.
]Bianka odrzekła:
Ohh, jaki fajny pokemon, ale co tam, ty go sobie złap, ja złapię tego oshawotta!, następnie rzuciła pokeballem nie walcząc i złapała oshawotta, no, to teraz kolej na ciebie.


Ostatnio zmieniony przez Carverek dnia Wto Lip 30, 2013 3:44 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Filipos44




Liczba postów : 22
Join date : 30/07/2013

Przygoda Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Filiposa   Przygoda Filiposa EmptyWto Lip 30, 2013 3:03 pm

no tak wszystkim się to udaje i tylko ja nigdy nie złapie poka bez wlk, gadania i wogulę... ej! feebas! chciałabyś do mnie dołączyć? pomóglbym ci pomóc wyewoluować w pięknego i silnego milotick.
Powrót do góry Go down
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Przygoda Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Filiposa   Przygoda Filiposa EmptyWto Lip 30, 2013 3:46 pm

Feebas bez gadania wskoczył do twojego pokeballa, i się złapał, po chwili usłyszeliście jakiś głos za wami, stała tam Oifcer Jenny, no pięknie, gdzie ta Bianka was zaprowadziła, odrzekła ona- Hej! Ty jesteś jeden z zespołu R, masz z tyłu koszulki napisane R, ty też, młoda damo, myślicie że my tolerujemy zespół R? Skąd my to wiemy, pytacie, skoro u nas są inni przestępcy? Otóż to, kiedyś był tutaj Ash Ketchum, i poznaliśmy tych rocketowców z Kanto, i co teraz, drogie dzieci?
Powrót do góry Go down
Filipos44




Liczba postów : 22
Join date : 30/07/2013

Przygoda Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Filiposa   Przygoda Filiposa EmptyWto Lip 30, 2013 5:58 pm

jakie R?!- zaczołem się kręcic w miejscu prubując zobaczyc swoje plecy, jenak szybko zdałem sobie sprawę że to wygląda głupio i przestałem -słowo daje nie wiem skąd je mam, przysięgam na wszystkie legendarne pokemony że nigdy nie pracował bym dla rocketow!
Powrót do góry Go down
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Przygoda Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Filiposa   Przygoda Filiposa EmptyWto Lip 30, 2013 6:27 pm

Oficer Jenny, gdy zobaczyła, że się kręcisz, od razu się zaśmiała, i powiedziała- Hahah, zrobiłam wam taki kawał, oczywiście nie narysowałam wam R, w ogóle nie macie, tutaj właśnie musiałam was sprawdzić, czy wy nie jesteście przestępcami, gdyż jakiś koleś przedstawiał się jako Cheren, i należał do zespołu R, i wyłapał tutaj lepsze poki niż wy macie, no to idzcie dalej
Powrót do góry Go down
Filipos44




Liczba postów : 22
Join date : 30/07/2013

Przygoda Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Filiposa   Przygoda Filiposa EmptyWto Lip 30, 2013 6:47 pm

yhym- mruknołem ponuro - chodzmy już lepiej musze znalezc przedmiot dla feebas (nie ma w sklepie D:) a może spotkamy jeszcze inne pokemony... zobaczy się...
Powrót do góry Go down
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Przygoda Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Filiposa   Przygoda Filiposa EmptyWto Lip 30, 2013 8:50 pm

Taak, trzeba znależć to coś, chociaż nie wiem co to. No to co, o, zobacz, tutaj jest masa trenerów, oraz ich pokemonów! Oraz dzikie pokemony, idealna okazja, by podtrenować swoje zdolności, oraz pokemona, bo feebasa, no wiesz, nie warto odrzekła Bianka, następnie wyzwała oshawotta i tepiga.
Powrót do góry Go down
Filipos44




Liczba postów : 22
Join date : 30/07/2013

Przygoda Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Filiposa   Przygoda Filiposa EmptyWto Lip 30, 2013 8:58 pm

ej! Nie obrażaj mi pokemona! W każdym pokemonie drzemie siła, zadaniem trenera jest wydobyc te siłe z pokemona. Niezależnie od tego czy tym pokemonem jest arceus czy magikarp.- wypusciłem eevee- masz eevee prezent.- Powiedziałem dając jej TM attract- po czym wypuściłem feebas -Feebas masz to się przyda...- podałem mu TM blizzard -ok, kogo by tu wyzwac na walke...  zeskanowałem jednego z dzikich pokow dexem
Powrót do góry Go down
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Przygoda Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Filiposa   Przygoda Filiposa EmptyPią Sie 02, 2013 10:21 am

Niestety, nie było dzikich pokemonów, ale za to podbiegł dzieciak, że chce cie wyzwać na pojedynek, miał on pikachu, oraz charmandera, to jak, zgadzasz się na walkę?
Powrót do góry Go down
Filipos44




Liczba postów : 22
Join date : 30/07/2013

Przygoda Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Filiposa   Przygoda Filiposa EmptyPią Sie 02, 2013 12:17 pm

Zgadzam się, Feebas wiem że wolisz pokazy ale to jest dobra okazja aby zdobyć doświadczenie dzięki któremu będzie ci lepiej szło w rundach w których trzeba będzie walczyć, a więc jak walczymy? Dwa poki na dwa ze zmianami? Bez zmian? Może dwuwalka?
Powrót do góry Go down
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Przygoda Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Filiposa   Przygoda Filiposa EmptySob Sie 03, 2013 10:59 am

Walka ze zmianami, widzę, że wystawiasz feebasa, Zeskanuje go dexem Następnie wziął pokedex i go zeskanował, potem odrzekł: Pha, myślisz że feebas z Splashem i Blizzardem coś zrobi mojemu charmanderowi? Odrzekł, następnie go wyzwał mówiąc Charmander, zacznij atak od growla, następnie użyj 5x scratch, oczywiście nie daj się ogłupieć, potem strzel emberem! Wykrzyknął przeciwnik, następnie czekał na twoje komendy.
Powrót do góry Go down
Filipos44




Liczba postów : 22
Join date : 30/07/2013

Przygoda Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Filiposa   Przygoda Filiposa EmptySob Sie 03, 2013 11:13 am

Wyjdzie w prniu, Feebas spokojnie, kiedy użyje growl odrazu Blizzard, przymroź go i blizzard zmuś go aby przeszedł do żaru, wtedy uniki przy użyciu splash i znów Blizzard! Dasz radę, a jeśli nie zdołasz uniknąć żaru to zniweluj go Blizzardem! Feebas nie ma zbyt wielu ataków, ale wierze że mu się uda... szkoda że nie dwuwalka :/
Powrót do góry Go down
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Przygoda Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Filiposa   Przygoda Filiposa EmptyPon Sie 05, 2013 9:19 pm

Opis walki?:

Charmander zaatakował na początek growl Feebasa, co zmniejszyło jego atak, następnie dostał nie-efektywnym blizzardem, co go nie zamroziło, następnie unikał sprytnie blizzarda i zaatakował feebasa akcją, następnie pocisnął go 5x żarem.

Stan na teraz?:

Charmander:90%
Feebas:60%, atak zmniejszony o jedno oczko.
Powrót do góry Go down
Filipos44




Liczba postów : 22
Join date : 30/07/2013

Przygoda Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Filiposa   Przygoda Filiposa EmptyWto Sie 06, 2013 7:45 am

Feebas teraz kiedy ten jeszczur zaatakuje zacznij się obracać używając Blizzard i tworząc wokół siebię swoistą tarcze (coś jak kontra tarcza, jeśli widziałeś serie z sinoh) unikaj jego ataków, a jeśli się zbliży to blizzard wprost w niego !
Powrót do góry Go down
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Przygoda Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Filiposa   Przygoda Filiposa EmptyWto Sie 06, 2013 1:13 pm

Opis walki?

Ten o to trener również wziął się w garść i zaczął wydawać polecenia feebasowi, poczekał, aż feebasowi odejdzie ta obrona z blizzard, następnie cisnął na ciebie i zaatakował feebasa emberem, a potem 10x scratch. Ale dostał jeden raz blizzardem, co nie było efektywne.

Sytuacja?

Charmander: 87%
Feebas: 30%, Atak zmniejszony o jedno oczko.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przygoda Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Filiposa   Przygoda Filiposa Empty

Powrót do góry Go down
 
Przygoda Filiposa
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: Bez MG-
Skocz do: