Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czas na zemstę - Gra Yomi

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
AutorWiadomość
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 EmptyPon Wrz 23, 2013 10:49 am

Przełknęłam ślinę. Co on ma zamiar zrobić? Miałam ochotę jęknąć, gdy poczułam jego język w tamtym miejscu. To było aż za przyjemne. Zacisnęłam palce na kołdrze i czekałam na kolejne fale przyjemności. Nie mogłam za bardzo zebrać myśli, ale musiałam przyznać, że Ingo dobrze wiedział co robi.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 EmptyPon Wrz 23, 2013 12:19 pm

Ingo najpierwnnie wchodził językiem głębiej, dopiero po chwili poczułaś go w tamtych partiach, przy czym już nie mogłaś się powstrzymać od jęku. Chłopak kontynuował tą czynnoś , dopóki nie dostałaś orgazm , co było najlepszym z tego wszystkiego
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 EmptyPon Wrz 23, 2013 1:05 pm

Nie mogłam po tym wszystkim zebrać myśli. To było bardzo przyjemne. Popatrzyłam na Ingo. Sama nie wiedziałam co tym wszystkim myśleć. Nie byłam do tego przyzwyczajona i cały czas czułam sie trochę skrępowana i zawstydzona.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 EmptyPon Wrz 23, 2013 1:24 pm

Ingo na chwilę położył się obok ciebi , byś mogła się po tym pozbierać. Wkrótce zabrał się za zakładaniessobiepprezerwatywy, jako że dziś zaleciłaś mu zabezpieczenie
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 EmptyPon Wrz 23, 2013 5:50 pm

Popatrzyłam na Ingo. W końcu jakoś udało mi się trochę dojść do siebie po tym co mi zafundował. Doskonale wiedziałam co teraz będzie robił. Wyciągnęłam dłoń i pogłaskałam go po policzku.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 EmptyWto Wrz 24, 2013 8:31 am

Wkrótce chłopak był gotowy i cię pocałował. Niedługo po tympoczułaś , jak powoli w ciebie wchodzi. Wkrótcezzaczął wykonywać powolne ruchy w tył i przód.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 EmptyWto Wrz 24, 2013 5:08 pm

Z zadowoleniem przyjęłam jego pocałunek i objęłam go gdy zaczął się we mnie poruszać. To było dla mnie bardzo przyjemne. Zaczęłam głaskać go po plecach i czekałam na kolejne fale przyjemności.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 EmptySro Wrz 25, 2013 8:39 am

Chłopakwwykonywał ruchy ciała coraz szybciej, a ty nie mogłaś się powstrzymywać od jęków zachwytu. Byłollepiej niż poprzednio, chociaż Ingo musiał zważać na to, by prezerwatywa się nie zsunęła. Doszliście w jednej chwili
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 EmptySro Wrz 25, 2013 8:59 am

Teraz było jeszcze lepiej. Już zupełnie nie mogłam po tym pozbierać myśli. Popatrzyłam na Ingo. To wszystko bardzo przyjemne, chociaż i tak pewnie na sama myśl o tym będę zalewać się rumieńcem. Pogłaskałam go po policzku.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 EmptySro Wrz 25, 2013 9:29 am

Ingo zadowolony z siebie cie pocałował i po tym poszedł pod prysznic. Wkrótce wrócił i położył się obok ciebie.
- No to mam nadzieję, że stanąłem na wysokości zadania - uśmiechnął się Ingo.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 EmptySro Wrz 25, 2013 9:37 am

Popatrzyłam na Ingo rozbawiona. -Oczywiście. I jeszcze się pytasz?- Odpowiedziałam i przytuliłam się do niego. Byłam bardzo zadowolona. Pogłaskałam go po policzku i po chwili zdecydowałam się go także pocałować.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 EmptySro Wrz 25, 2013 12:27 pm

- Tak, bo chciałem to usłyszeć - uśmiechnął się.
Spodobał mu się pocałunek. Obydwoje czuliscie zmęczenie i wkrótce zasnęliście. Jak sięrrano obudziłaś to zastałaś na stoliku w pokoju śniadanie, a Ingo siedział na fotelu.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 EmptySro Wrz 25, 2013 12:32 pm

Ziewnęłam i rozejrzałam się. -Cześć.- Przywitałam się z Ingo i zerknęłam na stolik. -Hmm?- Usiadłam na łóżku i wzięłam swoje ubrania, by się przebrać. Gdy wróciłam z łazienki zerknęłam która jest godzina. -Jak ci się spało?- Spytałam się chłopaka.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 EmptySro Wrz 25, 2013 6:32 pm

- Bardzo dobrze- odpowiedziałci .
Była 8 rano.
- A tobie jak się spało? - zapytał się.
Śniadanie wyglądało bardzo smacznie.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 EmptySro Wrz 25, 2013 7:23 pm

-Też bardzo dobrze.- Odpowiedziałam i podeszłam do stolika ze śniadaniem. -Zdążyłeś przygotować śniadanie?- Spytałam się chłopaka. Zabrałam się za jedzenie. Byłam już po tych wieczornych harcach trochę głodna. Zarumieniłam się gdy przypomniałam sobie co robiliśmy wczoraj.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 EmptyCzw Wrz 26, 2013 5:38 am

- Tak - odpowiedział.
Śniadaniew wwykonaniu Ingo było jak zwykle świetne.
- Dość wcześnie wstałem i miałem czas, by zrobić coś porządnego - uśmiechnął się.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 EmptyCzw Wrz 26, 2013 11:31 am

-I jak zwykle świetne śniadanie zrobiłeś.- Pochwaliłam jego dania. Gdy skończyłam zerknęłam na chłopaka i podeszłam do niego. Zadowolona cmoknęłam go w policzek. Zamyśliłam się i w końcu władowałam się mu na kolana.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 EmptyCzw Wrz 26, 2013 2:30 pm

- To się cieszę, że doceniasz moje wysiłki - powiedział chłopak.
Uśmiechnął się, gdy wpakowałaś się mu na kolana. Objął cie i także pocałował.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 EmptyCzw Wrz 26, 2013 2:35 pm

Zadowolona siedziałam mu na kolanach. Bardzo podobało mi się jak mnie obejmował i całował. -Jutro macie tą akcie?- spytałam się go zamyślona. Być może i i uda się tam wkręcić i poszukać dalszych informacji. W końcu mogło tak być, ze wiertło nie jest ich jedynym projektem.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 EmptyCzw Wrz 26, 2013 5:34 pm

- Tak - odpowiedział chłopak.
Zaczął się bawić twoimi włosami. O czymś chwilę myslał.
- Ogólnie to mam dzisiaj kilka rzeczy do załatwienia - powiedział w końcu. - Więc póki co możemy tak posiedzieć, a potem mykam - pogłaskał cię po głowie.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 EmptyCzw Wrz 26, 2013 5:39 pm

-Dobrze.- Odpowiedziałam. -To ja wtedy pójdę trochę moje stwory potrenować zanim zaczną się do mnie dopierać z nudów.- Zażartowałam. Przytuliłam się do Ingo zadowolona. Bardzo podobało mi się takie siedzenie.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 EmptyCzw Wrz 26, 2013 5:54 pm

- Już się tak nie czerwienisz, hm? - spytał się rozbawiony.
Pocałował cię prosto w usta. Jeszcze trochę cie poprzytulał i w końcu odsadził cie na bok.
- Później przyjdźmmoże do restauracji przy rynku miasta - uśmiechnął się. - Tak około 18 - dodał.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 EmptyCzw Wrz 26, 2013 6:02 pm

-No już trochę się przyzwyczaiłam.- Odpowiedziałam i też go pocałowałam. -Ok, przyjdę.- Dodałam. Zamyślona popatrzyłam na chłopaka. Wstałam z fotela i wzięłam swoja torbę. Sprawdziłam czy mam wszystkie pokeballe i ruszyłam w stronę wyjścia. -To w takim razie ja tez już idę. Na razie.- Powiedziałam.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 EmptyCzw Wrz 26, 2013 6:47 pm

- papa - pomachał ci Ingo.
Wkrótce byłaś na miejsc , gdzie wczoraj trenowały twoje pokemony. Dopiero teraz Mewtwo wyskoczyłz pokeballa.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 EmptyCzw Wrz 26, 2013 7:00 pm

Wypuściłam resztę pokemonów. -No, dobrze czas na kolejny trening. Lucario, ty zacznij teraz trenować Dark Pulse i Focus Blast, by podszkolić swoja umiejętność używania tych ruchów. Larvitar, poćwicz wywoływanie burzy piaskowej za pomocą Sandstorm. Lapras, poćwicz nad atakiem Water Pulse, a następnie nad Body Slam. Luxio, poćwicz ruch Charge. Deino, dalej ćwicz skupianie energii przy pomocy Focus energy. Milotic, ty zacznij trenować celność swojego water Gun. Mewtwo, ty jak zwykle rób co chcesz.- Wydałam polecenia swoim pokemonom.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 17 Empty

Powrót do góry Go down
 
Czas na zemstę - Gra Yomi
Powrót do góry 
Strona 17 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Czas na zemstę - Gra Yomi
» 001 Yomi vs Cheren
» Yomi vs Roxie
» Safari Yomi
» Bank Yomi [Fay Reed]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG IronMan-
Skocz do: