Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Burza mozgow

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

Burza mozgow Empty
PisanieTemat: Burza mozgow   Burza mozgow EmptySro Wrz 25, 2013 6:28 pm

Macie jakies pomysly na odswierzenie forum? Zrobmy burze mozgow i podniesmy forum na nogi! Propozycje skladajcie w tym temacie. Czekam(y) na jakies pomysly Smile !
Powrót do góry Go down
Surreal

Surreal


Liczba postów : 24
Join date : 31/07/2013
Age : 31

Burza mozgow Empty
PisanieTemat: Re: Burza mozgow   Burza mozgow EmptySro Wrz 25, 2013 6:55 pm

Co powiesz na zaniedbywane pokemony?
Jeśli pokemon leży w boxie/w ogóle jest używany rzadziej niż raz na tydzień (wiem, że to dla Ciebie więcej roboty przy sprawdzaniu... :c) to może pojawić się opcja, że go ktoś zabiera. Nie wiem, team rocket albo jakiś TOZ dla pokemonów. I trzeba by używać większej ilości pokemonów, ruszyćnieco rozgrywkę.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Burza mozgow Empty
PisanieTemat: Re: Burza mozgow   Burza mozgow EmptySro Wrz 25, 2013 7:11 pm

Może by tak wprowadzić typ tygodnia? Co tydzień byłby dodawany jakiś typ i każdy pokemon tego rodzaju dostawał by jakiś atak np, Egg Movie, Movie tutor czy II & IV only generation Movie.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

Burza mozgow Empty
PisanieTemat: Re: Burza mozgow   Burza mozgow EmptyCzw Wrz 26, 2013 5:57 am

Mozaika. Pomysl dobry ale... Jakby to rozegrac? Owszem moge sprawdzac te boxy itd ale to raz na dwa tyg bo co tydzie. tyle czasu nie znajde a nie ma drugiego admina z powodu przyczyn mi znanych i nie bede go obarczac takim zadniem. Chociaz Team Rocket moze porywac i pokemony beda trafiad do adopcji. W sumie adopcje tez by przydalo sie zrobic a tak to chociaz jakies pokemony sie trafia a czasem jakoes dobre kwiatki moga sie tam znalezc. Iron... Hym tzw rodzinka tygodnia nieprawdaz? Myslalam nad tym ale jest problem techniczny ^.^" nie umiem ogloszen tworzyc jak byly na poprzednim wcieleniu forum a z osoba ktora sie na tym zna nie mam kontaktu. Chyba ze stworzyc temat ogloszenie globalne by kazdy widzial i tam by wsio umieszczal?
Powrót do góry Go down
Surreal

Surreal


Liczba postów : 24
Join date : 31/07/2013
Age : 31

Burza mozgow Empty
PisanieTemat: Re: Burza mozgow   Burza mozgow EmptyCzw Wrz 26, 2013 7:07 am

Nie za dużo tych ruchów? I tak co chwila są loterie i konkursy. Po co trenować pokemona, skoro co i rusz i tak nauczy się ataku?

Co do sprawdzania pokemonów, wystarczy dodać opcję w kp. Komu zależy, będzie pisał i edytował datę, kiedy pokemon był ostatnim razem używany. Hm?
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Burza mozgow Empty
PisanieTemat: Re: Burza mozgow   Burza mozgow EmptyCzw Wrz 26, 2013 11:03 am

Temat by na to wystarczył. Co do sprawdzania pokemonów. Jak dla mnie to jest głupi pomysł. Raz za dużo przy tym roboty, dwa to by było nie fer wobec tych, którzy mają dużo pokemonów. Chodzą w przygodzie i je łapią, a tutaj ktoś je zabiera.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Burza mozgow Empty
PisanieTemat: Re: Burza mozgow   Burza mozgow EmptyCzw Wrz 26, 2013 11:21 am

Sądzę że z tym zaniedbywaniem pokemonów to już za dużo byłoby mieszania i to bez sensu. Według mnie by odświeżyć forum, trzeba rejestrować się na przeróżnych forach pbf o pokemonach i reklamować po prostu na SB ^^ Chwilę później dostajesz bana ale co z tego heh. Ludzie zaczną przychodzić to będzie więcej pomysłów. A co do właśnie pomysłu Yomi, to nie jest taki zły.
Powrót do góry Go down
Surreal

Surreal


Liczba postów : 24
Join date : 31/07/2013
Age : 31

Burza mozgow Empty
PisanieTemat: Re: Burza mozgow   Burza mozgow EmptyPią Wrz 27, 2013 6:04 am

No a po co komu 50 pokemonów? Żeby w boxie leżały i marniały? Wyciągane tylko do gymu na zasadzie "bo jak będę szedł do roślinnego gymu to mi się ogniste przydadzą"?
A sprawdzania nie ma wcale więcej niż kontrola banku i KP.


No i jak tak chcecie, to spróbuję się dowiedzieć, jak zrobić tu ogłoszenie, Laureline. Okay?
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Burza mozgow Empty
PisanieTemat: Re: Burza mozgow   Burza mozgow EmptyPią Wrz 27, 2013 2:48 pm

Ogólnie powiedzmy sobie szczerze. Nie każdy ma czas żeby co chwilę zmieniać pokemony, tak samo ich znikanie wydaje mi się niesprawiedliwe. Czemu ktoś kto się postarał aby złapać danego stworka ma go stracić bo np. nie ma czasu? Z resztą damy do adopcji te wszystkie pokemony i znów po pewnym czasie skończą w boksie i tyle z tego będzie.

P.S. Co ma ilość ataków do treningu? Przecież w tych najbardziej liczy się zdobywanie poziomów, dzięki którym można walczyć z coraz to silniejszymi wrogami. Co z tego, że masz 1000 ataków jeśli twój pokemon jest o połowę słabszy od przeciwnika? Głównym celem treningu jest zdobywanie lv.

P.S. Zrobiłem ogłoszenie. Jak znajdę trochę czasu to jeszcze dorzucę graficzny podkład. Mile widziane opinie i rady co poprawić.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Sponsored content





Burza mozgow Empty
PisanieTemat: Re: Burza mozgow   Burza mozgow Empty

Powrót do góry Go down
 
Burza mozgow
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Wiadomości :: ~Wiadomości~ :: Pomysły-
Skocz do: