Pokemon World

~*~

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Zacznij własną przygodę ! 2/4

Go down 
AutorWiadomość
Azyl

Liczba postów : 745

PisanieTemat: Zacznij własną przygodę ! 2/4   Pon Lip 15, 2013 4:36 pm

Jeśli chcesz przeżyć niesamowitą przygodę, wypełnij ten o to formularz:

Kod:
Imię i Nazwisko:
Starter: [na 7 lvl + dowolny TM i HM który może opanować twój pok]
Historia:
Cele:
Region: [Kanto, Johto, Hoenn lub Sinnoh]
Towarzysze*: [zaznaczyć czy od początku podróży czy w trakcie. towarzysza wymyślam ja]
Wrogowie*: [to samo co u góry]
Prośby:
* - oznacza że nie trzeba tego wypełniać

Ostatnio zmieniony przez Azyl dnia Pon Sie 12, 2013 7:27 pm, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
AverSzlugKets

Liczba postów : 103

PisanieTemat: Re: Zacznij własną przygodę ! 2/4   Nie Lip 28, 2013 11:15 pm

Nick ze starego forum: SZLUG
Co wybierasz?: (legenda, smok itd?) Mrok-Smok
To twoja nowa historia?: (tak/nie) TaK

Imię i Nazwisko: Szlug Irvine
Wygląd:
Starter: Onix
Historia: Młody Szlug, od zawsze interesował się rodzinnym interesem. Mianowicie prowadzili oni biuro detektywistyczne "Świetlny Irvine". Hmm, rodzina, rodzina, czy można to tak nazwać? Wychowywał się z ojcem, matki nigdy nie znał, ponieważ..? No właśnie, nawet tego nie wie. Od początku każdy nie chciał nic mu na ten temat powiedzieć, unikali ów tematu jak ognia, ojciec, dziadkowie, nikt nigdy nic mu nie zdradził, dlatego ten żył w totalnej bez wiedzy. Nikt nie dawał mu możliwości do tego, by dowiedzieć się czegoś więcej, niż tego, Cała rodzina była bardzo tajemnicza, jednak kochali Szluga, ten zapewne przez ich zachowanie, także stał się bardzo tajemniczy i cieszył się kiedy mógł dowiadywać się o jakich kol wiek tajemniczych sprawach. Sam nie wiedział, że z najdziwniejszą z nich ma do czynienia na co dzień, ot co. Pełen zainteresowania, przeglądał papiery ojca, który mocno go za to karcił, to znaczy nie.. Kazał mu zmykać, ponieważ nie tolerowali bicia dzieci. Jednak to nie znużyło Szlug, nie raz zakradał się by czytać akta sprawy. Zawsze chciał się zajmować tym, mniej więcej dla tego, by móc odnaleźć jakieś informacje o matce. Rodzina zwodziła go od tych tematów, mianowicie przynosząc do domu pokemony. Szlug szybko się z nimi zaprzyjaźniał, ale i tak wytrwale dążył do swojego celu, taki miał charakter i nawet najmocniejsze starania by tego nie zmieniły. Jednak.. coś się zmieniło, kiedy tylko skończył magiczne 15'naście lat, ukończył akademię ( do której został zmuszony ), otrzymał swojego pierwszego pokemona. Pokemona od dziadka, który był jednym z jego pierwszych, wytrwale przy nim dążył i mocno pomagał w podróży. Był to mały stworek - Onix. Szlug od razu zakochał się w tym pokemonie, ponieważ jak on uwielbiał gry w chowanego, podchody oraz programy detektywistyczne. Od tej pory, chodzili razem, wszędzie razem, nawet kiedy Szlug zakradał się do gabinetu ojca, Onix czuwał, by nikt ich nie przyłapał, po czym wymieniali się informacjami. Wszystko zmieniło się drastycznie, kiedy podczas czytania akt, pod ręce chłopca, pokazały się listy. Otwarte listy, dlatego ciekawski chłopiec nie omieszkiwał się by je przeczytać, po chwili dowiedział się, że to listy od jego mamy! Czyli ona żyje, okłamywali go całe życie. Dlatego, pełen goryczy, zebrał się, spakował najpotrzebniejsze rzeczy i wyruszył! Z zapłakanymi oczami, chwycił
Onixa na rękę i wybiegł z domu. Poszedł po swojego przyjaciela i razem uciekli w świat

__

To moja stara historia nie zmieniałem szczegółów ale proszę nie rób mi detektywistycznej histori

Cele:Dowiedzenie się kto jest moją mamusią
Region: Kanto albo sinnoh co wolisz
Towarzysze*: fuck od początku albo max 2
Wrogowie*: zespół r jak moge prośić a jak nie to też od początku
Prośby:  Dużo akcji dużo wybuchów dużo walk fuck yea

Nick: Szlug...
Nick MG: Corvis Corax
Nick nowego MG: Azyl
Powód: Bo tak mi sie podoba ale to ostatnia zmiana... Obiecuje.
Kontynuacja czy nowa przygoda: nowa przygoda
Zgoda MG <starego nowego?>: Azyl tak a Corvisa nie ma, ale i tak miał o jednego za dużo więc mam nadzieje że tak Very Happy

Błagam zrób mi ją jeszcze dzisiaj Xd
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Carverek

Liczba postów : 79

PisanieTemat: Re: Zacznij własną przygodę ! 2/4   Pon Lip 29, 2013 9:15 am

Imię i Nazwisko:Carver Kwiatkowski
Wygląd:
Starter: Abra, na początek zna teleport, lecz kupiłem mu 3 tm takie jak psyshock,shadow ball oraz psychic
Historia:

Człowiek ten, kiedyś mieszkał w miasteczku zwanym Pallet Town, tam był profesor Oak, przybył on, z pokedexem i pokeballami, jednym z nich był squirtle, charmander lub bulbasaur, ale zauważyłem, że mam już abre, powiedziałem to profesorowi, no tak, przynajmniej może prowadzić badania tych 3 starterów, potem przybiegli rodzice mówiąc mi, że to jest abra od nich, gdyż coś abra ich nie lubiał, wyruszyłem więc, oczywiście rodzice dali mi parę potrzebnych rzeczy, a Prof.Oak dał mi pokedex i pokeballe, wyruszyłem w podróż.

Cele: Zostać najlepszym trenerem psychicznych pokemonów przemierzając wszystkie regiony.
Region: Kanto
Towarzysze*:nie
Wrogowie*:nie
Prośby: brak
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Azyl

PisanieTemat: Re: Zacznij własną przygodę ! 2/4   Pon Lip 29, 2013 11:09 am

Dobra, przyjmuję obu.

Liczba postów : 8

PisanieTemat: Re: Zacznij własną przygodę ! 2/4   Wto Lip 30, 2013 12:30 pm

Imię i Nazwisko: Elphias Stone
Wygląd:
Starter: Gastly 7lvl TM29- Psychic , HM nie ma
Historia: Elphias został wychowany w domu dziecka. Gdy miał 6 lat adoptował go mężczyzna, który był hodowcą Pokemonów. Był on także jednym z tajemniczych pomocników Cyrusa a także jego przyjacielem. Elphias został wychowany na ambitnego i przyjaznego człowieka, który kocha Pokemony. Gdy za miesiąc miał skończyć 16 lat, ojczym podarował mu jajo Gastly'ego. Na następny dzień po otrzymaniu jajka, przeprowadzili się do Regionu Sinnoh do miasta Oreburgh. W dzień szesnastych urodzin, pokemon się wykluł.
Cele: Przeżyć ciekawą przygodę
Region: Sinnoh
Towarzysze*: Zdam się na MG
Wrogowie*: Zdam się na MG
Prośby: Jeśli można to trochę dłuższe posty tak gdzieś ze 4 linijki Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Azyl

PisanieTemat: Re: Zacznij własną przygodę ! 2/4   Wto Lip 30, 2013 12:56 pm

Przyjmuję Smile

PisanieTemat: Re: Zacznij własną przygodę ! 2/4