Pokemon World

~*~

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Czas na zemstę - Gra Yomi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
AutorWiadomość
Yomi

Liczba postów : 803

PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czw Lip 18, 2013 9:07 am

-Larvi, zostaw ten ogon, bo jeszcze ktoś będzie chciał zjeść twój jak ci urośnie.- powiedziałam do pokemona i złapałam go, by zostawił w spokoju kitę Mewtwo. Pogłaskałam Riolu i pochwaliłam ją za to, ze jest taka grzeczna.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
IronMan

Liczba postów : 2406

PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czw Lip 18, 2013 9:16 am

Po chwili Larvitar odpuścił ogonem Mewtwo a legenda odetchnęła z ulgą. Riolu była bardzo zadowolona z pochwały i Larvitar chyba zaczął rozmyślać nad tym czy jednak by nie spróbować być grzecznym.

Moja zbroja:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yomi

PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czw Lip 18, 2013 9:20 am

Byłam zadowolona, ze w końcu Larvitar przestał przeżuwać ogon Mewtwo. Zamyślona się rozejrzałam. -Może macie ochotę na mały trening?- Spytałam się pokemonów. przy okazji Lapras by mógł sobie trochę poprzerywać na wolnym powietrzu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
IronMan

PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czw Lip 18, 2013 10:17 am

Pokemony kiwnęły twierdząco łbami. Po chwili znalazłaś nawet staw. Możesz tu wypuścić swojego Laprasa, by ten miał więcej swobody... Riolu i Larvitar chcieli ćwiczyć razem. Mewtwo natomiast raczej wyboru nie miał i będzie trenować z Laprasem.

Moja zbroja:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yomi

PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czw Lip 18, 2013 10:22 am

Wypuściłam Laprasa, by mógł potrenować i popływać sobie w stawie. Stanęłam obok i przyglądałam się ich treningowi. Byłam nawet zadowolona, ze do drużyny dołączył na jakiś czas Lapras. Zamyślona zerknęłam w niebo. Może następnym mieście uda się zdobyć więcej informacji o team Rocket.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
IronMan

PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czw Lip 18, 2013 10:32 am

Tak więc zaczął się trening. Pokemony bardzo się starały i zeszła im na tym trenowaniu jakaś godzina. Wkrótce stwory jednak się zmęczyły i teraz odpoczywały, a Lapras leniwie dobie pływał po stawie zadowolony z wodnej przestrzeni.

+ 0,8 do lv.

Moja zbroja:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yomi

PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czw Lip 18, 2013 10:36 am

Usiadłam pod jednym z drzew i przyglądałam się jak Lapras pływa sobie po stawie. Zamyśliłam się. cały czas martwiło mnie to po co team Rockets mógłby szukać Tria muszkieterów. Dla pieniędzy jak to mieli w zwyczaju? Czy może coś innego?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
IronMan

PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czw Lip 18, 2013 10:39 am

Tego nie mogłaś zrozumieć i byłaś bardzo zaniepokojona tą sytuacją. W końcu Mewtwo usiadł obok Ciebie.
- Nie powinnaś się tym tak zamartwiać, w końcu odkryjemy o co tu chodzi - powiedział, zapewne wyczytał Ci z myśli czym się tak martwiłaś.

Moja zbroja:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yomi

PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czw Lip 18, 2013 10:45 am

-Pewnie tak.- Westchnęłam. Zamyślona zerknęłam na Laprasa i małe pokemony. -Ale i tak nie podoba mi się to wszystko. Te mendy są zdolne do wszystkiego.- Mruknęłam i podrapałam się po policzku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
IronMan

PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czw Lip 18, 2013 10:51 am

Mewtwo potwierdził to skinieniem głowy. W zamyśleniu poruszał swoim ogonem jakby także o czymś rozmyślał. Chyba przypomniały mu się czasy, kiedy to eksperymentowali na nim w laboratorium. Lapras zaczął wozić na swojej skorupie Riolu i Larvitara.

Moja zbroja:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yomi

PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czw Lip 18, 2013 10:56 am

W końcu wstałam i zerknęłam na pokemony. -Dobrze, lepiej jak ruszymy w drogę.- powiedziałam. Lepiej, by było jakbyśmy doszli do Striatlon zanim się ściemni. Może tam uda się usłyszeć jeszcze jakieś informacje o Rocketsach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
IronMan

PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czw Lip 18, 2013 11:00 am

Szliście dalej. W końcu ujrzałaś Striatlon. Na tablicy ujrzałaś coś o ośrodku rekreacyjnym dla pokemonów. Mewtwo sam wszedł Ci do pokeballa. Było już jednak bardzo ciemni i raczej o rocketsach nic interesującego nie znajdziecie.

Moja zbroja:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yomi

PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czw Lip 18, 2013 11:04 am

Od razu skierowałam się do Centrum pokemon i do stołówki. Byłam głodna i moje pokemony pewnie też. W końcu tam też będzie można usłyszeć jakieś plotki lub inne informacje. Nigdy nic nie wiadomo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
IronMan

PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czw Lip 18, 2013 5:33 pm

Tak więc zabrałaś się za jedzenie. W pewnej chwili usłyszałaś, że zespół R może mieć kwaterę gdzieś w tym mieście bo czasem widuje się na jego peryferiach rakietowców. Po tym jak wzięłaś danie dla Mewtwo mogłaś iść do pokoju.

Moja zbroja:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yomi

PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czw Lip 18, 2013 5:37 pm

No ciekawe, ciekawe. Czy będzie można trochę pośledzić Rocketsów i być może dojść do ich kwatery. Odebrałam jedzenie dla Mewtwo i ruszyłam wynająć pokój. Podzielę się tymi jakże radosnymi Nowinami z legenda i może coś razem umyślimy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
IronMan

PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czw Lip 18, 2013 5:39 pm

Po chwili wynajęłaś pokój. Mewtwo tam od razu wyskoczył z pokeballa i nieco zgłodniały zabrał się za jedzenie.
- Dowiedziałaś się czegoś? - spytał.
Po tym jak kiedyś zbytnio sobie pozwalał z czytaniem Ci w myślach to rzadko korzysta z tej zdolności, chyba że zauważy coś naprawde niepokojącego.

Moja zbroja:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yomi

PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czw Lip 18, 2013 5:42 pm

-Tak. Podobno Rocketsi mają bazę w tym mieście. Widuje się ich czasami na peryferiach. Może uda się jutro jakiegoś znaleźć i pośledzić.- powiedziałam do Mewtwo. Być może zaczął już dorastać? albo po prostu poznał co oznacza słowo "prywatność".
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
IronMan

PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czw Lip 18, 2013 6:56 pm

- O to nieźle - mina Mewtwo była lekko złowieszcza.
Po chwili skończył jeść i chyba się najadł. Larvitar i Riolu zadowoleni się ze sobą bawili, a legenda zajęła się czytaniem.

Moja zbroja:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yomi

PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czw Lip 18, 2013 6:58 pm

Zerknęłam która jest godzina i wzięłam piżamę z plecaka. Ruszyłam się przebrać do łazienki i może tez trochę odświeżyć. Riolu i Larvitar byli prawdziwymi łobuziakami. Jutro może uda się odnaleźć kryjówkę Teamu rockets.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
IronMan

PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czw Lip 18, 2013 7:00 pm

Była już prawie dwudziesta. Wkrótce się umyłaś i przebrałaś a po Tobie na małą kąpiel wybrał się także Mewtwo. Riolu i Larvitar za ten czas się nieźle zmęczyli i położyli spać. Mewtwo też ziewnął i ułożył się przy ścianie na łóżku. Po tym już spał.

Moja zbroja:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yomi

PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czw Lip 18, 2013 7:04 pm

No cóż, dobry pomysł z tym spaniem. Podeszłam i ułożyłam się na łóżku. Ziewnęłam. Dobrze, by było się wyspać. W końcu mamy zadanie na jutro. Oby nic się nie skomplikowało. Pogłaskałam Riolu i próbowałam zasnąć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
IronMan

PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czw Lip 18, 2013 7:44 pm

W koncu zasnęłaś i śnił Ci się zespół R jako krwawe bestie... Zresztą tak było, przez nich zginęli Twoi rodzice. Obudziłaś się rano. Mewtwo już nie spał i czytał książkę, która go wyraźnie bardzo zaciekawiła. Riolu i Larvitar jeszcze spali.

Moja zbroja:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yomi

PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czw Lip 18, 2013 7:46 pm

Skrzywiłam się i usiadłam na łóżku. -Kuźwa, taki normalnie sen miły miałam...- mruknęłam i zerknęłam na Mewtwo. -Długo nie spisz?- Spytałam się go. Zerknęłam która dokładnie jest godzina i zwaliłam się z wyrka. Poszłam się przebrać do łazienki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
IronMan

PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czw Lip 18, 2013 7:57 pm

Była 9 rano.
- Już od dwóch godzin - odpowiedział Mewtwo.
Chyba miał spytać co Ci się śniło, jednak zrezygnował po tym jak zobaczył, że masz zły humor. Po chwili wróciłaś z łazienki już ubrana.

Moja zbroja:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yomi

PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czw Lip 18, 2013 8:02 pm

Rozejrzałam się po pokoju. -No to idziemy się rozejrzeć po peryferiach miasta. Może uda się wyśledzić jakiegoś Rocketsa.- powiedziałam i sprawdziłam czy Riolu oraz Larvitar jeszcze śpią. Chciałabym być tak beztroska jak oni, ale niestety już nic nie mogło wrócić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   

Powrót do góry Go down

Czas na zemstę - Gra Yomi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Czas - jest darem