Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel Empty
PisanieTemat: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel EmptyPon Lip 15, 2013 5:03 pm

Tak więc w końcu byłeś gotowy do drogi. Twoje pokemony bardzo cieszyły się na tą podróż i już nie mogły się doczekać nadchodzących przygód. Chimchar siedział sobie najwygodniej w świecie na łbie Twojego smoka.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel EmptyPon Lip 15, 2013 5:15 pm

Świetnie. Witajcie koledzy. - powiedziałem i zeskanowałem swoje pokemony.
Jak już jesteśmy wszyscy razem to możemy ruszac. - powiedziałem przejęty podróżą i ruszyłem wraz z pokemonami.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel EmptyPon Lip 15, 2013 8:09 pm

Cytat :
Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel 390
Chimchar lv. 8 samiec
Charakter: Pokemon-wojownik. Uwielbia walki i treningi i chce ewoluować w potężnego Infernape.
Ataki: Leer, Scratch, Ember,
Zdolność: Blaze


Cytat :
Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel 381
Latios lv. 10 Samiec
Charakter: Spokojny pokemon, który w każdej sytuacji zachowuje zimną krew. Chyba że naje się słodyczy, wtedy ma za dużo energii.
Ataki: Psywave, Heal Block, Helping Hand,
Zdolność: Levitate


Tak więc w koncu ruszyłeś ze swoimi stworami w drogę.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel EmptyPon Lip 15, 2013 8:20 pm

Szedłem wraz z swoimi pokemonami przez pole które wyprowadzało z miasta, i czułem że dogaduje się z nimi fantastycznie. Jakbyśmy się znali od dawna.
-Latios, jesteś legendarnym pokemonem, jak to się stało że leżałeś ranny tuż przy mojej ulicy. Rzadko się takie coś spotyka, szczególnie że chciałeś do mnie dołączyc. Jestem ci wdzięczny. Pomożesz mi pokonac Zespół G. Kiedyś ich dopadnę !. - powiedziałem i ruszyłem dalej.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel EmptyPon Lip 15, 2013 8:25 pm

Latios słuchał tego co mówisz. Wzruszył tylko ramionami na Twoje słowa. Chyba po prostu przypadek. Chimchar przeniósł się na Twoje ramię, a psychiczny smok zaczął latać w powietrzu dość wysoko. Potem jakby z nudów wymijał drzewa. Bardzo dobrze mu to szło.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel EmptyPon Lip 15, 2013 8:41 pm

Szedłem sobie tak z Chimcharem na ramieniu i czekałem na jakiś ciekawy obrót wydarzeń. Odpaliłem papierosa od ogona mojego pokemona i oglądałem się w wszystkie strony wypatrując dzikich zwierzaków.
-Chimchar chcesz ciastko ? To wskocz na drzewo i wypatruj czegoś ciekawego. - próbowałem przekupić swojego pokemona xD,
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel EmptyPon Lip 15, 2013 8:44 pm

Chimchar ie dał się przekupić, a dodatkowo nie spodobał się mu dym papierosowy i zeskoczył Ci z ramienia, by po chwili lata sobie na grzbiecie Latiosa. awet jako ognisty pokemon za tym zbytnio nie przepadał...
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel EmptyPon Lip 15, 2013 8:51 pm

-Chyba mu się papierosy nie podobają. Dobra to rzucam to. - powiedziałem i wyrzuciłem paczkę w krzaki.
-Dobra Chimchar, już nie ma widzisz ? Dam ci trzy ciastka, co ty na to. - zapytałem a potem powiedziałem Latiosowi żeby również poszukał pokemonów z powietrza.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel EmptyPon Lip 15, 2013 8:53 pm

Chimchar w końcu wziął od Ciebie ciastka. Po chwili pokemony zabrały się za poszukiwanie innych stworków. Przez dłuższy czas nic nie było, lecz w końcu Latios przyleciał, wskazując Ci kierunek swoją łapą. Tak więc coś znalazł...
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel EmptyPon Lip 15, 2013 9:05 pm

Wskakuje na Latiosa i mówię żeby podrzucił mnie w to miejsce. Łapię przy okazji Chimchara mówiąc mu że czas na trening. Wpatruje się w krajobraz z przestworzy i podziwiam piękno natury.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel EmptyPon Lip 15, 2013 9:12 pm

Latios uniósł Cię i po chwili leciałeś tuż nad drzewami. Wkrótce znaleźliście się na polanie, gdzie pasł się taki mały pokemon:
Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel 585
Zdawał się nie przejmować waszą obecnością tutaj.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel EmptyPon Lip 15, 2013 9:17 pm

Sprawdziłem na pokedexie tylko jego lvl, i powiedziałem Chimcharowi aby z nim zawalczył. Po czym zwróciłem się do dzikiego pokemona:
-Cześć, nie musisz jeść tej trawy, jeśli zgodzisz się na pojedynek z moim Chimcharem to dam ci trochę prawdziwego jedzenia dla pokemonów. - przekazałem swoją propozycję Deerlingowi.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel EmptyPon Lip 15, 2013 9:22 pm

Deerling podszedł i powąchał karmę. Po chwili coś po swojemu powiedział i wskazał Ci kopytkiem ja jabłoń, która tutaj rosła. Chyba woli naturalne pokarmy....

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel 585
Deerling lv. 12
Charakter: Spokojny pokemon, który niezbyt lubi się wychylać, chyba że już na niego padnie.
Ataki: Tackle, Camouflage, Growl, Sand-attack, Double Kick,
Zdolność: Chlorophyll,
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel EmptyPon Lip 15, 2013 9:27 pm

-Nie martw się, nie chcę cię łapać jak ty tego nie chcesz. Chciałbym tylko sprawdzić mojego Chimchara w walce. Co ty na to ? Mam tu w plecaku w sumie gruszkę i parę śliwek. - powiedziałem błagalnie do pokemona i wskazałem na Chimchara. Jeżeli się zgodzi na walkę to przekazuję Chimcharowi komendy:

Biegnij wprost na nią i uderz Scratchem po czym zwinnie odskocz w bok i biegaj dookoła niej. Jej drugi typ to trawa więc Ember od tyłu powinien dać niezły wycisk. Powtarzaj to co jakiś czas a wygrasz !.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel EmptyWto Lip 16, 2013 11:39 am

Sarenka się zgodziła i po chwili zaczęła się walka. Pokemon jednak dzięki swojej umiejętności był niesamowicie szybki, bo świeciło słońce. Tak więc Chimchar nie mógł go nawet dosięgnąć atakiem.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel EmptyWto Lip 16, 2013 11:44 am

-Chimchar właź pod ziemię używając Dig. W ten sposób nie uniknie twojego ataku. Wyskocz z ziemi wprost w nią łącząc ten atak z Scratchem a potem dobijaj Emberem ! - powiedziałem swojemu pokemonowi.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel EmptyWto Lip 16, 2013 11:47 am

Chimchar zrobił jak kazałeś i uderzył pokemona bardzo mocno. Po chwili jednak Twój ognisty pokemon oberwał Double Kick, co odrzwuciło go na dość spory kawałek. Deerling był niczego sobie przeciwnikiem.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel EmptyWto Lip 16, 2013 11:50 am

Chimchar nie poddawaj się. Nie możesz przegrac z trawiastym pokemonem ! Już wiem ! Biegaj po polu i zrób jakieś z 20 dziur w ziemii swoim Dig'iem po czym wskakuj do jednej i zrób jak najwięcej pocisków Ember i strzelaj gdziekolwiek, powinny powystrzelac z dziur a wtedy ty korzystając z zamieszania wyskocz z ziemii i jak najmocniej uderzaj Emberem kilkakrotnie !!!
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel EmptyWto Lip 16, 2013 11:53 am

Deerling odskoczył na bok by uniknąć tych dołków. Po chwili zaczął je zasypywać swoim Sand-attack. Dzięki temu ogniste ataki nie trafiały dzikiego pokemona, a kiedy Twój pokemon w końcu wyskoczył to ataki obydwóch się zderzyły.

D 50%
Ch 52%
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel EmptyWto Lip 16, 2013 11:58 am

Zrób to jeszcze raz Chimchar. Stwórz dziurę swoim Dig po czym zbieraj tam siłę na kolejny atak. Siedź w jednej dziurze a gdy Deerling będzie próbował zasypac tą dziurę, to wyskocz wprost na niego uderzając z całej mocy Scratchem połączonym z Dig, a potem dobijaj Ember !!! - wierzyłem w to że sobie da rade.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel EmptyWto Lip 16, 2013 12:00 pm

Deerlin nie zasypał od razu dziury, tylko zebrał dużą ilość piasku. Gdy Chimchar miał wyskoczyć to sypnął nim prosto w Twojego pokemona. Ten dziki pokemon wiedział doskonale co robić... Twój Chimchar uderzył go Ember, za co Deerling przywalił mu krytycznym Tackle.

D 20%
Ch 20%
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel EmptyWto Lip 16, 2013 12:04 pm

Dobra Chimchar ! Robimy to teraz tak, wskakuj do dziury i czekaj tam na niego. Gdy zobaczysz jak wpada piasek w dziurę, to kop w bok i jak najszybciej wyskakuj z tyłu Deerlinga i uderzaj Emberem. Jeden taki atak powinien załatwic go na dobre. Jak nie trafisz to wskakuj od razu do tej dziury i tak cały czas. Czekaj na piasek i kop w bok aby cie nie dosięgnął po czym wal płomieniami. Spal tą roślinną sarenkę !
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel EmptyWto Lip 16, 2013 12:05 pm

Deerling tym razem nic nie robił. Czekał, aż Chimchar wyskoczy z dziury i go uderzy. Nagle uderzenia pokemonów się zderzyły i... obydwa były niezdolne do walki!

Chimchar + 0, 6 do lv.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel EmptyWto Lip 16, 2013 12:07 pm

Chowam Chimchara w balla, i niezbyt zadowolony łapię Deerlinga w Pokeballa po czym wsiadam na Latiosa i mówię mu żeby mnie podwiózł do najbliższego PokeCenter.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel EmptyWto Lip 16, 2013 12:09 pm

Deerling szybko się złapał. Po chwili dosiadłeś Latiosa i ten uniósł się w górę, by bezpiecznie nad koronami drzew Cię przewieźć. Po tym znaleźliście się w kolejnym mieście przed budynkiem pokecenter.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel Empty

Powrót do góry Go down
 
Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel
Powrót do góry 
Strona 1 z 12Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Księgowy Azyl'a
» Azyl i trawka.
» Stragan AzyL'a
» Corvis vs Azyl
» Azalea Gym - Azyl

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Offtop :: ~Archiwum~-
Skocz do: