Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 12:12 pm

Zszedłem z Latiosa, po czym mu podziękowałem i schowałem do pokeballa.
-Dzień dobry. - powiedziałem wchodząc do PokeCenter. Widząc Siostre Joy, oddałem jej swoje pokemony do uleczenia a Deerlinga wstawiłem do Boxa. Na nic nie czekając wyszedłem z Centrum i ruszyłem w dalszą drogę.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 12:14 pm

Siostra Joy wzięła pokeballe i uleczyła pokemony. Po chwili oddałeś Deerlinga do boxu i mogłeś iść dalej. Chociaż było już późne popołudnie i niezbyt warto nocować poza miastem jeśli chcesz później dostać bólu pleców.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 12:16 pm

Zahartowany przez życie, śpiąc w połowie zburzonym domu na kafelkach, później na podłodze w biednym domu dziecka, nocleg na trawie to pikuś, także ruszyłem w stronę jeziora. Miałem zamiar jeszcze dzisiaj potrenowac.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 12:24 pm

Niestety w okolicach żadnego jeziora nie było, chyba ze wliczać pobliskie, zaśmiecone bajora. Tak więc ruszyłeś w dalszą drogę i rozglądałeś się za pokemonami czy trenerami, by mieć okazję do treningu.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 12:27 pm

Tak jest ... Rozglądałem się za pokemonami oraz trenerami lecz szczególnie to wypatrywałem trujących typów pokemonów. Jakoś wpadło mi w głowę widząc zaśmiecone bajorka, gdzie najczęściej widac trujące pokemony. Także szedłem sobie tak opowiadając o moim życiu Latiosowi i Chimcharowi, i rozglądałem się wokoło.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 12:28 pm

Nic ni mogłeś znaleźć... Niestety... Wkrótce zrobiło sie ciemno i Ty oraz Twoje pokemony byliście zmęczeni. Latios od razu znalazł miejsce dogodne na nocleg. Była to mała polana, otoczona krzewami wokoło.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 12:32 pm

Gdy Latios się położył, oparłem się o niego i niemal od razu zasnąłem. Czułem przez chwilę przyjemne ciepło bijące od Chimchara który się wtulił we mnie a potem odszedłem w krainę snów. Gdy wstałem, nie budziłem swoich pokemonów, tylko najpierw zrobiłem jedzenie i się umyłem.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 12:33 pm

Gdy wstałeś to pokemony jeszcze twardo spały. ty tymczasem zabrałeś się za przygotowywanie śniadania... Umyć to się nie miałeś gdzie, chyba że w brudnej wodzie pełnej zanieczyszczeń... Ludzie są bezmyślni w większości przypadków.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 12:38 pm

Wkurzony tym jak ludzie potrafią zanieczyszczac środowisko, wyjąłem z plecaka małą butelkę wody niegazowanej i przemyłem twarz. Przy okazji się napiłem i obudziłem swoje pokemony. Gdy zjedliśmy stwierdziłem że jeszcze tu troszkę zostaniemy trenując.
-Chciałbym abyście w naszym pierwszym treningu przede wszystkim używali ataków które wam kupiłem w sklepie. Latios używaj często Ice Beam'a bo przyda się w pierwszym Gym'ie, a ty Chimchar cwicz siłę ognistych ataków. - usiadłem i przyglądałem się postępom w pracy.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 12:50 pm

Pokemony po chwili zaczęły trenować. Po chwili wiatr zaiwał niekorzystnie i doszedł do Twojego nosa zapach, który omal wymiotów nie wywołał. W po chwili jednak zmienił kierunek i mogłeś oddychać normalnie. Pokemony się bardzo starały.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 1:05 pm

-Cholera, przesuńmy się trochę gdzie indziej bo daje smrodem z tego bagna nieźle. - powiedziałem i odszedłem 30 metrów dalej wraz z pokemonami po czym dalej zacząłem przyglądac się ich staraniom.
-Jak narazie, dobrze to wygląda u was, ale musicie zwiększyc siłę rażenia. Postarajcie się uderzyc ze złością, jestem pewien że od razu będzie to lepszy efekt. - powiedziałem wgrywając się w ten trening jak nie jeden pokemon.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 1:10 pm

Pokemony dalej trenowały, dając z siebie wszystko. Tutaj już ten smród do was nie zalatywał i dobrze. Niedaleko widziałeś jakiś ogromny las, gdzie rosło mnóstwo starych, powykręcanych drzew. W końcu trening był skończony i pokemony zaczynały odpoczywać.

+ 0,5 do lv.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 1:16 pm

-Jestem z was dumny, brawo. - powiedziałem i wsadziłem ich z powrotem do ball'i żeby odpoczeli, po czym ruszyłem w stronę dziwnego lasu.
-Mam nadzieję że tutaj złapię coś ciekawego. W sumie ważniejszy jest trening bo podobno za tym lasem jest miasto a tam będę mógł stoczyc walkę o odznakę! - powiedziałem sam do siebie i wkroczyłem do lasu.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 1:33 pm

Wkroczyłeś do lasu. Były tu spore chaszcze, nawet na drodze co dowodziło o tym, że rzadko lub w ogóle nikt tędy nie chodzi. Dodatkowo drzewa przepuszczały mało światła słonecznego, przez co co chwilę się potykałeś o korzenie czy kamienie. Raz stanąłeś sobie na kanciastym i nie było to zbyt miłe.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 1:37 pm

-Trudny teren. - powiedziałem widząc pełno krzewów i korzeni na bardzo zaniedbanej ścieżce, i ruszyłem dalej. Rozglądywałem się za pokemonami i za wszelkiego rodzaju ciekawymi rzeczami.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 1:40 pm

Nic ciekawego nie widziałeś. W pewnej chwili tak się potknąłeś, że się wywróciłeś. Straciłeś przytomność bo o coś uderzyłeś. Jak się ocknąłeś to było zupełnie ciemno. Dodatkowo poczułeś na głowie sporego guza. Po lesie słyszałeś niepokojące dźwięki.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 1:45 pm

-Kurczę, co się stało. Ile byłem nieprzytomny? - spojrzałem się na Chimchara i Latiosa a potem wokoło siebie.
-Czemu jest tak ciemno. Przecież dopiero co poranny trening był. Musiałem długo leżec, albo po prostu ten las jest jakiś dziwny. - wstałem, otrzepałem się i ruszyłem dalej tym razem bardzo uważnie patrząc na drogę.
-Chimchar wskakuj mi na ramię i jak coś to przypalaj Emberem przeszkody na ścieżce. Latios idź za nami i rozglądaj się. - przekazałem polecenia moim pokemonom i szedłem.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 1:47 pm

Pokemony miałeś w pokeballach jeśli zapomniałeś... Tak więc wypuściłeś swoje pokemony i te wykonały Twoje polecenia. To nie wyglądało zbyt ciekawie. Wkrótce omal nie spadłeś... urwiskiem?! Chyba nie dość, że próbowałeś iść w nocy to się na dodatek zgubiłeś...
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 1:53 pm

Wsiadłem na Latiosa razem z Chimcharem, i powiedziałem aby leciał powoli przodem i szukał pokemonów. Nie poddawałem się, w końcu dopiero co spałem prawie dobę i jestem w pełni sił. Pokemony też musiały się nudzic w pokeballach przez czas mojej nieprzytomności. Także frunąłem rozglądając się wokoło. Ciekaw byłem jakie okazy pokemonów spotkam w takich warunkach, myśląc przez chwilę z niewiadomego powodu o Cofagrigusie (Very Happy).
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 1:59 pm

Latios się w pewnej chwili zaplątał, bo było tu dużo pnących roślin, a Ty utrudniałeś mu swoim ciężarem lot. Mimo wszystko wędrowanie w takich warunkach było niezbyt fajne. Latios w końcu Cię z siebie zsadził. Nieźle się wpakowałeś... Nie wiedziałeś totalnie gdzie iść. Nawet jakbyś się znał na astronomii to drzewa zasłaniają Ci widok.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 2:03 pm

Po prostu szedłem przed siebie, szukając czegokolwiek co mi pomoże. Po chwili wyciągnąłem nóż z plecaka, i wymachiwałem jak tasakiem w problematyczne przeszkody.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 2:06 pm

Niestety nie widziałeś tego czegokolwiek co mogłoby Ci pomóc. Miałeś wrażenie, ze gdzieś usłyszałeś jakieś czworonożne stworzenie, ale to było dość daleko i nie zobaczyłeś nawet co to. Nóż bardzo Ci pomagał. Lecz zamiast lepiej to było coraz gorzej...
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 2:08 pm

Powoli zacząłem się bac, lecz nie chciałem tego okazac swoim pokemonom. Cały czas szedłem na przód ... Bo co innego robic ? Może spotkam jakieś pokemony duchy czy cokolwiek.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 2:21 pm

Przed Tobą mignął w pewnej chwili zarys dosć zwinnego i dużego pokemona. Potem teren robił się coraz bardziej kamienisty a drzewa słabsze... Czyżbyś w końcu stąd wychodził? Na to wyglądało. W końcu las się skonczył nad ogromnym... Urwiskiem?!
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 2:23 pm

O kurde. Urwisko. Jestem bardzo ciekaw co to był za pokemon. Nie daje mi to spokoju ... - powiedziałem wsiadając na Latiosa i omijając niebezpieczeństwo. Spojrzałem się w tył wypatrując tego pokemona.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel
Powrót do góry 
Strona 2 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Księgowy Azyl'a
» Azyl i trawka.
» Stragan AzyL'a
» Corvis vs Azyl
» Azalea Gym - Azyl

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Offtop :: ~Archiwum~-
Skocz do: