Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 EmptyWto Lip 23, 2013 12:49 pm

Pokemony wręcz rzuciły się na ciastka. Phanpy podeszła do Ciebie i zaczęła się tulić. Pozostałe pokemony urządziły sobie przynajmniej krótką drzemkę po tym posiłku. Chyba poczekasz z kilkanaście minut nim te w koncu się nieco wyleżą.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 EmptyWto Lip 23, 2013 12:53 pm

W takim razie oparłem się o drzewo i zacząłem głaskać Phanpy. Po chwili przymknąłem oczy i czułem jak robię się powoli zmęczony. Pomyślałem że lepiej przeszukam mój plecak, bo miałem tam jakiś nóż, w razie czego jakby ten pedofil tutaj się pokazał.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 EmptyWto Lip 23, 2013 1:00 pm

Znalazłeś tam bardzo ostry nóż myśliwski, więc o swoje bezpieczeństwo nie musisz się bać. Twoja mała słonica była bardzo zadowolona z pieszczot, które jej zafundowałeś i po chwili zasnęła w oczuciu błogości. Ciebie również zmorzył sen. Obudziłeś się po około trzech godzinach i nic Cię nie zmolestowało.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 EmptyWto Lip 23, 2013 1:03 pm

Odetchnąłem z ulgą, lecz gdy zauważyłem wszystkie moje pokemony rozłożone wokół mnie, pomyślałem że na miejscu tego gwałciciela sam bym się bał podejść. Szczególnie na widok takiego Latiosa.
-Dobra ... Wstawajcie ... - powiedziałem lekko zaspany lecz spojrzałem na godzinę i stwierdziłem.
-To nie czas na spanie ! Ruszamy w dalszą drogę, nie zamierzam w nocy się błąkać po jakimś lesie z pedofilami na ścieżkach. - powiedziałem i ruszyliśmy w drogę.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 EmptyWto Lip 23, 2013 1:06 pm

Po chwili ruszyłeś w drogę, lecz to.. nagle co?! Na Twoje pokemony rzucił się Rhyperior, a za sobą usłyszałeś kroki. Odruchowo się odwróciłeś i jakieś sześć metrów dalej był niezbyt przyjemnie wyglądajacy facet i zauważyłeś, że prócz płaszcza po ziemię to on na sobie nic nie ma...
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 EmptyWto Lip 23, 2013 1:13 pm

-Ehh ... Coś mi się zdaje że to ten pedofil ... - powiedziałem, aż zdziwiony że tak łatwo to do siebie przyjąłem.
-Czego chcesz pajacu ? - zapytałem strasznie obskurnie wyglądającego faceta.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 EmptyWto Lip 23, 2013 1:17 pm

- Zaraz zobaczysz - powiedział facet, kiedy... do Ciebie doskoczył i zaczął się dobierać do Twojego ubior, a jak tu coś od tyłu nie walnie...
Szybko odskoczył i się rozejrzał. Była to policjanta Jenny i jej dwa Arcanine.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 EmptyWto Lip 23, 2013 1:36 pm

-Masz szczęście pedofilu że Policja wpadła bo inaczej bym cie posiekał moją kosą. - powiedziałem dość rozbawiony tą sytuacją chociaż nie było tu nic do śmiechu.
-Zamknie go pani na cztery spusty. Tacy ludzie nie powinni wgl żyć. - skierowałem się tym razem do policjantki Jenny i powoli łapiąc nerwa spojrzałem na tego typka.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 EmptyWto Lip 23, 2013 3:30 pm

Płaszcz typka zaczął się fajczyć, więc teraz nic na sobie nie miał... Typowy więzienny paker. Policjantka zakryła go jakimś materiałem i skuła kajdankami.
- Zamknę go i to w więzieniu o zaostrzonym rygorze - ona chyba także chciała gościa przyskrzynić tak, żeby już więcej sobie nie latał i nie molestował nikogo.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 EmptyWto Lip 23, 2013 7:24 pm

-No nie wierzę ... Co za typek. - powiedziałem, już oglądając radiowóz z daleka wiozący gwałciciela na komisariat.
-Nic wam nie jest ? - spytałem swoje pokemony które walczyły z silnym Rhyperiorem.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 EmptyWto Lip 23, 2013 7:38 pm

Pokemony ledwo się trzymały. Chyba będziesz zmuszony zaliczyć wizytę w pokecenter. Policjantka jeszcze coś wykrzyczała, żebyś wstawił się jutro do komisariatu. Ciekawe po co. Twoje stworki wyczerpane same weszły do balli.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 EmptyWto Lip 23, 2013 7:44 pm

-Dobrze że nie zaszedłem zbyt daleko. - stwierdziłem i zawróciłem do miasta gdzie byłem na festynie.
-No nieźle, że akurat trafił na mnie. - powiedziałem po chwili myśląc o tym człowieku. Po chwili jednak stwierdziłem że zapomnę o tej sytuacji i przyśpieszyłem by jak najprędzej uzdrowić swoje pokemony. Znowu wynajmę pokój, w końcu muszę jutro iść na komisariat, a nawet nie wiem gdzie to jest.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 EmptyWto Lip 23, 2013 7:49 pm

Na szczęście był to budynek niedaleko pokecenter. W koncu znalazłeś się wewnątrz pokemonowej kliniki i mogłeś oddać swoje pokemony do wyleczenia. Siostra Joy je wzięła i poinformowała Cię, że przez ich stan zajmie to nieco dłużej i zniknęła w sąsiednim pomieszczeniu.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 EmptyWto Lip 23, 2013 7:54 pm

Powiedziałem jej żeby się nimi zajęła a ja idę się przespać. Poszedłem do pokoju który wynająłem wcześniej i położyłem się do tego samego łóżka. Niby nic dzisiaj nie robiłem, ale był to ciężki dzień. Po chwili zasnąłem ...
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 EmptyWto Lip 23, 2013 7:57 pm

//O tym to ja decyduję Very Happy//

Ułożyłeś się spać, lecz miałeś pewien niesmak po tym jak napadł na Ciebie ten homoseksualny zboczeniec. Zajęło Ci to dwie godziny nim zasnąłeś. Śnił Ci się Kyurem, jak nagle na Ciebie skoczył i zniszczył coś za Tobą mimo Twych obaw o własną skórę. Obudziłeś sie rano z dziwnym odczuciem chłodu.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 EmptyWto Lip 23, 2013 8:04 pm

Po dziwnym śnie, wstałem, umyłem się i lekko zniesmaczony zszedłem na dół. Poszedłem od razu coś zjeść, głodny jak wilk, i po posiłku podszedłem do Siostry Joy.
-Dzień dobry, i jak tam moje pokemony ? Nic im nie jest ? - spytałem pełen obaw czy kamienny potwór nic nie zrobił moim ognistym stworkom.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 EmptyWto Lip 23, 2013 8:47 pm

- Już wszystko w porządku, przez noc zupełnie wydobrzały - poinformowała Cię siostra Joy i po chwili oddała Ci pokeballe z Twoimi stworkami.
Byłes niezbyt wypoczęty, ale w koncu czas ruszać w drogę.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 EmptyWto Lip 23, 2013 8:52 pm

-Świetnie! - powiedziałem czując że wraca mi humor. Odebrałem swoje pokemony i wyszedłem z Poke Centrum dziękując Siostrze Joy.
-Wychodźcie wszyscy ! - wypuściłem swoje pokemony.
-Jak się czujecie ? Zjedzcie coś i ruszajmy dalej. - wyciągnąłem karmę z plecaka i dałem swoim pokemonom.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 EmptyWto Lip 23, 2013 8:59 pm

Pokemony kiwnęły łebkami, że już dobrze się czują i niemożliwie zgłodniałe rzuciły się na karmę. Były tak głodne, ze dwa razy musiałeś im dokładać porcje i prawie nic Ci nie zostało. W koncu jednak byliście gotowi do drogi, a Latios woził a swoim grzbiecie Phanpy, Charmandera i Chimchara.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 EmptyWto Lip 23, 2013 9:12 pm

Szedłem więc po dróżce czując że tym razem już nic mnie nie zatrzyma, i -choć dawno tego nie robiłem- oglądałem się za pokemonami.
-Panowie i panie ogłaszam poszukiwanie nowego kolegi do drużyny gdyż jesteśmy niekompletni. Musimy się uzupełniać atakami wszelakiego rodzaju. Wiecie o co chodzi nie ? - powiedziałem do swoich pokemonów, i poprosiłem by poszukali jakichś rzadkich okazów.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 EmptyWto Lip 23, 2013 9:20 pm

Pokemony zaczęły szukać po okolicach, jednak... niczego nie mogły znaleźć za nic w świecie. Chyba pozostałe stworki pouciekały czy się pochowały... W koncu pokemony wróciły niezbyt zadowolone po tych jak że nieudanych poszukiwaniach.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 EmptyWto Lip 23, 2013 9:23 pm

Nie przejmując się niepowodzeniami, ruszyłem w dalszą drogę w poszukiwaniu przygód.
-Nie przejmujcie się. Coś niedługo zauważymy. Chodźmy. - ruszyliśmy przed siebie. Miałem taki plan aby jak najbardziej oddalić się z rodzinnego (i smutnego w pamięci) miasta.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 EmptyWto Lip 23, 2013 9:25 pm

Tak więc szliście w dalszą drogę, która była nudna jak flaki z olejem i się ciągnęła niemożliwie długo. W koncu się zmęczyłeś, bo słońce mocno przygrzewało. Nie mogłeś wytrzymać na tym upale. Wkrótce znaleźliście wielkie drzewo, pod którym mogliście odpocząć.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 EmptyWto Lip 23, 2013 9:31 pm

Poszliśmy więc schronić się przed promieniami słońca pod wielkim drzewem które rzucało gigantyczny cień, tak że zmieściliśmy się tam wszyscy bez problemu. Polałem każdemu fanty do kubeczka, również sobie, i położyłem się w cieniu czekając na nadchodzące zdarzenia.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 EmptyWto Lip 23, 2013 9:39 pm

Pokemony zadowolone popijały swój napój i korzystały z cienia, który dawał im wytchnienie od nieznośnego słonca. Ty w końcu zasnąłeś, niezbyt wyspany po poprzedniej nocy. Obudziłeś się popołudniu a pokemony bawiły się na łące.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel
Powrót do góry 
Strona 11 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Księgowy Azyl'a
» Azyl i trawka.
» Stragan AzyL'a
» Corvis vs Azyl
» Azalea Gym - Azyl

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Offtop :: ~Archiwum~-
Skocz do: