Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorWiadomość
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 EmptyWto Lip 23, 2013 9:48 pm

Usiadłem niezbyt wyspany i spojrzałem na swoje pokemony.
-Bawcie się ale pamiętajcie ... róbcie to w formie treningu. - rzekłem w moich uszach brzmiąc niezbyt przekonująco.
-Jak się postaracie to dostaniecie coś specjalnego do jedzenia co kupiłem. - powiedziałem.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 EmptySro Lip 24, 2013 11:58 am

Pokemony chyba były już znudzone, ze Twoja zachęta na nie nie podziałała i w koncu siadły na trawie. Latios zaczął strącać wszystkim jabłka z pobliskiej jabłoni i po chwili pokemon także Tobie przyniósł kilka wyjątkowo dorodnych.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 EmptySro Lip 24, 2013 11:59 am

Zjadłem jabłka i obrażony na pokemony, nałożyłem słuchawki na uszy i nie wiedząc co teraz robić, leżałem pod drzewem.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 EmptySro Lip 24, 2013 12:05 pm

Tak więc siedziałeś i siedziałeś... Nic szczególnego się nie działo. Pokemony pozasypiały i zaczynało się ściemniać. Ujrzałeś, jak pobliską drogą ktoś sobie spaceruje. Nie widziałeś dokładnie kto to był, ale chyba jakiś chłopak ubrany na czarno.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 EmptySro Lip 24, 2013 12:07 pm

Zauważyłem chłopaka.
-Cześć, jesteś trenerem ? Co tutaj robisz sam ? - zapytałem dziwnego chłopca który przypominał mi sataniste.
-Dziwnie wyglądasz. Nic ci nie jest ? - zapytałem chłopaka.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 EmptySro Lip 24, 2013 12:13 pm

Chłopak wyglądał tak jak tutaj: KLIK
Spojrzał na Ciebie zdziwiony jakby wyrwany z jakiegoś zamyślenia.
- Nie jestem trenerem, wybrałem się na spacer, ze mną wszystko w porządku - odpowiedział po kolei na Twoje pytania.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 EmptySro Lip 24, 2013 12:16 pm

-Wyglądasz jak Zeref z Fairy Tail ... Był taki serial. - powiedziałem zauważając jego pytające spojrzenie.
-Też udawał takiego smutnego ... jednak trzeba żyć.! - powiedziałem czując że tracę humor przy nieznajomym. Jakby wysysał życie.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 EmptySro Lip 24, 2013 12:20 pm

- Aha... - powiedział zamyślony. - Gdyby to było takie łatwe... Przez pokemona, który mnie nie opuszcza nie mogę żyć normalnie wśród ludzi - powiedział z nostalgią w głosie.
W koncu postanowił iść dalej.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 EmptySro Lip 24, 2013 12:22 pm

Postanowiłem pójść za nieznajomym i dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Mimo wszystko ... zaintrygował mnie.
-Poczekaj ! Co masz na myśli ? O jakiego pokemona ci chodzi ? I co to znaczy że nie możesz żyć wśród ludzi ... Każdy może żyć. Jeden ma trudniej, drugi łatwiej. - powiedziałem próbując pocieszyć chłopaka.
-Tak wgl, jak masz na imię ? - spróbowałem z innej beczki.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 EmptySro Lip 24, 2013 12:25 pm

- Shadow - przedstawił Ci się. - Co do pozostałych rzeczy to nieważne - powiedział, patrząc się na Ciebie dosć uważnie i ruszył dalej.
Chyba nie był dosć skory do rozmowy z kimkolwiek. Pokemony za Tobą ruszyły, ale po chwili z jakiegoś powodu pochowały się do swoich pokeballi, jakby czegoś się bały w pobliżu, tylko Ty niczego nie zauważałeś.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 EmptySro Lip 24, 2013 12:29 pm

-Skoro nie chcesz gadać to narazie. - powiedziałem, decydując że nie będę się narzucał mu jak nie wiadomo kto.
-Chciałem pomóc ale ... dobra, nie będę się narzucał ... Shadow ... - zawróciłem, podniosłem swój plecak i już bez pokemonów u boku ruszyłem w dalszą drogę.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 EmptySro Lip 24, 2013 12:32 pm

Tak więc ruszyłeś dalej. Po drodze spotkałeś dwóch oprychów, którzy niezbyt przyjaźnie patrzyli się na Shadowa. Wypuścili z balli walczące pokemony i kazały im go zaatakować. Jak się zdziwiłeś, jak z cienia chłopaka wyskoczył jakiś pokemon i rzucił czterema kulami z cienia w napastników. Ci padli na ziemię i rzucali się przez sen jakby mieli jakieś potworne koszmary.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 EmptySro Lip 24, 2013 12:35 pm

Obserwując z daleka zauważyłem całą tą sytuacje, i bardzo zdziwiony ale również zaintrygowany, ruszyłem za Shadow'em. Nie wiem czemu, ale bardzo chciałem się dowiedzieć o nim czegoś więcej. Chowając się za drzewami podążałem za dziwnym chłopakiem, starając się żeby mnie nie zauważył.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 EmptySro Lip 24, 2013 12:38 pm

Tak więc jakiś czas się skradałeś. W końcu Shadow zatrzymał się i popatrzył centralnie na Ciebie.
- Dlaczego mnie ciągle śledzisz? - spytał się.
Jednak zauważył... Przerażający gościu.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 EmptySro Lip 24, 2013 12:41 pm

-Nie wiem. - wyszedłem zza drzewa, robiąc się cały czerwony.
-Chcę się dowiedzieć przynajmniej co to za pokemon, który nie pozwala ci żyć pełnią życia. - powiedziałem szybko patrząc mu się prosto w oczy.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 EmptySro Lip 24, 2013 12:46 pm

- No dobra, jak już tak bardzo chcesz wiedzieć co to za pokemon to jest to... Darkrai - powiedział Ci Shadow. - Z jakiegoś powodu ukrywa się w moim cieniu i praktycznie z niego nie wychodzi. Prze niego ludziom śnią się koszmary, podróżuję bo mam nadzieję trafić na pióro Cresselii - wyjaśnił Ci.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 EmptySro Lip 24, 2013 12:48 pm

-Tak myślałem ... - powiedziałem gdy wspomniał on o Darkrai'u.
-W takim razie ruszam razem z tobą na poszukiwanie pióra Cresselii. Domyślam się że pomoże ci się uwolnić od Darkrai'a ? - spytałem chłopca.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 EmptySro Lip 24, 2013 12:51 pm

- Raczej chodzi mi o to, żeby nikomu z mojej przyczyny nie śniły się koszmary - powiedział Shadow. - Więc jeśli nie chcesz mieć nieprzespanych nocy to może lepiej ze mną nie podróżuj - dodał.
Poza tym taki chłopiec toto już nie był. Miał chyba 18 lat. Widziałeś po nim wyraźnie, ze "chce, ale nie może" z kimś podróżować.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 EmptySro Lip 24, 2013 12:56 pm

-Hmm ... Może coś na to poradzimy. Idź Latios ! - spróbowałem użyć Latiosa by jakoś pomógł.
-Możesz użyć swoich psychokinetycznych umiejętności by jakoś zaradzić na nasz problem ? - spytałem Latiosa i wytłumaczyłem mu co się stało i co trzeba zrobić.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 EmptySro Lip 24, 2013 1:03 pm

Latios próbował coś zrobić, ale nie dość, że nie wyszło to Darkrai wychylił się z cienia i coś mruknął gniewnie do Twojej psychiczno-smoczej legendy, na co ta uciekła do pokeballa.
- Jak widzisz nic z tego - powiedział Shadow.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 EmptySro Lip 24, 2013 1:07 pm

-To co ten Darkrai się tak ciebie uczepił. Próbowałeś z nim rozmawiać ? Przemówić mu jakoś do rozumu ? - spytałem Shadowa i myślałem w jaki sposób mu pomóc. Chciałem to zrobić i z niewiadomego powodu próbowałem z całych sił uwolnić go od klątwy Darkrai'a.
-Znikaj stąd ! Daj mu spokój bo wyzwę cię na pojedynek. - krzyknąłem do poke cienia.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 EmptySro Lip 24, 2013 7:39 pm

- Tak wyszło... Próbowałem, on nie ma jakoś ochoty rozmawiać - wyjaśnil Ci Shadow.
Na Twoją groźbę z cienia chłopaka doszedł do Twoich uszu śmiech rozbawienia. Widać Darkrai uważa, że nie masz z nim szans.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 EmptySro Lip 24, 2013 8:02 pm

Również uważałem, że nie mam w tej chwili żadnych szans z mroczną legendą. Starałem się jednak pomóc temu biednemu chłopakowi. Pewnie nic nie wie o życiu, i nie ma żadnych bliskich. Jeszcze narobi jakieś głupoty. Muszę mu pomóc.
-Nie wiesz co mogłoby odpędzić Darkrai'a ? Ktoś na pewno się znajdzie, ktoś co ci pomoże. A ja ci pomogę z kolei znaleźć tego kogoś. - powiedziałem z dumą i nie przejmując się Darkrai'em, szedłem u boku Shadowa, i z nim gadałem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel   Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel - Page 12 Empty

Powrót do góry Go down
 
Odnaleźć ojca - Azyl Dragneel
Powrót do góry 
Strona 12 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» Księgowy Azyl'a
» Azyl i trawka.
» Stragan AzyL'a
» Corvis vs Azyl
» Azalea Gym - Azyl

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Offtop :: ~Archiwum~-
Skocz do: