Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gra Głuchego... halo...?

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
AutorWiadomość
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 17 EmptyWto Sie 06, 2013 11:14 am

Dziewczyna spojrzała to tu, to tam i w końcu usiadła załamana.
- Nie potrafię się zdecydować...
Krzyknęła i zalała się łzami. Ojoj, co za zmienność. Czyżby to były właśnie "te dni"?
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 17 EmptyWto Sie 06, 2013 12:07 pm

Już wiem co jest grane. To może chodźmy na pustynie i poszukajmy tam jakiś pokemonów a jak już złapiemy to pójdźmy na bagna potem i tam też poszukamy okey ?Czekam aż dziewczyna mi odpowie i szykuję się do wyprawy. Mam nadzieję, że zaraz się dziewczyna zbierze do kupy i będzie w porządku.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 17 EmptyWto Sie 06, 2013 12:18 pm

W końcu ruszyliście na pustynię. Gdzie nie sięgnąć okiem piach... sam piach.
- Szkoda, że nie mam kremu do opalania.
Zażartowała sobie Vanessa i zaczęła rozglądać sie za pokemonami.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 17 EmptyWto Sie 06, 2013 12:31 pm

Zdejmuję koszulkę i robię taki niby turban na głowę bym nie dostał udaru. Rozglądam się za jakimiś pokemonami wypuszczając Aerodactyla by szukał z powietrza. Aero jak coś znajdziesz to daj nam znać. Było strasznie gorąco. Jak cię czujesz Venessa ?
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 17 EmptyWto Sie 06, 2013 12:40 pm

To było ciekawe, nigdzie nic, aż tu nagle coś pod waszymi stopami się ruszyło.
- Hipopotas
Zawołała dziewczyna, a później oboje się przewróciliście. Po chwili wstała i dodała.
- Jest mój.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 17 EmptyWto Sie 06, 2013 12:44 pm

Dobra jest twój. Odsuwam się od pokemona i czekam aż dziewczyna zacznie z nim walczyć albo znów obejdzie się bez walki. Patrzę na Aero czy coś ciekawego znalazł albo pokemona jakiegoś zauważył. Patrzę na tego Hipopotas i w sumie wygląda jak hipopotam więc jego nazwa mnie nie dziwi.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 17 EmptyWto Sie 06, 2013 12:50 pm

W końcu po krótkiej walce dziewczyna okiełznała pokemona i złapała go jak się należy.
- No dobra, to chyba możemy iść.
Powiedziała po czym schowała kulę do torby. Szkoda, że Aerodactyl niczego nie zauważył.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 17 EmptyWto Sie 06, 2013 12:56 pm

Idziemy dalej i mam nadzieję, że coś spotkamy jeszcze na swojej drodze. Zerkam na Aerodactyla i czekam aż da jakiś znak, że coś znalazł. Rozglądam się uważnie i patrzę na zadowoloną Venesse. Wypuść hipopotama, chcę go zobaczyć.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 17 EmptyWto Sie 06, 2013 4:08 pm

Dziewczyna już miała wypuścić swojego nowego pokemona gdy nagle wciągnęły was ruchome piaski. Chwilę wami miotało i czuliście piach dosłownie wszędzie. Kilka sekund później znaleźliście się w jakiejś podziemnej komnacie, aerodactyl także. Widocznie go także wciągnęło gdy próbował was uratować.
- Matko... my to mamy pecha.
Stwierdziła Vanessa tym razem załamana.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 17 EmptyWto Sie 06, 2013 6:08 pm

Rozglądam się uważnie by nic nie przeoczyć. Chowam Aerodactyla i wyciągam Bulbasaura. Bądźmy uważni, nie wiemy co się tutaj czai. Idziemy przed siebie z nadzieją, że znajdziemy jakieś wyjście. Szukam też pokemonów, ciekawe jakie pokemony tutaj można spotkać.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 17 EmptyWto Sie 06, 2013 6:24 pm

Całkiem niedługo dostrzegłeś coś. Jakby pokeball? Hm... w sumie tak to wyglądało.
- Ktoś może był tu przed nami.
Powiedziała Vanessa rozglądając się po poszarzałych ze starości ścianach.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 17 EmptySro Sie 07, 2013 10:11 am

Podchodzę bliżej do tego niby pokeballa. Bądź czujny Bulba. Jeśli okaże się, że jest to pokemon to robię skan. W sumie to masz racje Venessa, może ktoś już tu był dla tego zachowajmy ostrożność. Mam nadzieję, że zaraz znajdziemy wyjście i ujrzę te cholerne słońce.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Głuchego... halo...? - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 17 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Głuchego... halo...?
Powrót do góry 
Strona 17 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
 Similar topics
-
» 001 Pewter Gym Głuchego
» Zapis do Głuchego klanu.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: Bez MG-
Skocz do: