Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zapis do Głuchego klanu.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Zapis do Głuchego klanu. Empty
PisanieTemat: Zapis do Głuchego klanu.   Zapis do Głuchego klanu. EmptyCzw Lip 18, 2013 5:38 pm

Kod:
[b]Imię i Nazwisko:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Wygląd:[/b]
[b]Profesja:[/b]
[b]Historia:[/b]
[b]Starter:[/b]
[b]Towarzysz:[/b]
[b]Rywal:[/b]
[b]Gra:[/b]

Imię i Nazwisko: Oczywiście postaci
Wiek: Dowolny ale bez przesady.
Wygląd: Postaci
Profesja: (trener/hodowca/koordynator)
Historia: Historia postaci na której zostanie zbudowana fabuła
Starter: Proszę sobie od razu skan zrobić i wybrać do tego już TM
Towarzysz: Ogólny opis
Rywal: Ogólny opis.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 29
Skąd : Pomorze

Zapis do Głuchego klanu. Empty
PisanieTemat: Re: Zapis do Głuchego klanu.   Zapis do Głuchego klanu. EmptyCzw Lip 25, 2013 7:49 pm

Imię i Nazwisko: Azyl Dragneel
Wiek: 17
Wygląd: avatar
Profesja: Trener
Historia: Azyl jak był dzieckiem miał ciężkie przeżycia. Gdy miał siedem lat, jego ojca porwał gang łowców pokemonów. Przedstawili się jako Team G, i wspominali że pracują nad jakimś projektem a jego ojciec był do tego potrzebny. Wybuchła kłótnia, walka. W czasie tego chaosu, mama Azyl'a została otruta przez Seviper'a i zmarła na miejscu. Jego ojca zabrano siłą, lecz najpierw zagrozili że jak nie będzie współpracował to zabiją również syna. Zostawili go na pastwę losu, w połowie wyburzonym domu, i kazali radzić sobie samemu. Wkrótce został przeniesiony do domu dziecka, gdzie trenował sztuki walki i przysiągł że ich odnajdzie. W wieku 16 lat uciekł z domu dziecka i wyruszył w świat. Jako że kochał pokemony, odnalazł profesora Elm'a, i dostał startera oraz cały ekwipunek niezbędny do podróży trenerskiej. Niedługo później miał już pięć pokemonów ...
Starter: Chimchar
Towarzysz: Później, mógłbym kogoś spotkać.
Rywal: To samo.
Gra: Druga?
Powrót do góry Go down
ChronoDark




Liczba postów : 16
Join date : 23/07/2013

Zapis do Głuchego klanu. Empty
PisanieTemat: Re: Zapis do Głuchego klanu.   Zapis do Głuchego klanu. EmptyWto Lip 30, 2013 9:18 am

Imie i nazwisko: Swallow Chronos
Wiek: 14
Charakter:  Ma bardzo zmienny charakter. Raz jest wcieleniem zła, a raz anielskiej dobroci.
Wygląd: Zapis do Głuchego klanu. 181503438951b8541259a67
Historia:
Była noc wiosenna, niebo było strasznie pochmurne, ale mimo to Pidove latały wśród ciemnych kątów lasu White. Niedaleko naszej bazy znajdowała się stara elektrownia, gdzie pewnego dnia wybuchł generator. Maja kazała nam sprawdzić tę anomalię. Ja Dove i Devil wyszliśmy późnym wieczorem. Mrok zasłonił cały las, a droga nie była prosta. Po krótkiej przeprawie dotarliśmy do elektrowni. Latała tam Emolga i niszczyła wszystko na swojej drodze. Dove i Devil zostali zaatakowani przez Garbodora i Electrode. Gdy podszedłem do polatuchy, od razu wyczułem w niej pokrewnego ducha. Mimo jej agresywnego nastawienia podszedłem do niej, a ona sama ucichła i uśmiechnęła się. Od tamtej pory Emolga podróżuje ze mną. Dove i Devil złapali pozostałych członków gangu. Poszedłem zdać raport Maji. Zaprosiła mnie potem do siebie na kolację. Cóż, niczego innego bym się nie spodziewał po mojej dziewczynie. Jest taka rozrzutna, ale prowadzi nasz zespół najlepiej jak może...

Następny miesiąc był strasznie trudny. Zespół R przypuścił atak na Floreę. Na szczęście ja i moja Emolga odparliśmy atak. Dove i Devil wyruszyli już w drogę do Nimbassy, by skontaktować się z naszą mentorką Elesą. Jako że było ona moją siostrą, pomagała nam tak jak potrafiła. Wielka modelka i silna zawodniczka. Zawsze marzyłem by ją pokonać. Pewnego dnia Maja wezwała nas na obradę. Wyznaczyła mnie jako kapitana drużyny oraz moich towarzyszy do zadania infiltracji Unovy. To miał być początek naszej akcji. Naszym pierwszym zadaniem było prześledzenie całej Nuvemy i Accumuli. Ja ruszyłem do Nuvemy, a reszta do Accumuli. Emolga zbadała tereny laboratorium profesor Juniper, a następnie port. Nasza operacja wykryła Rocketów. Przypuszczają oni atak na profesor Juniper. Przylecieli wodolotem z Kanto. Naszym zadaniem było w tej chwili uratować profesorkę. Udałem się do pani J aby ją ostrzec i wtajemniczyłem ją w mój plan. Rocketsi nic nie podejrzewali i nim się spostrzegli już byli na ziemi. Profesor Juniper dała mi w podziękowaniu ekwipunek. Wyruszyłem więc do Accumuli, by zdać raport reszcie drużyny. Moja przygoda jednak dopiero miała się zacząć...

Moja dziewczyna wezwała mnie i moją drużynę na kolejną obradę. Tym razem pozwoliła nam na podróż po Unovie jak normalni trenerzy. Mamy działać pod przykrywką i w tajemnicy infiltrować Unovę oraz wybijać zespół R. W końcu nadszedł czas, gdy mamy wyruszyć w podróż. Pożegnałem się z Mają i wyruszyłem do Striatonu, kolejnego punktu naszej podróży...

Starter: Emolga
Profesja: Trener/Koordynator
Profesja poboczna: Członek organizacji Florea
Partner/ Wróg:
Organizacja ma na celu wyeliminować zespół R oraz przejąć kontrolę nad Światem pokemon.

Dove
Pokemony: psychiczne, trujące

Devil
Pokemony: elektryczne, lodowe

Szef Organizacji- Maja
Pokemony: Milotic, Rhyperior, Electivire,Magmortar, Leafeon, Gallade

Wrogowie:
Zespół R

Cel: Wypełnić przeznaczenie zespołu Florea, Pokonać wszystkich liderów, Zwyciężyć w Wielkim Festiwalu.
Prośby: Przyjęcie tego motłochu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zapis do Głuchego klanu. Empty
PisanieTemat: Re: Zapis do Głuchego klanu.   Zapis do Głuchego klanu. Empty

Powrót do góry Go down
 
Zapis do Głuchego klanu.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gra Głuchego... halo...?
» 001 Pewter Gym Głuchego

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Offtop :: ~Archiwum~-
Skocz do: