Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 001 Yomi vs Cheren

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

001 Yomi vs Cheren Empty
PisanieTemat: 001 Yomi vs Cheren   001 Yomi vs Cheren EmptyPią Lip 19, 2013 3:13 pm

Nick: Yomi
Gym: Aspertia
Podejście: 1
Pokemony: Riolu i Mewtwo

Po chwili znalazłaś się w sali. Lider już czekał i wypuścił pierwszego przeciwnika: Patrata!
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

001 Yomi vs Cheren Empty
PisanieTemat: Re: 001 Yomi vs Cheren   001 Yomi vs Cheren EmptyPią Lip 19, 2013 3:19 pm

Kiwnęłam głową na przywitanie i wypuściłam swoja Riolu. -Idź, zacznij od Endure, a następnie doskocz z Quick attack by przywalić przeciwnikowi w głowę. odskocz i wyceluj w niego focus Blast. Zacznij biegać wokół przeciwnika. Odskakuj jak będzie chciał cię uderzyć, a jak jednak mu się to uda to odpowiedz Counter. Znowu do niego doskocz i z bliska przywal mu Focus Blastem w głowę. Następnie się odsuń i znowu zacznij wokół niego krążyć co chwila uderzając go Quick attack.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

001 Yomi vs Cheren Empty
PisanieTemat: Re: 001 Yomi vs Cheren   001 Yomi vs Cheren EmptySro Lip 24, 2013 8:45 am

Tak wiec zaczęła się walka! Lucario użyła Endure. Po chwili Patrat rusyzł z Bite, kiedy dostał Quick Attack i tylko zadrasnął Twojego pokemona. Focus Blast mocno dokuczyło pokemonowi typu normalnego. Pokemon lidera próbował atakować, lecz Twoja pokemonica była zbyt szybka. Gdy Lucario zbliżyła się z Focus Blast to dostała Tackle, lecz oddała przeciwnikowi. Nagle przeciwnik się zakopał!

L 80%
P 55%
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

001 Yomi vs Cheren Empty
PisanieTemat: Re: 001 Yomi vs Cheren   001 Yomi vs Cheren EmptySro Lip 24, 2013 8:50 am

-Dobrze, Lucario. Użyj teraz Detect, by uchronić się przed tym atakiem z zaskoczenia i jak tylko przeciwnik wyskoczy uderz w niego Focus Blast. Potem odskocz i z rozpędu przywal mu Metal Claw, by zaraz potem uderzyć kolejnym Focus Blastem. Biegaj cały czas wokół niego i jak się zakopie to użyj Detect, a następnie Quick attack. Nie daj się trafić, a jak jednak mu się to uda to odpowiedz na to Counter.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

001 Yomi vs Cheren Empty
PisanieTemat: Re: 001 Yomi vs Cheren   001 Yomi vs Cheren EmptyPią Lip 26, 2013 7:22 am

Twoja strategia podziałała. Dzi ęki Detect Lucario się wybroniła a potem przywaliła krytycznym Focus Blast. Przeciwnika wbiło w ścianę areny i Twoja pokemonica wbiła przeciwnika w ścianę. Ten szybko się zakopał zaraz po tym jak dostał Metal Claw i Lucario nie zdążyła z Detect, przez co oberwała.  Oddała jednak Patratowi Focus Blast, a pokemon ledwo dawał już sobie radę. Quick Attack było decydującym ciosem. Lider wypuścił teraz Lilpupa.

Lucario 55% + 0,7 do lv.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

001 Yomi vs Cheren Empty
PisanieTemat: Re: 001 Yomi vs Cheren   001 Yomi vs Cheren EmptyPią Lip 26, 2013 7:40 am

-Dobrze, Lucario. Doskocz to przeciwnika i uderz go Metal Claw, by zaraz potem przygnieść go do ziemi za pomocą Quick attack. Wtedy odskocz i wypuść w jego stronę Focus Blast. Zacznij biegać wokół przeciwnika i co chwila uderzaj go Quick attack. Nie daj się trafić, a jak tylko cię uderzy to odpowiedz Counter.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

001 Yomi vs Cheren Empty
PisanieTemat: Re: 001 Yomi vs Cheren   001 Yomi vs Cheren EmptyPią Lip 26, 2013 4:03 pm

Metal Claw trafiło, lecz Lillipup odwdzięczył się Rock Smash. Quick Attack podziałało i pokemon lidera nawet nie zdążył nic zrobić. Focus Blast było bardzo potężne i przeciwnika wyrzuciło w górę. Przy tych Quick Attack zdazył uderzyć tylko raz Rock Smash. Counter zadało jeszcze większe szkody. Potem jednak Lucario znowu oberwała Rock Smash.

Li 30%
Lu 15%
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

001 Yomi vs Cheren Empty
PisanieTemat: Re: 001 Yomi vs Cheren   001 Yomi vs Cheren EmptyPią Lip 26, 2013 4:08 pm

Schowałam do pokeballa Lucario i wypuściłam Mewtwo. -Idź, Zacznij od Barrier by podwyższyć swoja specjalna obronę, a następnie zaatakuj Confusion. Gdy będzie atakować użyj Disable i po blokuj mu jego ruchy. Następnie doskocz do niego i go przewróć, a potem zaatakuj Swift. Odskocz i jak tylko będzie chciał cie uderzyć to odpowiedz Confusion, a potem zablokuj mu ten atak za pomocą Disable.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

001 Yomi vs Cheren Empty
PisanieTemat: Re: 001 Yomi vs Cheren   001 Yomi vs Cheren EmptyPią Lip 26, 2013 4:14 pm

Lucario + 0, 2 do lv.

Mewtwo zabrał się za wykonywanie komend. Mały poke-pies zagryzł mu się na ogonie z Bite, ale psychiczna legenda zaraz go odrzuciła i użył Confusion. Disable zablokowało kolejne Bite. Dalej to już poszło z górki. Mewtwo wygrał tą walkę!

M + 0,7 do lv.

Lider podszedł do Ciebie i dostałaś:
~Odznaka
~2000$
~TM Facade
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

001 Yomi vs Cheren Empty
PisanieTemat: Re: 001 Yomi vs Cheren   001 Yomi vs Cheren EmptyPią Lip 26, 2013 4:15 pm

Schowałam Mewtwo do pokeballa i odebrałam nagrody za pokonanie lidera. Pożegnałam się wyszłam z sali.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





001 Yomi vs Cheren Empty
PisanieTemat: Re: 001 Yomi vs Cheren   001 Yomi vs Cheren Empty

Powrót do góry Go down
 
001 Yomi vs Cheren
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Yomi vs Roxie
» Safari Yomi
» Czas na zemstę - Gra Yomi
» Czas na zemstę - Gra Yomi
» Bank Yomi [Fay Reed]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Offtop :: ~Archiwum~-
Skocz do: