Pokemon World

~*~

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Kończymy historię.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Corvis Corax
Admin

Liczba postów : 2086

PisanieTemat: Kończymy historię.   Sob Lip 20, 2013 9:22 am

Każda kolejna osoba dokłada 3 słowa. Ja zaczynam.

Dawno, dawno temu...

Liczba postów : 745

PisanieTemat: Re: Kończymy historię.   Sob Lip 20, 2013 12:31 pm

żył sobie Tusk ...

Admin

PisanieTemat: Re: Kończymy historię.   Sob Lip 20, 2013 12:33 pm

Dawno, dawno temu żył sobie Tusk z kotem w paski...

PisanieTemat: Re: Kończymy historię.   Sob Lip 20, 2013 1:01 pm

Dawno, dawno temu żył sobie Tusk z kotem w paski, którego wykorzystywał seksualnie ...

Admin

PisanieTemat: Re: Kończymy historię.   Sob Lip 20, 2013 1:15 pm

Dawno, dawno temu żył sobie Tusk z kotem w paski, którego wykorzystywał seksualnie dziadek zza płota. Surprised ...

Liczba postów : 391

PisanieTemat: Re: Kończymy historię.   Sob Lip 20, 2013 1:22 pm

Dawno, dawno temu żył sobie Tusk z kotem w paski, którego wykorzystywał seksualnie dziadek zza płota. Dziadek strzelał do ...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Corvis Corax
Admin

PisanieTemat: Re: Kończymy historię.   Sob Lip 20, 2013 1:24 pm

Dawno, dawno temu żył sobie Tusk z kotem w paski, którego wykorzystywał seksualnie dziadek zza płota. Dziadek strzelał do celu stojąc tyłem...

PisanieTemat: Re: Kończymy historię.   Sob Lip 20, 2013 1:35 pm

Dawno, dawno temu żył sobie Tusk z kotem w paski, którego wykorzystywał seksualnie dziadek zza płota. Dziadek strzelał do celu stojąc tyłem, bo był niewidomy.

PisanieTemat: Re: Kończymy historię.   Sob Lip 20, 2013 1:47 pm

Dawno, dawno temu żył sobie Tusk z kotem w paski, którego wykorzystywał seksualnie dziadek zza płota. Dziadek strzelał do celu stojąc tyłem, bo był niewidomy. Tusk okradał niewidomego...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Corvis Corax
Admin

PisanieTemat: Re: Kończymy historię.   Sob Lip 20, 2013 1:53 pm

Dawno, dawno temu żył sobie Tusk z kotem w paski, którego wykorzystywał seksualnie dziadek zza płota. Dziadek strzelał do celu stojąc tyłem, bo był niewidomy. Tusk okradał niewidomego z telewizora bo...

PisanieTemat: Re: Kończymy historię.   Sob Lip 20, 2013 2:00 pm

Dawno, dawno temu żył sobie Tusk z kotem w paski, którego wykorzystywał seksualnie dziadek zza płota. Dziadek strzelał do celu stojąc tyłem, bo był niewidomy. Tusk okradał niewidomego z telewizora bo skończyły mu się impulsy.

Admin

PisanieTemat: Re: Kończymy historię.   Sob Lip 20, 2013 2:06 pm

Dawno, dawno temu żył sobie Tusk z kotem w paski, którego wykorzystywał seksualnie dziadek zza płota. Dziadek strzelał do celu stojąc tyłem, bo był niewidomy. Tusk okradał niewidomego z telewizora bo skończyły mu się impulsy. Na ulicy obok...

PisanieTemat: Re: Kończymy historię.   Sob Lip 20, 2013 2:07 pm

Dawno, dawno temu żył sobie Tusk z kotem w paski, którego wykorzystywał seksualnie dziadek zza płota. Dziadek strzelał do celu stojąc tyłem, bo był niewidomy. Tusk okradał niewidomego z telewizora bo skończyły mu się impulsy. Na ulicy obok stał głuchy prezydent Komorowski ....
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Azyl

PisanieTemat: Re: Kończymy historię.   Sob Lip 20, 2013 2:20 pm

Dawno, dawno temu żył sobie Tusk z kotem w paski, którego wykorzystywał seksualnie dziadek zza płota. Dziadek strzelał do celu stojąc tyłem, bo był niewidomy. Tusk okradał niewidomego z telewizora bo skończyły mu się impulsy. Na ulicy obok stał głuchy prezydent Komorowski, co kradł dzieciom cukierki.

PisanieTemat: Re: Kończymy historię.   Sob Lip 20, 2013 3:53 pm

Dawno, dawno temu żył sobie Tusk z kotem w paski, którego wykorzystywał seksualnie dziadek zza płota. Dziadek strzelał do celu stojąc tyłem, bo był niewidomy. Tusk okradał niewidomego z telewizora bo skończyły mu się impulsy. Na ulicy obok stał głuchy prezydent Komorowski, co kradł dzieciom cukierki. Nagle na niebie ...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Azyl

PisanieTemat: Re: Kończymy historię.   Sob Lip 20, 2013 4:08 pm

Dawno, dawno temu żył sobie Tusk z kotem w paski, którego wykorzystywał seksualnie dziadek zza płota. Dziadek strzelał do celu stojąc tyłem, bo był niewidomy. Tusk okradał niewidomego z telewizora bo skończyły mu się impulsy. Na ulicy obok stał głuchy prezydent Komorowski, co kradł dzieciom cukierki. Nagle na niebie pojawił się Chuck Norris

PisanieTemat: Re: Kończymy historię.   Nie Lip 21, 2013 11:59 am

Dawno, dawno temu żył sobie Tusk z kotem w paski, którego wykorzystywał seksualnie dziadek zza płota. Dziadek strzelał do celu stojąc tyłem, bo był niewidomy. Tusk okradał niewidomego z telewizora bo skończyły mu się impulsy. Na ulicy obok stał głuchy prezydent Komorowski, co kradł dzieciom cukierki. Nagle na niebie pojawił się Chuck Norris, który reklamował kredyt....
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Azyl

PisanieTemat: Re: Kończymy historię.   Nie Lip 21, 2013 12:40 pm

Dawno, dawno temu żył sobie Tusk z kotem w paski, którego wykorzystywał seksualnie dziadek zza płota. Dziadek strzelał do celu stojąc tyłem, bo był niewidomy. Tusk okradał niewidomego z telewizora bo skończyły mu się impulsy. Na ulicy obok stał głuchy prezydent Komorowski, co kradł dzieciom cukierki. Nagle na niebie pojawił się Chuck Norris, który reklamował kredyt, rozdawany przez Charizardy.

PisanieTemat: Re: Kończymy historię.   Nie Lip 21, 2013 12:50 pm

Dawno, dawno temu żył sobie Tusk z kotem w paski, którego wykorzystywał seksualnie dziadek zza płota. Dziadek strzelał do celu stojąc tyłem, bo był niewidomy. Tusk okradał niewidomego z telewizora bo skończyły mu się impulsy. Na ulicy obok stał głuchy prezydent Komorowski, co kradł dzieciom cukierki. Nagle na niebie pojawił się Chuck Norris, który reklamował kredyt, rozdawany przez Charizardy. Nagle pojawił się ...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Corvis Corax
Admin

PisanieTemat: Re: Kończymy historię.   Nie Lip 21, 2013 12:59 pm

Dawno, dawno temu żył sobie Tusk z kotem w paski, którego wykorzystywał seksualnie dziadek zza płota. Dziadek strzelał do celu stojąc tyłem, bo był niewidomy. Tusk okradał niewidomego z telewizora bo skończyły mu się impulsy. Na ulicy obok stał głuchy prezydent Komorowski, co kradł dzieciom cukierki. Nagle na niebie pojawił się Chuck Norris, który reklamował kredyt, rozdawany przez Charizardy. Nagle pojawił się jąkała powtarzający ciągle...

PisanieTemat: Re: Kończymy historię.   Nie Lip 21, 2013 1:04 pm

Dawno, dawno temu żył sobie Tusk z kotem w paski, którego wykorzystywał seksualnie dziadek zza płota. Dziadek strzelał do celu stojąc tyłem, bo był niewidomy. Tusk okradał niewidomego z telewizora bo skończyły mu się impulsy. Na ulicy obok stał głuchy prezydent Komorowski, co kradł dzieciom cukierki. Nagle na niebie pojawił się Chuck Norris, który reklamował kredyt, rozdawany przez Charizardy. Nagle pojawił się jąkała powtarzający ciągle ciastko, karmel, czekooooladaaaa ......
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Azyl

PisanieTemat: Re: Kończymy historię.   Nie Lip 21, 2013 1:17 pm

Dawno, dawno temu żył sobie Tusk z kotem w paski, którego wykorzystywał seksualnie dziadek zza płota. Dziadek strzelał do celu stojąc tyłem, bo był niewidomy. Tusk okradał niewidomego z telewizora bo skończyły mu się impulsy. Na ulicy obok stał głuchy prezydent Komorowski, co kradł dzieciom cukierki. Nagle na niebie pojawił się Chuck Norris, który reklamował kredyt, rozdawany przez Charizardy. Nagle pojawił się jąkała powtarzający ciągle ciastko, karmel, czekooooladaaa, szybko zatrudniony w telewizji.

PisanieTemat: Re: Kończymy historię.   Nie Lip 21, 2013 1:29 pm

Dawno, dawno temu żył sobie Tusk z kotem w paski, którego wykorzystywał seksualnie dziadek zza płota. Dziadek strzelał do celu stojąc tyłem, bo był niewidomy. Tusk okradał niewidomego z telewizora bo skończyły mu się impulsy. Na ulicy obok stał głuchy prezydent Komorowski, co kradł dzieciom cukierki. Nagle na niebie pojawił się Chuck Norris, który reklamował kredyt, rozdawany przez Charizardy. Nagle pojawił się jąkała powtarzający ciągle ciastko, karmel, czekooooladaaa, szybko zatrudniony w telewizji. Idzie sobie Corvis ...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Corvis Corax
Admin

PisanieTemat: Re: Kończymy historię.   Nie Lip 21, 2013 1:43 pm

Dawno, dawno temu żył sobie Tusk z kotem w paski, którego wykorzystywał seksualnie dziadek zza płota. Dziadek strzelał do celu stojąc tyłem, bo był niewidomy. Tusk okradał niewidomego z telewizora bo skończyły mu się impulsy. Na ulicy obok stał głuchy prezydent Komorowski, co kradł dzieciom cukierki. Nagle na niebie pojawił się Chuck Norris, który reklamował kredyt, rozdawany przez Charizardy. Nagle pojawił się jąkała powtarzający ciągle ciastko, karmel, czekooooladaaa, szybko zatrudniony w telewizji. Idzie sobie Corvis gęstym borem lasem...

PisanieTemat: Re: Kończymy historię.   Nie Lip 21, 2013 2:16 pm

Dawno, dawno temu żył sobie Tusk z kotem w paski, którego wykorzystywał seksualnie dziadek zza płota. Dziadek strzelał do celu stojąc tyłem, bo był niewidomy. Tusk okradał niewidomego z telewizora bo skończyły mu się impulsy. Na ulicy obok stał głuchy prezydent Komorowski, co kradł dzieciom cukierki. Nagle na niebie pojawił się Chuck Norris, który reklamował kredyt, rozdawany przez Charizardy. Nagle pojawił się jąkała powtarzający ciągle ciastko, karmel, czekooooladaaa, szybko zatrudniony w telewizji. Idzie sobie Corvis, gęstym borem lasem, i zauważa basen.

PisanieTemat: Re: Kończymy historię.   

Powrót do góry Go down

Kończymy historię.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next