Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Przypomnienia i informacje!

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Przypomnienia i informacje! Empty
PisanieTemat: Przypomnienia i informacje!   Przypomnienia i informacje! EmptySob Lip 27, 2013 3:27 am

W tym temacie ktos z administracji bedzie wstawial przypomnienia dla uzytkownikow forum. Tak wiec.

Przypomnienie #001
    Osobom bioracym udzial w tym konkursie przypominam ze ostateczna data naplywu prac konkursowych jest 4sierpnia bierzacego roku. Zbliza sie koniec a zadna praca jeszcze nie naplynela.


Przypomnienie #002
    Przypominam Croup i Muszelce by zglosily sie po odbior nagrody do poniedzialku. Nie odebrana nagroda przeleci i nie ma odwrotu. Osoby, ktore dostaly nagrode za sciagniecie gracza proszeni sa o potwoerdzenie odbioru nagrody do 9 sieprnia tego roku.


Przypomnienie #003
    Zgodnie z tym tematem przypominam, ze nowi uzytkownicy proszeni sa o zgloszenie sie do mnie z ponizszym formularzem na PW a temat wiadomsci zatytuowac Poprawka w KP
    Kod:
    [b]Link do KP:[/b]
    [b]Starter:[/b]
    [b]Nick MG:[/b]

    Jak mniemam MG zapomnieli o nagrodach dla nowych graczy, bo przyznaje i ja zapomnialam tak wiec prosze wszystkich nowych graczy, ktorzy maja juz gre o zgloszenie sie do mnie na PW. Rownoczesnie informacja do moich graczy - Jak znajde chwilke to poprawie co mam poprawic w waszych KP.


Ostatnio zmieniony przez Laureline dnia Nie Wrz 01, 2013 12:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Przypomnienia i informacje! Empty
PisanieTemat: Re: Przypomnienia i informacje!   Przypomnienia i informacje! EmptyNie Wrz 01, 2013 12:57 pm

Informacja #001
Inforumuje ze Corvis odchodzi ze statusu MG wiec jego gracze sa proszeni o poinformowanie do kogo chcecie ske przeniesc.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Przypomnienia i informacje! Empty
PisanieTemat: Re: Przypomnienia i informacje!   Przypomnienia i informacje! EmptyPią Wrz 20, 2013 4:20 pm

Jeszcze coś napiszę od siebie.
Bardzo przepraszam za to, że was tak opuściłem lecz teraz mam nawał nauki i w domu przebywam zaledwie dwa dni tygodniowo. Przebywam w internacie i nie mam szansy na częste wchodzenie na forum.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Sponsored content





Przypomnienia i informacje! Empty
PisanieTemat: Re: Przypomnienia i informacje!   Przypomnienia i informacje! Empty

Powrót do góry Go down
 
Przypomnienia i informacje!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Startery (Informacje)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Wiadomości :: ~Wiadomości~ :: Od administracji-
Skocz do: