Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Organizacja Swallowa

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Organizacja Swallowa  Empty
PisanieTemat: Organizacja Swallowa    Organizacja Swallowa  EmptyWto Lip 30, 2013 9:47 am

Pożegnałeś się z szefem organizacji a za równo z ukochaną. Ruszyłeś z pozostała ekipa do bramy waszej bazy a potem się wszyscy rozeszliście w swoje strony. Do kolejnego twojego celu było sporo drogi a musiałeś jakieś pożywienie zdobyć i może jakieś pokemony by stać się silniejszym. Po chwili wyskoczyła Emolga a potem usiadła ci na ramieniu jak papuga.
Powrót do góry Go down
ChronoDark




Liczba postów : 16
Join date : 23/07/2013

Organizacja Swallowa  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja Swallowa    Organizacja Swallowa  EmptyWto Lip 30, 2013 2:07 pm

Ruszyłem z Emosią w stronę Striatonu. Moi towarzysze za mną. Polatucha siadła mi na ramieniu. Uśmiechnąłem się do niej i ruszyłem po drzewach w dalszą podróż.
-Dobra drużyno, tutaj zróbmy postój i poszukajmy jabłek i innych owoców.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Organizacja Swallowa  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja Swallowa    Organizacja Swallowa  EmptyWto Lip 30, 2013 5:31 pm

Ekipa się zatrzymała. Devil zajął się organizacja i trochę drewna zebrał a Dove szukał jakiś owoców i grzybów. Emolga skakała sobie po drzewie a potem na jakieś inne się przerzuciła. Devil zaraz po przybyciu Dova rozpalił ognisko by jakoś przygotować grzyby do spożycia a łup Dova trafił do słoika.
Powrót do góry Go down
ChronoDark




Liczba postów : 16
Join date : 23/07/2013

Organizacja Swallowa  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja Swallowa    Organizacja Swallowa  EmptyWto Lip 30, 2013 6:31 pm

Dove to jest ona Neutral + nieodmienne imię tak na przyszłość zapomniałem wspomnieć :q
=============================================
-Dobra drużyno zostańcie tutaj, a ja pójdę na patrol
tą ścieżką
-tu wskazałem na pobliską ścieżkę. Wziąłem pokeballe i ruszyłem na patrol.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Organizacja Swallowa  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja Swallowa    Organizacja Swallowa  EmptyWto Lip 30, 2013 6:41 pm

Wszyscy zostali a ty i Emolga ruszyliście wskazaną drogą. Emolga skakała z drzewa na drzewo a ty nic ciekawego nie zauważyłeś. Nagle na drodze twojego pupila stanął Mankey który ją zwalił z drzewa.
Powrót do góry Go down
ChronoDark




Liczba postów : 16
Join date : 23/07/2013

Organizacja Swallowa  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja Swallowa    Organizacja Swallowa  EmptyWto Lip 30, 2013 6:53 pm

-Emolga jesteś cała?-zapytałem po czym podniosłem ją z ziemi.
Nie zważając na figle pokemona ruszyłem w dalszy patrol ścieżką.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Organizacja Swallowa  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja Swallowa    Organizacja Swallowa  EmptyWto Lip 30, 2013 7:12 pm

Mankey sobie poszedł a Emolga się zaraz pozbierała po upadku i znów wskoczyła na drzewo a potem się przemieszczała drogą powietrzną. Pokemon po chwili ze skoczył ci na ramie i popatrzył z pytaniem ... Czego ty szukasz człowieku ?
Powrót do góry Go down
ChronoDark




Liczba postów : 16
Join date : 23/07/2013

Organizacja Swallowa  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja Swallowa    Organizacja Swallowa  EmptySro Lip 31, 2013 8:21 am

-Nie patrz tak na mnie. Naszą misją jest powstrzymanie zespołu R. Musimy się upewnić, że droga do Striatonu jest bezpieczna. Z resztą Mankey nie jest odpowiednim partnerem dla tak ślicznego i wyrafinowanego pokemona jak ty moja droga-powiedziałem po czym ruszyłem w dalszą podróż przez haszcze.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Organizacja Swallowa  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja Swallowa    Organizacja Swallowa  EmptySro Lip 31, 2013 1:16 pm

Idziesz i idziesz, znalazłeś po długiej drodze tylko nie dogaszone ognisko. Emolga wskoczyła na pobliskie drzewo i wypatrywała jakiegoś człowieka, który by mógł by to zostawić ale niczego nie widzieliście.
Powrót do góry Go down
ChronoDark




Liczba postów : 16
Join date : 23/07/2013

Organizacja Swallowa  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja Swallowa    Organizacja Swallowa  EmptySro Lip 31, 2013 1:37 pm

Hmmmm... ognisko niedogaszone.... Co za brak kultury!!!
Biorę Emolgę i cofam się w stronę obozu, aby zdać raport z obchodu. Po drodze rozglądam się za Rocketsami. Emosię biorę na ramię i idę w drogę.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Organizacja Swallowa  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja Swallowa    Organizacja Swallowa  EmptySro Lip 31, 2013 6:36 pm

Nic nie widać w drodze powrotnej, wracaliście dobre 20 minut do obozu albo i lepiej bo lekko zabłądziłeś. Dotarłeś do Namiotu a ale nie było przy nim twoich towarzyszy. Nie było również śladu zdobytego jedzenia a ognisko było zgaszone.
Powrót do góry Go down
ChronoDark




Liczba postów : 16
Join date : 23/07/2013

Organizacja Swallowa  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja Swallowa    Organizacja Swallowa  EmptyCzw Sie 01, 2013 8:20 am

-Emolga, ruszamy, chyba ich dopadli. Szukaj ich z powietrza, a ja poszukam na ziemi.

Moich towarzyszy nie było w obozie, więc albo się przenieśli co jest mało prawdopodobne albo dorwał ich zespół R. Ta druga opcja była dość nieprzyjemna, więc musiałem poszukać ich w okolicy. Ogień był niedogaszony, więc są niedaleko. Ruszyłem w najbardziej nieprawdopodobnym kierunku jaki był, bo znając zespół R poszli właśnie tam.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Organizacja Swallowa  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja Swallowa    Organizacja Swallowa  EmptyCzw Sie 01, 2013 9:39 am

Idziesz tą niespodziewaną drogą i słyszysz cichy śmiech, Emolga nic nie widziała z góry. Droga wam się ciągnęła niesamowicie. Powoli zachodzi słońce a ty widzisz wyraźne ślady butów. Emolga widziała jakiś ruch od was na, byli dwa kilometry przed wami a ludzi było pięciu w tym dwóch prowadzonych.
Powrót do góry Go down
ChronoDark




Liczba postów : 16
Join date : 23/07/2013

Organizacja Swallowa  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja Swallowa    Organizacja Swallowa  EmptyCzw Sie 01, 2013 1:52 pm

-Dobra robota Emolga! Biegnijmy tam i ich uwolnijmy. Musimy im pomóc!-krzyknąłem do Emosi w górze, po czym ruszyłem pędem w stronę reszty. Naturalnie po drzewach, ponieważ akcja musi być z zaskoczenia. Emosia siedzi mi na ramieniu i bacznie obserwuje czy nie ma tu pułapek. Mam nadzieję, że nic im nie jest, bo zrobię z zespołu R kaszankę.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Organizacja Swallowa  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja Swallowa    Organizacja Swallowa  EmptyCzw Sie 01, 2013 6:28 pm

Biegniecie po drzewach i nagle gałąź ci się ułamała pod nogami a ty spadłeś jednemu przeciwnikowi na głowę a Emolga zajęła się drugim a trzeci wypuścił Ekansa do walki. Starałeś się szybko podnieść lecz strasznie cię bolała lewa noga, po kilku chwilach uwolniłeś swoich ludzi a Emolga czekała na rozkazy co do walki z wężem.
Powrót do góry Go down
ChronoDark




Liczba postów : 16
Join date : 23/07/2013

Organizacja Swallowa  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja Swallowa    Organizacja Swallowa  EmptyPon Sie 05, 2013 10:22 am

Skanuję Emolgę, żeby dowiedzieć się co potrafi oraz ogółem wszystko o niej wiedzieć. Musimy się przygotować na tą bitwę. Emosia siedziała mi na ramieniu gotowa do walki.
-Nasz przeciwnik jest typu trującego więc tak czy tak przewagi typu nie ma, ale my mamy przewagę ataku z powietrza. Damy sobie radę.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Organizacja Swallowa  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja Swallowa    Organizacja Swallowa  EmptyPon Sie 05, 2013 7:06 pm

Pokedex pokazał :

Skan

Organizacja Swallowa  587
Nazwa Emolga
Ataki: ThunderShock, Quick Atack.
Charakter: Do gracza
Płeć: Męska

Ekans zaatakował Wrap a potem Posion Stig co zatruło twojego pokemona. Emolga czekała na twoje polecenia dostając Wrap.

Emolga- 89%
Ekans-100%
Powrót do góry Go down
ChronoDark




Liczba postów : 16
Join date : 23/07/2013

Organizacja Swallowa  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja Swallowa    Organizacja Swallowa  EmptyWto Sie 06, 2013 11:27 am

Spoko, Emosia siedzi mi na ramieniu, a tu nagle żądełka xd Głuchy za to cie uwielbiam xd
=====================================================================

-Emolga nie daj się tak łatwo pokonać użyj Quick Attack szarpiąc się z Ekansem, a potem użyj z nienacka Thundershock prosto w paszczę. Może to go oduczy strzelania we mnie żądłami. Następnie lataj wokół węża Quick Attackiem i ostrzeliwuj go Thundershockiem. Nie damy się tak łatwo.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Organizacja Swallowa  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja Swallowa    Organizacja Swallowa  EmptyWto Sie 06, 2013 12:15 pm

Emolga szarpała się i dostała jeszcze raz Wrapem a potem wyprowadziła swoje ataki. Thundershock nie bardzo wyszedł twojemu pokemonowi który w tym czasie oberwał Posion Stig i został zatruty. Emolga zaatakowało Quick Atack kilka razy ale potem znów została obwiązana przez Ekansa.


Emolga-67% [ Zatrucie 5% ]
Ekans- 79%
Powrót do góry Go down
ChronoDark




Liczba postów : 16
Join date : 23/07/2013

Organizacja Swallowa  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja Swallowa    Organizacja Swallowa  EmptyNie Sie 11, 2013 11:20 am

-Emolga nie daj się temu pozerowi. Dalej atakuj Quick Attack wokół Ekansa, tak by zakręcić mu w głowie. Potem użyj Thundershock i Dalej fruwaj Quick Attack ponad Ekansem. Musimy ograniczyć obrażenia. Powtarzaj tą akcje kilka razy.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Organizacja Swallowa  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja Swallowa    Organizacja Swallowa  EmptyNie Sie 11, 2013 5:47 pm

Teraz to Ekans nie miał szans a Emolga szalała na polu bitwy. Oczywiście nie może być za dobrze ponieważ wąż dorwał Emolgę Wrapem i ścisnął z całej siły a potem Posion Stig. Twoi towarzysze związali jednego z przestępców.

Emolga-45% [ zatrucie 5hp ]
Ekans- 47%
Powrót do góry Go down
ChronoDark




Liczba postów : 16
Join date : 23/07/2013

Organizacja Swallowa  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja Swallowa    Organizacja Swallowa  EmptyPon Sie 12, 2013 9:29 am

-Emolga nie daj się! Użyj Thundershock i wybij mu z głowy ściskanie cię. Potem rozpędź się Quick Attack w niebo i walnij z powietrza w Ekansa. Potem polataj prędko dookoła niego i w pewnym momencie złap go za ogon i wzleć z nim w powietrze. Potem pędź w dół i wbij go w ziemię.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Organizacja Swallowa  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja Swallowa    Organizacja Swallowa  EmptySro Sie 14, 2013 10:16 am

Na węża w końcu zadziałało Thundershock a potem oberwał szybkim Quick Atack. Ekans nie zostawał dłużny i strzelił Posion Stig a potem Wrap kilka krotnie.




Hp
Emolga- 20% [ zatrucie -5%]
Ekas- 20%
Powrót do góry Go down
ChronoDark




Liczba postów : 16
Join date : 23/07/2013

Organizacja Swallowa  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja Swallowa    Organizacja Swallowa  EmptySro Sie 14, 2013 12:17 pm

-Emolga wykończ go używając Quick Attack z różnych stron, nie daj mu się podejść i strzel na koniec Thundershock, by go obalić.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Organizacja Swallowa  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja Swallowa    Organizacja Swallowa  Empty

Powrót do góry Go down
 
Organizacja Swallowa
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Organizacja Walk

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: Bez MG-
Skocz do: