Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Psycho Carver

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Psycho Carver - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver - Page 4 EmptyWto Sie 06, 2013 10:27 pm

Munno, posłuchaj mnie, jak wejdziesz do pokeballa, Marian zostanie twoim kochankiem na zawsze! Gdyż jeżeli nie wejdziesz do tego balla, to nie stety, nie będziecie mogli być razem, gdyż jak cię inny trener złapie, to będzie już po związku, to jak, wchodzisz i stajesz się żoną Mariana, czy jednak nie? Powiedziałem do Munny, myśląc nad imieniem.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Psycho Carver - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver - Page 4 EmptyWto Sie 06, 2013 10:32 pm

Munna zgodziła się wejść do pokeballa pod warunkiem że od razu ją wypuścisz. Przytuliła Mariana i nie tracąc z niego wzroku coś powiedziała po pokemonowemu.
Powrót do góry Go down
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Psycho Carver - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver - Page 4 EmptyWto Sie 06, 2013 10:33 pm

Tak Munno, nazwę cię Maryja może, co? Wypuszczę cię z pokeballa niemal od razu, jak wejdziesz do niego i dasz się złapać, gdyż Marian naprawdę chciałby mieć jakąś dziewczynę, wtedy zostanie mi tylko Kasia, ale to już inna sprawa. Kiedyś znajdę jej chłopaka, jak Marianowi, no to jak, wskakuj do balla, a ja cię wypuszczam Odrzekłem, następnie jak złapałem ją do balla, to ją wypuściłem.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Psycho Carver - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver - Page 4 EmptyWto Sie 06, 2013 10:47 pm

Munna a raczej Maryja wyszła z pokeballa i zaczęła kroczyć obok Mariana, a ty szedłeś dróżką dalej. Kasia chyba była zdeterminowana by też kogoś znaleźć bo patrzyła w każdy krzak czy coś się nie czai.
Powrót do góry Go down
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Psycho Carver - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver - Page 4 EmptyWto Sie 06, 2013 10:54 pm

Ahh, biedna Kasia, Marian już ma dziewczynę, została tylko ona i jakiś chłop, no, przecież ona nie będzie patrzeć jak się całują i tak dalej. Pomyślałem, następnie powiedziałem do Kasi- Kasiu, widzę, że też chcesz znależć chłopaka, i słusznie, potrzebny ci jakiś facio, no to tak, będę wraz z tobą rozglądać się na wszystkie strony, z dexem, by znależć ci idealnego chłopa, jasne? Następnie szukałem.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Psycho Carver - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver - Page 4 EmptyWto Sie 06, 2013 10:59 pm

Przemierzałeś tak wszelkie zakamarki lecz jak na razie nic nie widziałeś, i twój pokedex także niczego nie wychwycił. Po jakiejś chwili Kasia się zatrzymała, wbiegła w krzaki.
Powrót do góry Go down
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Psycho Carver - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver - Page 4 EmptyWto Sie 06, 2013 11:08 pm

Co jest, żadnego pokemona?! To jakieś jaja są! Pomyślałem, nagle zobaczyłem, jak Kasia wbiega w krzaki, wtedy pomyślałem- Czy ona jest normalna? Dobra, pobiegnę za nią A następnie pobiegłem z abrą i munną za Kasią, ciekawe co tam jest.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Psycho Carver - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver - Page 4 EmptyWto Sie 06, 2013 11:24 pm

Gdy przebiegłeś przez krzaki, znalazłeś się na polanie, na której zauważyłeś Kasię która przytulała się do jakiegoś pokemona:
Psycho Carver - Page 4 322
A to ci dopiero. Miłość Ognia i Trawy.
Powrót do góry Go down
Carverek




Liczba postów : 79
Join date : 28/07/2013

Psycho Carver - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver - Page 4 EmptySro Sie 07, 2013 10:18 am

O! Miłość ognia i trawy! Na to tylko czekałem, no dobra, zeskanuję tego pokemona, może okaże się naprawdę pożyteczny pomyślałem, następnie wyjąłem nie psycho dex, a normalny pokedex, żeby zeskanować numela, by dowiedzieć się, czy jest odpowiednim chłopakiem dla Kasi.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Psycho Carver - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver - Page 4 EmptySro Sie 07, 2013 1:44 pm

Gdy zeskanowałeś Numela, zauważyłeś że nie był słaby.
Cytat :

Psycho Carver - Page 4 322
Nr w Dexie: #322
Nazwa: Numel
Płeć: Psycho Carver - Page 4 Male
Charakter: Leniwy lecz bardzo silny pokemon. Zawsze spokojny w walce, i umie szybko wykaraskać się z opresji.
Typ: Psycho Carver - Page 4 TypognistyPsycho Carver - Page 4 Typziemny
Lvl: 11
Ataki: Tackle, Growl, Ember, Magnitude
Zdolność: Own Tempo

Numel spojrzał się na ciebie i stwierdził że jeśli chcesz go do zespołu musisz z nim stoczyć walkę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Psycho Carver - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Psycho Carver   Psycho Carver - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Psycho Carver
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG Azyl-
Skocz do: