Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Trawiasty Wąż i ja - James.

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 EmptyCzw Sie 22, 2013 10:00 pm

Po chwili namysłu do walki postanowiłem wybrać Abrę. Dobrze Abra twoim przeciwnikiem będzie ten Cindaquil. A więc Abra na początek zaatakuj Toxic a następnie Psychic. Gdy Cindaquil będzie chciał cię zaatakować to użyj Teleport aby uniknąć jego ataku a później zaatakuj Psyshock.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 EmptySob Sie 24, 2013 1:19 am

Cyndaquil uniknął Toxic i zaatakował Ember ktore odrzuciło Abre do tyłu lecz ten zdołał trafić Psychic a potem uniknąć jego ataku Teleport i zza plecy uderzył Psychock. Cyndaquil oberwał mocno lecz nie był dłużny i jeszcze raz uderzył Ember.

Abra - 70%
Cyndaquil - 60%
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 EmptySob Sie 24, 2013 1:43 pm

Dobrze Abra tylko tak dalej! Teraz zaatakuj Psychic a następnie zaatakuj PsyShock. Następnie wskocz na drzewo i czekaj na ruch Cindaquil'a. Gdy będzie chciał cię zaatakować użyj Teleport i za pleców zaatakuj Toxic.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 EmptySob Sie 24, 2013 4:08 pm

Abra próbował zaatakować Psychic, lecz Cyndaquil był szybszy i musiał trafić pierwszy gdyż użył Quick Attack. Później uderzył Emberem i to był krytyczny cios dla Abry, który zdołał tylko trafić Psychock i oberwał Tackle po czym padł. Silny ten Cyndaquil

Cyndaquil - 45%

Abra - 0,4 lvl
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 EmptySob Sie 24, 2013 4:39 pm

Abra bardzo dobrze sobie poradziłaś. Ta walka była wspaniała. Chociaż przegrana ale dobra.Cindaquil gratuluję ci wygranej. Rzeczywiście ten Cindaquil jest mocny. Jestem ciekaw czy mimo wygranej do mnie dołączy. Przy okazji wyciągnąłem z plecaka pokedex i zeskanowałem tego silnego pokemona.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 EmptyNie Sie 25, 2013 12:51 am

Abra jęknął wstydnie i schował się w pokeballu. Cyndaquil napalił się do ciągłej walki.
Cytat :

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 155
Nr w Dexie: #155
Nazwa: Cyndaquil
Płeć: Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Male
Charakter: Waleczny i silny pokemon. Nie da sobie w kaszę dmuchać, i jest dumny. Lubi się droczyć z innymi pokemonami.
Typ: Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Fire
Lvl: 13
Ataki: Tackle, Leer, Smokescreen, Ember, Quick Attack
Zdolność: Blaze
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 EmptyNie Sie 25, 2013 4:29 pm

A więc chcesz jeszcze walczyć? No to co Drilbur stań do walki. Najpierw zaatakuj Cindaquil'a Dig. Gdy    Cindaquil będzie w powietrzu zaatakuj Mud Sport. Jak Cindaquil będzie cię atakować to skontruj jego atak, atakiem Rapid Spin. na koniec zaatakuj Scratch.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 EmptyPon Sie 26, 2013 12:37 am

Drilbur chciał użyć Dig lecz Cyndaquil znów był szybszy i uderzył mocno Quick Attack po czym uderzał nie dając dojść do ''słowa'' twojemu pokemonowi. Trafił go dwa razy Ember i Driblur już ledwo co trzymał się na nogach. Zdołał tylko trafić Scratch. Wystawianie pokemona z 5 lvl na pokemona z 13 lvl to głupota, nawet jak ma przewagę w typie lub atakach.

Cyndaquil - 55%
Drilbur - 15%
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 EmptyPon Sie 26, 2013 8:56 pm

Drillbur użyj ponownie Dig. Gdy już uda ci się wyrzucić Cindaquil'a w powietrze to zaatakuj Rapid Spin. Następnie zaatakuj Mud Sport a później zaatakuj ponownie Rapid Spin.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 EmptyWto Sie 27, 2013 1:20 am

Drilbur schował się w ziemi i wyskoczył nie trafiając w Cyndaquila który uderzył Ember i Drilbur padł na deski. Ognisty pokemon był rozochocony tą walką i też urósł w siły. Przy nokautowaniu twoich pupilów stał się silniejszy i miał teraz 14 lvl. Drilbur dostał premie w wysokości 0,4 lvl. Gdy patrzyłeś zdumiony w dexie, zobaczyłeś że z Cyndaquilem dzieje się coś dziwnego. Zaczął się świecić i po chwili stał tam zupełnie inny pokemon. Jego ewolucja ...
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 EmptyWto Sie 27, 2013 8:52 pm

Cindaquil wyevoluował i teraz jest pełen sił i o wiele mocniejszy niż był. I nadal chce walczyć. Nie mam już pomysłu jakiego pokemona mam wybrać. Podeszłem do Quilavy i zapytałem się z kim chciałby zawalczyć.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 EmptySro Sie 28, 2013 8:16 pm

Quilava powiedział że możesz wysłać nawet dwa pokemony a i tak ich zniszczy. Był bardzo pewny siebie. Ponadto dzięki ewolucji jego HP wzrosło do 70%.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 EmptyNie Wrz 01, 2013 8:52 am

Skoro chcesz 2vs1 niech tak będzie. Dobra Skorupi i Silcoon pokażcie się! Silcoon użyj String Shot aby obniżyć szybkość Quilavy. Następnie zaatakuj Poison String a na koniec użyj Harden aby zwiększyć swoją defensywę. Teraz ty Skorupi zaatakuj 2xLeer by osłabić defensywę Quilavy i na koniec zaatakuj Knock Off.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 EmptyNie Wrz 01, 2013 2:35 pm

Silcoon rzucił się na Quilave ze String Shotami a Skorupi wykorzystał to i od tyłu zmniejszył dwa razy jego defensywę. Quilave to zdenerwowało i zaatakował dwoma Emberami które trafiło twoje pokemony. Był to ciężki super efektywny cios lecz Skorupi w pore sie zorientował że jest szansa na atak, i trafił Knock Offem. Quilava odrzucił od siebie go Quick Attackiem.

Quilava - 62%

Skorupi - 50%
Silcoon - 60%
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 EmptyNie Wrz 01, 2013 6:17 pm

Nie poddawajcie się mali! Teraz Silcoon użyj ponownie String Shot a następnie zaatakuj Poison String i na koniec spróbuj go na chwilę uwięzić w String Shot. Skorupi ty zaatakuj ponownie Leer. Teraz spróbuj trafić Quilavę Poison String i na koniec zaatakuj Knock Offem.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 EmptyPon Wrz 02, 2013 9:04 am

Poison stingi z obu stron trafiły Quilave który jednak nie zdołał sie zatruć choć mało brakowało. Ten zdenerwowany zaczął się obracać waląc Emberami które dosięgały twoje pokemony. Potem rzucił się na Silcoona co wykorzystał Skorupi waląc Knock off lecz zaraz został odrzucony Ember.

Quilava - 48%

Skorupi - 15%
Silcoon 28%
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 EmptyPon Wrz 02, 2013 10:41 am

Dalej mali nie poddawajcie się! Skorupi teraz zaatakuj Leer. Zacznij biec na Quilavę by dobrze zaatakować Quilavę Poison String i na koniec zaatakuj Knock Offem. A ty Silcoon zaatakuj Snore. Użyj String Shot tak jak ostatnio jak "Tarzan" i od tyłu zaatakuj Quilavę Tackle.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 EmptyPon Wrz 02, 2013 11:35 am

Quilava ponownie skupiła się na Silcoonie i zaczęła unikać jego ataków przez co oberwała od Skorupiego Poison sting oraz Knock off. Ponownie nie udało sie zatruć celu. Quilava rzuciła się na Silcoona i po chwili twój pokemon leżał bez władzy na ziemii.

Quilava - 35%
Skorupi 15%

Silcoon - 0,2 lvl.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 EmptyPon Wrz 02, 2013 7:25 pm

Silcoon dobrze się spisałaś! A teraz sobie trochę odpocznij. Skorupi zostałeś sam. Teraz zaatakuj Leer aby ponownie osłabić defensywę przeciwnika. Następnie zaatakuj Bite i wyraź się bardzo mocno w Quilavę. Gdy będziesz go tak gryźć to zaatakuj Poison String. Gdy Quilava będzie chciała cię zaatakować to zrób unik.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 EmptyPon Wrz 02, 2013 7:41 pm

Skorupi nie zdążył użyć Leer bo przeszkodził mu w tym Quilava używając Quick Attack, lecz po chwili twój robak wgryzł mu sie w szyje Bite, lecz nie zdołał przy tym użyć Poison sting gdyż Quilava znokautował go rzucając o drzewo po czym dobijając Ember.

Quilava - 25%

Skorupi - 0,3 lvl

Quilava spojrzał się na ciebie wyraźnie zadowolony lecz był też zmęczony. Jego duma nie pozwalała mu jednak uciec dopóki nie pokona wszystkich twoich pokemonów. Przynajmniej tak ci sie wydawało gdy Quilava skinął głową na pokeballa z Skorupim który trzymałeś w ręce po schowaniu go do balla.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 EmptyPon Wrz 02, 2013 8:19 pm

To była świetna walka! Dobrze sobie wiedzieliście! Lecz Quilava wciąż chce walczyć a mi zostały tylko 2 pokemony do walki. Snivy jest typem trawiastym więc ma minimalne szansę na wygraną. Dobra niech będzie Snivy stań do walki i przestań się obciskiwać. Dobrze Snivy musisz postawić większość sił na uniki. Zaatakuj Quilavę na początku Leer by jego defensywa była coraz słabsza. Następnie szybko zaatakuj Tackle. Gdy go trafisz szybko od niego odskocz i zaatakuj Grass Knot. Gdy Quilava będzie chciała cię zaatakować zrób szybki unik w stronę drzewa i się za nim schowaj. Później wejdź na to drzewo i gdy będzie kierować jakiś atak w twoją stronę to szybkim ruchem przeskocz z jednego drzewa na drugie.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 EmptyPon Wrz 02, 2013 8:35 pm

Quilava przysłuchiwał się twoich komend i zanim Snivy zdążył zareagować, Quilava zaatakował Quick Attack zadając cios i przy okazji odbijając się od twojego trawiastego węża, po czym uderzył krytycznie Ember co było ciężkim ciosem dla twojego pokemona. Ten jednak się opanował i uderzył Tackle po czym uciekł na drzewo.

Quilava - 20%
Snivy - 50%
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 EmptyPon Wrz 02, 2013 8:45 pm

Dobrze, że jesteś na tym drzewie. Teraz zacznij przeskakiwać z jednego na drugie. Gdy Quilava straci orientację to zaatakuj Leer by miał mniejszą defensywę. Gdy ci się to uda to zeskocz z drzewa przy czym uderz z powietrza atakiem Tackle. Później szybko właź na drzewo i schowaj się w koronie drzew. Gdy Quilava będzie cię tam szukać to spróbuj zaatakować Tackle z obojętnie której strony. Później odrazu przeskajuj na kolejne drzewa.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 EmptyWto Wrz 03, 2013 12:41 pm

Snivy rzeczywiście zaczął skakać z drzewa na drzewo i używać Leer. Parę razy mu się udało lecz gdy wyskoczył z drzewa i szykował napad przy użyciu Tackle, gdy był w powietrzu oberwał Ember, gdyż nie dał rady zrobić uniku. Padł na ziemię, lecz wstał (ledwo ale wstał) i biegł z natarciem z Tackle lecz jeszcze jeden Ember zrobił swoje, i twój Snivy padł.

Quilava - 20%

Snivy - 0,2 lvl
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 EmptyWto Wrz 03, 2013 7:43 pm

Dobrze się spisałaś Snivy! Chłopak podszedł do swojego pokemona wziął go z ziemi i zaniósł Trawiastego Węża do jego "dziewczyny".Od razu wiedziałem, że Snivy ma minimalne szanse. Został mi tylko jeden pokemon, który zna atak wodny trzeba to wykorzystać. Dobra Sentret wybieram cię! W tobie cała nadzieja! Wykorzystamy to, że jesteś podobny do wiewiórki. Teraz użyj Defence Curl by twoja obrona wzrosła. Teraz wejdź na pobliskie drzewo i użyj Foresight. Zacznij skakać bardzo szybko z drzewa na drzewo i w ten sposób spróbuj zdezorientować swojego przeciwnika. Gdy ci się to uda zaatakuj z zaskoczenia atakiem Aqua Tail. Gdy to zrobisz szybko wycofaj się znowu to drzewo.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Trawiasty Wąż i ja - James.
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG Azyl-
Skocz do: