Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Azyl vs. Whitney

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Azyl vs. Whitney Empty
PisanieTemat: Azyl vs. Whitney   Azyl vs. Whitney EmptySro Sie 07, 2013 8:44 am

Azyl napisał:
Nick: AzyL
Gym: Goldenrod
Podejście: 1
Pokemony: Monferno, Poochyena, Charmeleon

Liderka nie byla za rozmowna i od razu wypuscila pierwszego przeciwnika a mianowicie Miltank.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Azyl vs. Whitney Empty
PisanieTemat: Re: Azyl vs. Whitney   Azyl vs. Whitney EmptyNie Sie 11, 2013 11:05 am

-Miltank mówisz ... Więc to robota dla ... Idź Monferno ! - rzekłem wypuszczając poke-małpę i od razu wydając komendy.
-Monferno od razu chowaj się w dziurze za pomocą Dig, wyskakuj zza plecy Miltanka i uderzaj Brick Break'iem. Jesteś typem walczącym więc powinieneś zadać mocny cios. A propo ciosu, to chowaj się potem z powrotem w dziurze, wyskakuj tym razem z drugiej strony i z obu rąk uderzaj Mach Punch'ami, i tak w kółko.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Azyl vs. Whitney Empty
PisanieTemat: Re: Azyl vs. Whitney   Azyl vs. Whitney EmptyNie Sie 11, 2013 11:31 am

Miltank wcale taka glupia nie byla i zaatkowala twoje pokemon a Rollout gdy ten tylko pokazal sie na powierzchni. Jednak twpj pokemon przewazal typem zas Miltank doswiadczeniem wiec walka zdawala sie wyrownana poki Miltank nie zostal zaatakowany Mach Punchem jednym z nielicznych ktore udalo sie Malpce syprowadzic.

Mo: 85%

vs.

Mi: 80%
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Azyl vs. Whitney Empty
PisanieTemat: Re: Azyl vs. Whitney   Azyl vs. Whitney EmptyNie Sie 11, 2013 11:38 am

-Dobra, w takim razie ... Monferno atakuj z całej siły Poison Jab. Spróbuj go zatruć a gdy Miltank zaatakuje Rollout, to ty użyj Taunt aby nie mógł zrobić tego ponownie, od razu po tym ataku. Jest to dla nas wygodne bo Rollout im dłużej uderza tym więcej zadaje obrażeń, więc Taunt spadł nam z nieba w sumie. Gdy go zdezorientujesz i nie będzie wiedział co robić to wtedy rozpocznij uderzenia Mach Punchem. Prawy prosty, lewy prosty, prawy, lewy i tak w kółko. Gdy on zada ci cios to chowaj się w ziemii, wyskakuj zza jego plecy i Brick Break, po czym prawy prosty z Mach ciosem i lewy prosty. Unikaj przy użyciu Dig. Dasz radę !
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Azyl vs. Whitney Empty
PisanieTemat: Re: Azyl vs. Whitney   Azyl vs. Whitney EmptyNie Sie 11, 2013 2:12 pm

Miltank jak widac Rollout zachowuje jako tajna bron bo wcale jej nie uzyla w tej rundzie. Monfrnoo niczym prawdziwy bokser atakowal swoimi prawymi i lewymi prostymi. Krowa zostala znokautowana w tej rudndzie i nie miala szans wyprowadzic zadnego ataku pod czas gradu piesci.

Mo: 75%

vs.

Mi: 55%
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Azyl vs. Whitney Empty
PisanieTemat: Re: Azyl vs. Whitney   Azyl vs. Whitney EmptyNie Sie 11, 2013 2:16 pm

-[b]Świetnie Monferno ! Nie przestawaj, wal cały czas Mach Punchami lub Brick Break'iem, obojętnie. Wybierz co będzie bardziej pasowało do sytuacji. Po gradobiciu walczących ataków, używaj co jakiś czas Poison Jab ! Zatruj tę krowę, i później dobij Dig !
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Azyl vs. Whitney Empty
PisanieTemat: Re: Azyl vs. Whitney   Azyl vs. Whitney EmptySro Sie 21, 2013 5:04 am

Udalo ci sie zatruc krowsko i pozadnie ja dobic gradem atakow walczacych jednak krowa juz sie naczyla unikac tych ciosow co bylo widoczne pod sam koniec bo twoi towarzysz rowniez dostal. Uzywajac dig udalo ci sie unikanc ataku Rollaut.

Mo: 65%

vs

Mi: 40% + PSN
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Azyl vs. Whitney Empty
PisanieTemat: Re: Azyl vs. Whitney   Azyl vs. Whitney EmptySro Sie 21, 2013 12:13 pm

Teraz chowaj się do dziury w ziemi i wyskocz z drugiej strony waląc w plecy Mach Ciosem, po czym chowaj się ponownie i wyskakuj ta drugą dziurą waląc znów w plecy Brick Break. Poźniej chowaj się z powrotem w ziemi i ponownie uderzaj walczącymi atakami. Później atak Dig oraz Poison Jab ponownie.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Azyl vs. Whitney Empty
PisanieTemat: Re: Azyl vs. Whitney   Azyl vs. Whitney EmptyPią Sie 30, 2013 11:22 am

Nie pytaj czemu ja teraz prowadzę, sam tego nie wiem
______________________________________________
Monferno wykonywał polecenie ale jak się okazało Miltank już po paru ciosach przechytrzyła waszą strategie i powaliła Monferno potężnym atakiem Stomp.

Mo: 60%

vs

Mi: 27% + PSN
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Azyl vs. Whitney Empty
PisanieTemat: Re: Azyl vs. Whitney   Azyl vs. Whitney EmptyNie Wrz 01, 2013 12:55 am

Monferno nie daj się ! Uderzaj Poison Jab a potem kilkakrotnie Brick Breack po czym pare uników i wal Emberami w stopy aby Miltank się zachwiał, po czym mocny cios w twarz Mach Punchem. ! Dasz radę !
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Azyl vs. Whitney Empty
PisanieTemat: Re: Azyl vs. Whitney   Azyl vs. Whitney EmptyNie Wrz 01, 2013 1:39 pm

Wasza taktyka spowodowała powalenie Miltanka i zdenerwowanie go użył Defense Curl i Stomp, który nie dosięgnął celu.

Mo: 60%

vs

Mi: 20% + PSN
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Azyl vs. Whitney Empty
PisanieTemat: Re: Azyl vs. Whitney   Azyl vs. Whitney EmptyNie Wrz 01, 2013 2:27 pm

(Myślę że zatrucie plus parę ciosów efektywnych na ten typ powinno zrobić dużo więcej szkód niż 7%, mimo niższego lvl'u. Taka mała uwaga od kolegi z dłuższym stażem na tym forum Smile)

Teraz Monferno poczekaj aż Miltank ruszy na ciebie pędem aby cię zaatakować, po czym schowaj się w ziemii za pomocą Dig i wyskocz zza plecy tej krowy, po czym uderz jej w potylice najmocniejszym Brick Break'iem jaki potrafisz wykonać. Nie daj jej wykonać ruchu, zacznij od razu po tym ostrzał z obu rąk Mach ciosami. Prawy prosty i lewy sierp po czym prawy sierp i lewy prosty prosto w twarz. Za każdym razem używaj do tego Mach ciosów i dokończ zwalając ją z nóg Poison Jabem !
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Azyl vs. Whitney Empty
PisanieTemat: Re: Azyl vs. Whitney   Azyl vs. Whitney EmptyPon Wrz 02, 2013 3:18 am

Mnie Lau wtryniła na to stanowisko mimo moich sprzeciwów wąty do niej, ja jej mówiłem, że nie mam pojęcia jak takie coś się prowadzi. Z resztą sama mi kazała odejmować mniejsze liczby.
__________________________________________________________________________
Kombinacja waszych ataków nie dała krówce szans na odpowiedzenie czymkolwiek, nie mogła zrobić nic innego jak przyjąć wszystkie ataki bezpośrednio.


Mo: 60%

vs

Mi: 5% + PSN
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Azyl vs. Whitney Empty
PisanieTemat: Re: Azyl vs. Whitney   Azyl vs. Whitney EmptyPon Wrz 02, 2013 8:57 am

Hmmm ...
_________

Dobra Monferno, ta krowa ledwo co stoi. Dobij ją prawym sierpem Mach Ciosem i poczekaj chwile. Zatrucie powinno spowodować że straci przytomność. Jeżeli jednak tak sie nie stanie i bedzie gotowa do dalszej walki, użyj Dig i zaatakuj łącząc go z Brick Break'iem wyskakując z ziemii i waląc w szczęke Miltanka.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Azyl vs. Whitney Empty
PisanieTemat: Re: Azyl vs. Whitney   Azyl vs. Whitney EmptyPon Wrz 02, 2013 10:26 am

Gdy krowa padła Liderce na twarzy pojawił się cień zdenerwowania, nie sądziła, że ktoś jest wstanie pokonać jej pokemona. Do następnej walki zamierzała wystawić Charmeleona.

Mo: + 0.5 Lvl
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Azyl vs. Whitney Empty
PisanieTemat: Re: Azyl vs. Whitney   Azyl vs. Whitney EmptyPon Wrz 02, 2013 10:36 am

Sry ze sie wtrynie ale Czacha ma lepsze doswiadczenie na forach bo wiem ile on siedzial na takowychm Jak sie bedziesz rozpisywal w taktykach to niech bedzie wiecej odejmowal.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Azyl vs. Whitney Empty
PisanieTemat: Re: Azyl vs. Whitney   Azyl vs. Whitney EmptyPon Wrz 02, 2013 10:50 am

Siedze w pbf'ach już grubo pare lat i jeszcze ani razu nie widziałem by ktoś za pare Mach ciosów i Brick Break co jest efektywne na typ normalny, plus jeszcze działające zatrucie odjął 7%. Przecież to jest śmieszne, a Dark sam sie przyznał że nie wie jak prowadzić walki więc ocb ? -.- Mam opisywać czterdzieści ataków by mi odjęło te 30 % ? I dlaczego u Iron szedł jeden pok na 1-2 posty skoro teraz tutaj twierdzicie inaczej. Nie rozumiem, aż mi się odechciewa tu grać.
______________________

Liderka nie ma Charmeleona.
-Brawo Monferno ! - pochwaliłem swojego pokemona i czekałem na ruch liderki której wydawało się że wystawi Charmeleona, lecz przypomniała sobie że to ja mam tego pokemona a ona nie.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Azyl vs. Whitney Empty
PisanieTemat: Re: Azyl vs. Whitney   Azyl vs. Whitney EmptyPon Wrz 02, 2013 11:11 am

dobra dobra. sedziujcie jak uwazacie. ja sie nie wcinam juz ^.^"
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Azyl vs. Whitney Empty
PisanieTemat: Re: Azyl vs. Whitney   Azyl vs. Whitney EmptyPon Wrz 02, 2013 11:17 am

Fail, źle spojrzałem. Rok szkolny to nic dobrego.
____________________________________________
Liderka zaczęła szukać nerwowo swoich pokeballi, widać było iż porażka wyprowadziła ją z równowagi. Po chwili poszukiwań wybrała Togepi. Który czekał na twojego pokemona.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Azyl vs. Whitney Empty
PisanieTemat: Re: Azyl vs. Whitney   Azyl vs. Whitney EmptyPon Wrz 02, 2013 11:24 am

Wiem coś o tym Smile Dobrze że w tym roku mam spokój ;p
_______________________________________

-Monferno odpocznij sobie. - powiedziałem chowając walcząco ognistą małpkę do pokeballa.
-Jak tak bardzo lubisz Charmeleony to ... Idź ! - rzekłem rzucając ballem z Charmeleonem.
-Charmeleon, atakuj Dragon Rage na powitanie, a później biegaj dookoła Togepi nie spuszczając go z wzroku po czym w biegu wypuszczaj z paszczy Flamethrower i stwórz ognisty okrąg dookoła Togepi, po czym z zewnątrz zacznij rzucać Rock Slide'ami w środek tego okrągu i na dokładkę dodaj Dragon Rage. - powiedziałem podekscytowany pokonaniem najlepszego pokemona liderki i patrząc się na małego jajecznego pokemona.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Azyl vs. Whitney Empty
PisanieTemat: Re: Azyl vs. Whitney   Azyl vs. Whitney EmptyPon Wrz 02, 2013 11:54 am

Wasza kombinacja została przerwana przez Metronone dzięki któremu Togepi użył teleport i uciekł z kręgu ognia co gorsza użył też Yawn i Charm.

Char: 100% -Attack

Vs

Togepi - 90%
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Azyl vs. Whitney Empty
PisanieTemat: Re: Azyl vs. Whitney   Azyl vs. Whitney EmptyPon Wrz 02, 2013 12:13 pm

-Rozpocznij atak Dragon Rage ! Dragon rage, dragon rage i jeszcze raz Dragon rage ! Zabiera to 40 hp, nie wiem ile Togepi ma ale na pewno mało. Jak będziesz trafiał tym smoczym atakiem to za drugim razem powinien paść, lecz uzbrojmy się w cierpliwość. Atakuj Flamethrower dla zakrycia ataku Rock Slide którym dobij przeciwnika, po czym podbij i uderz go w twarz Scratch.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Azyl vs. Whitney Empty
PisanieTemat: Re: Azyl vs. Whitney   Azyl vs. Whitney EmptyPon Wrz 02, 2013 12:32 pm

Rozwaliłeś mnie i Lau tym Dragon Rage nie mamy pojecia co zrobić, weź zrób odnośnik do kp PLS.
__________________________________________________________________________
Zgodnie z twoimi przewidzeniami Togepi nie wytrzymał naporu ataków Dragon Rage i już po paru atakach padł jak długi a razem z nim dzięki Yawn zasnął Charmeleon.

Char: Sleep + 0,4 Lvl

Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Azyl vs. Whitney Empty
PisanieTemat: Re: Azyl vs. Whitney   Azyl vs. Whitney EmptyPon Wrz 02, 2013 7:36 pm

Odnośnik do KP ? Chodzi ci o moją sygnaturę w którą klikasz i pojawia się moja KP ? Bo nie rozumiem. A jeśli chodzi o Dragon Rage to trzeba jakoś ustalić ile będzie zabierał bo w sumie 40hp to zbyt dużo jak na taki lvl.
_________________________________________________________

-Świetnie Charmeleon. Teraz wracaj do pokeballa. - powiedziałem chowając ognistego gada do pokeballa.
-Teraz wychodź Poochyena ! - wypuściłem swojego mrocznego psa który był bliski ewolucji.
-Przyłóż się, został jej ostatni pokemon. Dasz radę. - powiedziałem czule do swojego kompana.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Azyl vs. Whitney Empty
PisanieTemat: Re: Azyl vs. Whitney   Azyl vs. Whitney EmptyWto Wrz 03, 2013 4:01 am

Moja przeglądarka chyba robi mnie w balona bo żadnej sygnatury nie widzę.
__________________________________________________________________
Liderka wystawiła swojego ostatniego pokemona którym był Cleafairy. Pokemon spojrzał na twojego i grzecznie się przywitał.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Azyl vs. Whitney Empty
PisanieTemat: Re: Azyl vs. Whitney   Azyl vs. Whitney Empty

Powrót do góry Go down
 
Azyl vs. Whitney
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Księgowy Azyl'a
» Azyl i trawka.
» Stragan AzyL'a
» Corvis vs Azyl
» Azalea Gym - Azyl

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~GYM'y~ :: Johto-
Skocz do: