Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Trawiasty Wąż i ja - James.

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 EmptyWto Wrz 03, 2013 7:53 pm

Sentret gdy wyszedł użył od razu Defense Curl, co podniosło jego obronę lecz nic to nie dało w przypadku gdy chwilę później oberwał Ember, gdyż jest to atak specjalny. Sentret zdenerwowany pominął Foresight i z całej siły po prostu uderzył swoim ogonem Quilave, używając przy tym Aqua Tail. Quilava mocno oberwał lecz jeszcze miał trochę sił walczyć i zaczął atakować z wszystkich stron Quick Attack. Sentret nie mógł go dostrzec, lecz dzielnie znosił ataki ognistego pokemona, może przez to że zwiększył swoją obronę przy pomocy Defense Curl, co miało wpływ na Quick attack.

Quilava - 6%
Sentret - 40%
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 EmptyWto Wrz 03, 2013 8:01 pm

Bardzo dobrze Sentret! Tylko tak dalej! Teraz gdy Quilava będzie chciał cię zaatakować to stań na swoim ogonie unikając w ten sposób jego ataków. Gdy będzie blisko ciebie wykorzystaj to i zaatakuj go Aqua Tail'em. Bądź bardzo ostrożny. Gdy ci się to jednak nie uda to wybij się na swoim ogonie w górę i w tedy z góry zaatakuj Aqua Tail'em..
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 EmptyWto Wrz 03, 2013 10:00 pm

Sentret stanął na ogonie a tymczasem Quilava podciął go Crush Claw! Najwidoczniej dzięki ewolucji nabył nowy atak figurujący w egg move. Niesamowity pokemon. Sentret upadł na ziemię uderzając głową i zapomniał dalszych komend. Po chwili spróbował jednak zaatakować Aqua Tail co ognisty Quilava szybciutko uniknął. Stanął pare metrów dalej i zaczął szydzić z Sentreta. Oba pokemony były bardzo zmęczone.

Quilava - 5%
Sentret - 13%
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 EmptySro Wrz 04, 2013 2:22 pm

Sentret nie poddawaj się! W tobie nadzieja! Z powrotem stań na swoim ogonie. Gdy Quilava na ciebie ruszy szybko się na nim wybij. Gdy będziesz w powietrzu zrób zwinnie przed Quilavą przewrót w przód i szybko użyj Aqua Tail. Gdy jednak ci się to nie uda wejdź na drzewo. I tam się chwilę porozglądaj szukając dobrego miejsca na ponowny atak z powietrza.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 EmptyCzw Wrz 05, 2013 2:41 am

Sentret stanął na ogonie, a Quilava ponownie próbował podciąć go lecz ten się odbił, zrobił przewrót w przód nad ognistym pokemonem, i odbijając się raz jeszcze ogonem, walnął go z całej siły Aqua Tail. Quilava stanął na dwóch łapach po czym po chwili padł na ziemię nieprzytomny.

Sentret - +1 lvl
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 EmptyCzw Wrz 05, 2013 3:49 pm

Brawo Sentret udało ci się go pokonać! Nie ważne, że pokonał prawie wszystkie moje pokemony ale ty dałaś radę.W końcu udało się pokonać tą Quilavę. było ciężko ale się udało. Całe szczęście, że przynajmniej jeden z moich pokemonów zna wodny atak. Z pewnością się jeszcze przyda. Chłopak podszedł do leżącej na ziemi Quilavy. Postał chwilę aż się otrzęsie. Gdy już to zrobiła to James sięgnął do plecaka po pokedex i jeszcze raz zeskanował pokemona. Po wykonaniu zeskanowania, wyciągnął z plecaka PokeBall'a, którym puknął Quilavę w głowę. Po chwili wypuściłem wszystkie moje pokemony by sprawdzić w jakim są stanie. Gdy się upewniłem, że są ciągle zdolne do walki poszedłem dalej w las.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 EmptyCzw Wrz 05, 2013 4:09 pm

Zeskanowałeś Quilave.
Cytat :

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 156
Nr w Dexie: #156
Nazwa: Quilava
Płeć: Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Male
Charakter: Waleczny i silny. Nie da sobie w kaszę dmuchać, i jest cholernie dumny. Lubi się droczyć z innymi pokemonami.
Typ: Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Fire
Lvl: 14
Ataki: Tackle, Leer, Smokescreen, Ember, Quick Attack, Crush Claw
Zdolność: Blaze
Poczekanie aż Quilava się otrząśnie było błędem. Gdy użyłeś na nim pokeballa, kulka pokręciła się dwa razy i nagle ognisty pokemon z niego wyskoczył. Ledwo trzymał się na nogach, lecz nienawiść którą do ciebie kierował dawała mu sił. Twoje pokemony dalej były nie przytomne. Wyjątkiem jest Drilbur którego hp podrosło do 8 hp, Silcoon - 10 hp i Sentret 15 hp. Quilava miał natomiast 5 hp.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 EmptyPią Wrz 06, 2013 2:17 pm

Skoro chcesz walczyć jeszcze to powalczymy. Teraz Sentret wejdź na pobliskie drzewno. Wejdź na nie i przejrzyj teren dookoła siebie. Gdy znajdziesz dobre miejsce do ataku z góry to szybko się w nie przenieś. Następnie zrób atak z góry używając ponownie Aqua Tail. Gdy jednak nie trafisz szybko się wycofaj. Później stań ponownie na ogonie i czekaj na atak Quilavy. Gdy będzie blisko ciebie wykonaj skok do góry i zaatakuj ponownie Aqua Tail.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 EmptyPią Wrz 06, 2013 3:02 pm

Twój pokemon posłusznie wszedł na drzewo i po chwili już zeskakiwał z zamiarem zaatakowania Aqua Tail, lecz Quilava zrobił szybki unik przy użyciu Quick Attack i uderzył Crush Clawem prosto w głowę Sentreta który padł.

Quilava - 5%

Sentret - 0,1 lvl
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 EmptyNie Wrz 08, 2013 8:24 am

Dobra Drillbur do roboty! Teraz użyj Dig. Gdy uda ci się uderzyć tym atakiem Quilavę od razu zaatakuj Rapid Spin. Później odskocz od niego. Schowaj się na chwilę za drzewami. Gdy już się tak zachowasz zacznij biegać tak za drzewami abyś nie był narażony na atak Quilavy. Następnie wybierz sobie dowolny moment i zaatakuj Mud Sport.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 EmptyPon Wrz 09, 2013 7:47 pm

Drilbur schował się w ziemii a Quilava -mimo twojego zaskoczenia- stał w miejscu i nasłuchiwał. Gdy Drilbur wyskakiwał z pod ziemii to Quilava użył Quick Attack do uniku i zaatakował Ember. Drilbur padł.

Driblur - 0,1 lvl
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 EmptyCzw Wrz 12, 2013 7:14 pm

Drillbur powrót! Silcoon w tobie nadzieja! Teraz użyj String Shot'ów tak jak byś był "Tarzanem" lub "Spidermanem" i tak ciągle kręć się wokół Quilavy i gdy uznasz, że udało ci się go skołować to zaatakuj Poison String. Później wejdź na drzewo i zaatakuj z góry Snore.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 EmptyCzw Wrz 12, 2013 7:30 pm

Strategia zadziałała. Silcoon zaczał owijać Quilave siecią krążąc wokół niego. Po chwili zaatakował Poison Sting, i jeszcze raz ... i jeszcze raz ! Quilava padł. Lepiej szybko go łap.

Silcoon - 0,4 lvl
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 EmptyCzw Wrz 12, 2013 7:33 pm

Dobra bez zbędnego pitolenia rzuciłem PokeBall'a, żeby wkońcu złapać tą Quilavę. Mam nadzieję że Tym razem mi się uda. Patrzyłem na balla jak się kręci.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 EmptyCzw Wrz 12, 2013 11:36 pm

Pokeball pokręcił się trzy razy i .... ding ! Quilava złapany ! Masz w końcu tego pokemona. Silcoon zadowolony poszedł spać zmęczony.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 EmptyPią Wrz 13, 2013 12:47 pm

Bardzo ucieszony podniosłem PokeBall'a z moim nowo złapanym pokemonem. Wreszcie mogłem iść w dalszą drogę przez las. Chciałem się z niego powoli wydostać na jego drugą stronę. W końcu chciałem się dowiedzieć jak poszło Marie.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 EmptyPią Wrz 13, 2013 6:03 pm

Ruszyłeś w dalszą drogę lecz twoje pokemony był nieprzytomne lub wyczerpane więc daleko byś nic nie zdziałał. Rozsądniej by było znaleźć Centrum Pokemon i wyleczyć swoich przyjaciół ale co zrobisz to twoja sprawa.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 EmptyPią Wrz 13, 2013 6:34 pm

Znalezienie Centrum Pokemon nie jest trudne. Wystarczy się cofnąć do miasta, lecz zostało one podpalone i nie wiem czy coś mi to da. Postanowiłem zobaczyć czy w pobliskich krzakach nie ma jakiś Berry leczniczych. Jeśli nic nie znajdę to wyciągnę mapę i sprawdzę gdzie znajduje się najbliższe Centrum Pokemon.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 EmptySob Wrz 14, 2013 11:10 pm

Gdy tak szukałeś leczniczych jagód, spotkałeś pewną dziewczynę - blondynkę o dużych niebieskich oczach i lśniących trzepocących rzęsach z jaskrawym blaskiem. Była piękna lecz miała również ostry wyraz twarzy. Nie była najwidoczniej osobą obok której przejdziesz obojętnie. Gdy dowiedziała się czego szukasz odpowiedziała:
-Centrum Pokemon jest 200 metrów stąd za pobliskimi krzakami. - rzekła wskazując palcem na niedalekie błonia.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 EmptyNie Wrz 15, 2013 7:52 am

A więc mówisz, że Centrum Pokemon jest niedaleko stąd. Spojrzałem w stronę pobliskich krzaków, na które wskazała ta dziewczynaa później zawiesiłem na niej wzrok. Dziękuję za poinformowanie gdzie jest najbliższe Centrum Pokemon. Z uśmiechem na twarzy chłopak ruszył w stronę krzaków chcąc dojść do tego Centrum Pokemon.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 EmptyWto Wrz 24, 2013 8:24 pm

Dziewczyna odwróciła się i zniknęła za krzakami nie mówiąc już nic więcej. Po jakimś czasie przedzierania się przez krzewy dotarłeś przed budynek Poke Centrum. Była duża kolejka. Każdy z trenerów miał zatroskaną twarz a niektórzy zdenerwowani krzyczeli na cały głos. Jeden z trenerów stojących obok ciebie powiedział do swojego kolegi:
-Andrzej, pamiętaj. Następnym razem bierzemy go z wszystkich stron. Tym razem nam się nie wymknie.
-Kurde Mati, nigdy nie złapiemy tego Marshtompa. Jest za silny. Wszyscy stąd się z nim męczyli i nic ! Jest niezwyciężony. Jeśli komuś uda się go złapać, ta osoba zyska strasznie dużo sił. Lepiej odpuśćmy...
-Nigdy !!! Jak chcesz to zostań cioto, ide sam. - i wyszedł.
-Poczekaj !!! Nie wyleczyłeś pokemonów. - krzyknął drugi i wybiegł za nim.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 EmptySro Wrz 25, 2013 5:20 pm

Chłopak usłyszawszy nazwę pokemona wstókał go do pokedex'a sprawdzając jaki to typ i jak wygląda. Był dość ciekawy jak jest ten pokemon mocny. James podszedł do osoby przed sobą i zadał pytanie. Wiesz może o coś o tym pokemonie co mówiła tamta dwójka gości i może gdzie da się go spotkać. Stojąc dalej w kolejce czekając na swoją kolej wyleczenia pokemonów. Ciekawe jak jest ten pokemon silny. To pytanie będzie mnie męczyć do czasu pojedynku z nim. Ciekawe czy mój Quilava będzie mieć przewagę typu.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 EmptyCzw Wrz 26, 2013 12:55 pm

Cytat :

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 259
Nr w Dexie: #259
Nazwa: Marshtomp
Typ: Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 WaterTrawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Ground
Opis: Marshtomp to druga forma Mudkipa, wodnego startera z regionu Hoenn. Podwójny typ Wody i Ziemi daje mu przydomek prawdziwego zabijaki ognistych stworków.
-Jeśli chcesz tak bardzo wiedzieć. - odezwał się chłopak którego zagadnąłeś.
-To ten Marshtomp jest niezwykle silny. Bez trawiastego pokemona nie ma po co tam iść. Ale jeżeli aż tak bardzo ci na tym zależy ... Jest on na czubku skalistego terenu, 2 km stąd na zachód. - powiedział i poszedł wyleczyć swoje pokemony. Chwilę później Siostra Joy zajęła się tobą i mogłeś już opuścić centrum.
Powrót do góry Go down
ProPatrix98




Liczba postów : 205
Join date : 24/07/2013

Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 EmptyCzw Wrz 26, 2013 2:46 pm

A więc to typ mieszany. Największe obrażenia zada mu trawiasty pokemon. Dobrze, że go posiadam.Jest z pewnością o wiele silniejszy od mojego Snivy'iego. I pozatym to jest 2 forma evolucji Mudkipa. James otrzymując z powrotem swoje wyleczone pokemony ruszył w stronę gdzie znajduje się ten Marshtomp. Idąc tak rozmyślał jak wykorzystać swoje 2 trawiaste pokemony w walce z nim. Powiedział do pokemonów: Najlepsze ataki były by z zaskoczenia. Drugim priorytetem jest unikanie jego ataków jak tylko można
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Trawiasty Wąż i ja - James.   Trawiasty Wąż i ja - James. - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Trawiasty Wąż i ja - James.
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG Azyl-
Skocz do: