Pokemon World

~*~

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Yomi vs Roxie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
IronMan

Liczba postów : 2406

PisanieTemat: Yomi vs Roxie   Sob Lip 27, 2013 2:45 pm

Nick: Yomi
Gym: Virbank Gym
Podejście: 1
Pokemony: Lucario i Mewtwo

Po chwili znalazłaś się na sali.
- Witaj, jestem Roxie - przywitała się. - Tak więc... zaczynajmy! - powiedziała i wypuściła Koffinga.

Moja zbroja:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yomi

Liczba postów : 803

PisanieTemat: Re: Yomi vs Roxie   Sob Lip 27, 2013 3:07 pm

Kiwnęłam głowa i wypuściłam Lucario. -Idź, zacznij od Detect, by nie dosięgnął cie jego pierwszy atak i wyślij w jego stronę Focus Blast. Zacznij wokół niego biegać i gdy tylko odwróci się w twoja stronę z całej siły uderz go Metal Claw i odskocz. Co chwila do niego doskakuj i atakuj go Quick attack, a jak będzie chciał cię zaatakować to używaj detect. Jeśli jednak uda mu się cie uderzyć to odpowiedz na to Counter.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
IronMan

PisanieTemat: Re: Yomi vs Roxie   Sob Lip 27, 2013 4:13 pm

Lucario zablokowała pierwszy atak i ruszył na przeciwnika z Focus Blast. Ten zdążył uderzyć ją Tackle, kiedy nagle oberwał Metal Claw. Była jeszcze jedna taka próba i poleciał wysoko w górę, przez co Lucario nie mogła go dosięgnąć Twoja Lucario zablokowała kolejny jego ruch, Thunderbolt, lecz pokemon po chwili użył następnego. Twoja pokemonica odwdzieczyła mu się Counter.

L 70%
K 45%

Moja zbroja:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yomi

PisanieTemat: Re: Yomi vs Roxie   Sob Lip 27, 2013 4:26 pm

-Dobrze, Lucario. Doskocz i uderz go Quick attack, a następnie wyślij w jego stronę Focus Blast. Zacznij wokół niego biegać i jak tylko będzie chciał cię zaatakować to uderz w niego Metal claw tak, by rzuciło nim o ziemię. następnie zacznij wysyłać w jego stronę Focus Blast i jak tylko się podniesie to doskocz i przywal mu Feint. zacznij wokół niego biegać i co chwila próbuj przywalić mu quick attack. Nie daj się trafić, a jeśli jednak mu się to uda to odpowiedz Counter
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
IronMan

PisanieTemat: Re: Yomi vs Roxie   Nie Lip 28, 2013 2:09 pm

Lucario zaczęła ostrą ofensywę. Pokemony wymieniały ze sobą ciosy i coraz bardziej się osłabiały. Liderka także dawała z siebie wszystko. Nie chciała tak łatwo dać Ci odznaki. W końcu jednak Lucario pokonała pokemona przeciwniczki.

Lucario 30% + 0,7 do lv.

Moja zbroja:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yomi

PisanieTemat: Re: Yomi vs Roxie   Nie Lip 28, 2013 2:17 pm

Schowałam Lucario do pokeballa i wypuściłam Mewtwo. -Idź, zacznij od Barrier by zwiększyć swoja specjalna obronę, a potem zaatakuj przeciwnika Confusion. Gdy będzie chciał użyć jakiegoś ataku to zablokuj mu go za pomocą Disable. Odskocz od niego i wyślij w stronę przeciwnika trzy shadow Ball, by go zdezorientować, a następnie znowu użyj Confusion. Nie daj się trafić, a jeśli jednak cię uderzy to zablokuj mu ten atak za pomocą disable.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
IronMan

PisanieTemat: Re: Yomi vs Roxie   Nie Lip 28, 2013 2:23 pm

Liderka wypusciła Whirlipede. Pokemon kręcił się z niesamowitą szybkością. Uderzył Twojego Mewtwo za pomocą Pursuit. Potem pokemon odwdzięczył mu się Confusion. Potem pokemon przeciwnika znowu ruszył z Pursuit i Mewtwo zablokował ruch swoim Disable. Shadow Ball skutecznie zdezorientowały robaka, a po Confusion ten był oszołomiony. Przeciwnik jeszcze uderzył Facade.

M 60%
W 45%

Moja zbroja:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yomi

PisanieTemat: Re: Yomi vs Roxie   Nie Lip 28, 2013 2:29 pm

-Dobrze, znowu uzyj Barrier, by zwiększyć swoja specjalna obronę, a następnie zaatakuj go seria Shadow ball. Gdy nie będzie wiedziała której kuli unikać użyj na nim Confusion. Odskocz jak będzie chciał cie znowu zaatakować i zablokuj mu ten atak za pomocą Disable. Użyj Swift, a następnie znowu Confusion. Wykorzystaj jego oszołomienie i wyślij w jego stronę następną serie Shadow Ball.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
IronMan

PisanieTemat: Re: Yomi vs Roxie   Nie Lip 28, 2013 2:31 pm

Wzmocnienie specjalnej obrony naprawdę dużo dawało Twojemu pokemonowi i mniej obrywał od przeciwnika. W końcu siła legendy dała o sobie porządnie znać i poke-robal padł po kilku atakach niezdolny do walki. Liderka nie była zbyt zadowolona z efektów, ale i też lekko z podziwem patrzyła się na Twją psychiczną legendę. Wkrótce dostałaś:
~Odznaka
~3000$
~TM Toxic

Mewtwo + 0,7 do lv.

Moja zbroja:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yomi

PisanieTemat: Re: Yomi vs Roxie   Nie Lip 28, 2013 2:41 pm

Odebrałam nagrody za pokonanie liderki i wyszłam z sali.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Yomi vs Roxie   

Powrót do góry Go down

Yomi vs Roxie
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Roxie
» Roxie