Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 A idź ty mutancie - Klaudia

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
AutorWiadomość
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 EmptySob Lip 20, 2013 3:46 pm

+18
Wtuliłam się w chłopaka. Spojrzałam tylko na zegarek, która jest godzina.
- No to lepiej jak się prześpimy teraz - zamruczałam i pocałowałam Williama, po czym próbowałam zasnąć.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 EmptySob Lip 20, 2013 3:48 pm

Wkrótce oboje zasnęliście a obudziliście się z samego rana bo słońce strasznie dawało wam po oczach.
- Dzień dobry.
Przywitał cię William przeciągając się.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 EmptySob Lip 20, 2013 4:02 pm

- Cześć - przywitałam się z Williamem.
Cmoknęłam go w policzek i po chwili przyszedł mi pewien pomysł... Zaczęłam łaskotać chłopaka z rana swoim ogonem. Może akurat ma łaskotki...
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 EmptySob Lip 20, 2013 4:07 pm

Już to przecież przerabialiście, a łaskotanie oznacza tylko jedno.... wojna. William zaczął się śmiać a później łaskotać ciebie ze wszystkich sił i tą niezwykłą szybkością.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 EmptySob Lip 20, 2013 4:09 pm

O kurcze... No to ja też muszę przejść do działań. Użyłam roślinnej płytki i owinęłam swoimi pnączo-włosami chłopaka.
- Haha mam cie - zaśmiałam się.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 EmptySob Lip 20, 2013 4:14 pm

Chłopak puścił ci oczko.
- No prawie.
Powiedział i zmienił się w dym. Po chwili był już za tobą i to on cię trzymał.
- Haha to ja cię mam.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 EmptySob Lip 20, 2013 4:20 pm

No tak, potrafi się zmieniać w dym... Zdjęłam z siebie efekt płytki i wtuliłam się w chłopaka.
- No tak, ty mnie masz - powiedziałam rozbawiona.
Cmoknęłam go w policzek i dalej się tuliłam.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 EmptySob Lip 20, 2013 4:21 pm

A on tulił ciebie i tak staliście przez dobre kilkanaście minut.
Co dzisiaj robimy? W końcu mamy misję.
Powiedział chłopak tuląc cię dalej. A już jutro twoje urodziny...
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 EmptySob Lip 20, 2013 4:31 pm

- No chyba w końcu niedługo trzeba będzie na nią ruszyć - powiedziałam zamyślona.
Chociaż jutro moje urodziny, nie chciałam ich spędzić zbytnio na misji. Dalej tuliłam się do chłopaka... Wkrótce trzeba będzie się ubrać.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 EmptySob Lip 20, 2013 4:33 pm

William w końcu wpadł na pomysł.
- Dzisiaj możemy poprosić o dostęp do archiwów a jutro zrobimy sobie wolne, że niby wyciąganie wniosków.
Zaproponował i... nie chciało mu się ubierać. Tobie z resztą też no ale trzeba.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 EmptySob Lip 20, 2013 4:36 pm

- No fajny pomysł - powiedziałam do niego.
Cóż dla mnie mógłby cały czas łazić bez ubrań, miałabym na co popatrzeć ale no trzeba... Tak więc ubieram się. A ogólnie to ciekawe czy spotkam tu kogoś znajomego jeszcze z pobytu tutaj.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 EmptySob Lip 20, 2013 4:39 pm

W końcu oboje byliście ubrani a po chwili wyszliście prosić o dostęp do akt. Zaraz przy wyjściu zauważyłaś starą woźną, która na początku opowiadała o świecie. Normalnie aż się rozryczała.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 EmptySob Lip 20, 2013 4:45 pm

- Dzień dobry! - przywitałam się z nią uradowana.
Podeszłam do woźnej.
- Jak się pani ma? - spytałam pełna entuzjazmu.
To od niej dowiadywałam się tylu rzeczy o świecie.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 EmptySob Lip 20, 2013 4:47 pm

Kobieta oparła się o mop i zaczęła opowiadać jak to jej córka urodziła dziecko ile to ono nie ważyło i jak duże nie było.
- A ty jak się trzymasz?
Spytała spoglądając na ciebie.
- Może mogę wam jakoś pomóc?
Zapytała.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 EmptySob Lip 20, 2013 4:51 pm

Dla mnie to co opowiadała było ciekawe. Lubiłam słuchać o takich rzeczach.
- U mnie wszystko w porządku, wykonuję zadania razem z Williamem i jak na razie świetnie nam idzie - powiedziałam. - Jak na razie to nie, idziemy poprosić o dostęp do akt - wyjaśniłam.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 EmptySob Lip 20, 2013 4:53 pm

Kobieta się wyprostowała.
- Może wam pomogę. Też je układam, niby nic a z nudów sobie poczytam.
Powiedziała prowadząc was do recepcji gdzie pracował młody chłopak. Nie znałaś go pewnie nowy, ale to on właśnie miał klucze do archiwów.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 EmptySob Lip 20, 2013 4:58 pm

- O to super - powiedziałam.
Tak więc ruszyłam za nią do recepcji. Tam wyjaśniłam chłopakowi o co chodzi i poprosiłam o klucze. Ewentualnie pokazałam swoje dokumenty, że pracuję w agencji.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 EmptySob Lip 20, 2013 6:04 pm

Po dłuższej chwili zamulania chłopak dał wam klucz. W końcu byliście w długim pomieszczeniu z ruchomymi regałami. Staruszka zaprowadziła was na środek sali, w lewo były papiery a w prawo puste półki.
- Tam macie wszystkie raporty z ostatnich pięćdziesięciu lat.
Powiedziała.
- Starsze są w piwnicy.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 EmptySob Lip 20, 2013 6:07 pm

- Dziękuję za pomoc - powiedziałam do staruszki.
Rozejrzałam się tutaj.
- No to czas poszukać, Mavis mówiła, żebyśmy szukali w jak najstarszych przekazach - zamyśliłam się, chyba o archiwum jej chodziło.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 EmptySob Lip 20, 2013 7:21 pm

Chłopak spojrzał na ciebie.
- To wszystko to raporty z misji. Najstarsze są w piwnicy.
Powiedział chłopak rozglądając się dookoła.
- I właściwie to jest może a my szukamy kropli.
Dodał zrezygnowany.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 EmptySob Lip 20, 2013 7:35 pm

- No - podrapałam się po głowie.
Wypuściłam Darkrai.
- Oki, pomożesz nam w szukaniu? Tylko proszę, bez złośliwości tym razem - powiedziałam do niego. - Szukamy informacji o legendzie, która pewnie ma coś wspólnego z tymi wszystkimi rzeczami, które nas dotąd spotkały - wyjaśniłam krótko.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 EmptySob Lip 20, 2013 7:40 pm

Staruszka spojrzała na was.
- Takie sprawy z reguły są oznaczane jako niewyjaśnione. Oznaczają je takim niebieskim paseczkiem na grzbiecie.
Podpowiedziała wam woźna.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 EmptySob Lip 20, 2013 7:51 pm

- Przynajmniej tyle mamy ułatwione - stwierdziłam.
Byłam bardzo wdzięczna woźnej. Opowiadała mi o świecie tyle rzeczy, do tego legendy o pokemonach... Podziękowałam jej i lekko się ukłoniłam. Czas zejść do piwnicy... Piwnice z reguły są straszne.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 EmptySob Lip 20, 2013 8:03 pm

Kobieta wzięła was ze sobą i poszliście razem do piwnicy.
- Zakończone misje mają jeszcze czerwone paski a niewyjaśnione zielone.
Dodała jeszcze i wpuściła was do piwnicy. Była dziesięciokrotnie większa od archiwów i zawalona cała teczkami, i nawet ręcznie pisanymi książkami.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 EmptySob Lip 20, 2013 8:07 pm

Westchnęłam. Zabrałąm się za żmudne przeszukiwanie najstarszych papierzysk co chwila patrząc na Darkrai podejrzliwie. Ewentualnie mu pogrożę, że go potnę na paski z swoją stalową płytką jak kamień w górach.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 24 Empty

Powrót do góry Go down
 
A idź ty mutancie - Klaudia
Powrót do góry 
Strona 24 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Klaudia vs. Roark
» A idź ty mutancie - Klaudia
» Klaudia vs Gardenia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Offtop :: ~Archiwum~-
Skocz do: