Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorWiadomość
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 9 EmptyPon Wrz 23, 2013 9:49 am

Glupi ma zawsze szczescie to prawda. Nie zebym cie za glupiego uwazala no ale wiesz... przerwala patrzac na ciebie znaczaco. Co ty na to by pojsc na spotkanie demonow? wyszczerzyla sie a miedzy zebmi miala cos zielonego.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 9 EmptyPon Wrz 23, 2013 5:18 pm

Jakie znów spotkanie? Nie wiedziałem o co chodzi chodzi dziewczynie. Gdy zauważyłem że ma coś między zębami nawet nie pomyślałem choć powinienem i wydłubałem jej to coś z pomiędzy nich.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 9 EmptyPon Wrz 23, 2013 7:55 pm

Wiesz to twoja podroz i powinienes mi powiedziec o co cmon a nie mam ci wymyslac zajecia jak malemu dziecku. burknela. Dziewczyna tez niewiele myslac ugryzla cie w palca.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul
Powrót do góry 
Strona 9 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG Laureline-
Skocz do: