Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 A idź ty mutancie - Klaudia

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next
AutorWiadomość
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 EmptySob Lip 27, 2013 4:21 pm

+18
Pogłaskałam chłopaka po głowie i chwilę leżałam, żeby się uspokoić po tym wszystkim. Ja nie doszłam, ale i tak byłam zadowolona z tego wszystkiego. Wtuliłam się chłopaka.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 EmptySob Lip 27, 2013 4:34 pm

pewnie wszystko skończyło się zbyt szybko przez ten wstęp z Francji. Bidulka... no ale życie.
- Dobrze jest, że zostaliśmy sami.
Stwierdził William tuląc się do ciebie.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 EmptySob Lip 27, 2013 4:36 pm

Trochę tego żałowałam, ale na następny raz będę wiedzieć.
- No nawet świetnie - powiedziałam zadowolona.
Objęłam chłopaka a po chwili też owinęłam sobie ogon wokół jego nogi. Ciągle się do niego tuliłam.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 EmptySob Lip 27, 2013 4:42 pm

W końcu, po długim leżeniu zasnęliście. Nadszedł ranek, słońce obudziło was swymi promykami a ptaki radośnie ćwierkały.
- Cześć.
Przywitał cię zaspany William gdy tylko rozwarłaś powieki.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 EmptySob Lip 27, 2013 4:57 pm

- Cześć - przywitałam się z Williamem i pocałowałam chłopaka w policzek.
Po chwili siadłam na łóżku i zdecydowałam się pójść pod prysznic, by nadrobić to, ze wczoraj nie poszłam i odświeżyć się na dzisiejszy dzień.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 EmptySob Lip 27, 2013 6:26 pm

Gdy wróciłaś czekało już na ciebie śniadanie. William już wszystko ładnie rozłożył i czekał na ciebie z jedzeniem.
- Szybko skoczę jeszcze pod prysznic.
Powiedział i ruszył a w 3 minuty był już z powrotem.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 EmptySob Lip 27, 2013 6:45 pm

O fajnie, śniadanie. Po chwili siadłam i czekałam, aż chłopak wróci spod prysznica. Jak już był wpokoju to cmoknęłam go w policzek.
- Smacznego - powiedziałam i zabrałam się za jedzenie.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 EmptySob Lip 27, 2013 6:48 pm

Wkrótce wszystko zjedliście, a przed wami kolejny dzień słodkiego lenistwa.
- Zróbmy dziś sobie piknik w lesie.
Zaproponował William i przeciągnął się leniwie. Następnie pocałował cie namiętnie.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 EmptySob Lip 27, 2013 6:51 pm

- Oki - ucieszyłam się.
Po chwili odwzajemniłam pocałunek. Tak więc zebrałam swoje rzeczy i po chwili byłam gotowa do wyjścia. Chciałam jednak pokupić coś dla pokemonów jeszcze. W sumie może bym postarała się o zabawki, których łatwo nie zniszczą... Miałyby co robić i trochę poćwiczą przy okazji.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 EmptySob Lip 27, 2013 6:54 pm

W sumie sklepik dla pokemonów tu gdzieś był, nawet sama widziałaś. Tylko poszukać...
- Na pewno nie będziemy się dzisiaj nudzić.
Powiedział William a po chwili oboje byliście gotowi do drogi.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 EmptySob Lip 27, 2013 6:59 pm

- No na pewno - uśmiechnęłam się.
Najpierw jednak poszłam z chłopakiem do tego sklepiku dla pokemonów, by kupić trochę rzeczy dla swoich stworków. Mam nadzieję, że się im spodobają...
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 EmptySob Lip 27, 2013 7:02 pm

Na pewno się spodoba... chyba.
- Zapomniałbym, nie mamy kosza i koca.
Rzekł William i zaciągnął cię najpierw do ogólno-branżowego a później do cukierni i piekarni. Mieliście dość sporo zapasów na każdą okoliczność.
- Pieszo czy rowery?
Spytał jeszcze chłopak.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 EmptySob Lip 27, 2013 7:04 pm

- Rowery - podłapałam drugą myśl.
Poszłam z chłopakiem pożyczyć rowery, a potem... na piknik w jakieś fajne miejsce! Bardzo mi się to podobało i na pewno miło spędzimy dzień.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 EmptySob Lip 27, 2013 7:08 pm

Jechaliście po górach i dolinach aż w końcu w gęstym lesie znaleźliście uroczą polankę. Czego chcieć więcej? Tylko William rozłożył koc, a później jedzenie i mogliście zacząć zabawę.
- Mam karty ale we dwóch już nie będzie tak fajnie.
Stwierdził po chwili chłopak.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 EmptySob Lip 27, 2013 7:11 pm

- Noo... - powiedziałam zamyślona.
Jednak to nie było jak gra z Arceusem, chociaż zawsze przegrywaliśmy. Po chwili wypuściłam swoje pokemony i dałam im rzeczy, które dla nich kupiłam. Zadbałam też o basenik dla Magikarpia i ewentualnie Huntaila. Po tym siadam przy Williamie tak, by mieć oko na pokemony i w razie czego zwrócić im uwagę. Ogólnie to ciekawe jak Arceus w ludzkiej postaci wygląda....
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 EmptySob Lip 27, 2013 7:14 pm

Pokemony bawiły się w najlepsze a wy zajadaliście się słodyczami gdy nagle coś w krzakach się poruszyło.
- Pewnie wiatr.
Powiedział William i zbagatelizował to. Ponyta hasała sobie dookoła i inni z resztą też. Zabawa po całości.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 EmptySob Lip 27, 2013 7:16 pm

Spojrzałam zadowolona na pokemony. Niech się wyszaleją, w sumie można to potraktować jako taki mini-trening.
- Racja, pewnie wiatr - powiedziałam do chłopaka.
Dalej się zajadałam. Pewnie mi tyłek urośnie ale co tam...
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 EmptySob Lip 27, 2013 7:19 pm

Jednak to nie był wiatr. Z gąszczu wylazły parasy, które najwyraźniej nęcone tym zapachem, przylazły ukraść wam jedzenie.
- Nie oddam.
Powiedział William i podniósł kosz wysoko.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 EmptySob Lip 27, 2013 7:21 pm

O nie, cała masa parasów. Też nie chciałam, by nam wszystko zjadły. Ewentualnie jakby robaczki się ie poddały to postraszę je swoimi włosami przy ognistej płytce... Atak mega efektywny, więc czemu nie?
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 EmptySob Lip 27, 2013 7:24 pm

W tym momencie zjawiła się przed wami postać, tylko trochę ładniej narysowana. Parasy od razu zwiały gdzie pieprz rośnie... czyżby Arceus.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 EmptySob Lip 27, 2013 7:29 pm

Zdziwiłam się i to nieźle. On przecież przypomina w pewnym sensie Arceusa...
- Cześć... - przywitałam się z nim ciągle zdziwiona mocno tym wszystkim.
Zerknęłam na Williama.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 EmptySob Lip 27, 2013 7:34 pm

Ten dalej trzymał wysoko kosz i spoglądał na niego jak na potencjalnego złodzieja łakoci.
- Właściwie to mam kilka rzeczy do zrobienia, ale bym zagrał w tysiąca.
Powiedziała istota spoglądając na kosz. Chyba już nie miał ochoty jeść. Pewnie już nie potrzebuje.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 EmptySob Lip 27, 2013 7:42 pm

- O to fajnie - powiedziałam.
Spojrzałam rozbawiona na Williama, wzięłam od niego kosz i postawiłam na jego miejscu. Tego się po Arceusie nie spodziewałam ale świetnie, że wstąpił...
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 EmptySob Lip 27, 2013 7:48 pm

Zaczęliście grać i jak zwykle wynik był ten sam.
- Mam dla was propozycję nie do odrzucenia.
Zaczął mówić poke-bóg.
- Właściwie to ważne zadanie.
Dodał po chwili, po czym zaczął tasować karty. William zrobił duże oczy i nie wiedział co ma rzec.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 EmptySob Lip 27, 2013 7:51 pm

Mimo wszystko zabawnie się grało i starałam się ogarnąć jak to Arceus w to gra. Jak usłyszałam jego słowa to się nieźle zdziwiłam.
- A jakie to zadanie? - spytałam się w końcu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
A idź ty mutancie - Klaudia
Powrót do góry 
Strona 9 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next
 Similar topics
-
» A idź ty mutancie - Klaudia
» Klaudia vs. Roark
» Klaudia vs Gardenia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: Bez MG-
Skocz do: