Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 A idź ty mutancie - Klaudia

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
AutorWiadomość
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 EmptyWto Lip 30, 2013 6:17 pm

Szliście dość długo, a nawet strasznie długo. W końcu dopadła was noc. Zrobiło się ciemno a księżyc wstąpił na nieboskłon.
- Chodźmy spać, jutro czeka nas ciężka przeprawa.
Stwierdził William i wyją jakieś bułki, które wziął rano ze stołówki.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 EmptyWto Lip 30, 2013 6:29 pm

Kiwnęłam głową. Zabrałam się za jedzenie. No i zapomniałam o kupieniu książki kucharskiej... Jak zjadłam to pomogłam chłopakowi w rozkładaniu namiotu. Po tym siadłam na ziemi.
- Chwilę poćwiczę z wodną płytką - powiedziałam tylko i użyłam tejże płytki, starając się nawet odrobinę nie zmienić kształtu.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 EmptyWto Lip 30, 2013 6:31 pm

Trochę ci piersi zwisły ale później wróciłaś do normalnego stanu. William aż się wzdrygnął jak to zobaczył no ale po chwili było dobrze. Postanowił zostawić cię samą z tą płytką a sam wlazł do namiotu.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 EmptyWto Lip 30, 2013 6:35 pm

Oj chyba Williama nieco wystraszyłam... Po chwili zdjęłam z siebie efekt płytki i wsunęłam się do namiotu. Czas spać.
- No do dobranoc, kochanie - powiedziałam do chłopaka, tuląc się do niego.
Po chwili dałam mu buziaka i próbowałam zasnąć.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 EmptyWto Lip 30, 2013 6:37 pm

W końcu oboje zasnęliście a pobudka rano była bardzo nieprzyjemna. Znów coś wrzasnęło. Przeklęte poke-ptaki.
- O matko zaraz ogłuchnę.
Stwierdził William gdy tylko się ocknął.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 EmptyWto Lip 30, 2013 6:42 pm

Zatkałam sobie uszy dłońmi. Po chwili jednak te mi zdrętwiały i przestałam.
- No masakra - jęknęłam.
Po chwili usiadłam. Zabrałam się za robienie nam śniadania.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 EmptyWto Lip 30, 2013 6:47 pm

Gdy tylko wychyliłaś się z namiotu zobaczyłaś, że coś przebiegło tuż obok i wypadło mu jajo.
A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 Skarmoryegg
To było niemałym zaskoczeniem, chyba, że to nie pokemon tylko zajączek wielkanocny.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 EmptyWto Lip 30, 2013 6:51 pm

- Hm, o rety... - powiedziałam zaskoczona.
Po chwili wzięłam jajo i swoim ulepszonym pokedexem od Mavis sprawdziłam do jakiego pokemona ono należy.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 EmptyWto Lip 30, 2013 6:54 pm

Pokedex wypluł trochę informacji.
A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 270px-227Skarmory
Skarmory typ stal/lot. No ale jedno było pewne, tamten pokemon to nie był skarmory. Ale mniejsza. Nawet nie zauważyłaś, że William złożył namiot.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 EmptyWto Lip 30, 2013 6:59 pm

- Fajnie, znalazłam jajko Skarmory - powiedziałam do chłopaka.
Ułożyłam jajko z plecaku, przygotowując mu miejsce obok jajka Hoppipa. Je także niedawno znalazłam...
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 EmptyWto Lip 30, 2013 7:02 pm

Najedliście się i mogliście ruszyć dalej. Ale... coś zaczęło skrzeczeć daleko. To ptaszysko jest wkurzające...
- Ty to masz farta do jajek.
Powiedział William gdy szliście tak sobie.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 EmptyWto Lip 30, 2013 7:09 pm

- No tak jakoś... - powiedziałam.
Zamyśliłam się na chwilę. W moją głowę wpadła pewna dziwna myśl.
- A jakby u mnie tak kiedyś przyszło... No wiesz skoro jestem w połowie pokemonem to też by było jajko? - zastanowiłam się.
Uderzyłam sama siebie otwartą dłonią w czoło. Durne pytanie...
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 EmptyWto Lip 30, 2013 7:35 pm

Williama zamurowało bo... bo on sam nie wiedział.
- Może... kto wie?
Ten to ma problemy z wypowiedzeniem własnego zdania. Wtem nagle przeleciało coś nad wami i zniknęło zanim zdążyliście sprawdzić co to mogło być.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 EmptyWto Lip 30, 2013 7:43 pm

- No chyba nikt tego nie wie - powiedziałam.
Rozejrzałam się za tym czymś bardzo szybkim.
- Kurcze co to jest? - zdziwiłam się. - Strasznie szybkie, że nawet nie widziałam... - westchnęłam i szłam dalej.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 EmptyWto Lip 30, 2013 7:46 pm

Szliście dalej i dalej aż w końcu drogę zagrodził wam całkiem spory, twardy ptak.
A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 270px-227Skarmory
Pokemon ten skrzeczał i wyraźnie był niepocieszony jakimś tajemniczym faktem.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 EmptyWto Lip 30, 2013 7:48 pm

Spojrzałam na pokemona.
- To Skarmory... - powiedziałam.
Po chwili zdjęłam plecak.
- Cześć - zwróciłam się do pokemona. - Szukasz czegoś? Ja to chyba znalazłam - powiedziałam i wyjęłam jajo z plecaka.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 EmptyWto Lip 30, 2013 7:52 pm

Pokemon rzucił wam mordercze spojrzenie po czym podszedł i wziął jajko w dziób. Po chwili wzbił się w powietrze i tyle go widzieliście.
- Najpierw ludożercy, później rodzice. Oszaleję kiedyś.
Stwierdził William.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 EmptyWto Lip 30, 2013 7:55 pm

Przynajmniej odzyskał swoje jajko...
- Oj tam, nie szalej mi tutaj - powiedziałam i przytuliłam się do Williama.
Bardzo to lubiłam robić i była ze mnie taka przylepa...
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 EmptyWto Lip 30, 2013 8:01 pm

No w końcu chłopak się ogarnął.
- Skoro jajo jest przy ptaku to możemy iść dalej.
Powiedział i ruszyliście na przód. W końcu dotarliście do kanionu a temperatura i wilgotność powietrza rosła z każdym krokiem.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 EmptySro Lip 31, 2013 8:22 am

Szłam dalej z chłopakiem i nuciłam sobie jakąś melodię, którą dziwnym sposobem zawsze miałam w pamięci. Podobała mi się... (jak co to szukaj pokemon - oracion).
- Ciekawe co tam znajdziemy... - powiedziałam z lekka zafascynowana, przerywając swoją melodię.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 EmptySro Lip 31, 2013 8:28 am

William szedł z wolna i spoglądał na ciebie jak nuciłaś.
- Pewnie stada komarów.
Rzekł niepocieszony. Lecz widoki... pomijając dwie wysokie ściany po bokach mieliście przed sobą gęsty las prawie tropikalny. Czasami tylko jakaś niesforna jabłoń się pojawiała.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 EmptySro Lip 31, 2013 8:37 am

- Pewnie tak - westchnęłam.
Tak więc szłam zadowolona z chłopakiem. Jakoś to przejdziemy i wkrótce minie całą sprawa... Chociaż pewnie nieźle się namęczymy z zielskami.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 EmptySro Lip 31, 2013 8:40 am

Szliście całkiem spory kawałek, gdy częstotliwość występowania wielkich krzaków zwiększyła się do nieznośnych wartości. Dosłownie co chwilę musieliście się przedzierać i zmagać z mieszkającymi tam belsproutami.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 EmptySro Lip 31, 2013 8:47 am

Przedzierałam się niezbyt zachwycona przez te krzaki. Bylebyśmy stąd jak najszybciej się wydostali. Zaczęłam sobie pomagać stalową płytką, tnąc włosami pnącza przed nami, by nam było łatwiej iść.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 EmptySro Lip 31, 2013 9:18 am

Wo chwili wpadliście do jakiejś dziury. Właściwie sufit jakiejś podziemnej komnaty zapadł się pod twoim ciężkim, stalowym ciałem. Po chwili dalsza część sufitu się zawaliła i odcięła wam drogę ucieczki.
- Aj... potłukłem
Powiedział William gdy podnosił się z twardej kamiennej posadzki. Ale było ciemno...
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Sponsored content





A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 14 Empty

Powrót do góry Go down
 
A idź ty mutancie - Klaudia
Powrót do góry 
Strona 14 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
 Similar topics
-
» A idź ty mutancie - Klaudia
» Klaudia vs. Roark
» Klaudia vs Gardenia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: Bez MG-
Skocz do: