Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pogoń Azyla za ojcem.

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 EmptySob Lip 27, 2013 2:03 pm

Charmander zastosował Smokescreen na sojusznikach by ich widać nie było a potem z CHimcharem posłał kilka razy Ember, Latios wysłał dwie Energy Balle. Poochyena obiegła przeciwnika na bok i trafiła kilkoma Shadow Ball. Wodne pokemony ledwo stały na nogach a damski pokemon zrobił bardzo dużo rozpęd i zgarnął kilka pokemonów za pomocą Tackle.

Wszystkie 0,4 expa.

Widzisz po chwili jak Chimchar zaczyna świecić bardzo jasnym światłem a potem na jego miejscu stoi Monferno
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 EmptySob Lip 27, 2013 2:07 pm

-Świetnie się spisaliście. Jestem z was du... Co jest !? - zauważyłem że Chimchar zaczyna świecić i staję się powoli większy.
-Niesamowite, on ewoluował ! Bardzo się cieszę. - powiedziałem i spojrzałem w pokedex.
-Jeśli mnie pamięć nie myli, przy ewolucji Monferno poznaje Mach Punch. Możesz to wypróbować ? - zwróciłem się do silniejszej formy Chimchara.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 EmptySob Lip 27, 2013 4:19 pm

Szukasz celu ale niestety wszystkie wodne pokemony pouciekały. Słońce zaczęło zachodzić a Latios ułożył się na drzewie i chyba zaczął sobie drzemać. Monferno znalazło sobie cel z użyciem Mach Punch, walnął w drzewo bardzo silnie i to w to na którym leżał sobie Latias który zaraz spadł na ziemie
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 EmptySob Lip 27, 2013 4:23 pm

-Dobra spokój panowie, usiądźcie i zjedzmy w ciszy. - powiedziałem po czym zaprosiłem kolegów do ''stołu'' na kocu. Gdy zjedliśmy położyłem się w cieniu drzewa i odpoczywałem. Po jakimś czasie zdjąłem ciuchy, ubrałem kąpielówki i wskoczyłem do wody.
-Poochyena wskakuj ! Wiem że bardzo że lubisz pływać. - powiedziałem do swojego pokemona.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 EmptySob Lip 27, 2013 5:24 pm

Poochyena wskoczyła do wody i sobie pływała. Normalnie nurkowała i się z tobą bawiła a obok ciebie pojawił się Psyduck, który szczypał cię w nogę. Pies chciał go ugryźć ale żółty pok zanurkował. Latios posłał znowu Energy Balla w wodę i wielka fala wyniosła was na brzeg z dzikim pokemonem.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 EmptySob Lip 27, 2013 10:10 pm

-Kurde, nie można w spokoju popływać. - powiedziałem podnosząc się z ziemi i rzucając gniewne spojrzenie Latiosowi.
-Psyduck, czego chcesz. Mam cię pokarać za to że się wcinasz w nie swoje sprawy ? - zapytałem pokemona i powiedziałem do Poochyeny:
-Przeszkodził nam cwaniaczek. Pokaż mu co potrafisz. Uderzaj kilkakrotnie Shadow Ball zobaczymy co zrobi. - rzekłem i sprawdziłem level Psyducka na pokedexie.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 EmptySob Lip 27, 2013 10:39 pm

Twój pokemon nawet nie drgnął a Psyduck walnął go kilka razy Scratch a potem dołożył jeszcze Water gun i zaczął bieć do wody. Poochyena była w szoku, że taki nie zdarny pokemon tak szybko wyprowadził ataki. Nie pozwoliła mu wejść do wody używając Shadow Ball które odtrąciły pokemona od wody a potem jeszcze go ugryzła za pomocą Bite.


Psyduck- 78%
Poochyena-82%
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 EmptySob Lip 27, 2013 10:44 pm

Poochyena wal ponownie Bitem, po czym stań na brzegu jeziora aby nie mógł uciec i trzymaj go na odległość uderzając cały czas Shadow Ball. Jego psychiczne ataki nic ci nie zrobią więc spróbuj walki wręcz. Podjeżdzaj do niego i co chwile wal Bite oraz Tackle. Co jakiś czas uciekaj do tyłu i kontruj Sand Attack aby zmniejszyć jego celność i jeszcze raz wyrzutnia Shadow Balli.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 EmptySob Lip 27, 2013 10:56 pm

Poochyena atakowała jak szalona Bite i Tackle ale PSyduck nie był w cale gorszy ze swoim Water Gun i Scrath, robił również bardzo sprawne uniki i nie raz uniknął ataku psa a potem wyprowadził własny.


Psyduck- 48%
Poochyena- 60%
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 EmptySob Lip 27, 2013 11:03 pm

Poochyena nie daj się ! Atakuj z całej siły Shadow Ball, tym razem trzymając odległość między sobą i unikaj jego ataków. Trzymaj się brzegu jeziora by nie mógł nam zwiać a gdy będzie próbował to zrobić, to gryź jak najmocniej Bite, a potem ponownie Shadow Ball z dystansu. Od czasu do czasu używaj Sand Attack, by zmniejszyć jego celność i wal Bite !!!
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 EmptyNie Lip 28, 2013 12:42 pm

Psyduck chciał podbiec do pieska ale się przewrócił i został w gnieciony w piasek a potem został ugryziony atakiem Bite. Poochyena nie zdążyła uniknąć Scrath i ataku z dystansu Water Gun. Shadow Ball był bardzo celny i szkodliwy dla wodnego pokemona.


Psyduck- 13%
Poochyena- 48%
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 EmptyNie Lip 28, 2013 12:55 pm

-Teraz Poochyena dobij go Bite, po czym zacznij biegać dookoła niego wywołując zawroty głowy, i wal z całej siły Shadow Ball zza jego pleców. Potem szybki zwrot w lewo i pełną mocą wleć w niego Tackle.

Gdy Poochyena trafi i Psyduck straci przytomność, łapię go w pokeballa i skanuje. Gdy jednak nie trafi, to przygotowuje się do następnych poleceń.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 EmptyNie Lip 28, 2013 5:27 pm

Poochyena szybko stosowała swoje ataki które były skuteczne i powaliły dzikiego pokemona.

Psyduck- niezdolny
Poochyena- 0,5 exp

Skan

Nazwa:Psyduck
Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 Spr_2c_054
Typ: Water
Zdolność: Damp
Ataki: Water Sport, Water Gun, Scrath, Tail Whip, Disable
Lvl: 14
Płeć: Męska
Charakter: Do wyboru gracza.



Rzuciłeś pokeballem w dziekiego Psyducka i nagle zniknął w kulce, czerwono-biała kulka obracała się z dwa razy i pokazało się zielone światełko. Latias dał nura w wodzie.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 EmptyNie Lip 28, 2013 5:32 pm

Ucieszony schowałem Pokeball'a z Psyduckiem do plecaka przy okazji zauważając Jajo Pokemona które wygrałem w konkursie, a o którym praktycznie zapomniałem. Popatrzyłem na nie przez chwilę, myśląc co się z niego wykluje, i znów wskoczyłem do wody.
-Chodź Poochyena, zasłużyłeś na trochę zabawy. - powiedziałem i wskoczyłem wprost na Latiosa który wynurzał się z wody, po czym śmiesznie wleciałem tam aż mi do nosa napłynęło.
-Kurczę, nie lubię tego. - powiedziałem i rzuciłem się na Latiosa próbując go ''utopić''.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 EmptyNie Lip 28, 2013 6:32 pm

Pokemon został złapany a potem sobie wyszedł. Bawicie się ładnie a tu po chwili zachodzi słoneczko i robi się powoli zimno. Chimchar rozpalił mały ogienek a słoń przyniósł trochę drewna na rozpałkę.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 EmptyNie Lip 28, 2013 8:25 pm

Pomogłem swoim pokemonom, i po chwili po pracy grupowej mieliśmy dość drewna by zrobić ognisko na parę godzin.
-Usiądźcie wszyscy. Przygotowałem się na taką porę. - powiedziałem wyjmując duża paczkę kiełbas z biedronki.
-Przygotujcie sobie patyki do smażenia. - powiedziałem wyjmując bułki, ketchup i nóż do pokrojenia kiełb. Po chwili każdy zaczął smażyć po kiełbasce.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 EmptyPon Lip 29, 2013 9:47 am

Latias miał mały problem z utrzymaniem kijka ale pomógł mu Chimchar. Po chwili każdy miał już pełny brzuszek a pokemony jeszcze raz wskoczyły sobie do wody by się schodzić przed snem. Niebo było piękne i pełne gwiazd. Chimchar patrzył na niebo z wielkim podnieceniem, chyba nigdy nie widział takiego nieba. Słoń i Poochyena ułożyli się już do snu a reszta grupy poszła w ich ślady.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 EmptyPon Lip 29, 2013 11:17 am

Kładąc się koło Monferno (też mi sie myli xd), również patrzyłem w niebo i czułem jak powoli powieki mi opadają. Nie chciało mi się nawet wskakiwać do wody i nim pokemony przyszły zasnąłem, czując że jutro będzie wielki dzień.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 EmptyPon Lip 29, 2013 11:49 am

Wszyscy już sobie śpią tylko Psyduck chyba się modlił przy wodzie. Wstałeś jako ostatni a pokemony poszukały czegoś do jedzenia i znalazły jagody i trochę grzybów, większość nadawała się do zjedzenia. Latias sobie latał w powietrzu i nagle go coś trzymało, nie mógł się ruszyć a potem nagle wpadł do wody z wielkim hukiem.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 EmptyPon Lip 29, 2013 11:53 am

-WTF ? - krzyknąłem otwierając oczy i pierwsze co widząc, Latiosa który z niewiadomych powodów, tak jakby coś go trzymało, wpadł nagle do wody.
-Wszyscy ! Pomóżcie mu ! - krzyknąłem i wbiegłem do wody.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 EmptyPon Lip 29, 2013 12:01 pm

Latios sam wyszedł o własnych siłach ale był bardzo zły i cisnął po pobliskich drzewach Energy Ball, drzewa się łamały i nic po za tym. Przeszukał las ale nic nie znalazł ani nikogo kto mógł być za to odpowiedzialny. Po szybkim śniadanku ruszacie dalej przez pozostałości lasu Very Happy Wszędzie widzicie połamane drzewa i nic po za tym.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 EmptyPon Lip 29, 2013 12:07 pm

Spojrzałem się na Latiosa i zauważyłem że jest bardzo wkurzony.
-Nie denerwuj się Lato, dowiemy się kto to. - powiedziałem uspokajając mojego pokemona, i ruszyliśmy w dalszą drogę.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 EmptyPon Lip 29, 2013 1:47 pm

Idziecie dalej i nic po za tym. Latios latał bardzo wysoko i miał nadzieję, że nic go już nie dorwie a przede wszystkim nie powali. Nagle zaczęło się ruszać twoje jajko i również zaczęło pękać. Po kilku chwilach ukazał się mały Shinx. Wszyscy radośnie przywitali malucha.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 EmptyPon Lip 29, 2013 1:56 pm

-Patrzcie, w końcu się wykluł ! To ... Shinx ! Witaj Shinx. - przywitałem się również i złapałem go w ramiona, po czym zeskanowałem pokedex'em.
-Musimy się nim zaopiekować aż będzie miał dość doświadczenia by martwić się o siebie. - rzekłem i ruszyłem w dalszą drogę z Shinx'em na ramieniu.
Powrót do góry Go down
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 EmptyPon Lip 29, 2013 4:41 pm

Skan
Lvl 3


Shinx wtulił się do ciebie i po chwili zasnął u ciebie na rękach. Latios obserwował okolice by było bezpiecznie. Wszyscy idą, droga wam się dłużyła a pokemony już miały dość marszu. Zauważasz farmę krów i innych zwierząt hodowlanych. Latios wylądował na ziemie a po chwili usłyszałeś głos z daleka. Czego tu szukasz mały ?


Ostatnio zmieniony przez Gluchy dnia Wto Lip 30, 2013 9:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pogoń Azyla za ojcem.    Pogoń Azyla za ojcem.  - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pogoń Azyla za ojcem.
Powrót do góry 
Strona 3 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» GYM - Próba Azyla

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG DarkSoul-
Skocz do: