Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Coś tam, coś tam było - Lau

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next
AutorWiadomość
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 EmptyPią Lip 26, 2013 8:41 am

Dziewczynka spojrzała na ciebie po czym kiwnęła głową przecząco. Coś tam faktycznie było, duże gdyż całymi krzakami poruszało. Wydawało okropne dźwięki, jakby jakiś tir jechał.
- Nie. Bałam się trochę zajrzeć.
Powiedziała dziewczynka, po czym spojrzała na robaczka, a ten dalej próbował wydobyć coś ze szczeliny.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 EmptyPią Lip 26, 2013 8:43 am

Zajmij się na razie robaczkiem. kiwnelam do dziewzcynki i dalam jej garść pokezarcia. Sama podeszłam do krzaczka i probowalam zeskanować owo cos.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 EmptyPią Lip 26, 2013 8:47 am

Jak coś zawarczało to aż podskoczyłaś i pokedex zamknął ci się przez przypadek. Jednak byłaś dzielna, podeszłaś do krzaka, odchyliłaś gałąź...
Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 446
To był Munchlax, który bezlitośnie chrapał przez sen. Leżał do ciebie tyłkiem a głowę miał położoną na łapce. Słodziutki...
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 EmptyPią Lip 26, 2013 8:52 am

Jaki słodziak, zeskanowałam pokemona dexem i pamietajac ze te stworki lubia jesc wyciagnelam trochę pokekarmy i podeszłam tam gdzie ma leb.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 EmptyPią Lip 26, 2013 9:04 am

Cytat :

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 446
Nr w Dexie: #446
Nazwa: Munchlax
Płeć: Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 Male
Charakter: Ten pokemon jest jak typowy mężczyzna. Myśli o dwóch rzeczach jedzeniu i... spaniu (a myślałaś, że co zboczuchu?)
Typ: Normalny
Lvl: 10
Ataki: Tackle, Metronome, Odor Sleuth, Defense Curl, Amnesia
Zdolność: Thick Fat

Pokemon sobie spał jak zabity a Agata niańczyła małego Wurmple. Chyba się zaprzyjaźnili.
- Co to jest? Jakiś potwór?
Spytała dziewczynka. W końcu dźwięki wydawane przez pokemona przypominały popsuty traktor.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 EmptyPią Lip 26, 2013 9:16 am

Spokojnie, spiacy pokemon. zasmialam się necac w powietrzu pokekarma. Skoro myśli o jedzeniu, a przez zoladek do serca to może uda się go zlapac. Jednakze obudzony mezczyzna jest zrzeda ale te poki tak maja.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 EmptyPią Lip 26, 2013 9:21 am

Pokemon poruszył się, a po chwili czułaś jak coś żuje twoją rękę. Ten Munchlax wraz z karmą zassał twoją dłoń... Agata była wręcz przerażona tym widokiem, a pokemon jeszcze zaspany stał sobie i bujał się na boki.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 EmptyPią Lip 26, 2013 9:25 am

Munchlax pobudka. dobrze ze ssal a nie gryzl. Mala widocznie panikuje. Staralam się wyciagnac reke z paszczy Munchlaxa kuszac go pokekarma w drugim reku.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 EmptyPią Lip 26, 2013 9:27 am

Pokemon po chwili chwycił i drugą rękę, teraz czułaś, że obie twe dłonie są memłane bez litości.
- O matko.
Dziewczynka już niemal zemdlała, ale... ale była agentką. Musi być silna. Podbiegła do pokemona i zaczęła go łaskotać. ten zaczął się śmiać a ty byłaś wolna.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 EmptyPią Lip 26, 2013 10:23 am

Litosci. zasmialam się do pokemona. Gdy tylko moje rece się uwolnily podziekowalam Agacie strasząc ja dla zartu ze ja dotkne tymi rekami.
Chcialbys do mnie dolaczyć? Mam więcej jedzenia.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 EmptyPią Lip 26, 2013 11:22 am

Pokemon chyba znów przysnął. Jakiś dziwny gość z niego.
- Może jeszcze nie dospał.
Powiedziała Agata, zaczęła się przyglądać pokemonowi ze wszystkich stron.
- Nie wiem, może spróbuj go tak przez sen.
Zaproponowała niepewnie. W ogóle nie wiedziała jak się zabrać do śpiącego pokemona.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 EmptyPią Lip 26, 2013 12:12 pm

Ale ze tak przez sen? zasmialam się i dotknelam poka ballka. Najwyzej się zdenerwuje i będzie chciał walczyc. Suma sumaru walka tez by się przydala moim podopiecznym. W oczekiwaniu az Munchlax się zlapie patrzyłam na robaczka Agaty. Słodki ale robak.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 EmptyPią Lip 26, 2013 12:15 pm

Pokeball długo się bujał i sama nie wiedziałaś czy to z powodu chrapania, czy Munchlax próbuje się wydostać. W końcu kula zrobiła "ding".
- No ładnie poszło.
Uśmiechnęła się dziewczynka i po chwili także złapała pokemona. Wurmple był jej. Jupi...
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 EmptyPią Lip 26, 2013 12:37 pm

Możemy wracac usmiechnelam się. Ladnie Munchlax nam narobil stracha, najważniejsze ze wszystko się udało. Podrzucilam kulke do góry lapiac ja nasteopnie i ruszyłam w kierunku bazy.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 EmptyPią Lip 26, 2013 1:00 pm

Jeszcze trochę na tym zejdzie... na pewno. Szłyście sobie ścieżką otoczoną drzewami i nic poza tym. Nuda jak nie wiadomo co.
- Może coś zjesz?
Spytała Agata wyciągając do ciebie rękę z bułką.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 EmptySob Lip 27, 2013 2:28 am

Dziekuje Agato ale lepiej ty cos zjedz, ja sie tylko napije. usmiechnelam sie z wdziecznoscia do dziewczyny i wyciagnelam z plecaka picie. Rozgladalam sie po okolicznych krzaczkach czy nie ma na nich zadnych jagod. Mysli wszelkiej masci biegaly mi po glowie na niczym nie bylam w stanie sie skupic niz tylko przez chwile trwajaca mrugniecie okiem.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 EmptySob Lip 27, 2013 8:15 am

Agata podzieliła bułkę na pół i dała i jeden kawałek. Nie mogła wszak pozwolić abyś głodowała. Po dość długim czasie dotarliście wreszcie do miasta. Meadow City, piękne i skromne, w sam raz na nocleg.
- Chodźmy zjeść coś z prawdziwego zdarzenia.
Rzekła dziewczynka i pociągnęła cię do pokecenter.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 EmptySob Lip 27, 2013 8:18 am

Skoro nalegasz. mruknelam. Chciałam jak najszybciej znalezc sie w centrali. Jednak zblizala się noc, a czas nie naglil. Skierowalysmy się do PC i tam postanowilam zadzwonic do sklepikarza.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 EmptySob Lip 27, 2013 8:23 am

Dzwoniłaś i dzwoniłaś aż w końcu odebrał.
- Słucham... tu zakład pogrzebowy radość.
Przywiał się staruszek z widocznie bardzo dobrym humorem.
- Ma pan suchy chleb dla konia?
Spytała od razu Agata. A co tam.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 EmptySob Lip 27, 2013 9:50 am

Chcialabym poinformować o udanym pogrzebie. Tym czasem nocujemy. Cos jeszcze trzba zalatwic? powiedziałam do staruszka szturchając dziewczyne w zebra.
Idz zamów cos do jedzenia jak tak. w miedzy czasie powiedziałam do dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 EmptySob Lip 27, 2013 10:04 am

Dziewczyna poszła po jakąś kolację a w pokenav'ie znów ozwał się ten sam głos.
- Właściwie nic służbowego ale mogłabyś odebrać dla mnie paczkę? Taka mała, powinna być na poczcie.
Powiedział starzec, a Agata dała znak, że już jedzenie zostało zamówione.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 EmptyNie Lip 28, 2013 8:42 am

Kiwnelam glowa do Agaty
Zdaje pan sobie sprawe ze paczka ktora mialam dostarczyc do profesora nie dotarla?
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 EmptyNie Lip 28, 2013 8:44 am

Staruszek pewnie zrobił bardzo duże oczy. Na szczęście prze pokenav nie było tego widać.
- Ale jak to?
Spytał tylko zdziwiony. Agata zrobiła smutną minkę i tyle z tego wyszło.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 EmptyNie Lip 28, 2013 8:47 am

Jajo sie wyklulo. powiedzialam spokojnie patrzac na Agate przekazujac jej wzrokiem Tylko spokojnie nie panikuj.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 EmptyNie Lip 28, 2013 8:49 am

Po drugiej stronie coś głośno zatrzeszczało. Pewnie starzec usiadł na tym swoim bujanym fotelu.
- Zdacie raport na miejscu. A potiony raczej sienie wyklują.
Stwierdził mężczyzna. Agata lekko rozbawiona tym stwierdzeniem doszła w końcu do siebie.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Sponsored content





Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 15 Empty

Powrót do góry Go down
 
Coś tam, coś tam było - Lau
Powrót do góry 
Strona 15 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG DarkSoul-
Skocz do: