Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gra Głuchego... halo...?

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next
AutorWiadomość
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 5 EmptyNie Lip 21, 2013 11:56 am

Paliwo było w sam raz i w końcu mogliście ruszyć. Przystań była nieopodal następnego miasta, jakąś godzinę drogi stąd.
- Dobrze przynajmniej, że korków tu nie ma.
Powiedziała uradowana Vanessa siadając na maszynie.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 5 EmptyNie Lip 21, 2013 12:03 pm

Odpalam motor solidnym kopnięciem. Ruszam powoli a potem się rozpędzam coraz szybciej, zresztą jak zawsze. Jadac uważnie przyglądam się znaką by nie przegapić znaku albo czegoś w tym rodzaju. Wiaterek nie był zbyt przyjemny, może dla tego, że jeszcze słońce nie wstało.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 5 EmptyNie Lip 21, 2013 12:05 pm

W końcu dotarliście na miejsce a statek już czekał przy brzegu. Słońce świeciło mocno a wszystko dookoła wydawało się mieć już dość zmian pogody.
- Chodź szybko bo jeszcze nam ucieknie.
Pogoniła cię vanessa.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 5 EmptyNie Lip 21, 2013 12:35 pm

Szybko schodzę z motoru i biegnę za dziewczyną, gdy tylko wbiegniemy na statek to sobie odsapnę i się przytulam do dziewczyny a potem daje buzi. Nie mogę jakoś dojść do siebie po wczoraj. Czekam aż statek ruszy przed siebie i zobaczę czy dziewczyna nie ma choroby morskiej.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 5 EmptyNie Lip 21, 2013 12:41 pm

Statek ruszył z wolna a później coraz szybciej i szybciej. Widzieliście wszędzie stadka wingulli i innych wodnych pokemonów chlapiących się w wodzie.
-Ledwo zdążyliśmy.
powiedziała dziewczyna odetchnąwszy z ulgą.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 5 EmptyNie Lip 21, 2013 12:49 pm

Wszystko w porządku ? Opieram się o barierkę i czekam aż statek dobiję do stoczni wyspy a ja swoje nogi postawię na lądzie. Za dużo filmów się naoglądałem i nie lubie pływać stakiem, zawsze mi się kojarzy z jakąś katastrofą. Patrzę na dziewczynę i tak patrzę i patrzę Very Happy
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 5 EmptyNie Lip 21, 2013 12:57 pm

Patrzysz się i patrzysz aż zebrało ci się na wymioty. I kogo to choroba morska dopadła?
- Nie zdążyłam się ogarnąć, no ale bez przesady.
Powiedziała Vanessa myśląc, że to od patrzenia na nią.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 5 EmptyNie Lip 21, 2013 1:02 pm

Wredota !!!!!!!


Nie to przez to, że śniadania nie jadłem i jakoś tak się stało.Idę do toalety by się ogarnąć a po tym idę się zapytać jakiegoś marynarza o dułgość trasy i ile godzin nam to zajmie. Jak już wszystkiego się do wiem to wracam do dziewczyny i daję klapsa w pupę, uważam na jej liście.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 5 EmptyNie Lip 21, 2013 1:07 pm

Wiem że mnie kochasz :*
Gdy wyszedłeś z łazienki to byliście już u brzegu kamiennej wyspy. Wszędzie tylko kamienie, głazy i metalowe pomosty. Góra była dość wysoka a jej barwa do złudzenia przypominała pordzewiałe żelazo.
- Już jesteśmy.
Powiedziała uradowana dziewczyna.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 5 EmptyNie Lip 21, 2013 1:12 pm

Schodzę z uradowaniem na brzeg. Prowadź przewodniku. Łapię dziewczynę za rękę i czekam aż zaczniemy iść w jakąś stronę bo ja kompletnie nie wiem, gdzie iść. Ciekawy jestem jakie pokemony tu spotkam, wybrubował bym tu swojego nowego towarzysza Very Happy
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 5 EmptyNie Lip 21, 2013 1:15 pm

Dziewczyna spojrzała na ciebie zamyślona.
- Nigdy tu nie byłam...
Powiedziała rozczarowując cię tym, że zwiedzacie na ślepo. Lecz po chwili coś się ruszyło za jednym z głazów.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 5 EmptyNie Lip 21, 2013 1:23 pm

Wypuszczam Sneasel. Cześć mały, zawalczymy sobie Very HappyIdę powoli sprawdzić co się tam kryję za kamieniem, jeśli to będzie pokemon to mam zamiar się pokojowo z nim rozprawić ale w sumie ja nie mam takiego uroku jak dziewczyna by złapać pokemona bez walki Very Happy Sneasel badź gotowa na walkę. Gdy będzie trzeba walczyć to odskocz w lewo i użyj Leer a potem Quick Atack, Wskocz na pobliski kamień a z tamtąd użyj Ice Punch.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 5 EmptyNie Lip 21, 2013 1:26 pm

Podszedłeś do głazu i zajrzałeś za niego. Tam mały różowy pokemon coś wcinał a sneasel właściwie nie wiedział czy ma atakować czy nie.
Gra Głuchego... halo...? - Page 5 180px-222Corsola
Corsola wcinała jakąś jagodę a Vanessa patrzyła się na nią jak na dwudziesty cud świata.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 5 EmptyNie Lip 21, 2013 1:34 pm

Biorę malucha na ręce i daję jakieś smakołyki dla różowo-białego pokemona. Coś czuję, że znów zostane sam jak tego pokemona złapie SadCześć mały może chcesz się dołączyć do mnie i do mojej dziewczyny, napewno ona się dobrze tobą zajmnie Very HappySneasel, gdy by ten pok chciał walki to taktyka taka sama jak przed tem.Robię skan różowego pokemona. Wiem, że mnie kochasz Very Happy
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 5 EmptyNie Lip 21, 2013 1:43 pm

Pokemon skinął łebkiem na znak że chce walki a po chwili zaczęła się szamotanina. Najpierw sneasel zmniejszyła obronę corsoli a ta w ramach odwetu użyła tackle. Następnie quick atack, lecz coś zatrzymało twojego pokemona. Rock Slide? Sneasel oberwał lecz szybko przeszedł do ofensywy ze swoim ice punc.
Sneasel: 65%
Corsola: 70% -obrona

Cytat :

Gra Głuchego... halo...? - Page 5 180px-222Corsola
Nr w Dexie: #222
Nazwa: Corsola
Płeć: Gra Głuchego... halo...? - Page 5 Female
Charakter: Uparta samiczka, na którą działa tylko "metoda marchewki".
Typ: Woda/Kamień
Lvl: 10
Ataki: Tackle, Harden, Bubble, Recover, Nature Power
Zdolność: Hustle
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 5 EmptyNie Lip 21, 2013 8:30 pm

Sneasel szybko się cofnij z Quick Atack a potem zastosuj na przeciwniku Leer, gdy przeciwnik oberwie to zacznij biec slalomem na przeciwnika z atakiem Quick Atack a potem wskocz na pobliski kamień i zastosuj Ice Punch. Napewno przeciwnik będzie chciał cię dorwać więc uciekaj mu za pomocą Quick Atack a jak już będzie blisko to zastosuj Ice Punch. Stań potem przy wielkim kamieniu i użyj na przeciwniku Taunt, napewno ruszy na ciebie z szarża a ty w ostatniej chwili odskocz na bok za pomocą Quick Atack i sam potem dowal z Quick Atack.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 5 EmptyNie Lip 21, 2013 8:33 pm

Corsola obrywała raz po raz od szybszej sneasel lecz w końcu udało jej się jątrafić swoim Nature power, które w tych warunkach przyjmowało formę rock slide. Różowy pokemon prawie padł już niezdolny do walki lecz wykonał recower przywracając sobie połowę HP.
Sneasel: 45%
Corsola: 55% --obrona
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 5 EmptyNie Lip 21, 2013 8:45 pm

Nie lubie już tego poka Very Happy JOKE

Sneasel szybko walnij przeciwnika Ice punch a potem zacznij slalomem biec z atakiem Quick Atack. Wskocz potem na kamień i walnij jej Leer i od razu Ice punch. Jeśli to nie wystarczy to się wybij z kamienia w górę i z powietrza zastosuj Quick Atack, postaraj się powalić przeciwnika na glebę a potem dobij Ice punch.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 5 EmptyNie Lip 21, 2013 8:50 pm

Wredna corsola ponownie oberwała z ice punch. W chwilę później otoczyła się bańkami ze wszystkich stron przez co twój pokemon wpadł na nie raniąc się dotkliwie. Corsola znów wykonała recover lecząc kolejną ogromną partię hp i w tej samej chwili oberwała z Icy punch. Zamarzła, czyżby już koniec?
Sneasel: 30%
Corsola: 70% ---obrona + zamrożenie
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 5 EmptyNie Lip 21, 2013 9:03 pm

Pieprzony pok.

Sneasel szybko wal jak wlezie Quick Atakc a potem raz Leer. Gdy zauważysz, że przeciwnik się odmraża to walnij kilka razy Ice punch tak by się ruszyć nie mogła a potem dalej wal Quick Atack do upadłego. Mam nadzieję, że już to będzie koniec walki.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 5 EmptyNie Lip 21, 2013 9:07 pm

W końcu Corsola padła nieprzytomna. Nie ma co napsuła ci humoru...
- Niezła była. Gdyby nie ten lód...
Rzekła Vanessa nie kończąc już zdania.
+ 0,7lv
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 5 EmptyPon Lip 22, 2013 9:10 am

- Wkurzył mnie ten pok z tym uleczaniem się, ale może być bardzo dobry dzięki temu. Chodź może znajdziemy najpierw pokecenter i się zarejestrujemy a potem pozwiedzamy sobie wyspę.Idąc po woli w stronę centrum łapie dziewczynę za rękę i daje jej buzi w policzek.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 5 EmptyPon Lip 22, 2013 9:14 am

Idziesz i idziesz, ale nie ma tu budynków.
- Ta wyspa jest niezamieszkana.
Powiedziała dziewczyna spoglądając do jakiejś broszurki.
- Podłoże nie nadaje się pod uprawę, przybywają tu tylko trenerzy którzy chcą trenować. I archeolodzy.
Rzekła Vanessa.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 5 EmptyPon Lip 22, 2013 9:30 am

- Kurdę to będzie trzeba rozbić obóz, moja droga. To bierzemy się za zwiedzanie. Chodzimy sobie po wyspie szukając czegoś ciekawego albo i jakieś trenera który chce przegrać z nami. Jak myślisz znajdziemy coś tu ciekawego ?
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 5 EmptyPon Lip 22, 2013 9:33 am

Dziewczyna się uśmiechnęła.
- A corsola to mało?
Spytała Rozglądając się dookoła. Tymczasem w pobliżu trenował sobie jakiś chłopak z lucario.
- Mój Riolu będzie tak wyglądać kiedyś.
Dodała po chwili.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Sponsored content





Gra Głuchego... halo...? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Głuchego... halo...?
Powrót do góry 
Strona 5 z 17Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next
 Similar topics
-
» 001 Pewter Gym Głuchego
» Zapis do Głuchego klanu.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: Bez MG-
Skocz do: