Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gra Głuchego... halo...?

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
AutorWiadomość
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 4 EmptySob Lip 20, 2013 1:19 pm

Chowam roślinnego pokemona. Wailmer chcesz dowód, że twojej pani jest bardzo gorąco ? No to słuchaj. Podbiegam do dziewczyny i mówię ... Powiedz ,, Jak bardzo mi gorąco " a dostaniesz ode mnie nagrodę.Po tych słowach miałem nadzieję, że wodny pokemon obleje dziewczynę wodą a ja zrealizuje swój idealny plan.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 4 EmptySob Lip 20, 2013 1:23 pm

Dziewczyna spojrzała na ciebie podejrzliwie.
- Coś knujesz. No ale fakt jest mi gorąco.
Powiedziała Vanessa i zaraz dostała z water gun.
- Ty... ja cię...
A reszty lepiej nie cytować.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 4 EmptySob Lip 20, 2013 1:31 pm

HA HA HA HA, wybuchłem śmiechem i przybiłem piątkę wodnemu pokemonowi. Widzisz Wailmer nie było to takie trudne a ile zabawy jestem przy tym Very HappyJa może nie będę podchodził za blisko do dziewczyny bo jeszcze dostanę za ten głupi żart. Wailmer radzę nie podchodzić teraz do Venessy bo może się to źle skończyć. Kieruję wzrok na piersi dziewczyny
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 4 EmptySob Lip 20, 2013 1:34 pm

Dziewczyna wiedziała, że to wszystko to twój podstęp. Szybko schowała pokemona do balla i zaczęła cię gonić jak wściekły tauros. A oczy wychodziły ci z orbit, w końcu wszyscy wiemy co się dzieje z mokrą podkoszulką.
- Normalnie ci flaki wypruję!
Krzyknęła zirytowana.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 4 EmptySob Lip 20, 2013 1:43 pm

Na cieszam swoje oczęta i nie daje sobie flaków wypruć. Spokojnie Venessa to tylko żart był, nie gniewaj się na mnie. Może się przejdziemy na gofry albo lody ?Oczywiście mam świadomość, że najpierw pójdzie zmienić koszulkę i założy stanik. Ale warto spróbować. Uciekając dalej mówię .... No nie gniewaj się, przecież to woda, zaraz wyschnie. Zdejmij najlepiej koszulkę to szybciej wyschnie Very Happy
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 4 EmptySob Lip 20, 2013 1:48 pm

Dziewczyna ściągnęła podkoszulkę na twoich oczach i zakryła nią piersi.
- Idę się przebrać.
Warknęła po czym udała się do pokecenter. W końcu wyszła w innej podkoszulce i w staniku.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 4 EmptySob Lip 20, 2013 1:53 pm

Dawno ich nie widziałem. I co tak źle było się przebrać moją droga ? Ale już się nie gniewaj skarbie, przyznaj psikus był na poziomie.Zabieram w przeprosiny dziewynę do najbardziej wypasionej restauracji w mieście. Może w tedy jej się humor poprawi
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 4 EmptySob Lip 20, 2013 1:58 pm

Dziewczyna udawała, że jest wszystko ok. A ty głupi uwierzyłeś i poszedłeś z nią do restauracji. Jednak po drodze ta wypuściła wailmera, prosto na ciebie aż się przewróciłeś pod jego ciężarem.
- Wailmer, water gun.
Wydała komendę a poke wieloryb zmoczył cię całego.
- Ale już się nie gniewaj skarbie, przyznaj psikus był na poziomie.
Dodała po chwili.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 4 EmptySob Lip 20, 2013 2:06 pm

- Nie gniewam się skarbie. Przytulam się całym ciałem do dziewczyny by też ją trochę zmoczyć, jak się będzie stawiać to na siłe albo jak to nie poskutkuje to biorę ją na ręcę i szukam najbliższej fontanny by ją tam wykąpać. Teraz ty się nie gniewaj misiaku Very Happy
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 4 EmptySob Lip 20, 2013 3:18 pm

Dziewczyna zaczęła uciekać widząc co się święci i wlazła na drzewo.
- Mam wailmera i nie zawaham się go użyć.
Powiedziała chowając pokemona do kuli.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 4 EmptySob Lip 20, 2013 3:52 pm

Spróbuj go użyć to porzałujesz srogo moja droga. Wchodzę na drzewo by ją z niego ściągnąć jak to nie przyniesie rezultatu to idę w kierunku pokecenter i będę udawał obrażonego na cały świat a potem z nienacka złapię ją i wejdę z nią do pobliskiej fontanny. Szkoda, że nie jesteśmy blisko jeziorka albo morza to bym z nią wypłynął na środek. Zobaczę co dziewczyna pocznie.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 4 EmptySob Lip 20, 2013 3:54 pm

Próbowałeś wejść na drzewo a ta wypuściła wailmera, który wraz z tobą spadł na ziemię z hukiem.
- Nie wierzę ci. Dzisiaj śpię tutaj.
Powiedziała i... zaczęło padać. Po chwili mokra zeszła z drzewa.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 4 EmptySob Lip 20, 2013 3:58 pm

Czemu zeszłaś ? Przecież śpisz dziś tutaj ?Już daruje dziewczynie ten podstęp i daruje sobie swój. Przytulam się do zmoczonej dziewczyny i daje buzi. Chodź do pokecenter, zmienimi ubrania i coś zjemy dobrego bo w sumie to jestem głodny jak pies a ty ?Nigdy nie zapomnę tego psikusa z udziałem Wailmera, był bardzo śmieszny ale już go nie będę wypominać Venessie.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 4 EmptySob Lip 20, 2013 4:01 pm

Vanessa się zgodziła.
- Chodźmy już do centrum bo znów muszę się przebrać.
Powiedziała i poszła z tobą. Wkrótce byliście na stołówce.
- I tak jestem głodna.
Dodała i coś zamówiła.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 4 EmptySob Lip 20, 2013 4:04 pm

Szybko zjadam swój posiłek i mówię ... Zaraz trzeba iść spać bo jutro trzeba o 8 wstać by się dostać na twoją wyspę.Gdy tylko zjemy to idę z dziewczyną do pokoju i szybciorem się przebieram w piżamkę. Łapię dziewczynę za biust mówiąc ... Lżejsze się robię skarbie :*
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 4 EmptySob Lip 20, 2013 4:09 pm

i oczywiście dostałeś z liścia. A dziewczyna rozgniewana całym dzisiejszym moknięciem poszła na swoje łóżko kładąc się tak, aby było na nim miejsce tylko dla jednej osoby.
- Dobranoc
Powiedziała i zerknęła na ciebie ukradkiem.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 4 EmptySob Lip 20, 2013 4:13 pm

Nie bądź mistrzu taki wredny Very Happy


No skarbie, nie bądź taka.Staram się wcisnąć do łóżka na którym dziewczyna się rozwaliła jak królewna. Nie daje za wygraną, wiem, że jest zła ale ja jestem facetem i mam chyba prawo złapać co nie co. Posłuchaj skarbie, lubie cię złapać za cycuszki i pupę ale to z miłość a nie by złapać i nie musisz mnie bić za każdym razem.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 4 EmptySob Lip 20, 2013 4:17 pm

Dziewczyna spojrzała na ciebie i puściła oczko.
- A może lubię?
Powiedziała i zepchnęła cię tyłkiem na podłogę.
- Przekonaj mnie.
Po chwili dodała.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 4 EmptySob Lip 20, 2013 4:22 pm

Całuje dziewczynę w cycki a potem lekko gryzę wymawiająć ... Kocham je, słyszysz ? Kocham je i cała ciebie.Staram się wejść cały do wyra i gryzę dziewczynę jeszcze w pupę która mnie zepchneła.


Dobra ja idę na impre Very Happy Narazie
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 4 EmptySob Lip 20, 2013 4:25 pm

Dziewczyna zrzuciła cię na podłogę a później "sama się na nią zepchnęła". Po chwili już siedziała na tobie.
- Lubisz gryzienie?
Spytała i ugryzła cię w szyję, i... zostawiała malinkę.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 4 EmptyNie Lip 21, 2013 10:49 am

Obracam się z dziewczyną by wyjść tak, że ja jestem na górze a potem ją gryzę tak w szyję by zostawić nie mała malinkę. Daję buzi dziewczynie w usta i się przytulam do niej mówiąc ... Kocham cię Ciekawy jestem reakcji dziewczyny na te dwa słowa.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 4 EmptyNie Lip 21, 2013 11:16 am

Dziewczyna była lekko zszokowana.
- Ym... Tu mnie zaskoczyłeś.
Stwierdziła po chwili, aa reakcja jej była taka, że nawet przestała się bronić.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 4 EmptyNie Lip 21, 2013 11:33 am

Daję jej buzi a po chwili schodzę z dziewczyny i kładę się na łóżku by jej też zrobić trochę miejsca. Przykrywam się kołdrą do połowy i się układam do snu. Chodź spać mała jutro trzeba wcześnie wstać by spędzić idealnie twój dzień. Wstaję jeszcze na siku a potem gasze światło i się przytulam do dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 4 EmptyNie Lip 21, 2013 11:35 am

W końcu zasnęliście a tobie śniły się bardzo nieprzyzwoite rzeczy.
- Wstawaj.
Obudziła cię Vanessa niezbyt delikatnie. Nawet słońce było jeszcze zaspane i chowało się za chmurami.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 4 EmptyNie Lip 21, 2013 11:53 am

Nie możesz łagoniej mówić kobieto ! Podnoszę się po woli i ruszam do toalety by obmyć twarz. Wychodzę po 5 minutach i zaczynam się ubierać a potem pakuje wszystkie rzeczy, sprawdzam czy nic nie zostawiłem z dziewczyną. Wychodzimy z pokoju i wsiadamy na motor, oczywiście sprawdzam stan paliwa, jak będzie niski to ruszam na stacje paliw i go tankuję do pełna.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Głuchego... halo...? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Głuchego... halo...?
Powrót do góry 
Strona 4 z 17Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
 Similar topics
-
» 001 Pewter Gym Głuchego
» Zapis do Głuchego klanu.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: Bez MG-
Skocz do: