Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 EmptyPią Lip 26, 2013 7:28 am

F:To Twoja Abra? Udowodnij cwaniaczku.
R:Twoje pogróżki nie sa nam straszne balwanie.
Abra:Aaaaaabraaaaaa powietrze rozdarł krzyk Abry gdy porazil ja prad.
F: Czekalem az cos takiego się stanie.
R: Debilu jeszcze ja uszkodzisz i szef będzie zadolowony ze mnie i ci nie odda twojego kocyka w kaczuszki.
F: Oj zamknij się w końcu. Zazdroscisz mi go czy jak? Masz swój w kwiatuszki.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 EmptyPią Lip 26, 2013 7:37 am

Serio kocyk w kaczuszki i kwiatuszki co wy po trzy lata macie. Jak to wy jesteście przyszłością kłusowników to wasz zawód nie ma przyszłości. Idioci wszędzie idioci co ja w komedii występuje czy co. Ale teraz najważniejsze to uwolnić Abre nie chciałbym używać mocy Drago przy Pokecentrum.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 EmptyPią Lip 26, 2013 7:40 am

Pacnij się w ten łeb, masz drugiego poka przecież... Idiots, Idiots ewływer.
R:Odwal się co? Twój czas na udowadnianie minał. Sajonara bejbe.
I tak oto zespół zniknął wraz z dwoma pokemonami.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 EmptyPią Lip 26, 2013 7:45 am

Zwiali z Abrą i tym grzybkiem jedyny plus tej sytuacji jest taki że ja wciąż mam pokeball Abry więc do innego jej nie wsadzą. Teraz znów trzeba tych idiotów znaleźć wypuściłem Larviego by pomógł mi szukać.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 EmptyPią Lip 26, 2013 7:48 am

Pokemon spojrzał na ciebie pytająco a następnie wskazal w powietrze
Larvi? i pokazal ci cos lapka. Był to jakiś tam balon z literami "ĄĘ". Zauwazyc się dalo ze to ich balon bo się ruszal jakby się bili i co jakiś czas zza "burty" wystawal ktoregos z nich lep.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 EmptyPią Lip 26, 2013 7:51 am

Gdy pokemon wskazał niebo szczena mi opadła. Chyba jaja sobie robisz, jak ja mam ich teraz dorwać. Snajperka by się przydała, teraz muszę wymyślić jak ich dorwać ale póki co idę zgodnie z trasą balonu.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 EmptyPią Lip 26, 2013 7:56 am

Idąc tak pod balonem zauważyłeś czy raczej stworek zauważył że ktoś was śledzi, nim się spostrzegliście balon już leciał w waszą stronę niczym rażony czymś. Zaraz spadnie wam na łeb.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 EmptyPią Lip 26, 2013 8:00 am

Larvi zauważył że ktoś nas śledzi domyślałem się kto to może być. Luna może byś przestała nas śledzić a jak już musisz to wyjdź w ukrycia. Chociaż w tym momencie od osoby która nas śledziła gorszym jest spadający w naszą strone Balon tych idiotów. Zszedłem z trasy kolizji balonu jakoś nie chciałem łapać go na klatę.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 EmptyPią Lip 26, 2013 8:03 am

Na czache było go przyjąć.
Zamiast mi dziekowac to jeszcze marudzisz. Nie zdazyles zauwazyc jakiego to pokemona ma dziewczyna bo schowala go do balla.
Zabieraj Abre i spadajmy stąd w końcu. Pokazala ci na kosz który zaczal się zajmować ogniem.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 EmptyPią Lip 26, 2013 8:10 am

Przeczycie miałem dobre bo śledzącą nas osobą była Luna. Zgodnie z propozycją dziewczyny zabrałem Abre z kosza na szczęście jej klatka się rozleciała ale tamta dwójka zniknęła, musieli wyskoczyć przed przed przywaleniem w ziemie. Gdy tylko oddaliliśmy się się na bezpieczną odległość schowałem Abre do pokeballa. Dzięki za pomoc ale już się zbieram w swoją drogę.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 EmptyPią Lip 26, 2013 8:16 am

Trzymaj się. machnela ci reka wracając się do balonu. Przeciez tam został jeszcze pokemon. Nim się obejrzales dziewczyny już nie było. Nawet Drago nie był w stanie jej "wyczuć". Ruszyles przed siebie z Larvim na ramieniu. Otaczal cie rzednacy las. Ptaszki spiewaly. I w tym oto pięknym momencie odezwal się Drago
czemu jej nie wziales ze sobą? Myslisz ze lubie to ze musze być skazany tylko na Ciebie?
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 EmptyPią Lip 26, 2013 8:21 am

Luna zniknęła chyba wróciła po tego drugiego pokemona znów miałem chwilkę spokoju szkoda że taką krótką. Nie chce być rozpraszany podczas poszukiwań zresztą jeszcze byś się podjarał że dziewczyna z nami idzie a razem z tobą las. Za takie coś ekolodzy by nas za jaja powiesili. Póki co o płomieniach wiemy tylko my i prowadzący tą grę i niech tak pozostanie.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 EmptyPią Lip 26, 2013 8:28 am

To nie czekaj na nia bo i tak nie wroci. warknal Drago. Tak wiec las stal się na tyle rzadki ze wkroczyles na jakas polanke a na niej pelno takich pokemonów:

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 043Oddish
łatwo było można wejść na takiego i pomylić z wysoko trawa. Gdzie nie gdzie przemykał taki pok:
~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 019Rattata
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 EmptyPią Lip 26, 2013 8:34 am

Z lasu wyleciałem na jakąś polanę od razu zauważyłem całą gromadę pokemonów szkoda tylko że żaden mi nie pod pasował i ominąłem je byle tylko ruszyć dalej.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 EmptyPią Lip 26, 2013 8:46 am

Lavi pokazal ci cos lapka i zaczal ciagnac cie spowrotem na polanke. Jakies zgromadzenie się zrobilo to czemu i ty nie moglbys pojsc?
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 EmptyPią Lip 26, 2013 8:48 am

Larvi zaczął mnie prowadzić znów na polanę więc nie miałem większego wyboru jak iść za nim w sumie co mi szkodziło sprawdzić co zainteresowało mojego poka.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 EmptyPią Lip 26, 2013 8:55 am

Ten pok wzbudzil zainteresowanie trawiastych pokemonów oraz twojego Larviego.
~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 123 jednakże jak mu się przyjzales miał jakiś inny kolor, bądź to zludzenie tylko wywolane swiatlem.


Ostatnio zmieniony przez Laureline dnia Pią Lip 26, 2013 9:02 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 EmptyPią Lip 26, 2013 8:59 am

O ten pokemon może być ciekawym nabytkiem wyjąłem pokedex by zrobić skan pokemona. Obstawiam że teraz będziemy musieli się trochę namęczyć by złapać tego poka.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 EmptyPią Lip 26, 2013 9:12 am

Dex w meczarniach urodzil cos takiego:

Cytat :

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 123-m
Nr w Dexie: #123
Nazwa: Scyther (shiny)
Płeć: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 Female
Charakter: Typowa kobita, jednakze kocha walki i jest świetnym dyplomata. Nie bez powodu dowodzi swoim „stadem”.
Typ: Robak/Lot
Lvl: 4.00
Ataki: Vacuum Wave, Quick Attack, Leer, Toxic
Zdolność: Swarm

Poke robal cos tlumaczyl zawiecie i wrogo na ciebie spojrzał jakby wyczuwając zagrozenie.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 EmptyPią Lip 26, 2013 9:22 am

Gdy pokemon spojrzał na mnie wrogo zrozumiałem że wyczuła zagrożenie. Chyba nie lubiła Drago. Bez bójki się raczej nie obejdzie na szczęście miałem Larviego. Może się to obejść bez walki ? Było by miło gdybyś zechciała od tak dołączyć do nas. Przydała by się nam twoje siła. Czekałem na reakcje pokemona.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 EmptyPią Lip 26, 2013 9:24 am

Scyther spojrzała na Larviego ten zawzięcie zaczal ci tlumaczyc ze Scytherowi potrzebna jest pomoc, bo ktoś napadl na ich gniazdo. Dlatego widzac ciebie spanikowala.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 EmptyPią Lip 26, 2013 9:26 am

Jeśli potrzebujecie pomocy to mogę ją wam zaoferować. Oczywiście liczyło to się ze stratą czasu ale mogłem też zyskać wiele dobrego. Musiałem się też liczyć że będę musiał najprawdopodobniej zmierzyć się ze sprawcą ataku na gniazdo Scytherów.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 EmptyPią Lip 26, 2013 10:02 am

Scyther jakby nie czekając na więcej poleciał lecz Levi pokazal ci gdzie masz biec. Przedzierajas się przez gesty las z duza predkoscia na ani jedna galazke nie wpadles.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 EmptyPią Lip 26, 2013 10:04 am

Po reakcji Scythera mogłem sądzić że się nie zgodziła ale gdy Larvi pokazał gdzie mam iść wiedziałem że się myliłem. Poleciałem w stronę którą wskazał mój pok zastanawiając się gdzie wyląduje.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 EmptyPią Lip 26, 2013 10:24 am

Gdy tak biegliscie dotarles na druga polane na której widoczne były slady bojki. Gdzies mignelo ci rude cos.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul   ~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
~Człowiek o dwoch obliczach - gra DarkSoul
Powrót do góry 
Strona 3 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG Laureline-
Skocz do: