Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 A idź ty mutancie - Klaudia

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
AutorWiadomość
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 EmptySob Sie 03, 2013 5:00 pm

- Co gadałam? - spojrzałam nieprzytomnie na dziewczynę.
Po chwili siadłam i odrzuciłam w nią mocno poduszką. Wygramoliłam się na zewnątrz, poruszając miarowo swoim ogonem. Rozejrzałam się jak tam pokemony i zaczęłam nam robić sałatkę owocową.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 EmptySob Sie 03, 2013 5:03 pm

Pokemony miały się dobrze, ale odpowiedzi nie dostałaś. Dziewczyna po prostu zasnęła i jak widać Williamowi też twoje gadanie dało się we znaki. Tylko pokemony, które spały na zewnątrz, były pełne energii i sił.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 EmptyNie Sie 04, 2013 3:56 pm

Spojrzałam na Williama.
- Przepraszam... - powiedziałam potulnie.
Siedziałam na zewnątrz i myślałam co by tutaj porobić...
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 EmptyNie Sie 04, 2013 4:04 pm

Monic siedziała spokojnie na trawie, a właściwie leżała. Widocznie jeszcze nie doszła do siebie a William chodził jak zombie.
- Może byś zrobiła nam kawy? Inaczej pewnie nie ruszymy dzisiaj w drogę.
Kawa, ani William ani Monic nigdy jej nie pili. Może jakieś delikatne odmiany z mlekiem ale nie taką normalną.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 EmptyNie Sie 04, 2013 4:07 pm

Kiwnęłam głową.
- No dopsz - powiedziałam.
Po chwili zabrałam się za przygotowywanie im kawy. No i nie zbyt mocnej... Wodę szybko podgrzałam używając swoich płomieni. Po tym podaję obydwóm napój. Zabrałam się za kończenie sałatki i każdemu dałam po porcji, pokemonom także.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 EmptyNie Sie 04, 2013 4:10 pm

Monic byla tak niewyspana, że nawet nie protestowała. Po prostu łyknęła i zajęła się jedzeniem. William również wypił spory łyk napoju i położył się na trawie.
- Jeszcze chwilka i będę gotowy.
Stwierdził i po dłuższej chwili ruszył do namiotu celem spakowania go.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 EmptyNie Sie 04, 2013 4:14 pm

Było mi przykro, że William nie wyspał się przeze mnie... Po chwili go wyprzedziłam.
- Ty sobie jeszcze poodpoczywaj a ja spakuję rzeczy - powiedziałam i tak też zrobiłam.
Niech przynajmniej tyle chłopak odpocznie. Pokemony pochowałam po tym do balli a basen złożyłam i też sobie wpakowałam do plecaka.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 EmptyNie Sie 04, 2013 4:16 pm

Gdy już było wszystko gotowe ruszyliście na przód. Cały czas musiałaś uważać czy Monic nie zasnęła na stojąco za wami, bo była niezwykle zmęczona.
- W następnym mieście kupię stopery.
Powiedziała w końcu.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 EmptyNie Sie 04, 2013 4:19 pm

- A po co? - zdziwiłam się.
Szłam dalej. Wzięłam Williama za rękę by mi gdzieś z tego zaspania nie zapodział się w czasie drogi i szłam dalej. Niedługo dotrzemy do miasta? To będę musiała schować uszy i ogon... Bo obecnie moja kita sobie majtała beztrosko na boki poza spodniami.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 EmptyNie Sie 04, 2013 4:23 pm

Dziewczyna zrobiła facepalm i rzekła.
- Stopery takie do uszu.
Następnie przyśpieszyła trochę kroku. Nie chciała zgubić w końcu Williama, którego taszczyłaś za rękę.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 EmptyNie Sie 04, 2013 4:25 pm

O ja nawet nie wiedziałam że coś takiego jest, ale przemilczałam... Zerkałam co chwila na Williama. Raz po raz przebudzałam go strumieniem wody jak mi zasnął w czasie drogi.
- Hm chyba jednak za słabą tą kawę zrobiłam - mruknęłam.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 EmptyNie Sie 04, 2013 4:28 pm

No może troszkę. Ale przynajmniej byli w stanie iść. Gdzieś koło południa dostrzegłaś na horyzoncie miasto.
- Łóżko.
Pisnęła Monic uradowana, a William od razu odzyskał siły do drogi.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 EmptyNie Sie 04, 2013 4:34 pm

Spojrzałam na nich.
- No dobra to wy może sobie wynajmiecie pokoje, pośpicie a ja połaże po okolicach - powiedziałam w końcu po chwili namysłu.
Odprowadziłam więc Williama i Monic, wynajęłam im osobne pokoje w pc i sama ruszyłam na spacer po mieście.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 EmptyPon Sie 05, 2013 12:02 pm

Oboje zasnęli, właściwie już w drodze do łóżka. A ty mogłaś sobie pochodzić spokojnie po mieście. Jakby to nazwać...wypad z przyjaciółkami tylko bez nich. Tyle możliwości się przed tobą rozciągało, walki pokemon, kino czy spacery po parku. Naprawdę wiele mogłaś dzisiaj zrobić.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 EmptyPon Sie 05, 2013 12:18 pm

Uśmiechnęłam się na myśl o tym wszystkim. To może najpierw... Zakupy! Tak, między innymi książka kucharska, odkupić koszulę Williamowi i uzupełnić swoją garderobę... Po tym poszukam jakichś przeciwników do walki. Cóż to się nazywa wolność. Ale w towarzystwie też bardzo fajnie.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 EmptyPon Sie 05, 2013 12:36 pm

W końcu znalazłaś dobrze zamaskowaną księgarnię a później to tylko rundka po odzieżowych i mogłaś zająć się szukaniem przeciwnika. W końcu nie można tak łazić bez celu. Po dłuższym spacerku znalazłaś się w parku, gdzie były przygotowane miejsca pod walki. Nawet jakaś właśnie się toczyła i widzów było też sporo.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 EmptyPon Sie 05, 2013 12:40 pm

Tak więc podeszłam tam i zaczęłam obserwować walkę. Zaczęłam przeglądać swoje pokeballe. Rozważałam, który stworek byłby gtowy do walk. Deino i Magikarp odpadają... Cała reszta nawet nieźle, zwłaszcza Darkrai i Gliscor. Ale każdemu trzeba dać szanse.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 EmptyPon Sie 05, 2013 1:21 pm

W końcu było "pozamiatane" i pole było wolne. Jakiś chłopak po chwili zaczął szukać przeciwnika do walki. Może to okazja...
- Na pewno nikt nie chce?
W końcu usłyszałaś jego głos. Hm... chyba bardzo tego chciał.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 EmptyPon Sie 05, 2013 1:27 pm

Rozejrzałam się i odszukałam chłopaka.
- Ja chcę - powiedziałam, wyjmując pokeballe.
No to przeciwnika do walki mam. Ciekawe tylko jakie są jego stworki...
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 EmptyPon Sie 05, 2013 2:38 pm

Chłopak wypuścił swojego pokemona.
A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 145px-218Slugma
Następnie podszedł do ciebie i przywitał się grzecznie.
- No dobra, ty pierwsza.
Rzekł i poszedł na swoje miejsce.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 EmptyPon Sie 05, 2013 3:43 pm

Także przywitałam się z chłopakiem. Po tym wypuściłam... Gliscora.
- Zacznij od wzmocnienia się swoim Harden, po czym odbij się od ziemi ogonem w jego kierunku i uderz Poison Jab! Następnie znowu się oddal i zrób mieszankę poison Jab z Sand-attack, po czym sypnij tym piaskiem na ognistego ślimaka aby go zatruć! Jak zaatakuje to ty szybko uderz w ziemię zaraz obok niego Eartchquake, po czym poleć w górą i Harden, a następnie zrzuć Poison Jab! Zacznij kołować nad pokemonem, aby go zdezorientować po czym szybko opadnij na ziemię z Eartchquake!
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 EmptyPon Sie 05, 2013 4:47 pm

Oba pokemony zaczęły od harden, po czym slugma oberwała z poison jab. Jednak nie zmarnowała tego czasu, wykonała yawn. Następna kombinacja okazała się być pudłem. Następnie oba pokemony oberwały swoimi atakami, Gliscor z Rock Throw a slugma z Earthquake. To całkowicie zdezorientowało oba pokemony, jednak jeśli isę nie pośpieszysz, twój podopieczny zaśnie.
Slugma: 50% +obrona
Gliscor: 70% +obrona
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Sponsored content





A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: A idź ty mutancie - Klaudia   A idź ty mutancie - Klaudia - Page 21 Empty

Powrót do góry Go down
 
A idź ty mutancie - Klaudia
Powrót do góry 
Strona 21 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
 Similar topics
-
» A idź ty mutancie - Klaudia
» Klaudia vs. Roark
» Klaudia vs Gardenia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: Bez MG-
Skocz do: