Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Poszukiwania matki - Szlug

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 EmptyNie Sie 04, 2013 12:56 am

Sandile padł po Dragon Rage nawet nie dawszy rady użyć jakiegokolwiek ataku. Mogłeś go już złapać.

Deino - 0,1 lvl.
Powrót do góry Go down
AverSzlugKets




Liczba postów : 103
Join date : 25/07/2013
Age : 22

Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 EmptyNie Sie 04, 2013 1:34 am

pokeball go!
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 EmptyNie Sie 04, 2013 12:00 pm

Chyba sobie żartujesz ... -.- Dwa słowa to nie u mnie pisz.

Pokemon się złapał.
Powrót do góry Go down
AverSzlugKets




Liczba postów : 103
Join date : 25/07/2013
Age : 22

Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 EmptyNie Sie 04, 2013 12:11 pm

ale rzucam pokeballa to rzucam i ni ma co innego.
__

wychodze z jaskini, wypuszczam sandile i go skanuje. Potem idziem razem na jakieś dobre miejsce na trening.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 EmptyNie Sie 04, 2013 12:39 pm

to wymyśl coś.
_____________

Sandile wszedł do pokeballa i wyszliście z jaskini.
Cytat :

Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Sandile
Nr w Dexie: #551
Nazwa: Sandile
Płeć: Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Male
Charakter: Waleczny i odważny pokemon. Nie lubi się słuchać czyichś poleceń.
Typ: Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 TypziemnyPoszukiwania matki - Szlug - Page 6 Typciemnosci
Lvl: 10
Ataki: Rage, Leer, Bite, Sand Attack, Torment
Zdolność: Moxie
Powrót do góry Go down
AverSzlugKets




Liczba postów : 103
Join date : 25/07/2013
Age : 22

Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 EmptyNie Sie 04, 2013 12:47 pm

Co to taki zawód jest? Rzeczywistość taki zawód! Parabole tańczą tańczą tańczą tańczą.
_____________________

To szukamy jakiegoś miejsca na trening! - Powiedział szukając miejsca.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 EmptyNie Sie 04, 2013 12:56 pm

haha, ale ty przyjebany jestes ;p
__________________

-Słyszałem że gdzieś tutaj jest fajna polanka, gdzie zbiera się gromadka trenerów i ćwiczą swoje pokemony. - powiedział Krystian pokazując palcem na wschód.
Powrót do góry Go down
AverSzlugKets




Liczba postów : 103
Join date : 25/07/2013
Age : 22

Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 EmptyNie Sie 04, 2013 1:37 pm

Sam taki zawód jesteś! Bić biciem chcesz mi zwalić?

________________________________

-Idziemy. Powiedział szlug śpiwając szluga kolendy. -Mój tata był strażakiem, strażakiem byłem ja. Mój tata gaśił pożar, a podpalałem ja. Hej co tam pali się daleko, nie ważne mój tata spalił się nad rzeką. Hej ho ho hi hi haha!
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 EmptyNie Sie 04, 2013 8:17 pm

Zwalić to możesz ... ;] wocc
_______________________

-Ta to już masz zawód strażak. - powiedział Krystian zniesmaczony tą sytuacją i szliście.
Powrót do góry Go down
AverSzlugKets




Liczba postów : 103
Join date : 25/07/2013
Age : 22

Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 EmptyNie Sie 04, 2013 8:22 pm

Nie smaczony? To dawaj idziemy na dziewczyny! Znam takie 3, 3 dla mnie zero dla ciebie LD

__________________

-To może to. Powiedział drapiąc się po głowię. -O o ja jestem bogiem uświadom to sobie o rany rany jestem rozjebany.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 EmptyNie Sie 04, 2013 8:27 pm

[bez przekleństw]

-Dobra ta nuta jest ale bez takich słabych remix'ów. Już jesteśmy na arenie treningowej. - powiedział i pokazał polanę na której zauważyłeś około 20 trenerów.
Powrót do góry Go down
AverSzlugKets




Liczba postów : 103
Join date : 25/07/2013
Age : 22

Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 EmptyNie Sie 04, 2013 8:52 pm

-O 20 trenerów za dużo. Powiedział trener szukając jakiegoś dobrego miejsca na trening. Jak już takie znalazł podchodzi do takiego i wypuszcza Onixa i Deino. -No cześć, dziś czas na trening. Powiedział trener wyjmując kalkulator obliczając. -suma kątów wenętrznych dodając z polami powierzchnymi trójkąta dowolnego dodając trójkąta równobocznego z V TI i MN daje nam nowy pierwiastek. Ale dodając Ni i Cu zamienia nam się to na pierwiaski i wychodzi. O prosze nie wiedziałem. Ale nie, dodając Cu zmianiamy boczność i to zamienia nam sie na duże gówno. Dodając Fe do krtanki zamienia dodaje nam % więc dodając Fe wychodzi. Dobra, słuchaj onix, musisz być szybszy o 20%. A ty Deino, a ty. Dobra, deino my będziemy trenować uniki i takie te. a+b/a-b= tg Pu Eu Gd szybkość kątów i wykątów dzielenia, szybkość 27% kości 31% masa ciała reszta dodając Sm, 4 już było 3 w lewo 3 w prawo, 7 zaczynając od lewo 19 zaczynając od prawo. Kółko powierzchni do polecenia. Dobra Deino my też będziemy trenować szybkość ale też uniki. Onix, ty musisz robić kółka o wymiarach 50m2 a ty deino 30m2 unikając drzew. Powiedział chowając kalkulator.

_____________

Nie znam się na tym kalkulatorze pisałem pierwsze lepszy bzdury xD
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 EmptyNie Sie 04, 2013 9:05 pm

Twoje pokemony nie wiedziały co zrobić, a wszyscy trenerzy spojrzeli się na ciebie i wybuchnęli śmiechem.
-Chcesz walczyć to dawaj. Idź Poliwhirl. - powiedział jeden z trenerów.
Powrót do góry Go down
AverSzlugKets




Liczba postów : 103
Join date : 25/07/2013
Age : 22

Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 EmptyNie Sie 04, 2013 9:10 pm

Haha, hhahahaha. HAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Nie moge naprawde ta przygoda jest tak głupia że aż śmieszna.

________________________

-Jak chcesz walczyć to idż walczyć z cycem mamusi. Ale może jak naprawisz jej cyca to po moim treningu możemy walczyć. Deino ty idziesz do tego lasu obok i biegasz obok drzew a ty onix biegnij tu i tam.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 EmptyNie Sie 04, 2013 10:04 pm

Poliwhirl nie czekając na nic zaatakował Hydro Pump i twoje pokemony oberwały nieźle. Deino sie zdenerwował i zaatakował Dragon rage lecz niewiele to dało.
-Uciekasz leszczu ? - spytał trener.

Onix - 55%
Deino - 80%
Powrót do góry Go down
AverSzlugKets




Liczba postów : 103
Join date : 25/07/2013
Age : 22

Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 EmptyNie Sie 04, 2013 10:14 pm

Szlug patrząc na swoje zmoczone pokemony zdenerwował się. Obrucił się powoli do przeciwnika spoglądając na swoje przeciwnika bardzo grożnie. - Onix zaatakuj trzęsieniem ziemi, a ty Deino szybko na niego biegnij używając bite. Jak już deino będzie gryzł wodnego jeopa onix przestań używać trzęsienia. deino jak będziesz go gryść użyj jednocześnie dragon rage, rozwal go. Powiedział zdenerwowany trener, biorąc pod uwage to że był zmęczony i od dawna nie palił jego ręka zaczynała drgać a jego nogi traciły siłę. Ale nie upadałem a po fajke nie sięgałem, rzucam palenie. Wierzyłem w moje pokemony. Poprostu muszą pokazać mu że z nami się nie zadziera. Szlug wiedział że nie palenie powiększa zdenerwowanie a tak to ciężko będzie.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 EmptyNie Sie 04, 2013 10:35 pm

Pokemony zdenerwowane posłuchały cię z radością i zaatakowały z pełną mocą Poliwhirla. Oberwały po Hydro pompie lecz działając razem po chwili zmiotli Poliwhirla który padł niezdolny do walki. Onix był najbardziej poszkodowany bo wodne ataki bardzo go wykończyły.

Onix - 30% - 0,3 lvl
Deino - 65% - 0,3 lvl

-Oż ty gnoju. Idź Bayleef ! - trener przyzwał kolejnego pokemona. Po chwili wszyscy stanęli w kółku patrząc na walkę.
Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 153
-Żeby było sprawiedliwie, przywołam jeszcze jednego pokemona. - powiedział po chwili uśmiechając się.
-Idź Croagunk !
Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Croagunk
Powrót do góry Go down
AverSzlugKets




Liczba postów : 103
Join date : 25/07/2013
Age : 22

Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 EmptyNie Sie 04, 2013 11:10 pm

-Sprawiedliwości ci się zachciało? Onix trzęsienie ziemi, Deino podbiegnij na bok i dragon rage! Pamiętajcie o unikach...
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 EmptyNie Sie 04, 2013 11:13 pm

Onixowi udało się zatrzymać ich swoim Earthquake a Deino dobił Dragon rage lecz zaraz ich dwóch rzuciło się na Onixa z burzą liści i brick breakiem co było bardzo efektywne i twój Onix padł.

Onix - 0,1 lvl

Deino - 65%

Bayleef - 75%
Croagunk - 65%
Powrót do góry Go down
AverSzlugKets




Liczba postów : 103
Join date : 25/07/2013
Age : 22

Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 EmptyNie Sie 04, 2013 11:22 pm

-Dziękuje onix powrót. Deino skup się, zamknij oczy i wyobraż ich sobie, co robią, jak do tej pory używali ataków. Kiedy ktoś zaatakuje rób same uniki. Powiedział i poczekał chwile patrząc na to co się dzieje. Po chwili jednak postanawiam wpuścić sandile. -Sandile pokaż się! Sandile torent! A potem bite na croagunk a ty deino bite na bayleef!
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 EmptyNie Sie 04, 2013 11:40 pm

Twoje pokemony się skupiły i razem uniknęły ataki i zadały podwójny Bite prosto w wroga. Pokemony przeciwnika nie były dłużne, i uderzyły po kolei - Razor Leaf i Poison Sting. Sandile oberwał efektywnym roślinnym atakiem.

Deino - 43%
Sandile - 75%

Bayleef - 57%
Croagunk - 58%
Powrót do góry Go down
AverSzlugKets




Liczba postów : 103
Join date : 25/07/2013
Age : 22

Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 EmptyNie Sie 04, 2013 11:44 pm

-Jeszcze raz, zmęczcie ich. Jak zauważycie że zaczynają się męczyć deino dragon rage z jednej strony sandile torrent z drugiej.
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 EmptyNie Sie 04, 2013 11:49 pm

(Torment działa tak, że przeciwnik nie może użyć tego samego ataku w poście pod rząd.)

Bayleef użył Razor Leaf lecz dzięki Torment nie mógł tego użyć ponownie i oberwał Bite od Sandile który zaraz upadł pod wpływem Revenge, zadanym przez Croagunka. Deino uderzył w niego z tyłu Dragon Rage i Croagunk wpadł na Sandile'a którego uderzył przy okazji Brick Break. Bayleef tymczasem oberwał znów Bite i odegrał się Tackle.

Deino - 36%
Sandile - 48%

Bayleef - 35%
Croagunk - 35%
Powrót do góry Go down
AverSzlugKets




Liczba postów : 103
Join date : 25/07/2013
Age : 22

Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 EmptyPon Sie 05, 2013 12:04 am

(Ja nie wiem co pisze więc cicho!)

Sandile ugryść croagunka bite! A potem ucieknij za deino, a deino seria dragon rage!
Powrót do góry Go down
Azyl

Azyl


Liczba postów : 745
Join date : 15/07/2013
Age : 30
Skąd : Pomorze

Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 EmptyPon Sie 05, 2013 12:23 am

Sandile ugryzł Croagunka Bite który oddał automatycznie Revenge i Sandile wyleciał aż za Deino który gdy się odwrócił oberwał Razor Leaf i chwilę później Brick Break lecz oddał każdemu po Dragon ragu.

Deino - 15%
Sandile - 26%

Bayleef - 20%
Croagunk - 17%
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania matki - Szlug   Poszukiwania matki - Szlug - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Poszukiwania matki - Szlug
Powrót do góry 
Strona 6 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» szlug

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG Azyl-
Skocz do: