Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czas na zemstę - Gra Yomi

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next
AutorWiadomość
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptySro Sie 14, 2013 11:27 am

Deino nieco się wierciła. Po chwili byliscie w Twoim domu. Z kuchni wyszedł Twój ojciec i popatrzył się po was. Ingo także się mu przykrzał. Po chwili tego milczenia się przywitali.
- No to... Chyba musisz się spakować - powiedział chłopak.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptySro Sie 14, 2013 11:44 am

Tylko kiwnęłam głową i postawiłam Deino na ziemi. Poszłam do pokoju szybko się spakować. Westchnęłam i rozejrzałam się za najbardziej potrzebnymi rzeczami. Zaczęłam pakować ubrania na przebranie, piżamy i inne pierdoły. Gdy skończyłam to wzięłam plecak i ruszyłam do kuchni.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptySro Sie 14, 2013 2:44 pm

Ingo gadał o czymś. Z twoim ojcem a ty mogłaś się spokojnie spakować. W końcu byłaś gotowa do drogi.
- To czas ruszać - powiedział ucieszony Ing .
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptySro Sie 14, 2013 2:51 pm

Zerknęłam na swoje pokemony i schowałam je do pokeballi. -No dobrze.- Odpowiedziałam. zerknęłam na swojego ojca. -Poradzisz sobie tutaj sam?- Spytałam się trochę zmartwiona. Popatrzyłam na Ingo. Ciekawe na jaki temat sobie porozmawiali.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptySro Sie 14, 2013 3:04 pm

- No pewnie, że poradzę sobie - twój ojciec machnął ręką.
Po chwili wyszłaśz Ingo z domu i mogliście ruszać . Ongo był bardzo, ale to bardzo zadowolony.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptySro Sie 14, 2013 3:13 pm

Pomachałam tacie i wyszłam za Ingo z domu. Miałam nadzieje, ze na pewno sobie sam w domu poradzi. Zerknęłam na chłopaka. Przez chwile myślałam czy nie spytać się o czym rozmawiali, ale dałam sobie z tym spokój. -Ile zajmie nam droga do Nimbasy?- Spytałam się zamyślona Ingo.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptySro Sie 14, 2013 3:17 pm

Tydzień - odpowiedział Ingo.
Po chwili byliscie w drodze. Chłopak wziął cię za rękę i kak byliście kawałek dalej to cie pocałował.
- Cóż to może nieco przyśpieszymy naszą drogę - spytał i wyjął dwa pokeballe.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptySro Sie 14, 2013 3:25 pm

Pokiwałam głową. Nie było aż tak źle. zerknęłam na pokeballe. -Hmm...?- Byłam nawet zadowolona z tego pocałunku. Jeśli to ma przyśpieszyć naszą podróż to czego, by nie. Zamyślona rozejrzałam się wokół. I tak trochę się martwiłam jak tam sobie tata poradzi, skoro formalnie cały czas był martwy.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptySro Sie 14, 2013 3:28 pm

Po chwili wypuścił archeopsa i braviary.
- To na którym lecisz? - spytał Ingo.
Pokemony były gotowe doddrogi.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptySro Sie 14, 2013 3:31 pm

Popatrzyłam na oba pokemony. -Na Braviary.- Odpowiedziałam po chwili. Czyli jednak polecimy na ptaszyskach. w końcu to i tka będzie bliżej niż tłuc się z buta znowu do Nimbasy. Zerknęłam zamyślona na Ingo. Miałam nadzieje, ze jednak to będzie dość bezpieczna podróż.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptySro Sie 14, 2013 3:34 pm

Chłopakwwsiadł na drugiego stwora.
- no to w drogę - uśmiechnął się chłopak.
I ruszyliście. Widoki były naprawdę piękne. Ingo coś tylko czytał na swoim telefonie. Omal raz go nie upuścił.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptySro Sie 14, 2013 3:39 pm

Zerknęłam w dół. Naprawdę ładne widoki się tutaj rozciągały. Zerknęłam na Ingo. W końcu zgubi ten swój telefon. Znowu wróciłam do obserwacji tego co działo się na dole. Mocno trzymałam się ogromnego poke-ptaka i uważałam, by czasem nie spaść.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptySro Sie 14, 2013 3:44 pm

Braviary miał spokojny lot. W końcu był wieczór a wy niedaleko Nimbasy.
-No to jutro na miejscu - Ingo. Coe pocałował.
Zabrał się za rozkładaie namiotu .
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptySro Sie 14, 2013 3:50 pm

Zeskoczyłam z Braviary i zadowolona pozwoliłam się pocałować. Wypuściłam swoje pokemony i zerknęłam na Ingo. Odkaszlnęłam. -No, dobrze. Ingo byłoby dobrze jakbyś kogoś poznał.- powiedziałam do chłopaka i wypuściłam z balla Mewtwo. -Mewtwo to Ingo. Ingo to Mewtwo.- Przedstawiłam ich sobie. reszcie stworków kazałam trochę potrenować.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptySro Sie 14, 2013 3:55 pm

Chłopak zdziwił się.
- ale super - powiedział.
Mewtwo także wykazywał lekkie zainteresowanie. Pozostałe pokemony trenowały. W końcu Ingo i Mewtwo si ęze sobą zapoznali.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptySro Sie 14, 2013 3:59 pm

Zerknęłam na resztę pokemonów. Dobrze, że trenują. Przynajmniej teraz obejdzie się bez niespodzianek skoro Ingo i Mewtwo już się oficjalnie zapoznali. Popatrzyłam na namiot. Przynajmniej przenocujemy z dachem nad głową. Zesztywniałam na chwile. To oznaczało, ze będę musiała spać razem z Ingo. W końcu trochę ochłonęłam. Chyba nie będzie aż tak źle.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptySro Sie 14, 2013 6:10 pm

Ingo po chwili siadł na ziemi.
- Hm mam nadzieję, że nie przeszkadza ci spanie ze mną pod jednym dachem namiotu? - spytał Ingo.
Pokemony trenowały i w pewnej chwili Lucario użyła... Ice Punch!
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptySro Sie 14, 2013 6:12 pm

-Nieee, o ile nie chrapiesz, bo wtedy każe Deino wywlec cię za zewnątrz.- Odpowiedziałam rozbawieniem maskując swoje zdenerwowanie. Popatrzyłam na Lucario. Podeszłam do niej i pogłaskałam ją po łepku. -Grzeczna dziewczynka. Jesteś bardzo pojętna.- Pochwaliłam ją. W końcu pozwoliłam pokemonom dalej trenować i usiadłam obok Ingo.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptySro Sie 14, 2013 6:18 pm

Ingo się zaśmiał.
- Nie chrapię - uspokoił cie.
Po chwili pociągnął cie sobie na kolana. Pokemony skończyły trening. Widziałaś że niektóre próbowały nowych ruchów ale jeszcze im nie szloe.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptySro Sie 14, 2013 6:26 pm

Zerknęłam na swoje pokemony i trochę się zmieszałam jak Ingo wziął mnie na kolana. Po chwili jednak się rozluźniłam i obserwowałam jak moje stworki próbują nauczyć się nowych ruchów. Rozejrzałam się za Deino czy czasem nie próbuje wykopać jakiejś bomby czy czegoś innego. Zamyśliłam się i pogłaskałam Ingo po policzku.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptySro Sie 14, 2013 6:30 pm

Pokemonyjuż nie miały sił.
+ 0,8 do lv.
Chłopak starał się byś czuła się rozluźniona na jego kolanach.
GNo nie krępuj się tak - powiedział Ingo.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptySro Sie 14, 2013 6:40 pm

-Staram się.- Odpowiedziałam i próbowałam się aż tak nie denerwować. -Ale po prostu sama nie wiem co robić.- Dodałam nerwowo. Zerknęłam na swoje pokemony i znowu popatrzyłam na Ingo. Nigdy wcześniej nie byłam w takiej sytuacji i cały czas się denerwowałam tym wszystkim.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptySro Sie 14, 2013 6:45 pm

- No tak - powiedział Ingo.
Cmoknął cię w policzek. Shinx zaczęła się świecić i... Ona ewolowała w luxio..!
- O masz teraz wyższą formę Pokemona- powiedział chłopak.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptySro Sie 14, 2013 6:53 pm

Popatrzyłam na Luxio i zawołałam ją, by do mnie podeszła. Pogłaskałam ją i pochwaliłam. Byłam bardzo zadowolona z ewolucji mojego pokemona. Zerknęłam na Ingo i znowu się trochę się zdenerwowałam na myśl, ze będę musiała z nim spać pod jednym namiotem. Próbowałam się trochę uspokoić.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 EmptySro Sie 14, 2013 6:57 pm

Luxio podeszła i zaczęła się przymilać. Ingo natomiast cmoknął Cie w policzek i do siebie przytulił.
- Hah strasznie przejęta jesteś i tak - powiedział Ingo bardzo rozbawiony.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Czas na zemstę - Gra Yomi
Powrót do góry 
Strona 6 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Czas na zemstę - Gra Yomi
» 001 Yomi vs Cheren
» Yomi vs Roxie
» Safari Yomi
» Bank Yomi [Fay Reed]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG IronMan-
Skocz do: