Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czas na zemstę - Gra Yomi

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next
AutorWiadomość
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 EmptyNie Wrz 15, 2013 7:45 pm

+18
Byłam trochę zdenerwowana tym wszystkim. W teorii wiedziałam co i jak, ale tylko w teorii. Zawstydzona popatrzyłam na Ingo. Dobrze, że przynajmniej on dobrze wiedział co robić. Pogłaskałam go po policzku i objęłam rękami jego szyję. Po chwili go pocałowałam.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 EmptyPon Wrz 16, 2013 5:49 am

Chłopakjeszcze jakiś czas cie całował i dotykał po całym ciele. Wkrótce jednak jego członek znalazł się w tobie i Ingo z wolna zaczął się poruszać. Ty z początku czułaś lekki ból, który ustąpił zupełnieinnemu , jeszcze ci obcemu odczuciu przyjemności.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 EmptyPon Wrz 16, 2013 5:57 pm

To uczucie przyjemności było dla mnie całkiem nowe. Nie wiedziałam za bardzo co robić, a i to wszystko nie pomagało mi w myśleniu. Wtuliłam się w Ingo i pozwoliłam mu działać. Dobrze, ze chociaż on wiedział co robić.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 EmptyWto Wrz 17, 2013 9:44 am

Chłopak wykonywał swojeruchy coraz sszybciej i ty czułaś się jak na jakichś narkotykach. W końcu doszłaś, a chłopak po tym trochę późnie . Poczułaś sobie jego nasienie. Według kalendarza masz jeszcze dwa dni nim byśmmogła zajść w ciążę.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 EmptyWto Wrz 17, 2013 7:35 pm

Czułam się po tym wszystkim jakbym przed chwilą wzięła jakieś prochy. Nieco zamroczona popatrzyłam na chłopaka. Nagle sklęłam się w myślach za swoją nieostrożność. Następnym razem powinnam więcej myśleć. Co nie zmieniało faktu, ze to wszystko było bardzo przyjemne. Można by powiedzieć, że aż za bardzo. Zerknęłam na Ingo i pogłaskałam go po policzku.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 EmptySro Wrz 18, 2013 7:54 am

Ingo położył się obok ciebie i był tymi swoimi dzisiejszymi poczynaniami wyraźniezzmęczony, ale i był bardzo zadowolony z siebie.
- Mam nadzieję, że się podobało - cmoknął cie w policzek i zakrył was kołdrą.
Chyba miał zamiar tak zasnąć.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 EmptySro Wrz 18, 2013 8:02 am

-Tak. Nawet trochę za bardzo.- odpowiedziałam trochę zawstydzona. Zerknęłam na Ingo. No cóż, wygląda na to, że chyba on zaraz się ulula. Ziewnęłam i też postanowiłam w końcu próbować zasnąć.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 EmptySro Wrz 18, 2013 8:11 am

Ten się uśmiechnął.
- To dobranoc - powiedział. - I nie masz sięcczego wstydzić - doda , widząc twoją minę.
Wkrótce zasnął, a ty chwilę po nim. Obudziłaś się rano około 8,a Ingo jeszcze spał.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 EmptySro Wrz 18, 2013 8:19 am

Gdy tylko się obudziłam rozejrzałam się i sprawdziłam czy Ingo jeszcze śpi. Zerknęłam na zegar. Czyli jest już 8 rano. Przez chwile zastanawiałam się czy czasem nie iść się przebrać, ale w końcu zdecydowałam się zostać jeszcze w łóżku. Zamyślona pogłaskałam chłopaka po policzku.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 EmptySro Wrz 18, 2013 8:26 am

Ingo wkrótce sięobudził i ziewnął.
- Cześć - przywitał się z Tobą.
Pocałował cię prosto w usta i się uśmiechnął.
- Jak się spało? - spytał się zadowolony.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 EmptySro Wrz 18, 2013 8:31 am

-Cześć. Bardzo dobrze mi się spało.- Odpowiedziałam. Nawet spodobało mi się to jak mnie pocałował. Popatrzyłam na niego przez chwile i w końcu zdecydowałam się do niego przytulić. Nawet to wszystko było bardzo miłe i przyjemne.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 EmptySro Wrz 18, 2013 8:37 am

- No to fajnie - powiedział. - Jakby coś to mów mi, kiedy mam użyć jakiegoś zabezpieczenia - poinformował cie.
Widocznie stwierdził, że skoro wczoraj mu nie mówiłaś o tym, to jestw porządku. Byłbbardzo zadowolony, kiedy się do niego przytuliłaś. Był nieco zaspany jeszcze.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 EmptySro Wrz 18, 2013 8:47 am

-Okey.- Odpowiedziałam. Pogłaskałam go po policzku. Nawet bardzo mi się podobało takie tulenie się. Popatrzyłam na niego zamyślona. -A tobie jak się spało?- Dopytałam się i dalej się do niego tuliłam. Nawet fajnie się tak cały czas do kogoś lepić.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 EmptySro Wrz 18, 2013 8:57 am

- Bardzo dobrze - odpowiedział.
Bawił się jakiś czas twoimi włosami. Pasowało mu to, że tak się do niego tuliłaś.
- To co dzisiaj chcesz robić? - spytał się.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 EmptySro Wrz 18, 2013 9:02 am

-Sama nie wiem. Normalnie bym poszła sobie połazić po mieście albo potrenowała pokemony, by mnie nie zjadły z nadmiaru energii. Szczególnie Deino.- Odpowiedziałam rozbawiona. Zadowolona pozwoliłam mu bawić się swoimi włosami. -A ty masz jakiś pomysł?- Dopytałam się.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 EmptySro Wrz 18, 2013 9:07 am

- No tak - odpowiedział chłopak.
Przeciągnął się i wrócił do pozycji przed chwilą.
- Ogólnie to... Mamy kłopotz zzespołem R w nimbasie - westchnął. - Coś ich za dużo mamy - powiedział Ingo. - Ale policja zakazała nam węszyć, tylko czekać by przyjść z ewentualnym wsparciem - wyjaśnił ci.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 EmptySro Wrz 18, 2013 9:13 am

Zastanowiłam się na chwile. -Macie ich tutaj za dużo, bo wam wiertło pod miastem budują. Chcą się do Odwróconego świata dowiercić i ściągnąć nam na łeb wkurzona Giratinę.- Szybko streściłam to czego się dowiedziałam. Zerknęłam na Ingo czekając na jego reakcje. -Dodatkowo jeszcze Archer jest w mieście, by poganiać tych idiotów przy budowie.- Dodałam.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 EmptySro Wrz 18, 2013 9:20 am

Ingo szczęka opadła.
- O kurw.... - urwał, bo nie chciał przy tobie przeklinać. - Od kiedy o tym wiesz? - spytał się.
Westchnął i podrapał się po głowie.
- No tak, logiczne to wszystko - mruknął.
Pocałował cię prosto w usta i usiadł. Dopiero teraz, gdy było jasno, mogłaś dobrze zauważyć, że ma co czymś porządnie.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 EmptySro Wrz 18, 2013 9:27 am

-Od jakiegoś czasu. Sama to wywęszyłam.- wzruszyłam ramionami. Zerknęłam na chwile na Ingo i taksowałam go wzrokiem. No wyglądał całkiem całkiem. Potrząsnęłam głową. Chyba za bardzo się zagalopowuje z tymi myślami. -Stworzyli tez drugiego Mewtwo, ale nie wiem czy przetrwał on wybuch na wyspie.- Dodałam.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 EmptySro Wrz 18, 2013 9:36 am

- Yhm... - zamyślił się.
Był chyba nieco rozbawiony tym, że tak sięna nniego patrzyłaś, zwłaszcza w pewno miejsce.
- No dobra, kochani , to proponuję spacer w pobliskim parku krajobrazowym - powiedział Ingo.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 EmptySro Wrz 18, 2013 10:53 am

Rozbawiony? Taa, a jak faceci gapią się na cycki to jest dobrze. Chociaż i tak u niego było na co popatrzeć. Westchnęłam. -Zgadzam się.- Powiedziałam i usiadłam na łóżku. Zamyślona się rozejrzałam. No cóż, dzień zapowiadał się całkiem dobrze.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 EmptySro Wrz 18, 2013 2:19 pm

Po chwili Ingo wciągnął na siebie bokserki i resztę ubioru. Tobie podał bieliznę, która jak się okazało - była na szafie. Teraz miałaś kompletny ubiór.
- To się szykuj - cmoknął cie w policzek.
Chłopak po chwili zabrał się za zmianę pościeli na czystą.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 EmptySro Wrz 18, 2013 2:28 pm

Złapałam swoje ubranie i szybko się przebrałam. Oceniłam czy muszę zmienić ubrania. Jeśli tak to poszłam do siebie się przebrać. Zamyśliłam się. Czyli jednak wiedzieli że Rocketsi sobie tutaj hasają, ale nie wiedzieli dlaczego. No cóż, teraz to już w końcu się dowiedzieli.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 EmptySro Wrz 18, 2013 2:46 pm

Ubrania były ok, bo poza łóżkiem. Wkrótce byliście gotowi do drogi. Ingo jeszcze zrobił wam śniadanie i wyszliście na zewnątr , by potem iść do tego parku krajobrazowego. Chłopak miał świetny nastrój i cały czas opowiadał ci jakieśkkawały. Park krajobrazowy okazał się być górzystym terenem z dużą ilością jezior.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 EmptySro Wrz 18, 2013 2:52 pm

Rozejrzałam się. Bardzo ładnie tutaj nawet było. Cieszyłam się, ze Ingo miał dobry humor. Zadowolona trzymałam go za rękę i słuchałam jego kawałów. Rozglądałam się co jakiś czas obserwując to co działo się dookoła. Zapowiadało się całkiem miłe spędzenie dzisiejszego dnia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
Czas na zemstę - Gra Yomi
Powrót do góry 
Strona 13 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Czas na zemstę - Gra Yomi
» 001 Yomi vs Cheren
» Yomi vs Roxie
» Safari Yomi
» Bank Yomi [Fay Reed]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG IronMan-
Skocz do: