Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czas na zemstę - Gra Yomi

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next
AutorWiadomość
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 EmptyNie Wrz 22, 2013 3:27 pm

Wkrótce byłaś w spokojnym miejscu, gdzie mogłaś potrenować z pokemonami. Nikt za Tobą nie szedł i mogłaś być spokojna o swoje bezpieczeństwo. Mewtwo sam wyskoczył z pokeballa jak byliście na miejscu i się rozejrzał wokoło.
- Ale ogólnie, ze tak spytam... jak ci się układa z Ingo? - spytała legenda.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 EmptyNie Wrz 22, 2013 3:38 pm

Wypuściłam resztę pokemonów i powiedziałam im, by zaczęły trenować i szlifować swoje umiejętności w atakach, które już znają. Popatrzyłam na Mewtwo. -Dobrze mi się układa. Nawet można by powiedzieć, ze wzorowo.- Odpowiedziałam. Zerknęłam na swoje pokemony.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 EmptyNie Wrz 22, 2013 3:40 pm

- To tylko czekać, kiedy ci się oświadczy - powiedział rozbawiony Mewtwo.
Po tym pokemon zabrał się za trenowanie. Twoim stworkom szło nawet dobrze, chociaż musiały się nieco rozruszać po tej dłuższej przerwie, kiedy to siedziały w pokeballach. Zwłaszcza u Deino objawy ADHD przybrały na sile.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 EmptyNie Wrz 22, 2013 3:48 pm

Popatrzyłam na trening. Chyba lepiej jak podaje im jakieś zadania. -Dobrze, ferajno. Widzę, ze się trochę za bardzo zastaliście to może powiem wam co macie trenować.- Przywołałam je do siebie. -Lucario, ty zacznij trenować ataki pięścią i kopniaki. Larvitar podtrenuj atak Iron Tail i wywoływanie burzy piaskowej przez Sandstorm. Lapras, trenuj swoje lodowe ataki, by były o wiele celniejsze. Luxio, wytrenuj sobie kombo dwóch ataków Double Team i Spark. Deino, trenuj skupienie się w ataku Focus energy i następnie uderzaj Tacle lub Dragon rage. Milotic podtrenuj trochę Twister. Mewtwo, ty możesz trenować co tam chcesz.- Wydałam im polecenia.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 EmptyNie Wrz 22, 2013 3:50 pm

Tak więc pokemony teraz doskonale wiedziały co robić i trening wyglądał o wiele lepiej. Zeszły tak dwie godziny, bo pokemonom nazbierało się dość sporo energii przez ostatni czas. Teraz obległy pobliskie drzewo, na którym rosły jabłka. Oczywiście Mewtwo im musiał strącać owoce swoimi psychicznymi mocami. W pewnej chwili kilka ładnych jabłek przy lewitowało do Ciebie i spoczęło na Twoich dłoniach.

+1 dla pokemonów
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 EmptyNie Wrz 22, 2013 3:57 pm

-Dziękuje.- Powiedziałam i zaczęłam jeść jabłka. Popatrzyłam zamyślona na swoje pokemony. przynajmniej spaliły teraz trochę energii, chociaż pewnie i tak jeszcze dużo im zostało. Zamyślona usiadłam pod drzewem i rozejrzałam się po okolicy.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 EmptyNie Wrz 22, 2013 3:59 pm

Rozglądałaś się po okolicy i nic szczególnego nie widziałaś. Wkrótce wszyscy się najedliście i mieliście dość spory spokój. Jednak zobaczyłaś w krzakach ruch... to był Emmet.
- O, cześć, Fay - przywitał się z Tobą.
Miał w ustach źdźbło trawy i wyglądał na dość znudzonego.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 EmptyNie Wrz 22, 2013 4:02 pm

-Cześć.- Odpowiedziałam i zerknęłam na swoje pokemony i na Mewtwo. Chyba, ze wiedział on o psychicznej legendzie od Ingo. -Co tutaj robisz?- Spytałam się i cały czas miałam Deino na oku czy czasem nie zabrała się za odkopywanie jakiś bomb.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 EmptyNie Wrz 22, 2013 4:06 pm

Emmet chyba wiedział, że masz Metwto.
- Tak się rozglądam - powiedział. - W sumie to Ingo mi polecił, bym poszukał wokół Nimbasy, którędy Rocketsi mogą sprowadzać części do jakiegoś tam wiertła... - mruknął. - On zawsze taki jest, nie usiedzi na miejscu tylko jak go korci do działania to to musi zrobić - westchnął. - Do zobaczenia - machnął Ci i poszedł dalej.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 EmptyNie Wrz 22, 2013 4:13 pm

-Na razie.- Odpowiedziałam i wzruszyłam ramionami. Emmet był, ale się zmył. Popatrzyłam na swoje pokemony. -No to może trochę połazimy tutaj? Może akurat znajdzie się jakiś dziki pokemon, które będzie chciał walczyć.- Powiedziałam do swoich stworów.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 EmptyNie Wrz 22, 2013 4:22 pm

Szukałaś pokemonów ładnych parę godzin i... nic nie znalazłaś. Aż zaczęło się robić ciemno. Pokemony przynajmniej sobie połaziły, a Deino zużyła nadmiar swojej energii.
- Chyba już czas wracać do Battle Subway - zauważył Mewtwo.
Po ciemku nie ma sensu szukać pokemonów.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 EmptyNie Wrz 22, 2013 4:26 pm

-Dobrze, wracajmy. Jutro tutaj wrócimy.- powiedziałam i schowałam pokemony do pokeballi, by czasem nie zgubiły się w ciemnościach. Zostawiłam przy sobie tylko Mewtwo, który pewnie i tak schowa się gdy będziemy blisko miasta. Westchnęłam i rozejrzałam się. W końcu ruszyłam w kierunku miasta.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 EmptyNie Wrz 22, 2013 4:30 pm

Miałaś rację. Przed miastem Mewtwo schował się do pokeballa. Wkrótce byłaś w Battle Subway, gdzie Ingo akurat przygotowywał kolację.
- Cześć, co tam? - spytał się. - U mnie wręcz świetnie. Wiem, gdzie Rocketsi mają to wiertło i Emmet znalazł drogę, którą zwożą części. Pojutrze chyba zrobimy akcję, bo do jutra jest ten świr Archer a z nim na razie wolimy nie mieć do czynienia - wyjaśnił Ci chłopak.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 EmptyNie Wrz 22, 2013 4:41 pm

-Cześć. Trenowałam trochę.- Odpowiedziałam i zainteresowałam się tym co Ingo robił na kolacje. Pokiwałam głową wysłuchując tego wszystkiego. -Emmeta spotkałam podczas treningu, ale szybko się zmył.- powiedziałam i zerknęłam na to co przygotowywał Ingo.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 EmptyNie Wrz 22, 2013 4:47 pm

Ingo jak się okazało smażył jakieś mięso, do tego sałatka, pomidor, ogórek, sałata i sos. No i placki cieńsze od naleśników. Dość smakowicie się to wszystko zapowiadało i aż ślinka ciekła. Jak chłopak skończył smażyć mięso to to wszystko poskładał i zrobił kilka porcji. Część tego włożył do lodówki, by pewnie było na kiedy indziej. Na stole dał dwa talerze, na których było po jednym takim czymś.
- Smacznego - uśmiechnął się chłopak. - To chyba nazywa się tako, chociaż niezbyt dobrze pamiętam, ciocia takie kiedyś robiła - wyjaśnił. - Jak co to tu masz więcej - powiedział, wskazując na szafkę, gdzie były ułożone jeszcze cztery tako.
Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 B_1_32491
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 EmptyNie Wrz 22, 2013 4:54 pm

Pokiwałam głową i zabrałam się za jedzenie. Nawet ładnie to wyglądało i pachniało. Pewnie smakować tez musiało dobrze. Zerknęłam na Ingo. Zapowiadał się całkiem miły wieczór. Dalej jadłam swoje danie i myślałam na temat akcji, którą chcieli zrobić pojutrze.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 EmptyNie Wrz 22, 2013 4:58 pm

No to co zrobił Ingo było przepyszne. Chłopak był zadowolony z siebie, a Ty wkrótce wzięłaś sobie drugie tako. Po tym byłaś w pełni najedzona i chłopak zrobił Ci herbatę, byś coś się po tym napiła. On za ten czas posprzątał w kuchni i pozmywał naczynia.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 EmptyNie Wrz 22, 2013 5:07 pm

-Ale się najadłam. To było naprawdę pyszne.- Pochwaliłam jego potrawę i popijałam herbatę. Zamyślona popatrzyłam na chłopaka. To było bardzo miłe z jego strony chociaż czułam się trochę niezręcznie, że tak cały czas korzystałam z jego pomocy.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 EmptyNie Wrz 22, 2013 5:13 pm

Wkrótce chłopak się ze wszystkim uporał, a Ty wypiłaś herbatę.
- Hym, to idziemy do pokoju? - spytał się Ingo.
I od razu przypomniało Ci się co chłopak rano powiedział.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 EmptyNie Wrz 22, 2013 6:05 pm

-Tak.- odpowiedziałam i wstałam. Odkaszlnęłam i w końcu jakoś udało mi się to powiedzieć. -Tylko pamiętaj o zabezpieczeniu.- Zerknęłam na chłopaka i w końcu ruszyłam w stronę pokoju. Znowu byłam trochę tym wszystkim zawstydzona.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 EmptyNie Wrz 22, 2013 6:30 pm

- Dobra, to zaraz przyjdę - powiedział Ingo.
Po chwili byłaś w pokoju, a kilka minut po tym Ingo wrócił, trzymając w dłoni dzisiejsze zabezpieczenie. Cóż, raczej dzieci nie wchodzą na razie w grę, poza tym nie wiadomo jak to może kiedyś dalej być.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 EmptyNie Wrz 22, 2013 7:32 pm

Usiadłam na łóżku i czekałam aż Ingo wróci. Zamyślona rozejrzałam się po pokoju. Byłam znowu trochę tym wszystkim zdenerwowana. Popatrzyłam na niego, gdy po chwili wrócił. I tak jak zwykle byłam zdenerwowana. Chyba jeszcze dużo czasu minie nim będę do tego podchodzić spokojniej.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 EmptyPon Wrz 23, 2013 7:41 am

Ingo się uśmiechnął i cię pocałował dość mocno, starając się jakoś poprawić ci nastrój. Na razie odłożył prezerwatywe na bok i zabrał się do gry wstępnej. Czyli po kolei pozbawiał cię ubioru, całował po twarz , szyi i niżej, chciał chyba spróbować jeszcze niżej, ale się powstrzymał.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 EmptyPon Wrz 23, 2013 8:34 am

Próbowałam aż tak się nie denerwować. To jak Ingo mnie rozbierała, a potem całował sprawiało mi nawet dużą przyjemność. Pogłaskałam go po policzku i przesunęłam dłońmi, by także go rozebrać. Pozwoliłam mu dalej działać i próbowałam nie być aż tak tym wszystkim skrępowana.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 EmptyPon Wrz 23, 2013 10:30 am

Ingo wkrótce się zdecydował, bo schodził z pocałunkami coraz niżej, a jego włosy trochę łaskotały cię po brzuchu. Jak masz czymś być przejęta to właśnie tym. Chłopak przechodzi do miłości francuskiej. Już czułaś jego język.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 16 Empty

Powrót do góry Go down
 
Czas na zemstę - Gra Yomi
Powrót do góry 
Strona 16 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Czas na zemstę - Gra Yomi
» 001 Yomi vs Cheren
» Yomi vs Roxie
» Safari Yomi
» Bank Yomi [Fay Reed]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG IronMan-
Skocz do: