Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czas na zemstę - Gra Yomi

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
AutorWiadomość
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 EmptyPią Wrz 27, 2013 2:30 pm

Pokemony zabrały się zattrenowanie. Ty natomiast mogłaś odpocząć po tych wczorajszych harcach z Ingo. Zwłaszcza w pamięci zaryło ci się to, jak wykonywał miłość francuską. Po około godzinie pokemony skończyły trenować.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 EmptyPią Wrz 27, 2013 2:40 pm

Zerknęłam na swoje pokemony i potarłam nieco zażenowana policzek. Rozejrzałam się i gdy moje pokemony skończyły trening pochwaliłam je za dobrą robotę. -Teraz możecie sobie troche odpocząć.- Powiedziałam do swoich stworków i wróciłam do rozmyślań.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 EmptySob Wrz 28, 2013 7:57 am

Poki plus 1,5 do lv.

Stworki zaczęły sobie odpoczywać. Ty za ten czas dalej rozmyślałaś. Nawet nie wieszkkiedy - zasnęłaś. Jak sięoobudziłaś to było popołudnie, a pokemony spały. Usłyszałaś jakąś rozmowę. Chyba ktoś niedaleko przyszedł by porozmawiać bez świadków. A skoro wszyscy spali to was nieusłyszano i nie zobaczono.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 EmptySob Wrz 28, 2013 8:05 am

Zerknęłam na swoje pokemony i zaczęłam nasłuchiwać. Zamyśliłam się. Kto tutaj mógł przyjść? Postanowiłam trochę po podsłuchiwać to co ci goście maja do powiedzenia. Moze uda się usłyszeć cos ważnego? Miałam nadzieje, ze jednak to nie jest nic az tak poważnego.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 EmptySob Wrz 28, 2013 8:13 am

Ostrożnie obserwowałaś zza krzaków co się działo i zobaczyłaś... Archera! Rozmawiał z innym człowiekiem z teamu Rocket! Mówili o tym wiertle i że robi sięccoraz niebezpieczniej, bo mistrzowie metra coś węszą itd... Wiele usłyszeć nie mogłaś.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 EmptySob Wrz 28, 2013 8:17 am

Próbowałam chowając się po krzakach podejść bliżej, by usłyszeć trochę więcej. Szlag. Oni tez zaczęli coś podejrzewać. Tylko czy wiedza skąd mistrzowie metra maja te informacje? Próbowałam podsłuchać jeszcze więcej. Zerknęłam jeszcze na swoje pokemony.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 EmptyNie Wrz 29, 2013 4:16 pm

Więcej informacji nie podsłuchałaś. Ci wkrótce sięrozeszli i cchwilę byłaś w jednym miejscu. Przestraszył cię dźwięk za Tobą, ale to okazała się byćDeino . Kamień spadł ci z serca.
- Deee? - spytała się mała.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 EmptyNie Wrz 29, 2013 4:22 pm

-Och, to tylko ty.- Mruknęłam i pogłaskałam smoczycę po łepku. Westchnęłam i rozejrzałam sie jeszcze tylko czy nikogo nie ma. -Chodźmy, podtrenujecie jeszcze trochę i wracamy.- powiedziałam i wzięłam Deino pod pachę.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 EmptyNie Wrz 29, 2013 4:26 pm

Pokemony dalej trenowały.
- Co takiego widziałaś? - spytał się Mewtwo.
Polemon na chwilę przestał trenować i się na ciebie popatrzył.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 EmptyNie Wrz 29, 2013 4:29 pm

-Rocketsi domyślają się, ze mistrzowie Metra mogą coś wiedzieć. Właśnie widziałam Archera i jakiegoś Rocketsa jak o tym gadali.- Poinformowałam go i patrzyłam jak moje pokemony trenują. Posadziłam Deino na ziemi i pchnęłam ja lekko, by też poszła trenować.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 EmptyNie Wrz 29, 2013 4:37 pm

Pokemonysskończyły trenować. Teraz absolutnie nie miały sił na cokolwiek. Pogoda była bardzo ładna. No i zbliżała się umówiona godzina spotkania z Ingo. Byłaś trochęzzestresowana, bo Ingo chyba coś planował.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 EmptyNie Wrz 29, 2013 4:42 pm

-No dobrze, skoro już jesteście zmęczeni to wracamy już do miasta.- Powiedziałam do pokemonów i schowałam je do kulek. Ruszyłam w stronę miasta i rozglądałam się czy czasem nikt za mną nie idzie. Trochę sie denerwowałam perspektywą spotkania z Ingo, ale próbowałam już aż tak o tym wszystkim nie myśleć.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 EmptyNie Wrz 29, 2013 4:45 pm

+1,5 do lv.

Wkrótcebbyłaś przed restauracją, gdzie pod drzwiami czekał na ciebie Ingo z kwiatami.
- Cześć, kochanie - uśmiechnął się i cię pocałował.
Był o dziwo ubrany w garnitur , nie jak zwyklew sstrój mistrza metra.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 EmptyNie Wrz 29, 2013 4:49 pm

-Cześć.- Przywitałam się i popatrzyłam na Ingo uważnie. Zerknęłam na kwiaty i otaksowałam chłopaka wzrokiem. Trochę dziwnie wyglądał w garniturze, ale przecież zawsze widziałam go w stroju Mistrza Metra. -Z jakiej to okazji?- Popatrzyłam na niego zdziwiona i trochę zawstydzona.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 EmptyNie Wrz 29, 2013 6:04 pm

- No tak mniennaszło, zobaczysz - uśmiechnął si .
Po chwilizaprowadził cie do stolika , gdzie właśnie przyniesiono dania. No i nalano jakiegoś wina. Chłopak był zadowolony z siebi .
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 EmptyNie Wrz 29, 2013 6:09 pm

-No, dobrze.- Odpowiedziałam trochę zawstydzona. -Podczas treningu natknęłam się na Rocketsa i Archera. Zaczynają coś podejrzewać, że węszycie przy wiertle.- Dodałam szybko. Zerknęłam na stolik. Zastanawiałam się co takiego Ingo kombinuje.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 EmptyNie Wrz 29, 2013 6:15 pm

- Mogliśmy się tego domyślić - westchnął.
Po chwili jednak znów się uśmiechnął
-Ale przynajmniej teraz się tym nie przejmujmy, zapraszam do stołu - powiedział.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 EmptyNie Wrz 29, 2013 6:20 pm

Kiwnęłam głową i usiadłam przy stoliku. Potarłam trochę zażenowana policzek. Cały czas próbowałam się domyślić z jakiej to okazji Ingo akurat ubierał garnitur i zaprosił mnie do restauracji. Zerknęłam na chłopaka i rozejrzałam się ukradkiem zdenerwowana.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 EmptyNie Wrz 29, 2013 6:26 pm

Nic podejrzanego nie było. Wkrótce zaczęliście jeść. W pewnej chwili coś zgrzytnęło ci między zębami. Jak towyjęłaś z ust to ookazał się to być... Pierścionek zaręczynowy! Wmurowało cię.
- Fay, czy wyjdziesz za mnie? - spytał się chłopak, klekając przed tobą.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 EmptyNie Wrz 29, 2013 7:02 pm

Popatrzyłam zaskoczona na Ingo. Przez kilka minut nie mogłam nic powiedzieć chociaż próbowałam. W końcu udało mi się jakoś wydobyć z siebie jakiś głos. Odpowiedź chyba jest tylko jedna. Przełknęłam ślinę. -Tak.- Odpowiedziałam. Byłam bardzo zdenerwowana i zawstydzona tym wszystkim.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 EmptyNie Wrz 29, 2013 7:07 pm

Ingo się ucieszyłi ccię pocałował. Do tego wszyscy w restauracji zaczęli klaskać. To dodatkowo cie speszyło. Chłopak był natomiast bardzo szczęśliwy. Ty natomiast ciągle nie mogłaś się po tym pozbierać. Teraz do tego nic nie przełkniesz.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 EmptyNie Wrz 29, 2013 7:13 pm

Czułam się coraz bardziej tym wszystkim zawstydzona. Popatrzyłam na Ingo. Z jednej strony bardzo się z tego cieszyłam, ale z drugiej byłam też tym wszystkim speszona. Teraz to już chyba nic nie przełknę. Potarłam policzek i znowu popatrzyłam na Ingo.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 EmptyPon Wrz 30, 2013 7:40 am

Chłopak się uśmiechnął i przysunął swoje krzesłona ttwoją stronę.
- Chyba znowu za bardzo cię zawstydziłem - stwierdził.
Cmoknął cie w policzek i objął jedną ręką.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 EmptyPon Wrz 30, 2013 7:50 am

-No, może trochę...- Odpowiedziałam ostrożnie. Gdy tylko mnie pocałował i objął poczułam się troszeczkę lepiej. Wtuliłam się w Ingo i ukradkiem zerknęłam na to co się dzieje w restauracji. Już byłam trochę mniej zdenerwowana, ale i tak czułam się trochę dziwnie.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 EmptyPon Wrz 30, 2013 8:34 am

Już ogólnienikt się na was nie gapił, co najwyżej dyskretnie zerkał. Ingo pozwolił ci się do woli do niego przytulać.
- No dobra, skoro raczej nic nie przełkniesz to może już pójdziemy? - spytał się. - Najwyżej później zrobię ci do jedzenia co sobie zażyczysz - uśmiechnął się.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 18 Empty

Powrót do góry Go down
 
Czas na zemstę - Gra Yomi
Powrót do góry 
Strona 18 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Czas na zemstę - Gra Yomi
» 001 Yomi vs Cheren
» Yomi vs Roxie
» Safari Yomi
» Bank Yomi [Fay Reed]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG IronMan-
Skocz do: