Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czas na zemstę - Gra Yomi

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
AutorWiadomość
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 EmptyPon Wrz 30, 2013 10:08 am

Kiwnęłam głową. -Dobrze.- powiedziałam. Poczułam się już trochę lepiej. I tak cały czas jeszcze nie mogłam po tym pozbierać. Chociaż to także było bardzo miłe. Popatrzyłam na Ingo. Teraz to już nie był tylko moim chłopakiem, ale i narzeczonym. To było bardzo przyjemne uczucie.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 EmptyPon Wrz 30, 2013 10:26 am

Wkrótce byliściew battle subway. Tutaj czułaś się o wiele lepiej. Żadnych innych ludzi oprócz was. Chłopak cię pocałował.
- Toco teraz robimy? - spytał się ciebie.
Był bardzo zadowolony z siebie.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 EmptyPon Wrz 30, 2013 11:28 am

-Może pooglądamy telewizje czy coś? Chciałabym trochę odpocząć. Za dużo wrażeń na dzisiaj miałam jak dla mnie.- powiedziałam. Przynajmniej tutaj nie było już aż tak wielu ludzi. Przytuliąłm się do chłopaka i pocałowałam go w policzek.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 EmptyPon Wrz 30, 2013 11:35 am

- No dobra - kiwnął głową.
Po chwili byliście w pokoju chłopaka. Macie do wyboru kilkaset kanałó , więc na pewno będzie coś cciekawego. Chłopak przyniósł wam chipsy i napój, więc ogólnie wszystko co potrzebne macie.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 EmptyPon Wrz 30, 2013 3:32 pm

Usiadłam na kanapie i zerknęłam w stronę Ingo. Pewnie minie jeszcze trochę czasu zanim przyzwyczaję się do myśli, ze jest on teraz moim narzeczonym. Byłam też ciekawa co takiego będziemy oglądać. Zamyśliłam się i zerknęłam która jest już godzina.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 EmptyPon Wrz 30, 2013 3:42 pm

Do wyboru mieliście jakiś romans, film akcji, science fiction, fantasy... Prócz tego seriale i inne programy wszelakiej maści. Była godzina 19.
- Co chcesz pooglądać? - spytał Ingo.
Nie chciał widocznie włączyć czegoś, czego byś nie chciała oglądać.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 EmptyPon Wrz 30, 2013 3:47 pm

Zamyśliłam się. -Jakiś film akcji albo science fiction. W zależności od tego, który jest lepszy.- Odpowiedziałam. Jeszcze aż tak późno nie było. Nagle sobie przypomniałam o tacie, który był w Nuvemie. -No tak. Mój tata chyba będzie chciał się dowiedzieć jakiego będzie miał zięcia.- Mruknęłam zamyślona.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 EmptyPon Wrz 30, 2013 3:51 pm

Akurat w telewizji puszczali "Szybcy i Wściekli 6", więc Ingo włączył na to.
- No pewnie tak - powiedział Ingo.
Trochę chyba pobladł. Po chwili jednak znowu wrócił do normalności i objął Cię jedną ręką.Drugą natomiast sięgnął po napój, który rozlał wam do dwóch szklanek.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 EmptyPon Wrz 30, 2013 6:00 pm

Popatrzyłam na Ingo nieco rozbawiona. -O, boisz się jak zareaguje?- spytałam się i przytuliłam do niego. Poklepałam go przyjaźnie po ramieniu. -Na pewno nie będzie tak źle. Na pewno się ucieszy.- Dodałam i wróciłam do oglądania filmu. Byłam bardzo zadowolona z towarzystwa Ingo.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 EmptyPon Wrz 30, 2013 6:15 pm

Ingo cmoknął Cię w czoło.
- No w sumie racja - uśmiechnął się.
Oglądaliście film i był nawet fajny, dużo efektów specjalnych. Czułaś, jak chłopak gładził Cię po ramieniu, co umilało Ci czas.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 EmptyPon Wrz 30, 2013 6:27 pm

Zadowolona oglądałam film. Nawet podobało mi się to, ze Ingo gładził mnie po ramieniu. Przytuliłam się do niego i dalej oglądałam film. Pogłaskałam go po policzku i sięgnęłam po napój. Bardzo podobało mi się takie spędzanie czasu tym bardziej, ze mogłam trochę odpocząć po dniu pełnym wrażeń.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 EmptyPon Wrz 30, 2013 6:34 pm

Bardzo miło wam było i film dość szybko przeleciał przy tak miłej atmosferze. Zjedliście całe chipsy wypiliście resztę napoju, jaki wam został.
- To może będziemy spać u mnie? Lepiej niż w tamtym pokoju - zaproponował Ingo.
W sumie racja. Ten pokój był duży, przytulny i ładnie urządzony.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 EmptyPon Wrz 30, 2013 7:21 pm

Rozejrzałam się po jego pokoju. Faktycznie chyba będzie lepiej. -Okey.- Odpowiedziałam. -Tylko pójdę po swoją torbę, dobrze?- Poinformowałam Ingo i ruszyłam do pokoju, który zajmowałam. W końcu skądś muszę wziąć tą piżamę. Byłam nawet zadowolona z tego powodu.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 EmptyWto Paź 01, 2013 7:16 am

Wkrótce miałaś już swoje rzeczy. Ingo właśnie rozkładał łóżko i sięuuśmiechnął na twój widok. Po chwili już wszystko ogarnął.
- Pewnie zmęczona po tym dzisiejszym, hm.? - chłopak pocałował cię.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 EmptyWto Paź 01, 2013 7:25 am

-Tak.- Przyznałam i położyłam torbę gdzieś z boku. Zerknęłam na Ingo i wzięłam swoją piżamę, by pójść się przebrać. -Zaraz wrócę.- Powiedziałam. Byłam już trochę tym wszystkim zmęczona i jedyne ca chciałam zrobić to położyć się spać.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 EmptyWto Paź 01, 2013 7:45 am

Ingo wszedł po tobie i wkrótce także on był gotowy. Położyłdsię obok ciebie i cię objął.
- To dobrano , kochanie - uśmiechnął się.
Wkrótce obydwoje zasnęliście. Jak się obudziłaś rano to Ingo jeszcze spa .
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 EmptyWto Paź 01, 2013 8:02 am

Gdy obudziłam się od razu zerknęłam na Ingo. Pogłaskałam go po policzku i pocałowałam. Zerknęłam na zegarek, by zobaczyć która jest godzina i dalej leżałam obok chłopaka. Przytuliłam się do niego. Nawet bardzo podobało mi się jego towarzystwo. Zamyślona popatrzyłam w sufit i czekałam aż Ingo się obudzi.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 EmptyWto Paź 01, 2013 8:07 am

Byłagodzina ósma rano . Chłopak obudził się po kilku minutach.
- Cześć - uśmiechnął się.
Pocałował cię i objął.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 EmptyWto Paź 01, 2013 11:28 am

-Cześć, kochanie.- Przywitałam się z Ingo zadowolona. -Jak ci się spało?- Spytałam się i przytuliłam się do niego. Nawet bardzo mi się to podobało. Zerknęłam na chłopaka i zamyślona popatrzyłam w stronę okna, by zobaczyć jaka jest pogoda.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 EmptyWto Paź 01, 2013 1:24 pm

Padał deszcz.
- Bardzo dobrze mi sięspało - uśmiechnął się. - A tobie? - spytał się.
Pocałował cię prosto w usta. Do tego cię objął.
- To dzisiaj idę dowalić rocketsom - powiedzia .
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 EmptyWto Paź 01, 2013 5:25 pm

-No, tak.- Mruknęłam. Sięgnęłam do torby w poszukiwaniu Pokenavu i zaczęłam szukać w nim czy czasem nie tam map miejsca gdzie budują wiertło. Zerknęłam na Ingo. Miałam nadzieje, ze przy szturmie na Rocketsów nikt z naszych nie ucierpi.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 EmptyWto Paź 01, 2013 5:47 pm

- Ymmm... Chcesz iść? - spytał się Ingo.
Objął ciei zzaczął cie gładzić po plecach.
- Raczej nie chciałbym ryzykować, by coś się stało mojej narzeczonej - uśmiechnął się i cię pocałował prosto w usta.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 EmptyWto Paź 01, 2013 5:51 pm

-Nie chciałabym iść tylko na pewno z wami idę. O mnie się nie martw. Poprzednio też właziłam do bazy Rocketsów i jakoś cała wychodziłam.- Odpowiedziałam i przytuliłam się do Ingo dalej szukając tych map w pokenavie.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 EmptySro Paź 02, 2013 2:07 pm

Wkrótce znalazłaś te mapy.
- No dobra, ale nie odchdź ode mnie nawetna krok - pocałował cię namiętnie.
Był bardzo zadowolony z tego, jak się do niego przytulałaś.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 EmptySro Paź 02, 2013 2:13 pm

-Nie ma no dobra.- Wyszczerzyłam się. Zamachałam mu pokenavem przed nosem. -Mam mapy tego całego szajsu.- Powiedziałam. Poklepałam go po policzku. -Ty się lepiej o mnie nie martw. Ja bardziej martwię się czy czasem już nie wkurzyli Giratini i czy na pewno drugi Mewtwo poszedł z dymem podczas wybuchu.- Mruknęłam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 19 Empty

Powrót do góry Go down
 
Czas na zemstę - Gra Yomi
Powrót do góry 
Strona 19 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Czas na zemstę - Gra Yomi
» 001 Yomi vs Cheren
» Yomi vs Roxie
» Safari Yomi
» Bank Yomi [Fay Reed]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG IronMan-
Skocz do: