Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czas na zemstę - Gra Yomi

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
AutorWiadomość
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 EmptyCzw Paź 03, 2013 7:12 am

Ingo by łwyraźnie zdziwiony.
- Skąd ty to wszystko masz? - był wyraźnie zdziwiony.
Chłopak westchnął i cię cmoknął w policzek.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 EmptyCzw Paź 03, 2013 7:33 am

-No cóż... Mewtwo mi pomagał.- Odpowiedziałam tylko i cmoknęłam go w policzek. Wrzuciłam z powrotem pokenav do torby. Przytuliłam się do niego. -Nie musisz się o mnie martwić. Poradzę sobie.- Zapewniłam go.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 EmptyCzw Paź 03, 2013 8:35 am

Ten się uśmiechnął.
- I tak będę - powiedział pieszczotliwie. - Jesteś moją narzeczoną i nie pozwolę, by ktoś ci ęskrzywdził - zaczął głaskać cię po głowie.
Po chwili zaczął cie calować.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 EmptyCzw Paź 03, 2013 11:42 am

-No, dobrze, dobrze.- Odpowiedziałam i zadowolona pozwoliłam się głaskać, a potem całować. Westchnęłam. To było bardzo miłe z jego strony, ze tak się o mnie martwił, ale nie zmieniało to faktu, ze nie lubiłam jak ktoś próbował za bardzo mnie ograniczać.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 EmptyPią Paź 04, 2013 9:06 am

Ingo jeszczejakiś czas cię całowa , aż zrobił przewrót i leżałaś na nim. Na dodatek chłopak przeszedł do pocałunku francuskiego i poczułaś jego dłonie na swoich pośladkach .
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 EmptyPią Paź 04, 2013 9:26 am

Pozwoliłam mu się całować i nawet zaczęłam brać w nim czynny udział. Objęłam jego szyję i zadowolona pozwoliłam się mu głaskać i dotykać. -Tylko nie przesadzaj. Dzisiaj mamy iść dokopać Rocketsom.- Mruknęłam do niego.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 EmptyPią Paź 04, 2013 9:37 am

Ingo się uśmiechnął.
- Spokojnie, mamy czas - powiedział.
Wkrótce jego dłonie zawędrowały wyżej i zaczął cie rozbierać.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 EmptyPią Paź 04, 2013 4:35 pm

-No, dobrze.- Mruknęłam. -Tylko pamiętaj o zabezpieczeniu.- przypomniałam mu. Pozwoliłam mu się rozbierać i sama także sięgnęłam, by ściągnąć mu ubranie. Pocałowałam go prosto w usta i zaczęłam gładzić go po plecach.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 EmptyPią Paź 04, 2013 4:40 pm

- Po wstępie do Francji - zamrucza łchłopak.
Wkrótcedalej cie rozbierał i całował bardzo namiętnie, by przed tym wszystkim jak najbardziej cię podniecić, co mu się udawało . No i niedługo nie mieliście już ubrań.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 EmptyPią Paź 04, 2013 7:05 pm

Pozwalałam mu się całować i sama zaczęłam gładzić go po plecach. Bardzo mi się to wszystko podobało i nie chciałam by przestawał. Przesunęłam dłonią po jego włosach i czekałam na kolejne jego ruchy.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 EmptyPią Paź 04, 2013 7:16 pm

Chłopakssię uśmiechnął i zaczął cie całowa , schodząc tymi pocałunkami coraz niżej i niżej, aż dotarł do twojegokrocza i zzacząłccie tam lizać, na razie nie wchodził w ciebiejjęzykiem, ale na ogół nie mogłaś się tego doczekać
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 EmptyPią Paź 04, 2013 7:28 pm

Nie mogłam powstrzymać jęku. To było dla mnie bardzo przyjemne, ale nie mogłam się doczekać aż przejdzie dalej. Czułam, ze jeszcze trochę i już zupełnie odlecę. Zacisnęłam palcę na kołdrze i czekałam na jeszcze większa przyjemność.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 EmptyPią Paź 04, 2013 7:32 pm

w końcu chłopakpprzeszedł do dalszej części waszych igraszek i poczułaś, jak jego język jestcoraz głębiej. Odczuwałaś ogromną przyjemność i nie mogłaś się powstrzymać od regularnych jęków. Wkrótce doszłaś.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 EmptySob Paź 05, 2013 2:08 pm

To było dla mnie bardzo przyjemne. Aż nie mogłam zebrać wszystkich myśli. Próbowałam trochę ochłonąć po tym wszystkim.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 EmptyNie Paź 06, 2013 8:30 am

Ingo po chwili był na twojej wysokości i cię pocałował. Przypomniało ci się, gdzie miałprzed cchwilą głowę. Wkrótce wziął z szafki paczkę prezerwatyw i zobaczyłaś jak sobie zakłada jednąz nich
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 EmptyNie Paź 06, 2013 7:07 pm

Popatrzyłam na Ingo i gdy tylko się zbliżył objęłam jego szyję, by zaraz potem przyciągnąć go do siebie. Chciałam go już poczuć. Pocałowałam go prosto w usta i czekałam na dalsze doznania.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 EmptyPon Paź 07, 2013 8:06 am

Wkrótce chłopak przeszedł do dalszego działania. Poczułaś jakw cciebie wchodzi. Na początku wykonywał wolne ruchy . Ty odczuwałaś ogromną przyjemność.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 EmptyPon Paź 07, 2013 6:53 pm

Czułam coraz większa przyjemność. Objęłam mocniej chłopaka, by go pocałować i rozkoszowałam się tym wszystkim.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 EmptyWto Paź 08, 2013 10:47 am

Chłopak dalej się poruszał, aż w końcu obydwoje doszliście, w jednej chwili, co było świetne. Po waszych wyczynach poszedł do łazienki, by się umyć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 20 Empty

Powrót do góry Go down
 
Czas na zemstę - Gra Yomi
Powrót do góry 
Strona 20 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
 Similar topics
-
» Czas na zemstę - Gra Yomi
» 001 Yomi vs Cheren
» Yomi vs Roxie
» Safari Yomi
» Bank Yomi [Fay Reed]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG IronMan-
Skocz do: