Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Coś tam, coś tam było - Lau

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
AutorWiadomość
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 12:48 pm

To twój pokemon? spojrzałąm za nią. Nie patrzac co zrobi mała pobiegłam za nią. Nie chciałąm jej zostawić, w koncu mi pomogła. Jednakze zaraz cofnłęłam się z krzaków i postanowiłam zadzwonić do mojego "pośrednika".
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 12:52 pm

Zadzwoniłaś a ten jakoś nie odbierał. Tylko sygnał, "mam klienta".
- Yhym...
Powiedziała patrząc ze łzami w oczach na wrogiego geodude. Jeszcze mała oberwie i co?
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 12:58 pm

Czy wszystko musi byc na mojej głowie. warknęłam w myślach po czym zawołałam Snivy do siebie i wydałam polecenia:
Mała naładuj sobie teraz Solar Beam i gdy już będzie naładowany wyceluj w Geodude i walcz. Następnie wskocz na niego i Leer a następnie Energy ball prosto w jego czache. Zeskocz z niego i ponownie Leer a nastepnie podbiegnij do niego i Tackle od spodu i wróć. Pamiętaj o unikach a kontruj Vine Whip jego ataki.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 1:17 pm

Pokemon szybko padł. Był słabszy niż by mogło się wydawać.
lv +0,3
- Nie dam ci tak łatwo wygrać.
Zirytował się zbir i zwiał. Zwiał? Cienias.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 1:31 pm

Moze i zwial ale trzeba uwazac na niego. Sxhowalam snivy do balla i pozwolilam malej pobiec do Sevipera.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 1:37 pm

Ta zaczęła głaskać pokemona i karmić go jakimiś jagodami.
- No jeszcze musisz, się jakoś dostać do środka.
Powiedziała dziewczyna pielęgnując swojego poka.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 2:49 pm

Czemu ja? spytalam pod nosem i zaczelam szukac wejscia do hali czy co to jest. Uwaznie sie rozgladalam czy nie ma tu nikogo kto moglby nas zaatkowac. Ostroznosc przede wszystkim.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 2:57 pm

W końcu znalazłaś jakąś dziurę w ścianie.
- Ja jestem tylko dzieckiem.
Powiedziała dziewczynka chowając sevipera do balla.
Wewnątrz było ciemno, i na pozór normalnie. Tylko jakaś walizka leżała na środku stolika.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 3:08 pm

Do odwaznych swiat nalezy. mruknelam czekaj na mnie i oslaniaj tyly. mruknelam do niej i rozejrzalam sie po wnetrzu. Bylo tu spokojnie.Wrecz za spokojnie. Wzielam jaks kamien i rzucilam w walizke odsuwajac sie od dziory.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 3:11 pm

Walizka zajarzyła się na żółto, a ty dostrzegłaś, że coś jest ukryte pod stołem. To była klatka z baterią... a dokładniej taką.
Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 180px-081Magnemite
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 3:12 pm

Wiedzialam ze latwo byc nie moze. Zeskanowalam pokemona i rzucilam jeszcze jednym kamieniem tym razem w glab pomieszczenia.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 3:23 pm

Cytat :

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 180px-081Magnemite
Nr w Dexie: #081
Nazwa: Magnemite
Płeć: -
Charakter: Jest to pokemon bardzo niepewny i melancholijny. Można powiedzieć, że robienie za baterię wpędziło go w depresję,
Typ: Stal/Elektro
Lvl: 9
Ataki: Tackle, Supersonic, ThunderShock
Zdolność: Magnet Pull
Na twoje szczęście ziemia nie była pod napięciem, ale za to "bateria" tak.
- Biedactwo.
Zawołała dziewczynka spoglądając przez dziurę a później znów była na dworze i pilnowała tyłów.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 3:25 pm

Westchnelam i weszlam powoli do srodka. Wypuscilam Inferno i poprosilam go by roswietlil wnetrze. Tyle dobrze ze jesli wpadl w depresje to nie bedzie chcial walczyc. Gdy rozejrzalam sie po rozjasnionym wneyrzy cofnelam Inferno do balla i poszukalam jakis dluzszych galezi.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 3:31 pm

Nie było nic ciekawego... chociaż w sumie znalazłaś w kącie kij do byesball'a. Może się nada.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 3:37 pm

Widaz ze kij jest w srodku nie musialam juz szukac galezi. Weszlam do pomieszczenia i podeszlam po kij. Nastepnie zaczelam kijem zsuwac podelko podpiete do magnemita.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 3:41 pm

Magnemite od razu wyleciał i zaczął się do ciebie tulić. oczywiście jeśli można tak to nazwać. W końcu tak się o ciebie poobcierał, że włosy stały ci jak druty.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 3:52 pm

Ej maly spokojnie. wzielam go w rece. Chcesz do mnie dolaczyc? zasugerowalam rozgladajac sie za tym pudelkiem do ktorego byl podpiety.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 3:54 pm

Pokemon od razu się zgodził. nawet skinął głową, i zaczął się w ciebie wtulać. Gdy podeszłaś do walizki i ją otworzyłaś twoim oczom ukazały się różne pokeballe duże, małe i kolorowe.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 3:56 pm

Dotknelam Magnemita ballka a nastepnie schowalam zamkniete pudelko do plecaka. Chcialam jak najszybciej z tad wyjsc. Wyszlam tak jak weszlam i podeszlam do dziewczynki.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 4:00 pm

Dziewczynka wraz ze swoim togepi toczyła zaciętą walkę. To znów ten zbir, lecz tym razem miał ze sobą wodnego pokemona.
Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 110px-158Totodile
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 4:41 pm

Magnemite uzyj Thunder Shock a ty Snivy Energu Balla. to na poczatek. Stanelam obok dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 5:27 pm

Dwa super efektywne ciosy, które wraz z metronome'm togepi, w wyniku którego pokemon użył thunder przeciwnik padł.
- Ja pierdziele co to ma być.
Warknął zirytowany zbir i zwiał.
Oba poki +0,2lv
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 5:32 pm

mam nadzieje ze to juz koniec walk. Wracajmy. wyciagnelam reke do dziewczynki.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 5:37 pm

Dziewczynka skinęła głową i wkrótce byłyście już w mieście.
- Właściwie to mieszkam w sierocińcu, mogę pójść z tobą?
Spytała robiąc maślane oczka.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 EmptyWto Lip 16, 2013 5:47 pm

Sama nie mam domu. Tak wiec nie wiem co z toba zrobic. Pomyslimy nad tym ale wpierw trzeba zrobic cos z pokeballami ktore znalazlam. pokazalam na plecak.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam, coś tam było - Lau   Coś tam, coś tam było - Lau - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Coś tam, coś tam było - Lau
Powrót do góry 
Strona 2 z 20Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG DarkSoul-
Skocz do: