Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  Empty
PisanieTemat: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  EmptyNie Wrz 01, 2013 12:52 pm

Obudziłaś się w swoim pokoju z potwornym bólem głowy i brzucha a domiar złego miałaś rękę w gipsie. Yo obudziłaś się już, czy może jeszcze potrzebujesz paru dni? Na fotelu siedział chłopak o fotel był oparty dużych rozmiarów czarny miecz.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  EmptyNie Wrz 01, 2013 12:55 pm

Kim ty jestes? i co ja tu robie i co najwaniejsze co mi sie stalo?! staralm sie opanowac ale wkurzenie bralo gore. Co jak co ale nawet bol przestal mi przeszkadzac.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  EmptyNie Wrz 01, 2013 1:09 pm

Szczerze to nie mam pojęcia co ci się stało znalazłem cię dwa tygodnie temu w jakimś lesie i cię tu przyniosłem. Pielęgniarki zrobiły swoje a mi kazano pilnować twojej osoby póki się nie obudzisz. Skoro już to zrobiłaś to ja sobie mogę pójść. Chłopak przyłożył miecz do pleców a łańcuch oplótł się wokół miecza i jego ciała tworząc pochwę na miecz. A i jeszcze coś szef kazał ci to przekazać. Chłopak rzucił ci na łóżko pokeballa po czym wyszedł.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  EmptyNie Wrz 01, 2013 1:26 pm

Ta dzieki. zlapalam pokeballa co jedna reka chyba bylo nie wykonalne i otworzylam go. Chlopak jak chlopak, arogancki i nic wiecej.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  EmptyNie Wrz 01, 2013 1:33 pm

Z pokeballa wyskoczył pokemon twój pokedex który leżał na biurku od razu zeskanować pokemona.
Cytat :

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  150px-104Cubone_RG
Nr w Dexie: #104
Nazwa: Cubone
Płeć: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  Female
Charakter: Pokemon rozrabiaka ciągle dokucza swojemu trenerowi jak tylko ma okazje.
Typ: Ziemia
Lvl: 22.00 lvl
Ataki: Growl, Bulldoze, TailWhip, Bone Club, Heatbutt, Leer, Earthquake, FocusEnergy, Bonemerang
Zdolność: Battle Armor - blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.
Na biurku leżała też notka "Zgłoś się do pielęgniarki w sprawie ręki"
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  EmptyNie Wrz 01, 2013 1:44 pm

Po upewnieniu sie ze moge chodzic ruszylam do pielegniarki chowajac nowego towarzysza do balla.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  EmptyNie Wrz 01, 2013 2:01 pm

Doszłaś do pielęgniarki w dość szybkim czasie. O nasza droga panna Laurenline wreszcie raczyła się obudzić. Siadaj zbadamy rękę i zobaczymy czy można ci już zdjąć gips. Usiadłaś na fotelu i zrobiono ci prześwietlenie. Zauważyłaś, że w gabinecie nie byłaś jedyną "pacjentką"
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  EmptyNie Wrz 01, 2013 2:02 pm

Skoro jestem jeyna pacjentka to moze znajdzie sie jakis pacjent. Jakbym miala jakis wplyw na to to moze wczesniej bym wstala.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  EmptyNie Wrz 01, 2013 2:09 pm

Zauważyłaś że z za parawanu ktoś odstawia szklankę z jakimś czerwonym płynem. Wszystko już w porządku Możemy ściągnąć ci ten gips. Pielęgniarka wzięła nożyce i rozcięła gips za jednym zamachem. Mogłaś wreszcie swobodnie poruszać ręką.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  EmptyNie Wrz 01, 2013 2:21 pm

Zmarszczylam czolo na widok szklanki. Gdy pielegniarka rozciela mi gips poruszylam reka by odzyskac wladze.
Wogole co mi sie stalo? i mozna cos na bol glowy i brzucha?
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  EmptyNie Wrz 01, 2013 4:06 pm

Nie wiemy, dwa tygodnie temu przyniósł cię tamten chłopak. Wskazała za parawan głową. Wiem tyle, że byłaś w opłakanym stanie żyjesz tylko dzięki niemu. Już podaje ci coś przeciw bólowego. Odeszła na moment po czym wróciła ze szklanką wody i paracetamolem.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  EmptyNie Wrz 01, 2013 5:09 pm

Moge z nim porozmawiac? spytalam po lyknieciu tabletek.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  EmptyNie Wrz 01, 2013 6:32 pm

To nie ode mnie zależy a pójdę się zapytać czy będzie chciał z tobą porozmawiać. Pielęgniarka podeszła do chłopaka i po chwili zauważyłaś że znów sięgnął po szklankę z dziwnym płynem i odkłada ją już pustą. Gdy parawan się odsunął znów ujrzałaś chłopaka ze swojego pokoju. Coś potrzebujesz?
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  EmptyPon Wrz 02, 2013 2:38 am

Skoro wyraziles zgode by ze mna rozmawiac moglbys nie byc taki srogi. Chcialam podziekowac to... chyba tyle. zamknelam oczy odwracajac sie. Jakos nie chcialam sie klocic a jego ton tez nie zapowiadal za wiele.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  EmptyPon Wrz 02, 2013 3:07 am

Jestem wkurzony po prostu i tyle. Jeśli tylko chciałaś podziękować to ja sobie już pójdę. Chłopak wyszedł a pielęgniarka kazała ci już iść do swojego pokoju. Gdy weszłaś do pokoju zauważyłaś kolejną notkę " Jutro o świcie w moim gabinecie" z podpisem dyrektora, zauważyłaś, że zbliża się już cisza nocna.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  EmptyPon Wrz 02, 2013 3:12 am

Wzeuszylam ramionami. Czemu akurat musial mnie taki becwal uratowac. Do tego chyba byl wampirem. zasmialam sie do swoich mysli. No to czas sie szykowac do wyra. stwierdzilam po odczytaniu karteczki. Nastawilam budzik, wykompalam sie i szlam do wyra.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  EmptyPon Wrz 02, 2013 3:24 am

Noc minęła bez większych problemów miałaś tylko dziwny sen w którym dryfowałaś w basenie wypełnioną czerwoną cieczą. Rano przyszykowałaś się do wyjścia i ruszyłaś do dyrektora. W gabinecie ku twojemu zdziwieniu oprócz ciebie i dyra stał tam chłopak ze wczoraj. Dyrektor przywitał cię gdy już weszłaś a chłopak nawet nie zwracał na ciebie uwagi.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  EmptyPon Wrz 02, 2013 3:26 am

Kiwnelam glowa dyrektorowi i odpowiedzialam na jego powitenie. Pochlonieta rozmyslaniami o snie olalam chlopaka choc wiedzialam ze z nim on sie wiarze. Po co pan zmusil mnie do tak wczesnego wstania? spytalam z usmiechem by nie brzmialo to zbyt pretensjonalnie.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  EmptyPon Wrz 02, 2013 3:37 am

To przejdźmy od razu do sprawy mam dla waszej dwójki robotę albo raczej dla ciebie Lucianie, ty Laureline będziesz jego obstawą. Dyrektor wręczył chłopakowi zlecenie a tobie instrukcję odnośnie miisji. Nie wiele było w tych instrukcjach jedynie fakt że musisz chronić chłopaka za wszelką cenę. Za to gdy chłopak skończył czytać zlecenie wyrzucił kartkę do kominka. Ruszacie jutro więc lepiej się bliżej zapoznajcie. Chłopak zignorował dyrektora i wyszedł z gabinetu a gdy ty również chciałaś to zrobić dyrektor zatrzymał cię jeszcze na moment. Zaopiekuj się tym Lucianem on do ufnych nie należy więc lepiej zastanów się co powiesz bo stracisz głowę. Dosłownie on ci ją utnie. No a teraz zmykaj przygotować się do pracy
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  EmptyPon Wrz 02, 2013 3:40 am

Super... Tego mi bylo trzeba. Jak bede potrzebowala szybkiej smierci to soe do niego zglosze. Do zobaczenia. i wyszlam z gabinetu. Udalam sie na zewnatrz by chwile pobyc samej a moim towarzyszlom tez by sie przydalo rozprostowac lapki.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  EmptyPon Wrz 02, 2013 3:43 am

Gdy wyszłaś na zewnątrz mimo wczesnej pory było ciepło i słonecznie a co ważniejsze cicho wszyscy jeszcze spali. Przechodząc przez park zauważyłaś że w cieniu drzewa ktoś ucina sobie drzemkę. Może i samej osoby nie widziałaś ale miecz oparty o drzewo poznałaś błyskawicznie.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  EmptyPon Wrz 02, 2013 3:45 am

Czy on wszedzie musi byc tam gdzie ja. Widac wampirek sobie ucina drzemke mam nadzieje ze tylko nke umie czytac w myslach. obeszlam go i udalam sie na jakas polanke i wypuscilam swoich towarzyszy.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  EmptyPon Wrz 02, 2013 3:48 am

Chłopak nawet nie drgnął a tylko spał w najlepsze. Gdy wypuściłaś pokemony wszystkie rzuciły ci się w ramiona gdyż nie widziały cię jakiś czas. Twoi towarzysze bawili się wokół ciebie na polanie ale po chwili zauważyłaś że Eevee gdzieś zniknął.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  EmptyPon Wrz 02, 2013 3:51 am

Bawilam sie chwile ze swoimi towarzyszami lecz za chwile polecilam im by szukali Eevee. Moltres szukaj z powietrza wraz ze Starlym. Surskit choc na moje ramie reszta rozdzielcie sie. Spotykamy sie tutaj ponownie. Badzcie w zasiegu glosu spojrzalam jeszcze tylko na chlopaka i ruszylam.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  EmptyPon Wrz 02, 2013 3:54 am

Pokemony zaczęły szukać swojego przyjaciela. Ale to że spojrzałaś na chłopaka zaoszczędziło wam trudności. Eevee jakby nic się nie działo siedział na brzuchu chłopaka a sam Lucian głaskał poka wyraźnie zadowolony.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  Empty

Powrót do góry Go down
 
Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.
Powrót do góry 
Strona 1 z 8Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Coś tam, coś tam było - Lau

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG DarkSoul-
Skocz do: