Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 EmptyCzw Wrz 05, 2013 4:00 am

Chłopak uśmiechnął się do ciebie. Gdy jestem spokojny nie mogę używać większości mocy. Nagle zobaczyłaś ten sam łańcuch którym cię związał wokół jego szyi.Ten łańcuch jest ogranicznikiem, większość wampirów którzy go dotykają nie mogą używać mocy. Jesteś pewna, że chcesz być znów ugryziona.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 EmptyCzw Wrz 05, 2013 4:04 am

Mysle ze tak. Druga ja tez nie ma nic przeciwko. powiedzialam usmiechajac sie do niego. Powoli i nie pewnie dotknelam jego torsu przypatrujac sie jego ranom.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 EmptyCzw Wrz 05, 2013 4:12 am

Skoro mogę to skorzystam. Chłopak pocałował cię poczułaś jego ślinę w ustach. Zaraz po tym wgryzł się w twoją szyje, nie poczułaś bólu a tylko mrowienie. Po chwili czułaś że słabniesz. Gdy chłopak od kleił się od ciebie, nie było ani śladu po ranie. Dziękuje za posiłek.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 EmptyCzw Wrz 05, 2013 4:15 am

Szwedzki stol powiadasz. kucnelam na moment w wodzie bo nogi sie pode mna ugiely. Zamknelam oczy i zaraz wstalam patrzac na niego.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 EmptyCzw Wrz 05, 2013 4:27 am

Byłaś rozpalona, widziałaś swoją drugą osobowość zwijającą się w łóżku z podniecenia. Chłopak wytarł usta z twojej krwi. Gdy wstałaś uśmiechnął się do ciebie i pocałował w szyje.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 EmptyCzw Wrz 05, 2013 4:29 am

Wijesz sie jakbus juz orgazmu dostala. prychnelam zirytowana. Skoro chlopak sie do mnie dalej klei co mi zaszkodzi w tym bym i ja sie przykleila. Jednak wpierw czekalam az sie odsunie by spojrzec na jego rany. To bylo wazniejsze.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 EmptyCzw Wrz 05, 2013 4:38 am

Nie wiesz jak się czuje więc się nie odzywaj. Tym razem głos nie dobiegł z twojej głowy a ust przez co chłopaka zdziwiłaś. Zauważyłaś białe włosy, domyśliłaś się że zamieniłyście się miejscami.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 EmptyCzw Wrz 05, 2013 4:45 am

Moglabys ostrzegac. A podobno pojawiasz sie jak grozi mi niebezpieczenstwo. prycham wsciekla. Nawet nie wiem czy jestem w stanie sie ruszyc czy tylko tak wosiec w nicosci.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 EmptyCzw Wrz 05, 2013 4:50 am

Normalnie tak jest jak widać przy górowaniu innych uczuć też mogę się z tobą zamienić. Spróbowałaś ruszyć ręką i ku twojemu zdziwieniu mogłaś nią swobodnie ruszać to tyczyło się też innych partii ciała.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 EmptyCzw Wrz 05, 2013 4:53 am

Dobrze wiedziec. A mowic moge ja czy nie... zirytowana spytalam i powiedzialam Wybacz za ta zamiane miejsc ale nie moja wina. usmiechnelam sie obejmujac chlopaka niesmialo w pasiem
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 EmptyCzw Wrz 05, 2013 4:58 am

Jak spróbujesz to się przekonasz. Gdy z ust wyszedł twój głos odetchnęłaś z ulgą. Nie masz za co przepraszać też mi się to kiedyś zdarzyło. Chłopak szybko odwrócił wzrok, powiedział coś czego nie chciał.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 EmptyCzw Wrz 05, 2013 5:16 am

Nie masz sie co ukrywac. Tez przecie u mnie do tego doszlo. usmiechnelam sie i ujelam jego brode w dlon i zwrocilam ku mojej twarzy.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 EmptyCzw Wrz 05, 2013 1:04 pm

Chłopak odwrócił twarz w twoją stronę. Spojrzałaś mu w oczy, zobaczyłaś cierpienie i smutek. Stare czasu nie chce o tym mówić.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 EmptyCzw Wrz 05, 2013 1:58 pm

I nie musisz o tym mowic. poglaskalam go po policzku z pokrzepiajacym usmiechem na ustach.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 EmptyCzw Wrz 05, 2013 2:12 pm

Chłopak uśmiechnął się lekko po twoich słowach. Znów zanurkował pod wodę a ciebie pod nią wciągnął.

Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 EmptyCzw Wrz 05, 2013 2:42 pm

Pokrecilam glowa i zaczelam podtapiac chlopaka ciagnac go za kostki.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 EmptyCzw Wrz 05, 2013 2:49 pm

Mimo że starałaś się to zrobić chłopak spokojnie siedział sobie na dnie przyglądając się tobie. Wypuścił cię dopiero jak zaczeło brakować ci tchu.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 EmptyCzw Wrz 05, 2013 2:52 pm

Wynurzylam sie nabierajac tchu i ulizalam wlosy do tylu. Spojrzalam w kierunku gdzie lezaly nasze rzeczy i czekalam na chlopaka na powierzchni.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 EmptyCzw Wrz 05, 2013 2:54 pm

Wasze rzeczy dalej leżały jak je zostawiliście a związani przestępcy dalej byli nie przytomni. Chłopak wynurzył się tuż za tobą i na momentalnie cię pocałował.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 EmptyCzw Wrz 05, 2013 2:56 pm

Lekko zaskoczona otworzylam szeroko oczy i za chwile odwzajemnilam pocalunek. Mialam nadzieje ze to bylam ja a nie tamta.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 EmptyCzw Wrz 05, 2013 3:00 pm

Poczułaś, że nie tylko ty go całowałaś a twoja wampirza część również to robiła. Niestety moment samotności przerwali wam związani mężczyźni którzy właśnie się obudzili. Co z nimi robimy. Może zabijmy ich i wróćmy tam gdzie skończyliśmy. Chłopak wyszedł z wody najwidoczniej by się ubrać.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 EmptyCzw Wrz 05, 2013 3:03 pm

Co ty na to by ich zabic i powiedzie ze to przez przypadek? spytalam zdenerwowana wychodzac za nim na brzeg. W tej rzeczy zgadzalam sie z ta druga.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 EmptyCzw Wrz 05, 2013 4:14 pm

Chłopak spojrzał na ciebie z wyrzutem po czym rzucił ci miecz pod nogi. Jak chcesz to proszę bardzo ale mnie w to nie mieszaj, przelałem za dużo niewinnej krwi.
Powrót do góry Go down
Laureline

Laureline


Liczba postów : 611
Join date : 13/07/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 EmptyPią Wrz 06, 2013 3:56 am

Ty chcesz bym ta zapalka sama sobie odrapala jakas czesc ciala? wzielam miecz w dlon i strzelilam karzdego z wczesniej nie przytomnych osob plazem w glowe. Wolalam ich nie przytomnych warknelam i szybko sie ubralam idac przed siebie.
Powrót do góry Go down
DarkSoul

DarkSoul


Liczba postów : 214
Join date : 23/07/2013

Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 EmptyPią Wrz 06, 2013 4:56 pm

Chłopak wzruszył ramionami a ty bez najmniejszych problemów podniosłaś miecz i zdzieliłaś ich po głowie. Lucian ubrał się i ruszył za tobą ciągnąc nieprzytomnych zbirów za sobą.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.    Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.  - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Coś tam coś tam było -Dark Soul przejmuje tą gre.
Powrót do góry 
Strona 7 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Coś tam, coś tam było - Lau

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG DarkSoul-
Skocz do: