Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gra Głuchego... halo...?

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
AutorWiadomość
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 2 EmptyCzw Lip 18, 2013 5:23 pm

- Bulba użyj szybko Growl a potem Energy Ball. Gdy tylko przeciwnik będzie dalej od ciebie do zastosuj Leech Seed a potem biegnij slalomem na przeciwnika z atakiem Tackle, przywal porządnie by się odsunął kawałem a po chwili walniesz Energy Ball. Mam nadzieje,że wszystko pójdzie dobrze.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 2 EmptyCzw Lip 18, 2013 6:05 pm

Roggenrola nie był zbyt silnym pokemonem i nie wytrzymał więcej ataków. Po chwili padł niezdolny do walki.
Bulbasayr +0,4lv
- Hah nie było trudno. Ale czego chcieć od takiego malucha.
Powiedziała Vanessa spoglądając na nieprzytomnego pokemona.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 2 EmptyCzw Lip 18, 2013 6:10 pm

- W sumie to już nie chce go łapać, jak chcesz to go łap. Przechodzę obok padniętego pokemona i idę dalej w głąb ruin. Ciekawe co tam jeszcze spotkamy Venessa.Rozglądam się uważnie by nic nie uciekło mojemu wzrokowi.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 2 EmptyCzw Lip 18, 2013 6:14 pm

Więc ruszyliście na przód a tam nic ciekawego nie było. Tylko same zubaty i dziury w ścianach. Aż w końcu kamienne tunele zaczęły się zamieniać w naturalne jaskinie.
- Strasznie tu ciemno.
powiedziała dziewczyna wytężając swój wzrok.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 2 EmptyCzw Lip 18, 2013 6:24 pm

Nic nie widzę, świecę tą latarką po całej jaskini i ciężko mi coś dostrzec. Wypuszczam Aerodactyla. Walnij kolego Fire Fang i może coś zobaczymy. Ciekawe czy nam to pomoże by coś zauważyć w tych ciemnościach. Nastraszam dziewczynę by się trochę bała.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 2 EmptyCzw Lip 18, 2013 6:26 pm

Najwyraźniej spodziewała się czegoś takiego po tobie. Ale nagle od tyłu zaczęło coś ją smyrać po plecach.
- To pewnie nie ty?
Spytała świecąc za siebie a ujrzeliście tam...
Gra Głuchego... halo...? - Page 2 195px-215Sneasel
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 2 EmptyCzw Lip 18, 2013 6:31 pm

- Pewnie to nie ja :DCo to jest ? Ale fajne. Dobra to ja sobie łapie tego pokemona. Zdejmuję go z pleców dziewczyny i pokazuje pokeballa a potem na Aerodactyla, zobaczymy czy wybierze dołączenie czy walkę. Mam nadzieję, że obejdzie się bez walki. Aerodactyl bądź czujny, przeciwnik może zaatakować bez ostrzeżenia. Skanuje na koniec pokemona by wiedzieć z czym mam do czynienia.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 2 EmptyCzw Lip 18, 2013 6:58 pm

Pokemon tylko wystawił ci język i przygotował się do walki.
- Na pewno łatwy to on nie jest.
Zaśmiała się dziewczyna spoglądając na lodowego pokemona.
Cytat :

Gra Głuchego... halo...? - Page 2 195px-215Sneasel
Nr w Dexie: #215
Nazwa: Sneasel
Płeć: Gra Głuchego... halo...? - Page 2 Female
Charakter: Mała żartownisia, która nie da sobie w kaszę dmuchać. Strasznie zadziorne.
Typ: Lód/Mrok
Lvl: 8
Ataki: Leer, Taunt, Quick Attack, Ice Punch,
Zdolność: Inner Focus
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 2 EmptyCzw Lip 18, 2013 7:11 pm

- Aerodactyl zacznij od Fire Fang s potem unieś się w powietrze a z góry wal Ice Fang. Unikaj ataków przeciwnika a gdy będzie blisko to zastosuj silne Bite a potem go puść i walnij Supersonic a potem dołóż mu Wing Attack. Rób uniki i staraj się nie oberwać za bardzo od mniejszego. Kontruj ataki Fire Fang i Wing Attack na zmianę.
Zobaczmy jak pójdzie ta taktyka.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 2 EmptyCzw Lip 18, 2013 7:16 pm

Aerodactyl był szybki lecz przeciwnik wcale nie ustępował mu na tym polu. Najpierw uniknął fire fanr a później widząc ,że Poke pterodaktyl szykuje lodowy atak dała się nim ugryźć aby mieć wolne pole do wykonania ice punch. Następnie trochę więcej szamotaniny i lodowy pokemon oberwał porządnie z wing atack.
Aerodactyl: 65%
Sneasel: 65%
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 2 EmptyCzw Lip 18, 2013 7:27 pm

- Aerodactyl szybko zastosuj Fire fang a potem od razu Wing Attack, podleć potem szybciorem i zastosuj Bite. Gdy będziesz się oddalać od przeciwnika to zastosuj Supersonic by być bezpiecznym i wal potem w niego Wind Attack, Fire Fang i Ice Fang na zmianę, nie daj się.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 2 EmptyCzw Lip 18, 2013 7:32 pm

Aerodactyl trafił sneasel'a dotkliwie swoim fire fang. Lecz ten szybko się otrząsnął i uniknął wing atack swoim quick atack. następnie aerodactyl spróbował ugryźć przeciwnika nadziewając się na jego icy punc, w wyniku czego łapa sneasel znalazła się wewnątrz paszczy twojego pokemona. Aerodactyl nie wiedział co robić, lecz aby rozmrozić swoje szczęki wykonał fire fang ponownie raniąc przeciwnika.
Aerodactyl: 35%
Sneasel: 20%
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 2 EmptyCzw Lip 18, 2013 7:37 pm

- Już końcówka, dasz radę. Użyj szybko Bite, trzymaj w paszczy przeciwnika i zastosuj gorącego Fire fang, na pewno mu przyniesie spore obrażenia. Gdy tylko przeciwnik będzie daleko to stosuj Ice Fang mieszanym z Wind attack. Kontruj ataki przeciwnika Fire fang z Thunder fang.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 2 EmptyCzw Lip 18, 2013 7:40 pm

W końcu zawzięta sneasel padła na ziemię.
Aerodactyl +0,4lv.
- Twarda była.
Powiedziała z podziwem w głosie vanessa. no nie ma co, niezły ten pokemon.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 2 EmptyCzw Lip 18, 2013 7:45 pm

Rzucam pokeballem w poległego pokemona. Gdy złapie pokemona to ruszam dalej z nadzieją, że już mnie nic nie spotka. Brawo Aerodactyl, dobra walka.Daje buzi dziewczynie a potem chowam Aerodactyla do pokaballa. Może znajdziemy zaraz koniec tych ruin ?
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 2 EmptyCzw Lip 18, 2013 7:46 pm

Dziewczyna spojrzała na małą mapkę.
- Właściwie to nie wiadomo gdzie się kończą i jest tylko jedno wyjście.
powiedziała idąc tam skąd przyszliście.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 2 EmptyCzw Lip 18, 2013 7:51 pm

Ruszam za dziewczyną, spokojnie idę i patrzę pod nogi by się nie potknąć. Gdy tylko wyjdziemy z ruin to ruszamy do pokecenter a potem tylko ciepły prysznic i sen, plecy mnie trochę bolą Sad Venessa chcesz mi plecki pomasować ?
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 2 EmptyCzw Lip 18, 2013 7:53 pm

Dziewczyna spojrzała na ciebie złowieszczo.
- A co powiesz na masaż tajski?
Powiedziała a po chwili wskoczyła ci na plecy i zaczęła po nich chodzić. Może i bolało, ale jak skończyła poczułeś prawdziwą ulgę.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 2 EmptyCzw Lip 18, 2013 8:05 pm

Ty to umiesz normalnie masować. Ulżyło mi że mnie nie połamałaś i za bardzo nie bolało. Daję buzi w podziękowaniu dziewczynie i kładę się w łóżku przykrywając się do pasa. Czekam aż dziewczyna się ułoży a potem się do niej przytulam mówiąc .... Fajnie dziś było, a jak tobie się podobało ?
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 2 EmptyCzw Lip 18, 2013 8:09 pm

Dziewczyna również się położyła a po chwili była już owinięta kocem.
- Nie było najgorzej.
Powiedziała zaspanym głosem.
- Dobranoc.
Powiedziała i zasnęła.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 2 EmptyCzw Lip 18, 2013 8:41 pm

Po chwili zasypiam chwile po dziewczynie. Mam nadzieję, że jak wstanę rano to jeszcze dziewczyna będzie w łóżku a nie na jakieś medytacji. Przypomniało mi się nagle moja pierwsza walka z dziewczyną i nasza spół praca.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 2 EmptyCzw Lip 18, 2013 8:43 pm

W końcu się obudziliście, oboje mniej więcej w tym samym czasie. Pewnie przez to, że jakiś pokemon wrzasnął za oknem jak opętany.
- Zapiję tego ptaka...
Powiedziała dziewczyna a po chwili zdała sobie sprawę jaką głupotę palnęła.
- Zabiję znaczy się.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 2 EmptyCzw Lip 18, 2013 8:51 pm

- Głodnemu chleb na myśli, pić mi się chce. Idę napić się wody z krany. Co dziś robimy ?Wymawiając te pytanie rzucam się jeszcze na łóżko. Mam nadzieję, że zdrzemnę się jeszcze chwilę, przytulam się do dziewczyny i nie pozwalam jej się ruszyć z łóżka.
Powrót do góry Go down
Corvis Corax
Admin
Corvis Corax


Liczba postów : 2086
Join date : 11/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 2 EmptyCzw Lip 18, 2013 8:53 pm

Dziewczyna spojrzała na ciebie.
- A czy przypadkiem nie jest twój dzień?
Spytała przymykając oczy.
- Zawsze możemy pojechać zwiedzić następne miasto.
Dodała jeszcze.
Powrót do góry Go down
https://pokemonworld.forumpolish.com
Gluchy

Gluchy


Liczba postów : 391
Join date : 15/07/2013

Gra Głuchego... halo...? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 2 EmptyCzw Lip 18, 2013 8:59 pm

- Dziś sobie poleniuchujemy. Leże sobie z dziewczyną i daje jej buzi, zamykam potem oczka. Wypuszczam Bulbasaura. Odpocznij sobie stary, daję znać, że może nawet na łóżko wejść. Wiem, może jak sobie już odpoczniemy po spaniu to się przejdziemy na gofry ?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Głuchego... halo...? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Głuchego... halo...?   Gra Głuchego... halo...? - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Głuchego... halo...?
Powrót do góry 
Strona 2 z 17Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
 Similar topics
-
» 001 Pewter Gym Głuchego
» Zapis do Głuchego klanu.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: Bez MG-
Skocz do: