Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czas na zemstę - Gra Yomi

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next
AutorWiadomość
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 EmptySro Wrz 18, 2013 4:09 pm

Spacerowaliście dość długo. Każde nawet dostało pokeballa, do którego można złapać jednego pokemona z parku.
- Jak coś toppowiedz mi, jakiego pokemona szukasz, bo ja znam praktycznie cały park - powiedział Ingo i cie pocałował w usta.
Zaczęliście bardzo miły spacer. Na jednym z wzniesień był świetny widok na okolice.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 EmptySro Wrz 18, 2013 4:16 pm

Zamyśliłam się i podrapałam po głowie. -Hm... sama nie wiem...- podrapałam się po głowie. -Może jakiegoś wodnego Milotika czy tam Gyaradosa.- w końcu zdecydowałam. Byłam bardzo zadowolone z pocałunku i odwzajemniłam się tym samym.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 EmptyCzw Wrz 19, 2013 7:57 am

- Gyaradosy to raczej są tu zbyt silne - zamyślił się. - Ale milotice jak najbardziej - uśmiechnął się Ingo.
Po tym zaczął cie prowadzić do jednego z największych jezior, po czym kawałek przedzieraliście się przez krzaki. Jak sięookazało, byłatu ukryta zatoczka , gdzie na skałach było mnóstwo tych pięknych pokemonów.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 EmptyCzw Wrz 19, 2013 8:04 am

Prawie opadła mi szczęka gdy zobaczyłam pełne jeziorko tych pięknych pokemonów. Rozejrzałam się i zadowolona pocałowałam Ingo w policzek. Zaczęłam obserwować Milotiki. Te węże morskie całkiem ładnie prezentowały się na skałach. Opalały się czy co?
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 EmptyCzw Wrz 19, 2013 8:36 am

Ingo uśmiechnął się, widząc twój zachwyt.
- Zawsze zbierają się tu o tej porze, by się powygrzewać i przy okazji pochwalić swoimi ciałami przed innym . To są wielkie narcyze - powiedział ingo.
Usiadł na jednej ze skał i dalej obserwował pokemony.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 EmptyCzw Wrz 19, 2013 8:45 am

-Właśnie widać. Chociaż trzeba im przyznać to, ze są śliczne.- powiedziałam i dalej przyglądałam się pokemonom. Zamyślona zerknęłam na Ingo. Te pokemony były bardzo ładne, ale było ich tez dużo tutaj. Ciekawe jak bym mogła w ogóle jakiegoś złapać?
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 EmptyCzw Wrz 19, 2013 9:31 am

Kiedy tak stałaś i patrzyłaś się na te pokemony to niezauważyłaś , że jeden z nich podpełzł do ciebie i owinął się wokół twoich nóg.
- Nawet nie musiałaś szukać sobie pokemona - powiedział rozbawiony tym Ingo.
Wyjął z kieszeni aparat cyfrowy i zrobił wam zzdjęcie.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 EmptyCzw Wrz 19, 2013 9:35 am

-Hm.. może chce mnie zjeść?- powiedziałam rozbawiona patrząc się na owiniętego wokół moich nóg Milotica. Zamyślona wyjęłam pokedex i przeskanowałam pokemona. -No chyba nie chcesz mnie zjeść?- spytałam się zaciekawiona pokemona. -Ale ślicznym pokemonem jesteś.- Mruknęłam.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 EmptyCzw Wrz 19, 2013 5:43 pm

Skan: Samica, 17 lv., ataki jak na lv, charakter :bardzo radosna i towarzyska. Stara się zawsze wykazać. Do tegoma manię na punkcie słodyczy.
- Miiiii-milotic była bardzo zadowolona.
Ingo z rozbawieniem patrzył sięna tą scenę. Pokemonica się dalej przymilała.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 EmptyCzw Wrz 19, 2013 5:45 pm

Rozbawiona pogłaskałam Milotic po łbie. -Skoro się tak przymilasz to chcesz pójść ze mną?- Spytałam się morskiego węża. Zerknęłam na Igo. Ten to miał teraz ubaw i mógł sobie fotki pstrykać. Poklepałam jeszcze raz wężyce. -To jak?- Czekałam na jej odpowiedź.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 EmptyCzw Wrz 19, 2013 5:49 pm

- Mii- ta kiwnęła łbem.
Ingo już kilka zdjęć zrobił.
- Dobra, to łap ją, a ja sobie czegoś poszukam - uśmiechął się zadowolony.
Po chwili go nie było.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 EmptyCzw Wrz 19, 2013 5:52 pm

-No, dobrze.- Mruknęłam i wyjęłam pokeball. Stuknęłam nim morskiego węża i czekałam czy uda się ją złapać czy nie. Rozejrzałam się i tylko westchnęłam gdy Ingo poszedł sobie poszukać jakiegoś stwora. No cóż, przynajmniej sobie zdjęcia porobił. Tylko po co mu one?
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 EmptyCzw Wrz 19, 2013 6:30 pm

Milotic po chwili była w pokeballu. Ingo nie było jak na razie i zostałaś sama . Miałaś teraz czas porozmyślać o tym wszystkim, co się działo. Pogoda była bardzo ładna i to dodawało uroku temu miejscu. Po około pół godziny chłopak wrócił.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 EmptyCzw Wrz 19, 2013 6:58 pm

Gdy tylko wężyca się złapała od razu ją wypuściłam, by dotrzymywała mi towarzystwa skoro nie ma Ingo. Zamyślona pogłaskałam Milotic i wpatrywałam się w jeziorko. -I jak?- Spytałam się gdy chłopak wrócił. Pogłaskałam morskiego węża i zerknęłam na Ingo.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 EmptyPią Wrz 20, 2013 10:17 am

- Średnio, złapałem Zebstrike a elektrycznych mam dużo - powiedział Ingo.
Milotic natychmiast się owinęła wokół twoich nóg i co zabawniejsze - nie dopuszczała do ciebie Ingo. Ledwo początek, a ona już zazdrosna.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 EmptyPią Wrz 20, 2013 10:19 am

-No masz. Zazdrośnice sobie złapałam.- powiedziałam i pogłaskałam Milotic po łbie. -Teraz to masz konkurentkę.- wyszczerzyłam się i próbowałam przekonać wężyce, ze nie ma powodów do zazdrości, bo i tak dla mnie ona jest najładniejszym moim wodnym pokemonem.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 EmptyPią Wrz 20, 2013 4:41 pm

Milotic w końcu odpuściła. Ingo mógłteraz cciebie spokojnie objąć. Było południ , a ty czułaś głód. Aż zaburczało ci w brzuchu.
- O, ktoś nam tu zgłodniał - powiedział Ingo.
Cmoknął cie w policzek i po tym ruszyliście w drogę.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 EmptyPią Wrz 20, 2013 4:46 pm

Schowałam Milotic do pokeballa i ruszyłam z Ingo. -No może trochę.- przyznałam rozbawiona. Zamyślona się rozejrzałam. No cóż, udało mi się złapać dzisiaj Milotica to dzień można zaliczyć do udanych. Zerknęłam na Ingo.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 EmptyPią Wrz 20, 2013 4:54 pm

Ten był ogólnie zadowolon , wkrótce byliście w zjeździe, gdzie chłopak zamówił wam coś do jedzenia. Za ten czas cie zagadywał widocznie chcąc jak najwięcej dowiedzieć się o tobie. Powiedział też, że on nie ma przed tobą nic do ukrycia i możesz śmiało pytać.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 EmptyPią Wrz 20, 2013 5:27 pm

Zamyśliłam się. -No to mam kilka pytań.- Powiedziałam rozbawiona. -Miałeś już kiedyś dziewczynę? Ile masz lat? i który w końcu jest z was starszy? Ty czy Emmet?- zadałam mu od razu kilka pytań. No cóż, w końcu za jego pozwoleniem.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 EmptyPią Wrz 20, 2013 5:51 pm

- Miałem, ale po niedługim czasie zerwalismy, bo jak się okazało, byładdość wredna itp... Jak co nie doszłommiędzy nami do niczego więcej - to ostatnie zdanie powiedział po zobaczeniu twojej miny przy skojarzeniach. - Mam 22 lata, no prawie bo mi tydzień brakuje... Ja jestem starszy - odpowiadał po kolei na twoje pytania.
Wkrótce dostaliście wasze zamówienia.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 EmptyPią Wrz 20, 2013 6:00 pm

Pokiwałam głową. -Czyli jesteś tylko o dwa lata starszy ode mnie.- powiedziałam i zabrałam się za swoje danie. Już nie drążyłam więcej tematu jego byłej dziewczyny. Zamyślona rozejrzałam się za zegarem, by zobaczyć która jest godzina. Zerknęłam na Ingo. -Skoro ja popytałam to może ty teraz chcesz się czegoś dowiedzieć?- spytałam się chłopaka.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 EmptyPią Wrz 20, 2013 6:06 pm

Ten się zamyśli .
- No dobra, to może powiedz mi czy ty kogoś miałaś, jaki jestttwój ulubiony kolor? Do tego też może powiedz mi... Czym się interesujesz poza pokemonami? - wypytywał się o takie i inne rzeczy.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 EmptyPią Wrz 20, 2013 6:16 pm

-Jeszcze z nikim się nie spotykałam i takie tam. Najbardziej podoba mi się niebieski i poza trenowaniem lubię czytać oraz interesuje mnie archeologią i różne opowieści o legendach.- Odpowiedziałam na jego pytania. Popatrzyłam na chłopaka i kończyłam jeść swoje danie.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 EmptySob Wrz 21, 2013 8:01 am

Ten się uśmiechnął i także kończył jeść. Po tym zapłacił i wstał.
- Może i policja się wszystkim zajmuj , ale i tak coś podejrzanie - mruknął sam do siebie, ale ty to i tak usłyszałaś.
Wkrótce zaczęliście dalszy spacer.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 14 Empty

Powrót do góry Go down
 
Czas na zemstę - Gra Yomi
Powrót do góry 
Strona 14 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Czas na zemstę - Gra Yomi
» 001 Yomi vs Cheren
» Yomi vs Roxie
» Safari Yomi
» Bank Yomi [Fay Reed]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG IronMan-
Skocz do: