Pokemon World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokemon World

~*~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czas na zemstę - Gra Yomi

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
AutorWiadomość
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 EmptyPią Sie 16, 2013 11:02 am

No racja... Chłopak szedł zaraz obok Ciebie. Jednak miałąś spokój i mogłaś spokojnie iść. Lucario szła po Twojej drugiej stronie a Mewtwo latał wysoko na niebie. Pokemon robił przeróżne powietrzne rewolucje. Było już popołudnie aż w końcu ujrzeliście miasto.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 EmptyPią Sie 16, 2013 12:23 pm

Popatrzyłam na Mewtwo. Przynajmniej on będzie mógł trochę rozprostować kości. Zerknęłam na Ingo, a potem w stronę miasta. Westchnęłam. Być może wysadzenie wiertła załatwi sprawę, ale lepiej aż tak się z tego nie cieszyć. Pogłaskałam Lucario i wróciłam do swoich rozmyślań.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 EmptyPią Sie 16, 2013 12:29 pm

Jak byliście przed miastem to Mewtwo do was podleciał i sam schował się do pokeballa. W końcu dotarliście na miejsce i w Twoje oczy rzucił się ogromny budynek Battle Subway. Widziałaś tam Emmeta, który na ławce zabawiał swoją Galvantulę. Ingo podszedł do swojego brata i zaczęli sobie gadać.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 EmptyPią Sie 16, 2013 12:44 pm

Przez chwile popatrzyłam na braci i znowu pogłaskałam Lucario. Zamyśliłam się i rozważałam wypuszczenie Deino. Chociaż znając ją to pewnie od razu wykopie to cholerne wiertło i trzeba będzie się tłumaczyć. Rozejrzałam się po mieście i trochę podsłuchiwałam o czym rozmawiają bracia.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 EmptyPią Sie 16, 2013 3:57 pm

Luycario zadowolona się do Ciebie przytuliła. Same pieszczochy masz... Po chwili Ingo wrócił do Ciebie.
- Cóż jak będziesz chciała to masz nocleg w Battle Subway - powiedział chłopak.
Emmet potem także podszedł, chociaż był oblężony przez swoje pokemony.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 EmptyPią Sie 16, 2013 4:02 pm

-Ok.- Odpowiedziałam i poklepałam jeszcze Lucario. -Cześć.- Powiedziałam do białego. Popatrzyłam rozbawiona na Emmeta przywalonego pokemonami. Zerknęłam na Ingo. Nawet fajnie, że miałam nocleg w Battle Subway. Tylko pewnie jak zwykle będę musiała mieć Deino na oku, by nie wygrzebała jakiegoś kabla czy coś.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 EmptyPią Sie 16, 2013 4:04 pm

- Cześć - odpowiedział Emmet.
Dał swoim pokemonom dużo smakołyków by te przynajmniej na chwilę zajęły się jedzeniem. Po chwili Ingo zaprowadził Cię do Battle Subway i pokazał pokój, gdzie będziesz mogła spać. Nic szczególnego tu nie było. Łóżko, szafka, półka, stół, dwa fotele i łazienka.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 EmptyPią Sie 16, 2013 4:13 pm

Rozejrzałam się po pokoju. Nic szczególnego, ale i tak to powinno mi wystarczyć. Zerknęłam która jest godzina i położyłam plecak na ziemi. Pogłaskałam Lucario i odwróciłam się w stronę Ingo. -Dzięki.- Powiedziałam ostrożnie.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 EmptyPią Sie 16, 2013 4:14 pm

Chłopak kiwnął głową.
- Jak co mój pokój jest na lewo na koncu korytarza - powiedział. - Idę trochę poczytać - dodał.
Po chwili go nie było. Zegarek wskazywał osiemnastą.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 EmptyPią Sie 16, 2013 4:23 pm

Usiadłam na łóżku i wypuściłam swoje pokemony oprócz Laprasa. Westchnęłam. Złapałam Deino i zaczęłam ją trochę głaskać. W końcu postawiłam ją na łóżku i ruszyłam do łazienki się przebrać. Myślałam trochę o tym wszystkim i o Ingo. Moze w końcu uda mi się do tego przyzwyczaić i nie głupiec jak jakaś nastoletnia dziewoja.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 EmptyPią Sie 16, 2013 4:24 pm

No może w końcu...
- Dee - Deino się do Ciebie przytulała.
Pokemony rozlokowały się w pokoju. Mewtwo siadł sobie wygodnie na jednym z foteli.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 EmptyPią Sie 16, 2013 4:32 pm

Wyszłam z łazienki i usiadłam w drugim fotelu uprzednio biorąc Deino pod pachę. Położyłam ją sobie na kolanach i zaczęłam dalej głaskać. Zamyślona popatrzyłam w strone okna. -Może jutro pójdę się dokładnie rozejrzeć za jakimiś Rocketsami lub wejściem do tej ich bazy z Wiertłem.- Mruknęłam.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 EmptyPią Sie 16, 2013 4:54 pm

Mewtwo sobie siedział na fotelu i odpoczywał po dzisiejszym lataniu.
- No, ale może być ciężko, na pewno dobrze pilnują tego wiertła... - powiedział Mewtwo.
Deino była uradowana i na razie nawet nie próbowała szukać niebezpiecznych rzeczy.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 EmptyPią Sie 16, 2013 4:59 pm

-Pewnie tak, ale i tak trzeba będzie zaryzykować. No chyba, że chcesz mieć wkurzoną Giratinę na głowie. Bo ja nie chce.- Westchnęłam i dalej głaskałam Deino. Po chwili zawołałam też Larvitara i jego tez położyłam sobie na kolanach. Popatrzyłam zamyślona w stronę okna.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 EmptyPią Sie 16, 2013 5:01 pm

- Brr, ja też - wzdrygnęła się legenda na samą myśl o tym stworze.
Jak zawołałaś Larvitara to przyszła i Luxio. Więc miałaś trzy pokemony do niańczenia. Lucario już spała, zmęczona trasą. Mewtwo także już trochę przysypiał.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 EmptyPią Sie 16, 2013 5:04 pm

Pogłaskałam swoje pieszczochy. -No, dobrze. Skoro wszyscy tacy zmęczeni to chodźmy spać.- Mruknęłam i po kolei posadziłam stworki, które miałam na kolanach na łóżku. Sama wsunęłam się pod kołdrę. -Dobranoc.- Powiedziałam do Mewtwo i próbowałam zasnąć.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 EmptyPią Sie 16, 2013 5:06 pm

- Dobranoc - powiedziała legenda.
Po chwili wszyscy zasnęliście. Nic Ci się szczególnego nie śniło. Obudziłaś się rano bardzo wypoczęta. Mewtwo już nie spał, tylko siedział sobie na fotelu.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 EmptyPią Sie 16, 2013 5:13 pm

-Cześć.- Przywitałam się z Mewtwo i usiadłam na łóżku. Zerknęłam która jest godzina i poszłam się przebrać do łazienki. Gdy wróciłam to usiadłam w drugim fotelu i czekałam aż reszta moich pokemonów się obudzi. -Dobrze ci się spało?- Spytałam się psychicznej legendy.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 EmptyPią Sie 16, 2013 5:16 pm

- Tak - kiwnął głową Mewtwo.
Po chwili wstał i machnął swoim ogonem. Czułaś jakiś przyjemny zapach. Chyba mają tu nie tylko pokoje ale i kuchnię. Pozostałe pokemony także po chwili się obudziły.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 EmptyPią Sie 16, 2013 5:23 pm

-Hm.. mają tutaj też kuchnie?- Powiedziałam zamyślona czując przyjemny zapach. Zerknęłam na swoje pokemony. -Może pójdziemy się trochę pokręcić. Ewentualnie zjemy soc na mieście.- Mruknęłam i pogłaskałam swoje pokemony. Nie chciałam za bardzo włazić na głowę braciom.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 EmptyPią Sie 16, 2013 5:30 pm

Pokemony pokiwały łebkami. Po chwili usłyszałaś pukanie.
- Jak chcesz to chodź do nas na śniadanie - to był raczej Ingo.
Stworki trochę się zaczynały bawić.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 EmptyPią Sie 16, 2013 5:38 pm

Podeszłam i otworzyłam drzwi. Kiwnęłam na swoje pokemony, by aż tak nie rozrabiały. -Cześć.- Powiedziałam tylko i przyjrzałam się, by zobaczyć kto to pukał. Chociaż jeśli już to pewnie byłby Ingo. Zerknęłam na Mewtwo. W sumie mogłam iść do nich na śniadanie.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 EmptyPią Sie 16, 2013 6:09 pm

Tak, był to Ingo.
- Cześć - przywitał się z Tobą. - I jak tam? - spytał. - Dobrze ci się spało?
Tutaj zapach był bardzo intensywny.
Powrót do góry Go down
Yomi




Liczba postów : 803
Join date : 15/07/2013
Age : 31

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 EmptyPią Sie 16, 2013 6:26 pm

-Dobrze.- Odpowiedziałam na oba jego pytania. Zerknęłam na swoje pokemony i ruszyłam za Ingo. Trochę martwiłam się tym, że może jednak niepotrzebnie się tam pakuje im na śniadanie. A może jednak lepiej zacznę się zamartwiać czymś innym? Wiertłem pod Nimbasą na przykład. Albo wkurzoną Giratiną.
Powrót do góry Go down
IronMan

IronMan


Liczba postów : 2406
Join date : 13/07/2013

Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 EmptyPią Sie 16, 2013 6:28 pm

No tak, to są znacznie większe problemy. Wkrótce byłaś w kuchni. Tam stał stół i były trzy talerze z jajkiem na bekonie, do tego chleb, herbata i jak kto miał ochotę na coś więcej to kanapki. Ingo się na Ciebie popatrzył zamyślony. Po chwili odsunął Ci krzesło byś mogła usiąść.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Czas na zemstę - Gra Yomi   Czas na zemstę - Gra Yomi - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Czas na zemstę - Gra Yomi
Powrót do góry 
Strona 8 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Czas na zemstę - Gra Yomi
» 001 Yomi vs Cheren
» Yomi vs Roxie
» Safari Yomi
» Bank Yomi [Fay Reed]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon World :: Strefa PBF :: ~Gry Trenerskie~ :: MG IronMan-
Skocz do: